KREUL Kreideverf, Chalky, Sneeuwwit, 150 ml

€ 46,68

€ 23,70-49%

€ 158,00 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 10 – do 15 oktober
Onze bestedeals
Hobbyverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van KREUL Kreidefarbe Chalky, basisset, 4 x 150 ml
KREUL Kreidefarbe Chalky, basisset, 4 x 150 ml
€ 234,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 63,51
-44%
€ 35,10
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL Kreideverf, Chalky, Kruiden Groen, 150 ml
KREUL Kreideverf, Chalky, Kruiden Groen, 150 ml
€ 158,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,22
-26%
€ 23,70
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Creative Deco 1000 ml Grijze Krijt-Verf
Creative Deco 1000 ml Grijze Krijt-Verf
€ 27,95/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 27,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van KREUL Marmerverf "Magic Marble", mat, set "Chalky Living"
KREUL Marmerverf "Magic Marble", mat, set "Chalky Living"
€ 364,20/1l
€ 36,42
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Creative Deco Creative Zwarte-Krijt-Bord Magneetverf, 1000ml
Creative Deco Creative Zwarte-Krijt-Bord Magneetverf, 1000ml
€ 32,95/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 65,70
-49%
€ 32,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS 188500 Gouacheverf, 1.000 ml, verkrijgbaar in verschillende kleuren
LEFRANC & BOURGEOIS 188500 Gouacheverf, 1.000 ml, verkrijgbaar in verschillende kleuren
€ 9,70/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 113,60
-€ 36,04
€ 77,56
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL Matlak 1.000 ml
KREUL Matlak 1.000 ml
€ 77,94/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 77,94
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Gloeiverf "MUCKI", 150 ml
KREUL Gloeiverf "MUCKI", 150 ml
€ 75,67/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,35
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Vitrea 160 glasverf, 45 ml, zonnegel
Pebeo Vitrea 160 glasverf, 45 ml, zonnegel
€ 152,67/1l
€ 6,87
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Vitrea 160, glazuurmedium, 45 ml
Pebeo Vitrea 160, glazuurmedium, 45 ml
€ 152,67/1l
€ 6,87
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 840400 Zaponlack spuitbus, 400 ml
KREUL 840400 Zaponlack spuitbus, 400 ml
€ 43,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,39
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Kleurblokkeermiddel JAVANA, 20 ml tube
KREUL Kleurblokkeermiddel JAVANA, 20 ml tube
€ 304,50/1l
€ 6,09
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van PENTART Decorverf, Chalky, 230 ml, Vlechtgroen
PENTART Decorverf, Chalky, 230 ml, Vlechtgroen
€ 57,26/1l
€ 13,17
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS 188032 Gouachefarbe 1.000 ml primärblau
LEFRANC & BOURGEOIS 188032 Gouachefarbe 1.000 ml primärblau
€ 6,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 1.000 ml, karminrot
LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 1.000 ml, karminrot
€ 6,98/1l
€ 6,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Talens Blockprint fles, 250 ml, karmijnrood, nummer 318
Talens Blockprint fles, 250 ml, karmijnrood, nummer 318
€ 95,92/1l
€ 23,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Porcelaine 150 Omtrekverf, 20 ml, kleur 04: Mingblauw
Pebeo Porcelaine 150 Omtrekverf, 20 ml, kleur 04: Mingblauw
€ 334,00/1l
€ 6,68
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL knutselverf "MUCKI", 80 ml, set van 6
KREUL knutselverf "MUCKI", 80 ml, set van 6
€ 221,70/1l
€ 22,17
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Vitrea 160 glasverf, 45 ml, kleur 36: mat azuurblauw
Pebeo Vitrea 160 glasverf, 45 ml, kleur 36: mat azuurblauw
€ 152,67/1l
€ 6,87
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van PENTART mediëntint op alcoholbasis, 20 ml, mosterdkleur
PENTART mediëntint op alcoholbasis, 20 ml, mosterdkleur
€ 217,00/1l
€ 4,34
Verkoper: Art-Paint-Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Watergedragen, mat, romig dekkend, snel drogend, lichtecht, weerbestendig en bestand tegen vergeling, geschikt voor het decoreren van hout, papier, karton, polystyreen, steen en meer. -75324
Inhoud
150 ml
Lengte
21.5 cm
Kleur
Wit
Fabrikant
Kreul
Aantal stuks
1
Gewicht
0.26 kg
EAN
4000798115036
MPN (Manufacturer Part Number)
75323

Inhoud
150 ml
Lengte
21.5 cm
Kleur
Wit
Fabrikant
Kreul
Aantal stuks
1
Gewicht
0.26 kg
EAN
4000798115036
MPN (Manufacturer Part Number)
75323
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van KREUL Kreideverf Chalky, Marsala Rouge, 150 ml
KREUL Kreideverf Chalky, Marsala Rouge, 150 ml
€ 158,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 46,93
-49%
€ 23,70
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KRUMAD Haarschneermachine 6-in-1 IPX7 – Baardtrimmer voor heren, elektrische scheerapparaat & neustrimmer met LED-display – 120 minuten gebruiksduur en 4 opzetstukken
KRUMAD Haarschneermachine 6-in-1 IPX7 – Baardtrimmer voor heren, elektrische scheerapparaat & neustrimmer met LED-display – 120 minuten gebruiksduur en 4 opzetstukken
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: EBRAN_EUROPE
Productafbeelding van 160 stuks meststokjes voor kamerplanten en bloeiende planten. Langdurige werking. Plantenvoeding in stokjesvorm
160 stuks meststokjes voor kamerplanten en bloeiende planten. Langdurige werking. Plantenvoeding in stokjesvorm
€ 106,19/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 16,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van KREUL Kreideverf, Chalky, Zoete Vanille, 150 ml
KREUL Kreideverf, Chalky, Zoete Vanille, 150 ml
€ 158,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 46,68
-49%
€ 23,70
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van EASYmaxx Muggengaas MAGIC, vliegenhor 150 x 130 cm met magneetsysteem voor eenvoudige montage zonder gereedschap
EASYmaxx Muggengaas MAGIC, vliegenhor 150 x 130 cm met magneetsysteem voor eenvoudige montage zonder gereedschap
€ 9,30/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 677
€ 13,95
Verkoper: HaWaKo
Productafbeelding van KREUL Kreideverf Chalky, kleur: Petrol, 150 ml
KREUL Kreideverf Chalky, kleur: Petrol, 150 ml
€ 237,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 35,55
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL Kreidefarbe Chalky, basisset, 4 x 150 ml
KREUL Kreidefarbe Chalky, basisset, 4 x 150 ml
€ 234,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 63,51
-44%
€ 35,10
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL Kreideverf Chalky, Wit Katoen, 150 ml
KREUL Kreideverf Chalky, Wit Katoen, 150 ml
€ 158,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 46,68
-49%
€ 23,70
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Olympia 40138 - Vlamlamp - Wit - CE - LED - Batterij - CR2025, AAA
Olympia 40138 - Vlamlamp - Wit - CE - LED - Batterij - CR2025, AAA
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 18,44
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van TRESKO® flexiSchlauch - flexibele tuinslang waterslang elastisch Flexi Wonder (30 m)
TRESKO® flexiSchlauch - flexibele tuinslang waterslang elastisch Flexi Wonder (30 m)
€ 0,99/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 712
€ 29,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Trotec vloerventilator TVE 23 S
Trotec vloerventilator TVE 23 S
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 83,99
-16%
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
€ 0,99/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Kussensloop, microvezel, 50x50 cm. Kussenvulling: 580g. Kussensloop, geschikt als slaapkussen, sofa-kussen, zacht, wasbaar. Kleur: wit
Kussensloop, microvezel, 50x50 cm. Kussenvulling: 580g. Kussensloop, geschikt als slaapkussen, sofa-kussen, zacht, wasbaar. Kleur: wit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 12,49
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Pillenhouder met kleurcodering voor een weergave van 7 dagen
Pillenhouder met kleurcodering voor een weergave van 7 dagen
2,7Gemiddelde beoordeling: 2,7 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 6,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Wiltec dubbele kas voor zaailingen, gemaakt van aluminium, 100 x 120 x 40 cm, groentebak met verstelbaar dak en 4 vleugels, weerbestendig, met UV-bescherming
Wiltec dubbele kas voor zaailingen, gemaakt van aluminium, 100 x 120 x 40 cm, groentebak met verstelbaar dak en 4 vleugels, weerbestendig, met UV-bescherming
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van LED-lichtketting met 10 raffia-bollen - zwart/wit/grijs - decoratieve verlichting met katoenen bollen - decoratie voor op tafel, kerstdecoratie, sfeerverlichting
LED-lichtketting met 10 raffia-bollen - zwart/wit/grijs - decoratieve verlichting met katoenen bollen - decoratie voor op tafel, kerstdecoratie, sfeerverlichting
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 14,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van 10 meter schutting, 120 cm hoog, met een afstand van 4-6 cm tussen de planken. Tuinhek van hazelnhout
10 meter schutting, 120 cm hoog, met een afstand van 4-6 cm tussen de planken. Tuinhek van hazelnhout
€ 16,63/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 166,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van LED-raamdecoratie ster, 30 cm - met buxusdecoratie - kerstdecoratie, verlichting, werkt op batterijen
LED-raamdecoratie ster, 30 cm - met buxusdecoratie - kerstdecoratie, verlichting, werkt op batterijen
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 11,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Relaxdays 4052025956608, Lijst voor meerdere foto's, MDF, Kunststof, Wit, 25 mm, 860 mm, 590 mm
Relaxdays 4052025956608, Lijst voor meerdere foto's, MDF, Kunststof, Wit, 25 mm, 860 mm, 590 mm
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Digitale thermometer en hygrometer in één
Digitale thermometer en hygrometer in één
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 3,72
-5%
€ 3,53
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Marabu 1210000000210 Acrylverfset "PASTELL", 12 x 12 ml
Marabu 1210000000210 Acrylverfset "PASTELL", 12 x 12 ml
€ 107,00/1l
€ 14,98
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van PR-530 voor een veilige hygiëne en desinfectie van uw handen
PR-530 voor een veilige hygiëne en desinfectie van uw handen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 18,14
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 49,43
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Beautissu set van 4 zitkussens Lisa, antraciet, 40x40x8 cm
Beautissu set van 4 zitkussens Lisa, antraciet, 40x40x8 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 20,75
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2781
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Tuinhakselaar GH 2501
Tuinhakselaar GH 2501
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 111
€ 137,30
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ANSMANN  1600-0152  ANSMANN LED-Werkstatt-Stableuchte IL300R, schwarz/blau
ANSMANN 1600-0152 ANSMANN LED-Werkstatt-Stableuchte IL300R, schwarz/blau
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 43,22
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van KARL KRÜGER Melkkan met plastic handgreep, 1,5 liter, diameter 14 cm, roestvrij staal, modelnummer 120520
KARL KRÜGER Melkkan met plastic handgreep, 1,5 liter, diameter 14 cm, roestvrij staal, modelnummer 120520
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 17,77
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Creative Deco 1000 ml Roze Krijt-Verf
Creative Deco 1000 ml Roze Krijt-Verf
€ 27,95/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 57,43
-51%
€ 27,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 9 maart 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles gut
Beoordeeld op 3 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 26 mei 2024 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 31 maart 2024 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Hobby YARN - Twiny Charme, set van 10 bollen - Katoen, 50 gram per bol, zacht menggaren, geschikt voor haken en breien, kleur 318 - Koperroest
Hobby YARN - Twiny Charme, set van 10 bollen - Katoen, 50 gram per bol, zacht menggaren, geschikt voor haken en breien, kleur 318 - Koperroest
€ 24,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Vloeibare kaarsverf, 24 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawas, bijenwas, paraffine en gelwax
Vloeibare kaarsverf, 24 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawas, bijenwas, paraffine en gelwax
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 111,98/1kg
Productafbeelding van Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 10 verschillende kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax
Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 10 verschillende kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 418,09/1kg
Productafbeelding van Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 18 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax. Geschenkverpakking
Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 18 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax. Geschenkverpakking
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 101,98/1kg