KREUL Marmerverf "Magic Marble", mat, set "Chalky Living"

€ 36,42

€ 364,20 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Hobbyverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van KREUL Kreidefarbe Chalky, basisset, 4 x 150 ml
KREUL Kreidefarbe Chalky, basisset, 4 x 150 ml
€ 234,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 63,51
-44%
€ 35,10
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL Kreideverf, Chalky, Kruiden Groen, 150 ml
KREUL Kreideverf, Chalky, Kruiden Groen, 150 ml
€ 158,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,22
-26%
€ 23,70
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL Kreideverf, Chalky, Sneeuwwit, 150 ml
KREUL Kreideverf, Chalky, Sneeuwwit, 150 ml
€ 158,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 46,68
-49%
€ 23,70
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL 16604 KREUL Porseleinverf "Glass & Porcelain" Kleurset "Living"
KREUL 16604 KREUL Porseleinverf "Glass & Porcelain" Kleurset "Living"
€ 1.602,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,04
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van KREUL 75601 KREUL Acrylverf, mat, Color Living-set
KREUL 75601 KREUL Acrylverf, mat, Color Living-set
€ 269,17/1l
€ 32,30
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL knutselverf "MUCKI", 80 ml, set van 6
KREUL knutselverf "MUCKI", 80 ml, set van 6
€ 221,70/1l
€ 22,17
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 22707 KREUL Kreidemarkeerder Chalky, Medium, set van 4
KREUL 22707 KREUL Kreidemarkeerder Chalky, Medium, set van 4
€ 305,00/1kg
€ 56,72
-46%
€ 30,50
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL Sublimatiepen - Zelfuitwisbare "geestpen"
KREUL Sublimatiepen - Zelfuitwisbare "geestpen"
€ 11,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van KREUL Gloeiverf "MUCKI", 150 ml
KREUL Gloeiverf "MUCKI", 150 ml
€ 75,67/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,35
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Porcelaine 150 Initiationsset, krijtverf, 6 x 20 ml.
Pebeo Porcelaine 150 Initiationsset, krijtverf, 6 x 20 ml.
€ 198,42/1l
€ 23,81
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 1.000 ml, karminrot
LEFRANC & BOURGEOIS Gouachefarbe 1.000 ml, karminrot
€ 6,98/1l
€ 6,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van LEFRANC & BOURGEOIS 188032 Gouachefarbe 1.000 ml primärblau
LEFRANC & BOURGEOIS 188032 Gouachefarbe 1.000 ml primärblau
€ 6,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 840400 Zaponlack spuitbus, 400 ml
KREUL 840400 Zaponlack spuitbus, 400 ml
€ 43,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,39
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Kleurblokkeermiddel JAVANA, 20 ml tube
KREUL Kleurblokkeermiddel JAVANA, 20 ml tube
€ 304,50/1l
€ 6,09
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 16273 KREUL Verfverdunner "Glas & Porselein", 20 ml
KREUL 16273 KREUL Verfverdunner "Glas & Porselein", 20 ml
€ 269,50/1l
€ 5,39
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 86160 KREUL Vernis, mat, 50 ml
KREUL 86160 KREUL Vernis, mat, 50 ml
€ 201,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,07
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 28109 KREUL Textielverf "MUCKI", roze, 150 ml
KREUL 28109 KREUL Textielverf "MUCKI", roze, 150 ml
€ 47,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,08
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL vingerverf "MUCKI", roze, 150 ml
KREUL vingerverf "MUCKI", roze, 150 ml
€ 39,00/1l
€ 5,85
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 43314 KREUL Kids Art, kinderverf, 75 ml, permanentgroen
KREUL 43314 KREUL Kids Art, kinderverf, 75 ml, permanentgroen
€ 6,00/1l
€ 4,50
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pebeo Marmeringbad, 45 ml
Pebeo Marmeringbad, 45 ml
€ 228,00/1l
€ 10,26
Verkoper: Art-Paint-Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Klaar voor gebruik kleurpoeder, kleurt vanaf 50 graden tot 95 graden. Intense kleur bij 200 gram stof, medium kleur bij 400 gram stof. Geschikt voor zijde, katoen, viscose, linnen, half-linnen, wol, polyamide. Inclusief kleurstofzout
Inhoud
100 ml
Lengte
20 cm
Materiaalsamenstelling
100% polyester
Kleur
Zwart
Bevat batterijen
Nee
Fabrikant
Kreul
Aantal stuks
1
Gewicht
0.35 kg
EAN
4000798117764
MPN (Manufacturer Part Number)
KR73613

Inhoud
100 ml
Lengte
20 cm
Materiaalsamenstelling
100% polyester
Kleur
Zwart
Bevat batterijen
Nee
Fabrikant
Kreul
Aantal stuks
1
Gewicht
0.35 kg
EAN
4000798117764
MPN (Manufacturer Part Number)
KR73613
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van KREUL 73614 KREUL Marmerverf "Magic Marble", Set "Love Neon"!
KREUL 73614 KREUL Marmerverf "Magic Marble", Set "Love Neon"!
€ 224,92/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 28,57
-5%
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van VEVOR Zeepjes snijset, set voor het maken van zeep, 1301 ml, siliconen zeepmaken set, doe-het-zelf zeepset, handgemaakte zeep, rechthoekige siliconen zeepvorm met bamboe doos, 278 x 142 x 93 mm
VEVOR Zeepjes snijset, set voor het maken van zeep, 1301 ml, siliconen zeepmaken set, doe-het-zelf zeepset, handgemaakte zeep, rechthoekige siliconen zeepvorm met bamboe doos, 278 x 142 x 93 mm
€ 17,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van KREUL Marmerverf "Magic Marble", set basiskleuren
KREUL Marmerverf "Magic Marble", set basiskleuren
€ 1.441,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 28,83
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van KREUL Marmorierfarbe "Magic Marble", Set Metallicfarben
KREUL Marmorierfarbe "Magic Marble", Set Metallicfarben
€ 338,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 33,84
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van KREUL marmerverf "Magic Marble", turquoise, 20 ml
KREUL marmerverf "Magic Marble", turquoise, 20 ml
€ 224,00/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,48
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Marmerverf "Magic Marble", paars, 20 ml
KREUL Marmerverf "Magic Marble", paars, 20 ml
€ 224,00/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,48
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 1305 39 098, "easy marble", turkooisblauw 098, 15 ml
Marabu 1305 39 098, "easy marble", turkooisblauw 098, 15 ml
€ 315,33/1l
€ 4,73
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Rayher Gipsgietsel Raysin 200, "wit", extra hard, 4 kg zak
Rayher Gipsgietsel Raysin 200, "wit", extra hard, 4 kg zak
€ 10,94/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 43,76
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van KREUL Marmerverf "Magic Marble", goud, 20 ml
KREUL Marmerverf "Magic Marble", goud, 20 ml
€ 224,00/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,48
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Marmerverf "Magic Marble", lichtblauw, 20 ml
KREUL Marmerverf "Magic Marble", lichtblauw, 20 ml
€ 224,00/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,48
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Good Morning Dekbedovertrek "uni dessin" - Groen - (135x200 cm) - Katoen
Good Morning Dekbedovertrek "uni dessin" - Groen - (135x200 cm) - Katoen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 44,95
Verkoper: Dekbeddengoed
Productafbeelding van KREUL Marmerverf "Magic Marble", zilver, 20 ml
KREUL Marmerverf "Magic Marble", zilver, 20 ml
€ 218,50/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,37
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu "Easy Marble" marmerverf, startset
Marabu "Easy Marble" marmerverf, startset
€ 207,22/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,65
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Dalli Kernzeep Natuurlijk, handzeep, verzorgend, parfumvrij, veganistisch | 3 stuks zeep
Dalli Kernzeep Natuurlijk, handzeep, verzorgend, parfumvrij, veganistisch | 3 stuks zeep
€ 15,73/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 5,90
Verkoper: BrickTakeoverShop
Productafbeelding van KREUL 16603 KREUL Glas- en porseleinverf Classic, metallic kleuren, set van 6
KREUL 16603 KREUL Glas- en porseleinverf Classic, metallic kleuren, set van 6
€ 1.495,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Zwenkwiel, 30 x 15 mm, draagvermogen 40 kg
Zwenkwiel, 30 x 15 mm, draagvermogen 40 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 38,78
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van BRUBAKER Paaseieren, 6 cm, kunststof, mat wit, met ophanghaakjes - natuurgetrouwe uitstraling - set van 20
BRUBAKER Paaseieren, 6 cm, kunststof, mat wit, met ophanghaakjes - natuurgetrouwe uitstraling - set van 20
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van KREUL Kreidefarbe Chalky, basisset, 4 x 150 ml
KREUL Kreidefarbe Chalky, basisset, 4 x 150 ml
€ 234,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 63,51
-44%
€ 35,10
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Stapelbed Vitalispa Everest Wit 140x200 / 90x200 cm, Model 28547
Stapelbed Vitalispa Everest Wit 140x200 / 90x200 cm, Model 28547
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 466,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van KREUL Marmerverf "Magic Marble", magenta, 20 ml
KREUL Marmerverf "Magic Marble", magenta, 20 ml
€ 224,00/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,48
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Laarzen Ethika 32416 voor Dames
Laarzen Ethika 32416 voor Dames
€ 105,52
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van LOESCHEN Schöner Wohnen Beddengoed, collectie Herbarium, kleur grijs, afmetingen 135x200 + 80x80
LOESCHEN Schöner Wohnen Beddengoed, collectie Herbarium, kleur grijs, afmetingen 135x200 + 80x80
€ 69,95
Gratis bezorging
Verkoper: WohnDirect
Productafbeelding van KREUL 16602 KREUL Porseleinverf "Glass & Porcelain", Chalky-set
KREUL 16602 KREUL Porseleinverf "Glass & Porcelain", Chalky-set
€ 148,92/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,87
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL Marmerverf "Magic Marble", rood, 20 ml
KREUL Marmerverf "Magic Marble", rood, 20 ml
€ 224,00/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,48
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 16600 Porseleinverf "Porcelain brillant", creatieve set
KREUL 16600 Porseleinverf "Porcelain brillant", creatieve set
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,57
-3%
€ 26,67
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ABUS profielcilinder E30NP 35/45 met 5 sleutels, artikelnummer 59813
ABUS profielcilinder E30NP 35/45 met 5 sleutels, artikelnummer 59813
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 51,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Bigol wandkast 12 vakken Sonoma eiken decor.
Bigol wandkast 12 vakken Sonoma eiken decor.
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 144,95
Gratis bezorging
Verkoper: Hioshop
Productafbeelding van GARANTIA TOP-Tank 1300 L donkergroen
GARANTIA TOP-Tank 1300 L donkergroen
€ 395,99
Gratis bezorging
Verkoper: myToolStore
Productafbeelding van Elite uitstroomsteen voor aquaria, bolvormig, afmetingen (lengte x diameter): 3,3 x 2,3 cm
Elite uitstroomsteen voor aquaria, bolvormig, afmetingen (lengte x diameter): 3,3 x 2,3 cm
€ 1.145,00/1m
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van KREUL 16604 KREUL Porseleinverf "Glass & Porcelain" Kleurset "Living"
KREUL 16604 KREUL Porseleinverf "Glass & Porcelain" Kleurset "Living"
€ 1.602,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,04
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Hobby YARN - Twiny Charme, set van 10 bollen - Katoen, 50 gram per bol, zacht menggaren, geschikt voor haken en breien, kleur 318 - Koperroest
Hobby YARN - Twiny Charme, set van 10 bollen - Katoen, 50 gram per bol, zacht menggaren, geschikt voor haken en breien, kleur 318 - Koperroest
€ 24,90
Verkoper: HobbyYARN
Productafbeelding van Vloeibare kaarsverf, 24 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawas, bijenwas, paraffine en gelwax
Vloeibare kaarsverf, 24 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawas, bijenwas, paraffine en gelwax
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 111,98/1kg
Productafbeelding van Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 10 verschillende kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax
Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 10 verschillende kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 418,09/1kg
Productafbeelding van Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 18 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax. Geschenkverpakking
Kleurstoffen voor kaarsvet, vloeibaar, 18 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas, paraffine en gelwax. Geschenkverpakking
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 101,98/1kg