20 vellen Folia 88120-51 transparantpapier - lichtgroen, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²

€ 79,79

€ 53,20-33%

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Overig knutselmateriaal & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 20 vellen Folia 88120-12 transparantpapier - citroengeel, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
20 vellen Folia 88120-12 transparantpapier - citroengeel, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 79,79
-33%
€ 53,20
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van folia 42309 Transparentpapier Lichterpapier 30,0 x 30,0 cm 80 g/qm, 12 St.
folia 42309 Transparentpapier Lichterpapier 30,0 x 30,0 cm 80 g/qm, 12 St.
€ 11,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Heyda 203310559, zijdepapier, 50 x 70 cm, donkergroen
Heyda 203310559, zijdepapier, 50 x 70 cm, donkergroen
€ 3,17
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Heyda 204716938, fotokarton, 70 x 100 cm, koningsblauw
Heyda 204716938, fotokarton, 70 x 100 cm, koningsblauw
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,08
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Creativ Company 25344, Kunstpapier, 180 g/m²
Creativ Company 25344, Kunstpapier, 180 g/m²
€ 64,40/1kg
€ 3,39
-5%
€ 3,22
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Heyda 203310538, zijdepapier, 50 x 70 cm, donkerblauw
Heyda 203310538, zijdepapier, 50 x 70 cm, donkerblauw
€ 3,19
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Folia 59560 Spiegelkarton - 50 x 70 cm, silber
Folia 59560 Spiegelkarton - 50 x 70 cm, silber
€ 27,70
-6%
€ 25,78
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van folia Flechtstreifen (B)20 x (L)500 mm, farbig sortiert
folia Flechtstreifen (B)20 x (L)500 mm, farbig sortiert
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van folia Bastelstroh-Set, 75-teilig, Bastelhalme + Goldkordel
folia Bastelstroh-Set, 75-teilig, Bastelhalme + Goldkordel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,14
-51%
€ 20,62
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 10x Folia 520451 Bastelfilz - 20 x 30 cm, hellgrün
10x Folia 520451 Bastelfilz - 20 x 30 cm, hellgrün
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,38
-33%
€ 23,59
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Creativ Company 216913, Kunstpapier, 10 vellen
Creativ Company 216913, Kunstpapier, 10 vellen
€ 6,99
-35%
€ 4,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van folia Schmucksteine "Summerheat", selbstklebend
folia Schmucksteine "Summerheat", selbstklebend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,27
-51%
€ 20,71
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van folia 53219 Flauschfedern, 10 g, Pastellfarben
folia 53219 Flauschfedern, 10 g, Pastellfarben
€ 4,14
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Folia 520426 10x Bastelfilz - 20 x 30 cm, rosa
Folia 520426 10x Bastelfilz - 20 x 30 cm, rosa
€ 6,25
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KNORR prandell 216694420 Islandmoos, lichtgroen
KNORR prandell 216694420 Islandmoos, lichtgroen
€ 7,95
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Folia 963 Bastelhalme - chemisch gebleicht, 22 cm, 50 Stück
Folia 963 Bastelhalme - chemisch gebleicht, 22 cm, 50 Stück
€ 41,77
-30%
€ 29,00
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Interdruk Bastelschuim A4, pastelkleuren, 8 vellen, verschillende kleuren
Interdruk Bastelschuim A4, pastelkleuren, 8 vellen, verschillende kleuren
€ 17,58
-66%
€ 5,91
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Gekreukte, donkergele papier, 50 x 200 cm, 10 stuks
Gekreukte, donkergele papier, 50 x 200 cm, 10 stuks
€ 6,22
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van folia 12510 folia Papierrietje "KRAFT", lengte: 200 mm
folia 12510 folia Papierrietje "KRAFT", lengte: 200 mm
€ 9,82
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Origami-papier, 15 x 15 cm - 50 vellen
Origami-papier, 15 x 15 cm - 50 vellen
€ 12,51
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

FOLIA Transparantpapier (papier voor vliegers) – 42 g/m². Bladen van 70 x 100 cm, opgerold en verpakt in een omwikkeling
Hoogte
100 cm
Breedte
70 cm
Lengte
700 cm
Materiaal
Papier
Kleur
Groen
Fabrikant
Aantal stuks
3800
EAN
4001868881516
MPN (Manufacturer Part Number)
88120-51

Hoogte
100 cm
Breedte
70 cm
Lengte
700 cm
Materiaal
Papier
Kleur
Groen
Fabrikant
Aantal stuks
3800
EAN
4001868881516
MPN (Manufacturer Part Number)
88120-51
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 20 vellen Folia 88120-20 transparantpapier - rood, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
20 vellen Folia 88120-20 transparantpapier - rood, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 79,79
-33%
€ 53,20
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 20 vellen Folia 88120-40 transparantpapier - oranje, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
20 vellen Folia 88120-40 transparantpapier - oranje, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 79,79
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 20 vellen Folia 88120-34 transparantpapier - donkerblauw, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
20 vellen Folia 88120-34 transparantpapier - donkerblauw, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 79,79
-33%
€ 53,20
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 20 vellen Folia 88120-50 transparantpapier - donkergroen, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
20 vellen Folia 88120-50 transparantpapier - donkergroen, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
€ 41,34
-33%
€ 27,56
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 20 vellen Folia 88120-00 transparantpapier - wit, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
20 vellen Folia 88120-00 transparantpapier - wit, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,79
-33%
€ 53,20
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 20 vellen Folia 88120-12 transparantpapier - citroengeel, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
20 vellen Folia 88120-12 transparantpapier - citroengeel, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 79,79
-33%
€ 53,20
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 20 vellen Folia 88120-70 transparantpapier - bruin, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
20 vellen Folia 88120-70 transparantpapier - bruin, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
€ 126,04
-€ 72,84
€ 53,20
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Herlitz doorschijnend papier, 200 x 300 mm, inhoud: 10 vel
Herlitz doorschijnend papier, 200 x 300 mm, inhoud: 10 vel
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 13,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 20 vellen Folia 88120-60 transparantpapier - paars, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
20 vellen Folia 88120-60 transparantpapier - paars, 70 cm x 100 cm, 42 g/m²
€ 79,79
-33%
€ 53,20
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Transparant papier, (breedte) 505 mm x (lengte) 700 mm, geschikt voor presentaties
Transparant papier, (breedte) 505 mm x (lengte) 700 mm, geschikt voor presentaties
€ 51,51/1kg
€ 102,08
-€ 33,83
€ 68,25
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van folia 87400, transparant papier, DIN A4, 115 g/m², wit
folia 87400, transparant papier, DIN A4, 115 g/m², wit
€ 146,50/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 14,65
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Draadverlichting, 795 cm lang, met 160 LED's en 8 lichtfuncties - warm wit - Tuindecoratie, verlichting voor binnen en buiten, werkt op batterijen en heeft een timerfunctie
Draadverlichting, 795 cm lang, met 160 LED's en 8 lichtfuncties - warm wit - Tuindecoratie, verlichting voor binnen en buiten, werkt op batterijen en heeft een timerfunctie
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 14,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Nintendo Switch console - OLED model - White
Nintendo Switch console - OLED model - White
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 364
€ 422,96
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 403
€ 33,20
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 235,71
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Ronde plantenbak van kunststof, antracietkleurig - 52 cm - Bloempot/plantenbak voor buiten
Ronde plantenbak van kunststof, antracietkleurig - 52 cm - Bloempot/plantenbak voor buiten
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 26,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van BigDean 4x luchtontvochtiger met vochtstopfunctie, inclusief 8 x 400g navulzakjes korrels – effectieve ruimteontvochtiger, navulbaar
BigDean 4x luchtontvochtiger met vochtstopfunctie, inclusief 8 x 400g navulzakjes korrels – effectieve ruimteontvochtiger, navulbaar
€ 39,35/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 15,74
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van LogiLink Verlicht toetsenbord, USB, LED, regenboogachtergrondverlichting, zwart (verpakking: 1 stuks, vouwdoos)
LogiLink Verlicht toetsenbord, USB, LED, regenboogachtergrondverlichting, zwart (verpakking: 1 stuks, vouwdoos)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 26,81
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Amica koel-/vriescombinatie KGC 15635 B, 213 liter,  ST, 40 dB, 2,5 kg/24 uur, ++, kleur crème/beige
Amica koel-/vriescombinatie KGC 15635 B, 213 liter, ST, 40 dB, 2,5 kg/24 uur, ++, kleur crème/beige
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 512,70
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: BRaUN_Elektro
Productafbeelding van Gartenbox WOODEBOX - antracietkleur
Gartenbox WOODEBOX - antracietkleur
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 380
€ 50,65
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Hoogpolig vloerkleed voor de woonkamer, shaggy, 3D-optiek, etnisch, boho, vintage look, zacht, afmetingen 160x220 cm
Hoogpolig vloerkleed voor de woonkamer, shaggy, 3D-optiek, etnisch, boho, vintage look, zacht, afmetingen 160x220 cm
€ 21,30/1m²
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 74,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Bomann koelkast met vriesvak, 143 cm hoog | Koel-vriescombinatie van 173 liter met 3 plateaus en 3 lades | Deur kan van links of rechts worden geopend | Stille koel-vriescombinatie, 40 dB | Koelkast model KG 7331, roestvrij staal
Bomann koelkast met vriesvak, 143 cm hoog | Koel-vriescombinatie van 173 liter met 3 plateaus en 3 lades | Deur kan van links of rechts worden geopend | Stille koel-vriescombinatie, 40 dB | Koelkast model KG 7331, roestvrij staal
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 542,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Set van 12 wekpotten van 220 ml, tulpmotieven, inclusief 12 glazen deksels
Set van 12 wekpotten van 220 ml, tulpmotieven, inclusief 12 glazen deksels
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 31,29
Gratis bezorging
Verkoper: Fuduu-Shop
Productafbeelding van Verpakking van 20 LED-lichtkettingen, werken op batterijen, met 3 modi: langzaam knipperen, snel knipperen en constant licht, 2 meter lang met 20 LED's, warmwit
Verpakking van 20 LED-lichtkettingen, werken op batterijen, met 3 modi: langzaam knipperen, snel knipperen en constant licht, 2 meter lang met 20 LED's, warmwit
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 16,99
Verkoper: Trendhaus-Hamburg
Productafbeelding van Bestway Whirlpool LAY-Z-SPA San Francisco HydroJet Pro, bediening via app, geschikt voor 7 personen, modelnummer 6001Q
Bestway Whirlpool LAY-Z-SPA San Francisco HydroJet Pro, bediening via app, geschikt voor 7 personen, modelnummer 6001Q
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 1.789,99
Verkoper: RAWAX
Productafbeelding van SANDRA RICH schaal, hoogte: 75 mm, diameter: 160 mm
SANDRA RICH schaal, hoogte: 75 mm, diameter: 160 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 7,05
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van 2-in-1 afwasrek met afdruipmat, afmetingen 44 x 16,5 x 3,5 cm. Afwasrek, afdruiprek, afdruipmat, afwasdroger, afwasplank
2-in-1 afwasrek met afdruipmat, afmetingen 44 x 16,5 x 3,5 cm. Afwasrek, afdruiprek, afdruipmat, afwasdroger, afwasplank
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 9,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Creative Deco 300m Jute Koord Natuurlijk, 2-3 mm Dikte
Creative Deco 300m Jute Koord Natuurlijk, 2-3 mm Dikte
€ 141,25/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 43,68
-61%
€ 16,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Arthouse Velvet Crush, folie in rosé goud
Arthouse Velvet Crush, folie in rosé goud
€ 4,25/1m
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 44,13
-3%
€ 42,50
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Komar Vlies fotobehang - Libellenpoel - Afmetingen: 350 x 250 cm (breedte x hoogte) - Bestaande uit 7 banen, geschikt voor woonkamer, slaapkamer, behang
Komar Vlies fotobehang - Libellenpoel - Afmetingen: 350 x 250 cm (breedte x hoogte) - Bestaande uit 7 banen, geschikt voor woonkamer, slaapkamer, behang
€ 16,65/1m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 214,99
-€ 69,29
€ 145,70
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Joya Creative Knutselkoffer 1000pcs - Knutselpakket voor Kinderen
Joya Creative Knutselkoffer 1000pcs - Knutselpakket voor Kinderen
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: Home-of-creativity
Productafbeelding van INF 10 stuks kastafzuiging met krachtige magneet, groot formaat Zilver
INF 10 stuks kastafzuiging met krachtige magneet, groot formaat Zilver
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Gouden bladgoud decoupage vellen 100 stuks decoratieve bladgoud voor vergulden, meubels decoreren, nagels en ambachten.
Gouden bladgoud decoupage vellen 100 stuks decoratieve bladgoud voor vergulden, meubels decoreren, nagels en ambachten.
€ 20,99
-33%
€ 13,99
Verkoper: RESTEQ
€ 139,90/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (poederpaars | 505)
Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (poederpaars | 505)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Olijfgroen | 620)
Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (Olijfgroen | 620)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (lichtgrijze melange | 208)
Alize 5x 100g Superlana Klasik garen, effen kleur, geschikt voor haken en breien (lichtgrijze melange | 208)
€ 19,90
Verkoper: HobbyYARN
€ 39,80/1kg
Productafbeelding van INF Opstrijkbare reparatiepatches voor jeans 30 stuks Spijkerbroekblauw
INF Opstrijkbare reparatiepatches voor jeans 30 stuks Spijkerbroekblauw
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 12,29
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Opstrijkbare teampatches 20 stuks Blauw
INF Opstrijkbare teampatches 20 stuks Blauw
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 10,49
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Opstrijkbare reparatiepatches 30 stuks in 5 verschillende kleuren
INF Opstrijkbare reparatiepatches 30 stuks in 5 verschillende kleuren
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Elektrische wolwikkelmachine voor het haken, automatische, herbruikbare taartdispenser, naaibenodigdheden voor breiliefhebbers, roze
Elektrische wolwikkelmachine voor het haken, automatische, herbruikbare taartdispenser, naaibenodigdheden voor breiliefhebbers, roze
€ 51,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van INF Reparatieplaat voor meubelscharnieren 9x9 cm RVS 6-pack
INF Reparatieplaat voor meubelscharnieren 9x9 cm RVS 6-pack
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 12,39
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Reparatieplaat voor scharnieren in RVS 12 gaats 6-pack
INF Reparatieplaat voor scharnieren in RVS 12 gaats 6-pack
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 14,89
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van SPRINGOS Diamantmozaïek Creatieve Set, Ruitmotief, Creatief plezier, Mosaïek afbeelding van een hert, 30 x 40 cm
SPRINGOS Diamantmozaïek Creatieve Set, Ruitmotief, Creatief plezier, Mosaïek afbeelding van een hert, 30 x 40 cm
€ 14,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van INF Opstrijkbare teampatches in 18 kleuren Veelkleurig
INF Opstrijkbare teampatches in 18 kleuren Veelkleurig
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 12,19
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Reparatieplaat voor scharnieren en meubels 2-pack
INF Reparatieplaat voor scharnieren en meubels 2-pack
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 9,59
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Magnetische bithouder, 2-pack Geel
INF Magnetische bithouder, 2-pack Geel
€ 9,09
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Achtergrond van microvezel, 2,5x2,5 meter, bruin, abstract, retro, geschikt voor studiofotografie van pasgeborenen, model J04303
Achtergrond van microvezel, 2,5x2,5 meter, bruin, abstract, retro, geschikt voor studiofotografie van pasgeborenen, model J04303
€ 189,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Paaseieren-decoratiehouder, antieke doos, geschikt voor decoratie op het bureau en voor interieurinrichting
Paaseieren-decoratiehouder, antieke doos, geschikt voor decoratie op het bureau en voor interieurinrichting
€ 32,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van 500 vellen bladgoudfolie, imitatie goud, geschikt voor kunstvergulding, knutselen, schilderen, decoratie, veelzijdig
500 vellen bladgoudfolie, imitatie goud, geschikt voor kunstvergulding, knutselen, schilderen, decoratie, veelzijdig
€ 30,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Geluksstenen voor kinderen, set van 12 stuks met jutezakjes en bedeltjes, natuurstenen van 2-3 cm
Geluksstenen voor kinderen, set van 12 stuks met jutezakjes en bedeltjes, natuurstenen van 2-3 cm
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion