Matrix Total Results Mega Sleek, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor moeilijk te temmen haar, Geschikt voor alle haarkleuren

€ 26,38

€ 26,38 / 1l

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
€ 68,76/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Redken EXTREME SHAMPOO, voor dames, professioneel, shampoo, voor beschadigd haar, geschikt voor alle kleuren, 500 ml
Redken EXTREME SHAMPOO, voor dames, professioneel, shampoo, voor beschadigd haar, geschikt voor alle kleuren, 500 ml
€ 59,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,75
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Bond Pro Versterkende Shampoo 1000ml, AI-gegenereerde afbeelding
Goldwell Dualsenses Bond Pro Versterkende Shampoo 1000ml
€ 21,96/1l
€ 21,96
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Redken Extreme Strengthening Shampoo, voor dames, professioneel, shampoo, voor beschadigd haar, geschikt voor alle haarkleuren, 300 ml
Redken Extreme Strengthening Shampoo, voor dames, professioneel, shampoo, voor beschadigd haar, geschikt voor alle haarkleuren, 300 ml
€ 66,50/1l
€ 19,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Matrix - Food For Soft Hydraterende Shampoo (voor droog haar), 1000 ml
Matrix - Food For Soft Hydraterende Shampoo (voor droog haar), 1000 ml
€ 38,23/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 38,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Matrix Total Results, 1000 ml, Shampoo, voor gekleurd haar, bescherming, fles, sulfaatvrij
Matrix Total Results, 1000 ml, Shampoo, voor gekleurd haar, bescherming, fles, sulfaatvrij
€ 31,61/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 31,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Matrix Total Results High Amplify, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor fijn haar, Geschikt voor dunner wordend haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Matrix Total Results High Amplify, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor fijn haar, Geschikt voor dunner wordend haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 31,24/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 31,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Matrix Total Results Instacure Herstellende Shampoo 1L
Matrix Total Results Instacure Herstellende Shampoo 1L
€ 38,02/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,02
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Matrix Total Results Mega Sleek, 300 ml, Shampoo, Professioneel, Voor dames, Geschikt voor moeilijk te temmen haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Matrix Total Results Mega Sleek, 300 ml, Shampoo, Professioneel, Voor dames, Geschikt voor moeilijk te temmen haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 49,33/1l
€ 14,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Matrix Total Results Color Obsessed, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor gekleurd haar, Beschermt de kleur, Reinigend, Geeft glans, AI-gegenereerde afbeelding
Matrix Total Results Color Obsessed, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor gekleurd haar, Beschermt de kleur, Reinigend, Geeft glans
€ 30,26/1l
€ 30,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Matrix Total Results Brass Off, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor blond haar, Geschikt voor gekleurd haar, Blond
Matrix Total Results Brass Off, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor blond haar, Geschikt voor gekleurd haar, Blond
€ 31,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 31,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Matrix SmoothProof, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor krullend haar, Pluisachtig haar, Ondoorzichtig haar, Tegen kroezing, Beschermend, Gladmakend
Matrix SmoothProof, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor krullend haar, Pluisachtig haar, Ondoorzichtig haar, Tegen kroezing, Beschermend, Gladmakend
€ 34,64/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Matrix Total Results Keep Me Vivid Shampoo, 300 ml
Matrix Total Results Keep Me Vivid Shampoo, 300 ml
€ 58,90/1l
€ 17,67
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Matrix ColorLast, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor gekleurd haar, Voor beschadigd haar, Beschermt de kleur, Voedend, Beschermend, Herstellend, Glanzend, Versterkend
Matrix ColorLast, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor gekleurd haar, Voor beschadigd haar, Beschermt de kleur, Voedend, Beschermend, Herstellend, Glanzend, Versterkend
€ 34,56/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 34,56
Verkoper: Scentist
Productafbeelding van Matrix Total Results So Silver, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor blond haar, gekleurd haar, geverfd haar, blond, grijs
Matrix Total Results So Silver, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor blond haar, gekleurd haar, geverfd haar, blond, grijs
€ 34,53/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 34,53
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
€ 59,37/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 20,78
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van L'OREAL Serie Expert Absolut Repair Shampoo, 1500 ml
L'OREAL Serie Expert Absolut Repair Shampoo, 1500 ml
€ 23,83/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 35,75
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Knoflookshampoo 500 ml Bioblas, geurloos, tegen haaruitval voor vrouwen en mannen
Knoflookshampoo 500 ml Bioblas, geurloos, tegen haaruitval voor vrouwen en mannen
€ 33,06/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 194
€ 39,97
-70%
€ 11,90
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo: Versterkende shampoo voor zeer droog en beschadigd haar, 1000 ml
Matrix Total Results Insta Cure Build-A-Bond Shampoo: Versterkende shampoo voor zeer droog en beschadigd haar, 1000 ml
€ 34,84/1l
€ 34,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Matrix A Curl Can Dream Shampoo, shampoo voor golvend en krullend haar, 1000 ml
Matrix A Curl Can Dream Shampoo, shampoo voor golvend en krullend haar, 1000 ml
€ 32,64/1l
€ 32,64
Verkoper: Glamperfeu

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Matrix Total Results Mega Sleek Shampoo

Shampoo voor gladheid en controle van kroesend en onhandelbaar haar. Het reinigt onhandelbaar haar en beschermt tegen pluis, terwijl het tegelijkertijd zorgt voor gladheid en controle.

Gebruik: Verdeel de shampoo gelijkmatig in het natte haar, masseer en schuim op.

Inhoud: 1000ml



De shampoos van Matrix uit de Total Results-collectie zijn speciaal ontwikkeld voor moeilijk te stylen haar, met name voor vrouwen. Dit wonderproduct heeft een inhoud van 1000 ml.

TOTAL RESULTS SLEEK Shampoo, 1000 ml
Gewicht
1100 g
Inhoud
1000 ml
Ingrediënten
in Beschrijving
Fabrikant
EAN
3474630740754
MPN (Manufacturer Part Number)
Fach L63/K

Gewicht
1100 g
Inhoud
1000 ml
Ingrediënten
in Beschrijving
Fabrikant
EAN
3474630740754
MPN (Manufacturer Part Number)
Fach L63/K
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Matrix Voedende Conditioner voor fijn haar, 1000 ml
Matrix Voedende Conditioner voor fijn haar, 1000 ml
€ 32,69/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Matrix - Food For Soft Hydraterende Shampoo (voor droog haar), 1000 ml
Matrix - Food For Soft Hydraterende Shampoo (voor droog haar), 1000 ml
€ 38,23/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 38,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Matrix Total Results Mega Sleek, voor dames, professionele conditioner, voor kroeshaar, voor onhandelbaar haar, geschikt voor alle haarkleuren, anti-frizz, hydraterend, glanzend, verzachtend, 1000 ml
Matrix Total Results Mega Sleek, voor dames, professionele conditioner, voor kroeshaar, voor onhandelbaar haar, geschikt voor alle haarkleuren, anti-frizz, hydraterend, glanzend, verzachtend, 1000 ml
€ 26,39/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Matrix Total Results, 1000 ml, Shampoo, voor gekleurd haar, bescherming, fles, sulfaatvrij
Matrix Total Results, 1000 ml, Shampoo, voor gekleurd haar, bescherming, fles, sulfaatvrij
€ 31,61/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 31,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Matrix Total Results High Amplify, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor fijn haar, Geschikt voor dunner wordend haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Matrix Total Results High Amplify, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor fijn haar, Geschikt voor dunner wordend haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 31,24/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 31,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van BaBylissPRO ELIPSIS3000 Styler, stijltang, zwart, 55W, 2,7 meter
BaBylissPRO ELIPSIS3000 Styler, stijltang, zwart, 55W, 2,7 meter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 99,30
Verkoper: GaladorEU
Productafbeelding van Multifunctionele haarolie serum Food Fod Soft (50 ml)
Multifunctionele haarolie serum Food Fod Soft (50 ml)
€ 579,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 28,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Spray voor breekbaar en poreus haar, Instacure, 190 ml
Spray voor breekbaar en poreus haar, Instacure, 190 ml
€ 125,05/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,01
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Matrix Total Results Instacure Herstellende Shampoo 1L
Matrix Total Results Instacure Herstellende Shampoo 1L
€ 38,02/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,02
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Matrix Voeding voor Zachte Maskers, 500 ml
Matrix Voeding voor Zachte Maskers, 500 ml
€ 72,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 36,49
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Matrix Biolage Bond Therapy Shampoo, 1000 ml
Matrix Biolage Bond Therapy Shampoo, 1000 ml
€ 33,22/1l
€ 33,22
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Matrix | Haarspülung TR Glow Mania - 1000 ml - Voor glans en hydratatie - Professionele verzorging
Matrix | Haarspülung TR Glow Mania - 1000 ml - Voor glans en hydratatie - Professionele verzorging
€ 34,05/1l
€ 34,05
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
Beauty of Joseon Revive Eye Serum (30 ml)
€ 755,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 22,65
Gratis bezorging
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van BIOLAGE HydraSource Conditioner, revitaliserende behandeling, 200 ml
BIOLAGE HydraSource Conditioner, revitaliserende behandeling, 200 ml
€ 113,05/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 36,01
-37%
€ 22,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van UNIQ ONE All-in-One Shampoo, 490 ml
UNIQ ONE All-in-One Shampoo, 490 ml
€ 35,94/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Matrix Total Results High Amplify, voor dames, professionele conditioner, voor fijn haar, zwart, blond, bruin, rood, volumegevend, 300 ml
Matrix Total Results High Amplify, voor dames, professionele conditioner, voor fijn haar, zwart, blond, bruin, rood, volumegevend, 300 ml
€ 63,97/1l
€ 19,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Montibello Literpomp
Montibello Literpomp
€ 7,85/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,57
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Matrix HydraSource, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor droog haar, Anti-frizz, Hydraterend, Beschermend, Voor glanzend haar
Matrix HydraSource, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor droog haar, Anti-frizz, Hydraterend, Beschermend, Voor glanzend haar
€ 38,57/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 38,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Matrix Total Results High Amplify, voor dames, professionele conditioner, geschikt voor fijn haar, beschikbaar in de kleuren zwart, blond, bruin en rood, volumegevend, 1000 ml
Matrix Total Results High Amplify, voor dames, professionele conditioner, geschikt voor fijn haar, beschikbaar in de kleuren zwart, blond, bruin en rood, volumegevend, 1000 ml
€ 29,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Matrix Total Results Color Obsessed, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor gekleurd haar, Beschermt de kleur, Reinigend, Geeft glans, AI-gegenereerde afbeelding
Matrix Total Results Color Obsessed, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor gekleurd haar, Beschermt de kleur, Reinigend, Geeft glans
€ 30,26/1l
€ 30,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Escentric Molecules Molecule 02, Unisex, 100 ml, Niet navulbare fles, Inhoud: Ambroxan, Spray, Alcohol denat, Parfum (geur), Aqua (water)
Escentric Molecules Molecule 02, Unisex, 100 ml, Niet navulbare fles, Inhoud: Ambroxan, Spray, Alcohol denat, Parfum (geur), Aqua (water)
€ 1.514,80/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 151,48
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van 4-seizoenen dekbed | 220 x 240 cm | XDREAM Pure | 2 samengebonden dekbedden
4-seizoenen dekbed | 220 x 240 cm | XDREAM Pure | 2 samengebonden dekbedden
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 47,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Pampers® 8001841078496 Feuchttücher fresh clean 1-lagig weiß, 1.200 St.
Pampers® 8001841078496 Feuchttücher fresh clean 1-lagig weiß, 1.200 St.
€ 8,77/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 60,54
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Fanola Voedend haarmasker, 1500 ml
Fanola Voedend haarmasker, 1500 ml
€ 10,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 16,31
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Fortuna Lai Standaard spiegel, volledig lichaamsspiegel met gouden metalen frame, 180x80 cm, HD, grote spiegel voor in de hal of kleedkamer, rechthoekige, hoge spiegel voor woonkamer of kleedkamer, zwart
Fortuna Lai Standaard spiegel, volledig lichaamsspiegel met gouden metalen frame, 180x80 cm, HD, grote spiegel voor in de hal of kleedkamer, rechthoekige, hoge spiegel voor woonkamer of kleedkamer, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 200,10
Gratis bezorging
Verkoper: Remzetta
Productafbeelding van Matrix Biolage Full Rescue: Versterkende conditioner voor beschadigd haar, 1000 ml
Matrix Biolage Full Rescue: Versterkende conditioner voor beschadigd haar, 1000 ml
€ 41,86/1l
€ 41,86
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serioxyl Advanced Densifying Shampoo, versterkende shampoo voor dunner wordend haar, 1500 ml
L'Oréal Professionnel Serioxyl Advanced Densifying Shampoo, versterkende shampoo voor dunner wordend haar, 1500 ml
€ 31,51/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 47,26
Verkoper: Scentist
Productafbeelding van Matrix Total Results Brass Off, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor blond haar, Geschikt voor gekleurd haar, Blond
Matrix Total Results Brass Off, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor blond haar, Geschikt voor gekleurd haar, Blond
€ 31,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 31,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Oxidatie-emulsie voor semi-permanente haarverf Londa, 1000 ml, 1,9%
Oxidatie-emulsie voor semi-permanente haarverf Londa, 1000 ml, 1,9%
€ 16,52/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,52
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Matrix Insta Cure Build-A-Bond Directe Super-Afwerking Leave-In Balsem 75 ml
Matrix Insta Cure Build-A-Bond Directe Super-Afwerking Leave-In Balsem 75 ml
€ 266,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,47
-7%
€ 19,95
Verkoper: Beautykaufen

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 27 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geweldige conditioner
Beoordeeld op 27 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 31 december 2022 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,76/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 104,48/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,86/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,63
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,63/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 70,83
-29%
€ 49,76
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,76/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,90/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo, navulverpakking, 1000 ml
Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo, navulverpakking, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,82/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,99/1l
Productafbeelding van Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,83
-13%
€ 57,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,00/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,96/1l
Productafbeelding van Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo, 500 ml
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo, 500 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 39,19
Verkoper: PerfumTraders
€ 78,38/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 42,84/1l
Productafbeelding van K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 33,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,28/1l
Productafbeelding van Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo, navulverpakking, 500 ml
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo, navulverpakking, 500 ml
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 71,40/1l
Productafbeelding van Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 155,04/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,64/1l