Zwergenwiese FruchtGarten Erdbeere 225g

€ 10,10

€ 44,89 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Jam & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Zwergenwiese FruchtGarten Aprikose 225g
Zwergenwiese FruchtGarten Aprikose 225g
€ 47,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,70
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese FruchtGarten Schwarze Johannisbeere 225g
Zwergenwiese FruchtGarten Schwarze Johannisbeere 225g
€ 46,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Feinschmecker Editie x St. Dalfour Aardbeienjam.
Feinschmecker Editie x St. Dalfour Aardbeienjam.
€ 13,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 4,47
-12%
€ 3,89
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Darbo Roosjam met Abrikozen, extra fruitvulling, 450g
Darbo Roosjam met Abrikozen, extra fruitvulling, 450g
€ 62,62/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 28,18
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Den Gamle Fabrik, sinaasappeljam, 600g
Den Gamle Fabrik, sinaasappeljam, 600g
€ 59,90/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 35,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Schwartau Extra, confituur van bosvruchten, natuurlijk fruitig, 340g
Schwartau Extra, confituur van bosvruchten, natuurlijk fruitig, 340g
€ 57,76/1kg
€ 19,64
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Den gamle Fabrik aardbeienjam, 600g
Den gamle Fabrik aardbeienjam, 600g
€ 59,90/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 35,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Mövenpick Heerlijk ontbijt, aardbeien, 250g
Mövenpick Heerlijk ontbijt, aardbeien, 250g
€ 79,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,83
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Frusano Papaja-fruitspread, 235g
Frusano Papaja-fruitspread, 235g
€ 73,62/1kg
€ 17,30
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Schwartau, jam met aardbeien en vanille, 270g
Schwartau, jam met aardbeien en vanille, 270g
€ 97,44/1kg
€ 26,31
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Aardbeienjam, extra, 340 g
Aardbeienjam, extra, 340 g
€ 21,79/1l
€ 7,41
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Feinschmecker-editie x St. Dalfour confituur, bosbessen.
Feinschmecker-editie x St. Dalfour confituur, bosbessen.
€ 13,89/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 4,61
-15%
€ 3,89
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Den Gamle Fabrik, bramen-appel fruitspread, 380g
Den Gamle Fabrik, bramen-appel fruitspread, 380g
€ 78,79/1kg
€ 29,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Old Times Orange confituur van Wilkin & Sons, afkomstig uit Engeland
Old Times Orange confituur van Wilkin & Sons, afkomstig uit Engeland
€ 29,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Koudeleirode jam, extra, 340 g
Koudeleirode jam, extra, 340 g
€ 14,97/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,09
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Marmelade van bittere sinaasappels, 340 gram
Marmelade van bittere sinaasappels, 340 gram
€ 15,88/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,40
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Darbo Naturrein Vruchtenconfituur Aardbei, 2000g
Darbo Naturrein Vruchtenconfituur Aardbei, 2000g
€ 13,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,23
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van GRASHOFF Kerstconfituur, 250g
GRASHOFF Kerstconfituur, 250g
€ 63,44/1kg
€ 15,86
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Łowicz Fruitproduct Kersenvruchten, 6 x 25 gram
Łowicz Fruitproduct Kersenvruchten, 6 x 25 gram
€ 9,93/1kg
€ 1,57
-5%
€ 1,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Darbo Aardbeienjam, 100 porties van 25 gram
Darbo Aardbeienjam, 100 porties van 25 gram
€ 14,62/1kg
€ 38,32
-4%
€ 36,54
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Biologisch aardbeienjam, 70% fruit, minder zoet - meer smaak. Alleen gezoet met agavesiroop.

Instructies voor gebruik en opslag: Fruitjam, ook ideaal als dessert bij rijstpap, ijs of als vulling voor taarten. Koel n (6° tot 8° C) en binnen enkele dagen consumeren. Ongeopend minimaal houdbaar tot: zie deksel
Ingrediënten
Aardbeien* 70%, agavestroop*, citroensapconcentraat*, vlierbessensapconcentraat*, geleringsmiddel: pectine.*biologisch geteeld
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 gramVoedingswaarde referentie: op basis van het bereide productPortiegrootte: 6 x 225 gramEnergie (kJ / kcal): 448 kJ / 106 kcalVet: 0,3 gramwaarvan verzadigde vetzuren: 0,1 gramKoolhydraten: 24 gramwaarvan suikers: 24 gramVezels: 2,5 gramEiwitten: 0,5 gramZout: 0,04 gramBepaling van de voedingswaarden door: analyse
Allergenen
Gluten
Gewicht
225 g
Levensmiddelenbedrijven
ZWERGENWIESE NATURKOST GMBH, LANGACKER 1, D-24887 SILBERSTEDT
Verkoopbenaming
Fruchtgarten - Aardbeien, 225g
Fabrikant
Zwergenwiese
MPN (Manufacturer Part Number)
22056993
EAN
4019736008149

Ingrediënten
Aardbeien* 70%, agavestroop*, citroensapconcentraat*, vlierbessensapconcentraat*, geleringsmiddel: pectine.*biologisch geteeld
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 gramVoedingswaarde referentie: op basis van het bereide productPortiegrootte: 6 x 225 gramEnergie (kJ / kcal): 448 kJ / 106 kcalVet: 0,3 gramwaarvan verzadigde vetzuren: 0,1 gramKoolhydraten: 24 gramwaarvan suikers: 24 gramVezels: 2,5 gramEiwitten: 0,5 gramZout: 0,04 gramBepaling van de voedingswaarden door: analyse
Allergenen
Gluten
Gewicht
225 g
Levensmiddelenbedrijven
ZWERGENWIESE NATURKOST GMBH, LANGACKER 1, D-24887 SILBERSTEDT
Verkoopbenaming
Fruchtgarten - Aardbeien, 225g
Fabrikant
Zwergenwiese
MPN (Manufacturer Part Number)
22056993
EAN
4019736008149
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Zwergenwiese FruchtGarten Aprikose 225g
Zwergenwiese FruchtGarten Aprikose 225g
€ 47,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,70
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese FruchtGarten Schwarze Johannisbeere 225g
Zwergenwiese FruchtGarten Schwarze Johannisbeere 225g
€ 46,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van MERCATOR werkhandschoenen, model MER13329
MERCATOR werkhandschoenen, model MER13329
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 111
€ 27,06
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Bestseller
Productafbeelding van Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
€ 15,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 12,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van GLUTENVRIJ PAIN CAMPAGNARD BOERENBROOD, GESNEDEN 240 g - SCHAR
GLUTENVRIJ PAIN CAMPAGNARD BOERENBROOD, GESNEDEN 240 g - SCHAR
€ 17,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,20
-2%
€ 4,10
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van TOPPITS 4008871208125 Vrieszakken, 80 x 2 liter, 220 x 240 mm
TOPPITS 4008871208125 Vrieszakken, 80 x 2 liter, 220 x 240 mm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,68
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
COMPO 1112122004 COMPO SANA® Qualitäts- Blumenerde 5,0 l
€ 6,35/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 12,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van TEEKANNE 6579 Teekanne Schocofix, 50 porties van 25 gram
TEEKANNE 6579 Teekanne Schocofix, 50 porties van 25 gram
€ 79,10/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 98,88
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Veet Haarentferningscrème voor gevoelige huid, 100 ml
Veet Haarentferningscrème voor gevoelige huid, 100 ml
€ 40,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,08
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Febreze Badluchtverfrisser "Aprilfrisch", 7,5 ml. (Artikelnummer: 8006540465165)
Febreze Badluchtverfrisser "Aprilfrisch", 7,5 ml. (Artikelnummer: 8006540465165)
€ 560,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,20
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Zwergenwiese FruchtGarten Heidelbeere 225g
Zwergenwiese FruchtGarten Heidelbeere 225g
€ 47,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,70
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van PRÄSENT 680 9-709 Geschenkband Merry Christmas matt rot/gold 10,0 mm x 100,0 m
PRÄSENT 680 9-709 Geschenkband Merry Christmas matt rot/gold 10,0 mm x 100,0 m
€ 0,12/1m
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,04
-63%
€ 12,48
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Zwergenwiese Zwergen Streich 180g
Zwergenwiese Zwergen Streich 180g
€ 81,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,70
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Dubbelzijdige plakband, extra sterk, 3M, transparant, afwasbaar, nanoplakband. Verwijderbaar zonder sporen, antislip, herbruikbare dubbelzijdige plakband voor tapijt, keuken, auto of kantoor
Dubbelzijdige plakband, extra sterk, 3M, transparant, afwasbaar, nanoplakband. Verwijderbaar zonder sporen, antislip, herbruikbare dubbelzijdige plakband voor tapijt, keuken, auto of kantoor
€ 2,00/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 155
€ 5,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
€ 14,02/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 42,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
€ 55,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van PAPSTAR 14179 Vrieszakken, 10 liter, 600 x 400 mm, transparant, verpakking van 24 stuks
PAPSTAR 14179 Vrieszakken, 10 liter, 600 x 400 mm, transparant, verpakking van 24 stuks
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 30,82
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Den Gamle Fabrik, sinaasappeljam, 600g
Den Gamle Fabrik, sinaasappeljam, 600g
€ 59,90/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 35,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van MinusL® H-Volle melk, lactosevrij, 10 x 1,0 liter
MinusL® H-Volle melk, lactosevrij, 10 x 1,0 liter
€ 3,75/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,75
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
€ 2,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Den gamle Fabrik aardbeienjam, 600g
Den gamle Fabrik aardbeienjam, 600g
€ 59,90/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 35,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Mövenpick Heerlijk ontbijt, aardbeien, 250g
Mövenpick Heerlijk ontbijt, aardbeien, 250g
€ 79,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,83
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
€ 35,30/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 17,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Lao Gan Ma, krokante chili in olie, 210g
Lao Gan Ma, krokante chili in olie, 210g
€ 21,38/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 4,49
Verkoper: UJiaAsienmarkt
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 350G MEISTERBAECKERSVITAL, glutenvrij, speciale variant
350G MEISTERBAECKERSVITAL, glutenvrij, speciale variant
€ 10,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Landbouwbedrijf Bonat - Parmigiano Reggiano DOP - Gran Riserva - 4 jaar gerijpt - 1 kg
Landbouwbedrijf Bonat - Parmigiano Reggiano DOP - Gran Riserva - 4 jaar gerijpt - 1 kg
€ 59,90/1kg
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Ferrero Nutella, hazelnoot-notencreme, romige consistentie, voorraadpot, 1000g
Ferrero Nutella, hazelnoot-notencreme, romige consistentie, voorraadpot, 1000g
€ 14,54/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,54
Verkoper: AllYouNeed

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 5 februari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles is geweldig
Beoordeeld op 7 januari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 15 oktober 2024 op
Geverifieerde aankoop