Zwergenwiese FruchtGarten Aprikose 225g

€ 10,70

€ 47,56 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Jam & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Zwergenwiese FruchtGarten Erdbeere 225g
Zwergenwiese FruchtGarten Erdbeere 225g
€ 44,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,10
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese FruchtGarten Schwarze Johannisbeere 225g
Zwergenwiese FruchtGarten Schwarze Johannisbeere 225g
€ 46,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Darbo Fijne Weichsel Pruimenvla, puur natuur, rijk aan fruit, 200g
Darbo Fijne Weichsel Pruimenvla, puur natuur, rijk aan fruit, 200g
€ 94,95/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Mövenpick Heerlijk ontbijt, aardbeien, 250g
Mövenpick Heerlijk ontbijt, aardbeien, 250g
€ 79,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,83
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Den Gamle Fabrik, sinaasappeljam, 600g
Den Gamle Fabrik, sinaasappeljam, 600g
€ 59,90/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 35,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Schwartau Extra, abrikozenjam met minder suiker, 300g
Schwartau Extra, abrikozenjam met minder suiker, 300g
€ 60,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,23
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Schwartau, jam met aardbeien en vanille, 270g
Schwartau, jam met aardbeien en vanille, 270g
€ 97,44/1kg
€ 26,31
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Feinschmecker Editie x St. Dalfour Aardbeienjam.
Feinschmecker Editie x St. Dalfour Aardbeienjam.
€ 13,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 4,47
-12%
€ 3,89
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Aardbeienjam, extra, 340 g
Aardbeienjam, extra, 340 g
€ 21,79/1l
€ 7,41
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Old Times Orange confituur van Wilkin & Sons, afkomstig uit Engeland
Old Times Orange confituur van Wilkin & Sons, afkomstig uit Engeland
€ 29,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Den gamle Fabrik, zwarte bessen jam, 600g
Den gamle Fabrik, zwarte bessen jam, 600g
€ 59,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 35,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van d’arbo 015663 d’arbo  Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
d’arbo 015663 d’arbo Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
€ 16,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 40,53
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van GRASHOFF Kerstconfituur, 250g
GRASHOFF Kerstconfituur, 250g
€ 63,44/1kg
€ 15,86
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Galaretka frambozengelei 75g
Galaretka frambozengelei 75g
€ 8,25/1kg
€ 0,66
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Darbo Naturrein fruitbereiding, abrikozenconfituur, 2000g
Darbo Naturrein fruitbereiding, abrikozenconfituur, 2000g
€ 10,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,98
Verkoper: Store-Germany
DŻEM TRUSKAWKOWY BIO 340 g - BIONOVA
Biologisch aardbeienjam, 340 gram - BIONOVA
€ 14,56/1kg
€ 4,95
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Łowicz Vruchtenjam, 100% kersen, 210 gram
Łowicz Vruchtenjam, 100% kersen, 210 gram
€ 11,16/1kg
€ 4,46
-4%
€ 4,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Darbo Aardbeienjam, 100 porties van 25 gram
Darbo Aardbeienjam, 100 porties van 25 gram
€ 14,62/1kg
€ 38,32
-4%
€ 36,54
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Aardbeienjam Lubella, 280 gram
Aardbeienjam Lubella, 280 gram
€ 4,54/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,20
-5%
€ 2,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Łowicz Fruitproduct Kersenvruchten, 6 x 25 gram
Łowicz Fruitproduct Kersenvruchten, 6 x 25 gram
€ 9,93/1kg
€ 1,57
-5%
€ 1,49
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De "Zwergenwiese" abrikozenjam biologisch geproduceerd wordt aangeboden in een pot van 225 gram en is gemaakt van ingrediënten uit biologische teelt. Kenmerkend is de natuurlijke smaak van abrikozen, die behouden is gebleven door een zachte verwerking. Deze jam is geschikt om te smeren, te gebruiken bij het bakken of om gerechten mee te verrijken. Het recept bevat geen kunstmatige kleur- of conserveermiddelen en wordt geproduceerd volgens de richtlijnen van de biologische certificering. De ingrediëntenlijst is overzichtelijk en is gebaseerd op traditionele jamrecepten.

Smaakprofiel

De "Zwergenwiese" abrikozenjam biologisch 225g heeft een evenwichtig abrikozenaroma met een fruitige en licht zoete toets. De smaak van de gebruikte abrikozen staat centraal en wordt begeleid door een subtiele zuurgraad, die zorgt voor een harmonieus geheel. De consistentie ondersteunt de gelijkmatige verdeling van de fruitsmaak en geeft de jam een aangename textuur. Het smaakprofiel wordt gekenmerkt door de typische eigenschappen van rijpe abrikozen en een natuurlijke fruitsmaak.

Informatie over de fabrikant

Zwergenwiese Naturkost GmbH is een Duits bedrijf dat zich richt op de verwerking van voedingsmiddelen van biologische kwaliteit. Het bedrijf is gevestigd in Noord-Duitsland, waar de ontwikkeling en productie plaatsvinden. Het bedrijf werkt volgens erkende ecologische richtlijnen en hecht waarde aan een transparante grondstoffenvoorziening. Jarenlange ervaring in de natuurvoedingsindustrie is terug te zien in de interne kwaliteits- en controleprocessen.

Ingrediënten
Abrikozen* 70%, agavestroop*, geleringsmiddel pectine, citroensapconcentraat**biologisch geteeld
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 gramVoedingswaarde referentie: op basis van het bereide productPortiegrootte: 6 x 225 gramEnergie (kJ / kcal): 503 kJ / 119 kcalVet: 0,3 gramwaarvan verzadigde vetzuren: 0,1 gramKoolhydraten: 27 gramwaarvan suikers: 25 gramVezels: 2,8 gramEiwitten: 0,6 gramZout: 0,04 gramBrood-eenheden: 2,439 BEBepaling van de voedingswaarden door: analyse
Allergenen
Gluten
Gewicht
225 g
Levensmiddelenbedrijven
Zwergenwiese®
Verkoopbenaming
Fruchtgarten - Abrikozen, 225g
Fabrikant
Zwergenwiese
MPN (Manufacturer Part Number)
22056955
EAN
4019736008125

Ingrediënten
Abrikozen* 70%, agavestroop*, geleringsmiddel pectine, citroensapconcentraat**biologisch geteeld
Voedingswaarde
Voedingswaarden per 100 gramVoedingswaarde referentie: op basis van het bereide productPortiegrootte: 6 x 225 gramEnergie (kJ / kcal): 503 kJ / 119 kcalVet: 0,3 gramwaarvan verzadigde vetzuren: 0,1 gramKoolhydraten: 27 gramwaarvan suikers: 25 gramVezels: 2,8 gramEiwitten: 0,6 gramZout: 0,04 gramBrood-eenheden: 2,439 BEBepaling van de voedingswaarden door: analyse
Allergenen
Gluten
Gewicht
225 g
Levensmiddelenbedrijven
Zwergenwiese®
Verkoopbenaming
Fruchtgarten - Abrikozen, 225g
Fabrikant
Zwergenwiese
MPN (Manufacturer Part Number)
22056955
EAN
4019736008125
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Zwergenwiese FruchtGarten Erdbeere 225g
Zwergenwiese FruchtGarten Erdbeere 225g
€ 44,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,10
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese FruchtGarten Heidelbeere 225g
Zwergenwiese FruchtGarten Heidelbeere 225g
€ 47,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,70
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwergenwiese FruchtGarten Schwarze Johannisbeere 225g
Zwergenwiese FruchtGarten Schwarze Johannisbeere 225g
€ 46,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Lange stofborstel, Uitschuifbare stofborstel met spleten, Verstelbare microvezelstofborstel voor huishoudelijk gebruik. Reinigingsgereedschap voor spleten en haren
Lange stofborstel, Uitschuifbare stofborstel met spleten, Verstelbare microvezelstofborstel voor huishoudelijk gebruik. Reinigingsgereedschap voor spleten en haren
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 18,40
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Delverde Maccheronelli, kleine pasta van harde tarwebloem, 500g
Delverde Maccheronelli, kleine pasta van harde tarwebloem, 500g
€ 5,22/1kg
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Lotus 2257974002, Broodbeleg, 400 gram
Lotus 2257974002, Broodbeleg, 400 gram
€ 31,80/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 12,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Allibert balkon- en tuinmeubelset Rosario, inclusief zitkussens, kleur: grafiet
Allibert balkon- en tuinmeubelset Rosario, inclusief zitkussens, kleur: grafiet
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 221
€ 255,39
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Den Gamle Fabrik, sinaasappeljam, 600g
Den Gamle Fabrik, sinaasappeljam, 600g
€ 59,90/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 35,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Mövenpick Heerlijk ontbijt, aardbeien, 250g
Mövenpick Heerlijk ontbijt, aardbeien, 250g
€ 79,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,83
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Feinschmecker Editie x St. Dalfour Aardbeienjam.
Feinschmecker Editie x St. Dalfour Aardbeienjam.
€ 13,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 4,47
-12%
€ 3,89
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van d’arbo 015663 d’arbo  Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
d’arbo 015663 d’arbo Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
€ 16,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 40,53
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Den gamle Fabrik, zwarte bessen jam, 600g
Den gamle Fabrik, zwarte bessen jam, 600g
€ 59,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 35,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Aardbeienjam, extra, 340 g
Aardbeienjam, extra, 340 g
€ 21,79/1l
€ 7,41
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Den gamle Fabrik, sinaasappeljam, 380g
Den gamle Fabrik, sinaasappeljam, 380g
€ 16,45/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 6,25
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Darbo Fijne Weichsel Pruimenvla, puur natuur, rijk aan fruit, 200g
Darbo Fijne Weichsel Pruimenvla, puur natuur, rijk aan fruit, 200g
€ 94,95/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Old Times Orange confituur van Wilkin & Sons, afkomstig uit Engeland
Old Times Orange confituur van Wilkin & Sons, afkomstig uit Engeland
€ 29,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Den Gamle Fabrik, abrikozenjam, 600g
Den Gamle Fabrik, abrikozenjam, 600g
€ 59,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 35,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Buymax Topper, elastische hoeslaken van jersey, 100% katoen, geschikt voor matrassen tot 12 cm dik, afmeting 120x200 cm, antracietgrijs
Buymax Topper, elastische hoeslaken van jersey, 100% katoen, geschikt voor matrassen tot 12 cm dik, afmeting 120x200 cm, antracietgrijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 957
€ 13,99
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Den gamle Fabrik aardbeienjam, 600g
Den gamle Fabrik aardbeienjam, 600g
€ 59,90/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 35,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Appelsienjam, 340 gram
Appelsienjam, 340 gram
€ 14,97/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,09
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van d’arbo 598378002 d’arbo Rosenmarillen Konfitüre, 450,0 g
d’arbo 598378002 d’arbo Rosenmarillen Konfitüre, 450,0 g
€ 27,51/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Den Gamle Fabrik, frambozenjam, 600g
Den Gamle Fabrik, frambozenjam, 600g
€ 59,90/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 35,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van MinusL® H-Volle melk, lactosevrij, 10 x 1,0 liter
MinusL® H-Volle melk, lactosevrij, 10 x 1,0 liter
€ 3,75/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,75
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van 2 stuks kussens van microvezel | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
2 stuks kussens van microvezel | 80 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 300
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Hela Currywurst Saus, licht pittige kruidensaus voor curryworst, 300 ml
Hela Currywurst Saus, licht pittige kruidensaus voor curryworst, 300 ml
€ 53,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 16,14
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Den Gamle Fabrik, bramenjam, 380g
Den Gamle Fabrik, bramenjam, 380g
€ 78,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 29,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Extra vierge olijfolie, koudgeperst, 5 liter
Extra vierge olijfolie, koudgeperst, 5 liter
€ 11,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van Lao Gan Ma, krokante chili in olie, 210g
Lao Gan Ma, krokante chili in olie, 210g
€ 21,38/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 4,49
Verkoper: UJiaAsienmarkt
Productafbeelding van Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g koffiebonen
Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g koffiebonen
€ 18,22/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 25,46
-64%
€ 9,11
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 13 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Smaakexplosie