Gewicht:

3000 g

Purina Pro Plan Small & Mini Adult, voor volwassen honden van kleine en minieme rassen, gevoelige huid, zalm, 3 kg

€ 39,60

€ 13,20 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Droogvoer voor honden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Purina Pro Plan Small & Mini Adult, voor volwassen honden van kleine en mini-rassen, met kip, 3 kg
Purina Pro Plan Small & Mini Adult, voor volwassen honden van kleine en mini-rassen, met kip, 3 kg
€ 12,17/1kg
€ 36,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Purina MEDIUM ADULT, Volwassen, Zalm, 3 kg
Purina MEDIUM ADULT, Volwassen, Zalm, 3 kg
€ 13,20/1kg
€ 39,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Purina Pro Plan Medium & Large Adult 7+ Sensitive Skin OPTIDERMA, Volwassen dier, Groot (26 tot 44 kg), Middelgroot (11 - 25 kg), Zalm, 14 kg
Purina Pro Plan Medium & Large Adult 7+ Sensitive Skin OPTIDERMA, Volwassen dier, Groot (26 tot 44 kg), Middelgroot (11 - 25 kg), Zalm, 14 kg
€ 8,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 115,43
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Purina Pro Plan Medium Puppy, gevoelige huid, voor volwassen honden, groot (26 tot 44 kg), zalm, 12 kg
Purina Pro Plan Medium Puppy, gevoelige huid, voor volwassen honden, groot (26 tot 44 kg), zalm, 12 kg
€ 7,08/1kg
€ 84,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Purina LARGE ROBUST, Volwassen, Kip, 14 kg
Purina LARGE ROBUST, Volwassen, Kip, 14 kg
€ 6,47/1kg
€ 90,62
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
€ 3,06/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 45,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Purina PRO PLAN Small&Mini, Volwassen, Klein (5-10 kilogrammen), Extra klein (<4 kg), Lam, 700 gram
Purina PRO PLAN Small&Mini, Volwassen, Klein (5-10 kilogrammen), Extra klein (<4 kg), Lam, 700 gram
€ 32,71/1kg
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Purina Medium Adult Sensitive Skin, 14 kg, met zalm
Purina Medium Adult Sensitive Skin, 14 kg, met zalm
€ 5,61/1kg
€ 78,60
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Purina PRO PLAN Small & Mini Adult, gevoelige huid, 7 kg, zalm
Purina PRO PLAN Small & Mini Adult, gevoelige huid, 7 kg, zalm
€ 7,35/1kg
€ 51,47
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PURINA Pro Plan Small & Mini Adult, speciaal voor volwassen kleine en mini-honden met een gevoelige spijsvertering - 7 kg
PURINA Pro Plan Small & Mini Adult, speciaal voor volwassen kleine en mini-honden met een gevoelige spijsvertering - 7 kg
€ 85,21
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Purina Small & Mini Adult, gevoelige huid, volwassen dier, kleine rassen (5-10 kilogram), zalm, 700 gram
Purina Small & Mini Adult, gevoelige huid, volwassen dier, kleine rassen (5-10 kilogram), zalm, 700 gram
€ 32,71/1kg
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van BOZITA Purely Adult Small, zalm en rundvlees - droogvoer voor honden - 2,5 kg
BOZITA Purely Adult Small, zalm en rundvlees - droogvoer voor honden - 2,5 kg
€ 17,03/1kg
€ 42,57
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van PRO PLAN Sensitive voor een gevoelige spijsvertering, 2,5 kg, met kip - Graanvrije formule - Geschikt voor kleine volwassen honden - 2,5 kg
PRO PLAN Sensitive voor een gevoelige spijsvertering, 2,5 kg, met kip - Graanvrije formule - Geschikt voor kleine volwassen honden - 2,5 kg
€ 15,60/1kg
€ 39,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Prospera Plus Mini Senior droogvoer voor kleine honden, kip en rijst, 0,8 kg
Prospera Plus Mini Senior droogvoer voor kleine honden, kip en rijst, 0,8 kg
€ 9,37/1l
€ 7,50
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van ADDVENA Power of Nature Adult Small Lamb - droogvoer voor honden - 10 kg
ADDVENA Power of Nature Adult Small Lamb - droogvoer voor honden - 10 kg
€ 117,45
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van ROYAL CANIN Mini Dermacomfort - Droogvoer voor volwassen honden van kleine rassen met een gevoelige huid die vatbaar is voor irritaties - 3 kg
ROYAL CANIN Mini Dermacomfort - Droogvoer voor volwassen honden van kleine rassen met een gevoelige huid die vatbaar is voor irritaties - 3 kg
€ 11,38/1kg
€ 34,15
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ADDVENA Boosted by Superfoods Adult Small Beef - droogvoer voor honden - 2,5 kg
ADDVENA Boosted by Superfoods Adult Small Beef - droogvoer voor honden - 2,5 kg
€ 14,95/1kg
€ 37,38
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van JOSERA JosiDog Mini - Droogvoer voor honden - 10 kg
JOSERA JosiDog Mini - Droogvoer voor honden - 10 kg
€ 5,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 53,70
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Prospera Plus Mini Adult droogvoer voor volwassen honden, smaak: kip met rijst, 0,8 kg
Prospera Plus Mini Adult droogvoer voor volwassen honden, smaak: kip met rijst, 0,8 kg
€ 9,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,98
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Purina Pro Plan 3 kg

Purina PRO PLAN Adult Small & Mini Sensitive Skin 3 kg

  • Geschikt voor volwassen kleine en mini-rassen met huidproblemen
  • 20% zalm
  • 18% rijst
  • 30% eiwit

Informatie:

Nestlé PURINA PRO PLAN® voer bevat alleen de beste ingrediënten en garandeert zo de langdurige gezondheid van uw hond. De optimale bereiding vindt plaats met de gepatenteerde Purina®-technologie, die de smaak en voedingswaarde behoudt. Elke PRO PLAN®-voedingsformule is het resultaat van jarenlang onderzoek door dierenartsen en voedingsdeskundigen, die net als u zich inzetten voor de gezondheid en het welzijn van uw hond.

Beschrijving:

Dit droogvoer is geschikt voor volwassen kleine en mini-rassen met een gevoelige huid. Ontwikkeld door voedingsdeskundigen en dierenartsen, helpt het om huidreacties in verband met voedselintoleranties te verminderen. Purina PRO PLAN met OPTIDERMA bevat een zorgvuldig samengestelde mix van voedingsstoffen voor een glanzende vacht en een gezonde huid van uw hond.

Voordelen van dit voer:

  • Geselecteerde eiwitbronnen voor gevoelige honden
  • Klinisch bewezen ondersteuning van de huidgezondheid
  • Bevat essentiële voedingsstoffen voor gezonde gewrichten bij actieve honden
  • Voer met hoogwaardig zalmeiwit

Ingrediënten:

Zalm* (20 %), rijst* (18 %), maïskoolsel, gedroogd zalmeiwit, maïs, dierlijk vet, sojameel*, gedroogde bietenpulp, maïszetmeel, mineralen, cellulose, sojaolie, maïsmeel, gist*, gedroogd ei, visolie*

Analytische bestanddelen:

Eiwit: 30,0 %
Ruwe oliën en vetten: 18,0 %
Ruwe as: 7,0 %
Ruwe vezels: 2,5 %

Honden gewicht (kg) |

1–5 kg | 35–110 g | 40–125 g<1 godz. aktywności | 1 do 3 godz. aktywności
1>5–10 kg | 110–170 g | 125–195 g
Voedingsadvies:

Raadpleeg de tabel voor de aanbevolen dagelijkse hoeveelheid. De aangegeven waarden zijn richtlijnen. Pas de hoeveelheid voer aan het activiteitsniveau, de conditie en de individuele behoeften van uw hond aan, om de gezondheid van uw hond te behouden. Zorg ervoor dat uw hond altijd toegang heeft tot vers, schoon drinkwater. Raadpleeg regelmatig uw dierenarts om de gezondheidstoestand van uw hond te controleren.

Gewicht
3000 g
Vochtgehalte
niet van toepassing
Type diervoeder
Toevoegingsmiddelen
niet van toepassing
Aantal stuks
1
EAN
7613035114890
MPN (Manufacturer Part Number)
PRO7613035114890
Fabrikant
PROPLAN
Registratienummer
nicht anwendbar

Gewicht
3000 g
Vochtgehalte
niet van toepassing
Type diervoeder
Toevoegingsmiddelen
niet van toepassing
Aantal stuks
1
EAN
7613035114890
MPN (Manufacturer Part Number)
PRO7613035114890
Fabrikant
PROPLAN
Registratienummer
nicht anwendbar
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Purina Pro Plan Small & Mini Adult, voor volwassen honden van kleine en mini-rassen, met kip, 3 kg
Purina Pro Plan Small & Mini Adult, voor volwassen honden van kleine en mini-rassen, met kip, 3 kg
€ 12,17/1kg
€ 36,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Purina MEDIUM ADULT, Volwassen, Zalm, 3 kg
Purina MEDIUM ADULT, Volwassen, Zalm, 3 kg
€ 13,20/1kg
€ 39,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Purina Pro Plan Medium & Large Adult 7+ Sensitive Skin OPTIDERMA, Volwassen dier, Groot (26 tot 44 kg), Middelgroot (11 - 25 kg), Zalm, 14 kg
Purina Pro Plan Medium & Large Adult 7+ Sensitive Skin OPTIDERMA, Volwassen dier, Groot (26 tot 44 kg), Middelgroot (11 - 25 kg), Zalm, 14 kg
€ 8,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 115,43
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Clatronic 263118 Clatronic EK 3321, roestvrijstalen eierkoker voor 7 eieren
Clatronic 263118 Clatronic EK 3321, roestvrijstalen eierkoker voor 7 eieren
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 26,00
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Purina Pro Plan 12272213, Puppy, Groot (26 tot 44 kg), Zalm, 3 kg
Purina Pro Plan 12272213, Puppy, Groot (26 tot 44 kg), Zalm, 3 kg
€ 13,00/1kg
€ 39,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
€ 3,06/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 45,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van REEBOK AUDACIOUS IB1011S3 veiligheidsschoen, veiligheidsschoenen, werkschoen, lichtgewicht
REEBOK AUDACIOUS IB1011S3 veiligheidsschoen, veiligheidsschoenen, werkschoen, lichtgewicht
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 44,90
Verkoper: www-mymaw-de
Productafbeelding van Bosch Serie 2 BBHF214R: Draadloze 2-in-1 stofzuiger, rood
Bosch Serie 2 BBHF214R: Draadloze 2-in-1 stofzuiger, rood
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 233
€ 134,35
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 38,99
2% Voucher
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: ZMH
Productafbeelding van Purina LARGE ROBUST, Volwassen, Kip, 14 kg
Purina LARGE ROBUST, Volwassen, Kip, 14 kg
€ 6,47/1kg
€ 90,62
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Bomann koelkast met vriesvak, 143 cm hoog | Koel-vriescombinatie van 173 liter met 3 plateaus en 3 lades | Deur kan van links of rechts worden geopend | Stille koel-vriescombinatie, 40 dB | Koelkast model KG 7331, roestvrij staal
Bomann koelkast met vriesvak, 143 cm hoog | Koel-vriescombinatie van 173 liter met 3 plateaus en 3 lades | Deur kan van links of rechts worden geopend | Stille koel-vriescombinatie, 40 dB | Koelkast model KG 7331, roestvrij staal
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 542,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 235,71
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
€ 125,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 100,04
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Hoogpolig tapijt, woonkamer, vachttapijt, kunstbont, shaggy, zacht
Hoogpolig tapijt, woonkamer, vachttapijt, kunstbont, shaggy, zacht
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 164
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Purina 7613035120341, Puppyvoeding, Geschikt voor grote rassen (> 45 kg), Kip, 12 kg
Purina 7613035120341, Puppyvoeding, Geschikt voor grote rassen (> 45 kg), Kip, 12 kg
€ 7,77/1kg
€ 93,27
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Slaapbank HWC-K22, bank, hoekbank, slaapgedeelte links/rechts, slaapfunctie, 236 cm  fluweel, zwart
Slaapbank HWC-K22, bank, hoekbank, slaapgedeelte links/rechts, slaapfunctie, 236 cm fluweel, zwart
€ 740,98
Gratis bezorging
Verkoper: heute-wohnen
Productafbeelding van Torenvormige wasrek, model Mixer 3
Torenvormige wasrek, model Mixer 3
€ 33,54/1m
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 98
€ 43,60
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 138,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Purina PRO PLAN Small&Mini, Volwassen, Klein (5-10 kilogrammen), Extra klein (<4 kg), Lam, 700 gram
Purina PRO PLAN Small&Mini, Volwassen, Klein (5-10 kilogrammen), Extra klein (<4 kg), Lam, 700 gram
€ 32,71/1kg
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Hoogpolig tapijt, woonkamer, vachttapijt, kunstbont, shaggy, zacht
Hoogpolig tapijt, woonkamer, vachttapijt, kunstbont, shaggy, zacht
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 164
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 211,22
Verkoper: PERLACASA
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 90 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 90 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 537
€ 42,90
-6%
€ 39,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van COMHOMA Slaapbank met slaapfunctie, met afneembare hoes, klapbank, bedbank, hoekbank, bank met gastbed, 3-zitsbank, met verstelbare rugleuning, grijs
COMHOMA Slaapbank met slaapfunctie, met afneembare hoes, klapbank, bedbank, hoekbank, bank met gastbed, 3-zitsbank, met verstelbare rugleuning, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 189,99
-€ 40,00
€ 149,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van SAMSUNG SM-S918BZKDEUB SAMSUNG Galaxy S23 Ultra Dual-SIM-Smartphone schwarz 256 GB
SAMSUNG SM-S918BZKDEUB SAMSUNG Galaxy S23 Ultra Dual-SIM-Smartphone schwarz 256 GB
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 487
€ 1.990,00
Gratis bezorging
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Fortuna Lai dagbed 90x200cm/180x200cm, uitschuifbaar, uitklapbaar slaapbank met lattenbodem en armleuningen, fluweel bekleed, kinderbed/slaapbank, grijs
Fortuna Lai dagbed 90x200cm/180x200cm, uitschuifbaar, uitklapbaar slaapbank met lattenbodem en armleuningen, fluweel bekleed, kinderbed/slaapbank, grijs
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 245,40
Gratis bezorging
Verkoper: Remzetta
Productafbeelding van Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 211
€ 79,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 38,63
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Purlov Absorberende Hygiënische Dierenpads - 100 stuks
Purlov Absorberende Hygiënische Dierenpads - 100 stuks
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 14,40
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van InnovaGoods 8435527819293, Vibrerende massageapparaat, Gezicht, Zilver, Wit, ABS, Knopbediening, 6000 omwentelingen per minuut
InnovaGoods 8435527819293, Vibrerende massageapparaat, Gezicht, Zilver, Wit, ABS, Knopbediening, 6000 omwentelingen per minuut
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 52,68
Gratis bezorging
Verkoper: BayMeNoW
Productafbeelding van Licorne Bike, premium vouwfiets in 20 inch - fiets voor heren, jongens, meisjes en dames - Shimano 6-versnellingen - Hollandse fiets
Licorne Bike, premium vouwfiets in 20 inch - fiets voor heren, jongens, meisjes en dames - Shimano 6-versnellingen - Hollandse fiets
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 279,99
Verkoper: LICORNE_BIKE

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 23 november 2025 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 3 kgAantal stuks 1
Beoordeeld op 5 april 2024 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 3 kgAantal stuks 1