Kleur:

Bruin, Wit

edding 5200 Permanente spuitverf, premium acrylverf, chocoladebruin, mat, 200 ml

€ 8,09

€ 40,45 / 1l

plus € 8,79 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Acrylverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitverf, premium kwaliteit, acrylverf, roesteffect, mat, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitverf, premium kwaliteit, acrylverf, roesteffect, mat, 200 ml
€ 42,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,00
-70%
€ 8,48
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van edding Permanentspray 5200 664737
edding Permanentspray 5200 664737
€ 78,05/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 15,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitverf, premium acrylverf, licht ivoor, mat, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitverf, premium acrylverf, licht ivoor, mat, 200 ml
€ 40,45/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,09
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitverf Premium, acrylverf, opulent turquoise, mat, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitverf Premium, acrylverf, opulent turquoise, mat, 200 ml
€ 40,45/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 8,09
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitverf, premium kwaliteit, transparante kunststofprimer, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitverf, premium kwaliteit, transparante kunststofprimer, 200 ml
€ 35,95/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 7,19
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitverf, premium acrylverf, neo mint, mat, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitverf, premium acrylverf, neo mint, mat, 200 ml
€ 40,45/1l
€ 15,05
-46%
€ 8,09
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van PENTART Acrylverf, mat, 230 ml, zonnegel
PENTART Acrylverf, mat, 230 ml, zonnegel
€ 52,04/1l
€ 11,97
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pébéo Decospray acrylspuitverf, 100 ml, chocoladebruin
Pébéo Decospray acrylspuitverf, 100 ml, chocoladebruin
€ 119,30/1l
€ 11,93
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 1401 05 031 Decormatt Acrylverf, Kersrood 031, 50 ml
Marabu 1401 05 031 Decormatt Acrylverf, Kersrood 031, 50 ml
€ 151,20/1l
€ 7,56
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 1401 39 031 Decormatt Acrylverf, Kersrood 031, 15 ml
Marabu 1401 39 031 Decormatt Acrylverf, Kersrood 031, 15 ml
€ 1.296,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,16
-33%
€ 19,44
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Matte acrylverf - Kersrood - 45 ml
Matte acrylverf - Kersrood - 45 ml
€ 102,22/1l
€ 4,60
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Talens - Acrylverf, 750 ml, permanent roodviolet
Talens - Acrylverf, 750 ml, permanent roodviolet
€ 16,33/1l
€ 12,25
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van PENTART Acrylverf, mat, 100 ml, dennenboomgroen
PENTART Acrylverf, mat, 100 ml, dennenboomgroen
€ 61,70/1l
€ 6,17
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Matte acrylverf - zonnegel. - 45 ml
Matte acrylverf - zonnegel. - 45 ml
€ 102,22/1l
€ 4,60
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Talens - Acrylverf, 750 ml, permanent blauwviolet
Talens - Acrylverf, 750 ml, permanent blauwviolet
€ 16,33/1l
€ 12,25
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Daler Rowney Graduate Acrylverf, 120 ml, Cadmiumoranje (kleur)
Daler Rowney Graduate Acrylverf, 120 ml, Cadmiumoranje (kleur)
€ 69,58/1l
€ 8,35
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Daler Rowney Graduate Acrylverf, 120 ml, Cadmiumgeel (kleur)
Daler Rowney Graduate Acrylverf, 120 ml, Cadmiumgeel (kleur)
€ 69,58/1l
€ 8,35
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Pébéo Acrylcolor, vloeibare acrylverf, 500 ml, zwart
Pébéo Acrylcolor, vloeibare acrylverf, 500 ml, zwart
€ 36,56/1l
€ 18,28
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Centropen temperakleurverf, 6 kleuren, 12 ml
Centropen temperakleurverf, 6 kleuren, 12 ml
€ 2.112,00/1l
€ 21,12
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Matte acrylverf - azuurblauw - 45 ml
Matte acrylverf - azuurblauw - 45 ml
€ 102,22/1l
€ 4,60
Verkoper: Art-Paint-Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Premium acrylverf voor het snel en eenvoudig opknappen, repareren en verfraaien van bijna alle materialen. De standaard spuitmond heeft een spuitbreedte van ongeveer 5-6 cm; verwisselbare spuitmonden zijn verkrijgbaar in de breedtes fijn (ongeveer 1 cm), medium (ongeveer 4-5 cm), breed (ongeveer 8-10 cm) en variabel (ongeveer 13-14 cm). De acryl pigmentverf heeft een hoge dekkingskracht, droogt extreem snel, is weerbestendig en zeer lichtecht. Verkrijgbaar in 27 zijdematte en 3 glanzende standaardkleuren, evenals in actuele trendkleuren. Verwisselbare spuitmonden verkrijgbaar. 100% vrij van schadelijke zware metalen.

Breed kleurenpalet van standaard- en trendkleuren met een bijzonder intens en gelijkmatig kleureffect. Geschikt voor bijna alle oppervlakken (voor de beste resultaten op absorberende oppervlakken, bewerkbare kunststofonderdelen of polystyreen, altijd in combinatie met edding universele, kunststof- of polystyreenprimer). Eenvoudige toepassing. Na volledige droging kras-, stoot- en slagvast, lichtecht en verkleurt niet. Weinig spuitnevel dankzij een uitgebalanceerd druksysteem. Dankzij de innovatieve ventieltechnologie kunnen verwisselbare spuitmonden voor diverse spuitbreedtes worden gebruikt, waardoor de spuitbus niet ondersteboven hoeft te worden gebruikt. Hoge opbrengst - 200 ml zijn voldoende voor ongeveer 0,7-1 m². Handige spuitbus van 200 ml. Hoogwaardig merkproduct.



Edding 5200 Permanente Spuitverf 200 ml, geschikt voor diverse oppervlakken, duurzaam

De Edding 5200 Permanente Spuitverf is de perfecte oplossing voor iedereen die op zoek is naar een duurzame en veelzijdige verf. Met deze spuitverf kunt u verschillende oppervlakken permanent decoreren en verfraaien.

Productdetails: - Productnaam: Edding 5200 Permanente Spuitverf 200 ml, geschikt voor diverse oppervlakken, duurzaam - Merk: Edding - Inhoud: 200 ml - Kleur: - Materiaal: - Inhoud verpakking: 1 spuitbus

Toepassing & Milieu: - De Edding 5200 Permanente Spuitverf is ideaal voor gebruik op diverse oppervlakken, zoals metaal, hout, glas en meer. - Dankzij de duurzame formule zorgt de spuitverf voor langdurige resultaten.

Bestel nu en ervaar het zelf!



  • Permanent spuitverf edding 5200
  • Premium acrylverf
  • Deckt direct, droogt extreem snel
  • Blijvend bestand, zowel binnen als buiten, dankzij de hoge oppervlaktehardheid. Kras-, stoot- en slagvast.
  • Lichtecht en verkleurt niet.
  • Geschikt voor bijna alle oppervlakken.
  • Zeer zuinig in gebruik.
  • Geeft een bijzonder intens en gelijkmatig kleurresultaat.
  • Minimale nevelvorming dankzij verwisselbare spuitmonden voor verschillende spuitbreedtes.
  • 100% vrij van schadelijke zware metalen.
  • Standaard spuitmond, spuitslot.
  • Inhoud: 200 ml
  • GHS-etiket: GHS02 Ontvlambaar, GHS07 Irriterend
  • Waarschuwing: Gevaar
Inhoud
200 ml
Lengte
5.3 cm
Model
Schokoladenbraun Matt
Kleur
Bruin
Wit
Fabrikant
Gewicht
0.1 kg
EAN
4004764956685
MPN (Manufacturer Part Number)
4-5200907

Inhoud
200 ml
Lengte
5.3 cm
Model
Schokoladenbraun Matt
Kleur
Bruin
Wit
Fabrikant
Gewicht
0.1 kg
EAN
4004764956685
MPN (Manufacturer Part Number)
4-5200907
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
€ 299,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 216
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Oliviers
Productafbeelding van VASAGLE bijzettafel, rond, met mand, diameter 45 cm, wit-beige
VASAGLE bijzettafel, rond, met mand, diameter 45 cm, wit-beige
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 52,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Decoratieve plant, 115 cm - Model: Bamboe
Decoratieve plant, 115 cm - Model: Bamboe
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 34,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van edding 4-5200940 edding 5200 Acrylspray Sprühfarbe champagne gold
edding 4-5200940 edding 5200 Acrylspray Sprühfarbe champagne gold
€ 79,15/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,83
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitverf, premium kwaliteit, acrylverf, diepzwart, mat, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitverf, premium kwaliteit, acrylverf, diepzwart, mat, 200 ml
€ 40,45/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 8,09
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitverf, premium kwaliteit, acrylverf, verkeerswit, mat, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitverf, premium kwaliteit, acrylverf, verkeerswit, mat, 200 ml
€ 40,45/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,83
-48%
€ 8,09
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitverf, premium kwaliteit, acrylverf, roesteffect, mat, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitverf, premium kwaliteit, acrylverf, roesteffect, mat, 200 ml
€ 42,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,00
-70%
€ 8,48
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitverf, premium acrylverf, mosgroen, mat, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitverf, premium acrylverf, mosgroen, mat, 200 ml
€ 40,45/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,00
-71%
€ 8,09
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitverf Premium, acrylverf, licht lavendel, mat, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitverf Premium, acrylverf, licht lavendel, mat, 200 ml
€ 40,45/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,09
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitverf, premium acrylverf, pastelgeel, mat, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitverf, premium acrylverf, pastelgeel, mat, 200 ml
€ 40,45/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,09
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Beige bankstel, woonkamer set, 3+2+1 zitplaatsen, fluweel, hoge poten van beukenhout
Beige bankstel, woonkamer set, 3+2+1 zitplaatsen, fluweel, hoge poten van beukenhout
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 838,95
Gratis bezorging
Verkoper: SOFELLO
Productafbeelding van edding Permanentspray 5200, artikelnummer 661511
edding Permanentspray 5200, artikelnummer 661511
€ 40,45/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,05
-46%
€ 8,09
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitverf Premium, acrylverf, crèmewit, mat, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitverf Premium, acrylverf, crèmewit, mat, 200 ml
€ 40,45/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 11,33
-28%
€ 8,09
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitverf, premium acrylverf, purperrood, mat, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitverf, premium acrylverf, purperrood, mat, 200 ml
€ 40,45/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,33
-28%
€ 8,09
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Ruimteverdeler Vicco Fyrk Antiek hout 80 x 79 cm, Model 31078
Ruimteverdeler Vicco Fyrk Antiek hout 80 x 79 cm, Model 31078
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 67,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitlak, premium kwaliteit, transparante matte lak, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitlak, premium kwaliteit, transparante matte lak, 200 ml
€ 78,10/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,62
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitverf, premium kwaliteit, acrylverf, groen-geel, mat, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitverf, premium kwaliteit, acrylverf, groen-geel, mat, 200 ml
€ 40,45/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,33
-28%
€ 8,09
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van edding Permanentspray 5200 664737
edding Permanentspray 5200 664737
€ 78,05/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 15,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitverf, premium kwaliteit, acrylverf, antraciet, mat, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitverf, premium kwaliteit, acrylverf, antraciet, mat, 200 ml
€ 40,45/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,33
-28%
€ 8,09
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitverf, premium kwaliteit, acrylverf, verkeersrood, mat, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitverf, premium kwaliteit, acrylverf, verkeersrood, mat, 200 ml
€ 40,45/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,33
-28%
€ 8,09
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van MANNOL 2-Takt Plus, API TC, 1 liter
MANNOL 2-Takt Plus, API TC, 1 liter
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Nachtkastje | Bijzettafel | Nachtkastje | Afmetingen ca. H. 65 x B. 35 x D. 35 cm - Sledo Maxi
Nachtkastje | Bijzettafel | Nachtkastje | Afmetingen ca. H. 65 x B. 35 x D. 35 cm - Sledo Maxi
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 121,95
Gratis bezorging
Verkoper: Hioshop
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitverf, premium kwaliteit, acrylverf, lichtgrijs, mat, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitverf, premium kwaliteit, acrylverf, lichtgrijs, mat, 200 ml
€ 40,45/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 11,33
-28%
€ 8,09
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Bloembak 49x16x17,5 cm, 12 liter, met zelfwateringssysteem. Geschikt voor leuning, balkon en als bloempot. Merk: Ratolla. Kleur: antraciet
Bloembak 49x16x17,5 cm, 12 liter, met zelfwateringssysteem. Geschikt voor leuning, balkon en als bloempot. Merk: Ratolla. Kleur: antraciet
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 19,69
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van edding PermanentSpray5200 pastellgrün 662650
edding PermanentSpray5200 pastellgrün 662650
€ 40,45/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,33
-28%
€ 8,09
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van KOTARBAU® 6-delige schilderset met verfschaal voor renovatie- en schilderwerk.
KOTARBAU® 6-delige schilderset met verfschaal voor renovatie- en schilderwerk.
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 17,89
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Torenvormige wasrek, model Mixer 3
Torenvormige wasrek, model Mixer 3
€ 33,54/1m
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 98
€ 43,60
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van WENKO Deur gordijn, scheidingsgordijn, streepgordijn, insectenwerend, 90x200 cm
WENKO Deur gordijn, scheidingsgordijn, streepgordijn, insectenwerend, 90x200 cm
€ 12,50/1m
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 24,99
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Eettafel set Vicco Sentio Wit 137.6 x 92.8 cm met 2 banken, Model 26501
Eettafel set Vicco Sentio Wit 137.6 x 92.8 cm met 2 banken, Model 26501
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 165,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Knipex krachtige tang, lengte 180 mm, snijdt 50% gemakkelijker dankzij de 2-componenten handgrepen - artikelnummer 73 72 180
Knipex krachtige tang, lengte 180 mm, snijdt 50% gemakkelijker dankzij de 2-componenten handgrepen - artikelnummer 73 72 180
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 75,71
-15%
€ 63,68
Verkoper: TEC-MORE

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 28 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Was geweldig zoals verwacht :)
Inhoud 0,2 lKleur Wit
Beoordeeld op 17 april 2018 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goede kwaliteit
Inhoud 0,2 lKleur Wit
Beoordeeld op 1 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Spuitbus defect
Inhoud 0,2 lKleur Groen, Wit, Geel
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Acrylverf voor buitengebruik, waterbestendig, flesjes van 60 ml, 25 kleuren voor buitengebruik
Acrylverf voor buitengebruik, waterbestendig, flesjes van 60 ml, 25 kleuren voor buitengebruik
€ 106,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 51,69/1kg
Productafbeelding van Acrylgverfset, 20 x 59 ml, metallic, met 10 penselen. Waterbestendig, lichtecht, niet giftig
Acrylgverfset, 20 x 59 ml, metallic, met 10 penselen. Waterbestendig, lichtecht, niet giftig
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 33,13/1kg
Productafbeelding van Acryverf, wit en zwart, 120 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend
Acryverf, wit en zwart, 120 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 113,49/1kg
Productafbeelding van Acrylverf set, 60 ml, 25 kleuren, geschikt voor canvas, hout en diverse knutselprojecten. 25 vintage kleuren
Acrylverf set, 60 ml, 25 kleuren, geschikt voor canvas, hout en diverse knutselprojecten. 25 vintage kleuren
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 41,50/1kg
Productafbeelding van Acrylstiften, 28 kleuren, waterbestendig. Geschikt voor steen, penselen, spuitmonden, glas, keramiek, metallic oppervlakken
Acrylstiften, 28 kleuren, waterbestendig. Geschikt voor steen, penselen, spuitmonden, glas, keramiek, metallic oppervlakken
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 184,34/1kg
Productafbeelding van Neon UV-verf voor zwartlicht, 6x59ml, geschikt voor canvas, fluorescerend (verpakking van 6)
Neon UV-verf voor zwartlicht, 6x59ml, geschikt voor canvas, fluorescerend (verpakking van 6)
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 947,19/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 25 kleuren, 60 ml, 3 penselen, palet met 25 basiskleuren
Acrylverfset, 25 kleuren, 60 ml, 3 penselen, palet met 25 basiskleuren
€ 93,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 44,97/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 48 stuks van 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
Acrylverfset, 48 stuks van 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 39,67/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 24 x 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
Acrylverfset, 24 x 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 49,16/1kg