Gewicht:

0.19 kg

Cimco Kunststof leidingdraad, wit, 100 meter op spoel, 0,5 x 0,6 mm, artikelnummer 140778

€ 73,53

€ 387,00 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 15 – ma 19 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Lasdraden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Procraft SW85 MAG-lasdraad 0,8 mm 5,0 kg
Procraft SW85 MAG-lasdraad 0,8 mm 5,0 kg
€ 66,85/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,21
-12%
€ 13,37
Verkoper: Procraft
Productafbeelding van MAG-lasdraad 1.4430, diameter 1 mm, BS-300, spoel
MAG-lasdraad 1.4430, diameter 1 mm, BS-300, spoel
€ 12,43/1kg
€ 186,38
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Kunststof lasdraad PE-U, 100 gram
Kunststof lasdraad PE-U, 100 gram
€ 78,00/1kg
€ 7,80
Verkoper: Deltamobile
Productafbeelding van Draadrol Filgraf, 0,8 mm x 50 meter
Draadrol Filgraf, 0,8 mm x 50 meter
€ 0,46/1m
€ 23,05
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Lasdraad, diameter 1,0 mm - spoel van 15 kg
Lasdraad, diameter 1,0 mm - spoel van 15 kg
€ 4,20/1kg
€ 63,00
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van Toolland TW95025, 2,5 mm
Toolland TW95025, 2,5 mm
€ 30,27/1kg
€ 12,41
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Wolfpack 01010456, 1 mm, 1760 cm³, 160 mm, 220 mm, 50 mm, 994 g
Wolfpack 01010456, 1 mm, 1760 cm³, 160 mm, 220 mm, 50 mm, 994 g
€ 9,12/1kg
€ 22,47
-59%
€ 9,07
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Kunststof lasdraad, 100 gram
Kunststof lasdraad, 100 gram
€ 72,00/1kg
€ 7,20
Verkoper: Deltamobile
Productafbeelding van PMMA-kunststof lasdraad, 100 gram
PMMA-kunststof lasdraad, 100 gram
€ 67,50/1kg
€ 6,75
Verkoper: Deltamobile
Productafbeelding van Zweetkolvenopzetstuk, diameter 9,0 mm
Zweetkolvenopzetstuk, diameter 9,0 mm
€ 24,87
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Wolfpack 7160200, 110 mm, 110 mm, 50 mm, 542 gram
Wolfpack 7160200, 110 mm, 110 mm, 50 mm, 542 gram
€ 67,82/1kg
€ 36,76
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van DEDRA DESR3205, 500 gram, 1 stuk
DEDRA DESR3205, 500 gram, 1 stuk
€ 36,78/1kg
€ 18,39
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Lasdraad, diameter 1,0 mm - spoel van 5 kg
Lasdraad, diameter 1,0 mm - spoel van 5 kg
€ 142,86/1m
€ 30,00
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van Lasdraad 1 mm, 15 kg, artikelnummer 06147
Lasdraad 1 mm, 15 kg, artikelnummer 06147
€ 4,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 67,32
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Kunststof lasdraad POM, 100 gram
Kunststof lasdraad POM, 100 gram
€ 68,40/1kg
€ 6,84
Verkoper: Deltamobile
Productafbeelding van DEDRA DESPI402, 1 stuk
DEDRA DESPI402, 1 stuk
€ 28,00
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Stroomdraad, 1,6 mm, M8, lengte 30 mm, E-koper
Stroomdraad, 1,6 mm, M8, lengte 30 mm, E-koper
€ 1.639,00/1m
€ 49,17
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Een gesmede tool 01060100
Een gesmede tool 01060100
€ 4,55/1kg
€ 113,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van DZW-adapter voor spoel K-300, geschikt voor lasdraad op spoel - ADAPTER
DZW-adapter voor spoel K-300, geschikt voor lasdraad op spoel - ADAPTER
€ 65,29/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,71
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Een gesmede tool 01200151
Een gesmede tool 01200151
€ 2,65/1m
€ 91,66
-27%
€ 66,33
Verkoper: PolisElectro

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Cimco 140778 - Blauw - 100 meter - Kunststof
Lengte
100 m
Diameter
100 m
Gewicht
0.19 kg
EAN
4021103407783
MPN (Manufacturer Part Number)
140779
Fabrikant

Lengte
100 m
Diameter
100 m
Gewicht
0.19 kg
EAN
4021103407783
MPN (Manufacturer Part Number)
140779
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Mini spaarbox in wit met echt cijferslot en muntinworp – Veilige spaarbox voor kinderen en volwassenen, compacte spaarvarken
Mini spaarbox in wit met echt cijferslot en muntinworp – Veilige spaarbox voor kinderen en volwassenen, compacte spaarvarken
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 17,95
Verkoper: Geheimshop-de
Productafbeelding van INTEX 28684 Elektrische waterverwarmer
INTEX 28684 Elektrische waterverwarmer
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 168,97
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Gorenje Herdset Black Set 4, Einbauherd + Glaskeramik-Kochfeld
Gorenje Herdset Black Set 4, Einbauherd + Glaskeramik-Kochfeld
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 743,53
De energieklasse van dit product is A+.
Klassering van A+++ tot D
Verkoper: _Haushaltsparadies_
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 90x200 cm met USB-aansluiting, eenpersoonsbed voor jongeren met lattenbodem en opbergruimte, bed met LED-verlichting, linnen, grijs
Flieks gestoffeerd bed 90x200 cm met USB-aansluiting, eenpersoonsbed voor jongeren met lattenbodem en opbergruimte, bed met LED-verlichting, linnen, grijs
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 283
€ 280,56
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van MARIMEX Zwembadoverkapping, diameter 305 cm, model 10970565
MARIMEX Zwembadoverkapping, diameter 305 cm, model 10970565
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 245,56
Verkoper: Teshop
Productafbeelding van 1/2 inch, 50MB, PROFESSIONEEL PLUS tuinslang
1/2 inch, 50MB, PROFESSIONEEL PLUS tuinslang
€ 1,17/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 152
€ 58,26
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Cimco Looddraad, 1/2 kg, 190 meter op spoel, 0,5 x 0,3 mm, artikelnummer 140772
Cimco Looddraad, 1/2 kg, 190 meter op spoel, 0,5 x 0,3 mm, artikelnummer 140772
€ 288,64/1kg
€ 155,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van FUXTEC FX-RM4646ECO, grasmaaier met wielaandrijving, geschikt voor oppervlakken tot 1000 m², maaibreedte 45,7 cm, maximale snijhoogte 7,5 cm, minimale snijhoogte 2,5 cm, geschikt voor oppervlakken tot 401 m²
FUXTEC FX-RM4646ECO, grasmaaier met wielaandrijving, geschikt voor oppervlakken tot 1000 m², maaibreedte 45,7 cm, maximale snijhoogte 7,5 cm, minimale snijhoogte 2,5 cm, geschikt voor oppervlakken tot 401 m²
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 199,00
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: FUXTEC
Productafbeelding van FUXTEC FX-RM4646SL, grasmaaier met mulchingfunctie, geschikt voor oppervlakken tot 1000 m², maaibreedte 45,7 cm, maathoeveelheid instelbaar van 2,5 cm tot 7,5 cm, voorzien van rotorbladen
FUXTEC FX-RM4646SL, grasmaaier met mulchingfunctie, geschikt voor oppervlakken tot 1000 m², maaibreedte 45,7 cm, maathoeveelheid instelbaar van 2,5 cm tot 7,5 cm, voorzien van rotorbladen
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 269,00
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: FUXTEC
Productafbeelding van Steinbach 36420: Zwembadtent van waterafstotend materiaal met raam
Steinbach 36420: Zwembadtent van waterafstotend materiaal met raam
€ 10,06/1m²
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 217,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van MONZANA® fietsaanhangwagen met 90 liter kunststofbak, inclusief koppeling. Geschikt als transportaanhangwagen, aanhanger of handwagen
MONZANA® fietsaanhangwagen met 90 liter kunststofbak, inclusief koppeling. Geschikt als transportaanhangwagen, aanhanger of handwagen
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 129
€ 96,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van - Kachel met grote brandkamer, model Prity K1 D - 9,5 kW
- Kachel met grote brandkamer, model Prity K1 D - 9,5 kW
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 489,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Klassering van A++ tot G
Verkoper: VKGLOBAL
Productafbeelding van Elektrostart benzinestroomgenerator 9500E, generator 230V/400V, stroomaggregaat, artikelnummer 66265
Elektrostart benzinestroomgenerator 9500E, generator 230V/400V, stroomaggregaat, artikelnummer 66265
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 348,00
Verkoper: Tiptopmaker
Productafbeelding van Keter Manor Pent tuinhuis, afmetingen: B 183,5 x D 111 x H 200 cm, kleur: grijs
Keter Manor Pent tuinhuis, afmetingen: B 183,5 x D 111 x H 200 cm, kleur: grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 112
€ 638,42
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van LZQ Partytent 3x6 meter met zijpanelen en ramen, tuinpaviljoen, voor buiten, antracietkleurig
LZQ Partytent 3x6 meter met zijpanelen en ramen, tuinpaviljoen, voor buiten, antracietkleurig
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 83,99
Gratis bezorging
Verkoper: HKGaga
Productafbeelding van LED - Sonneninsel, rieten lounge set, polyrotan, ligbed combinatie, 180 cm, inclusief beschermhoes
LED - Sonneninsel, rieten lounge set, polyrotan, ligbed combinatie, 180 cm, inclusief beschermhoes
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 233
€ 449,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van Universal LED LCD monitor with LCD OLED QLED screen for ceiling mounting 23-100 "max. 50 kg Max VESA 600x400
Universal LED LCD monitor with LCD OLED QLED screen for ceiling mounting 23-100 "max. 50 kg Max VESA 600x400
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 69,49
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van FUXTEC benzine grasmaaier FX-RM4180 - 80ccm | 41cm maaidek | lichtgewicht, 18 kg | achteruitworp | 4-takt motor | snijhoogte 25-55 mm | geschikt voor gazons tot 400 m²
FUXTEC benzine grasmaaier FX-RM4180 - 80ccm | 41cm maaidek | lichtgewicht, 18 kg | achteruitworp | 4-takt motor | snijhoogte 25-55 mm | geschikt voor gazons tot 400 m²
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 63
€ 144,99
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: FUXTEC
Productafbeelding van CIMCO Knijptang, 8 mm, 125, artikelnummer 101690
CIMCO Knijptang, 8 mm, 125, artikelnummer 101690
€ 343,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Kiano Slim TV Reis-tv 24 inch | LED HD TV | Autolader | HDMI USB | Dolby Audio | Drievoudige tuner DVB-T2 | Zwart
Kiano Slim TV Reis-tv 24 inch | LED HD TV | Autolader | HDMI USB | Dolby Audio | Drievoudige tuner DVB-T2 | Zwart
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 363
€ 105,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: 7way
Productafbeelding van 18AH, 28-inch elektrische fiets, aluminium, waterdicht, 7 versnellingen, LCD-display, elektrische fiets voor heren en dames, stadsfietsen en elektrische bakfietsen
18AH, 28-inch elektrische fiets, aluminium, waterdicht, 7 versnellingen, LCD-display, elektrische fiets voor heren en dames, stadsfietsen en elektrische bakfietsen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 83
€ 899,00
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Veska 4054748018472, 410 W, 41,6 V, 11,7 A, Monokristallijn silicium, MC4-connector, geschikt voor balkonmontage
Veska 4054748018472, 410 W, 41,6 V, 11,7 A, Monokristallijn silicium, MC4-connector, geschikt voor balkonmontage
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 349,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van Elektrische scooter 1000 Watt - "VIRON" E-scooter 1000W / 36V, elektrische scooter met smartphonehouder
Elektrische scooter 1000 Watt - "VIRON" E-scooter 1000W / 36V, elektrische scooter met smartphonehouder
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 457
€ 479,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2796
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Lasdraad Procraft SW1215 CO2 1-2/15kg
Lasdraad Procraft SW1215 CO2 1-2/15kg
€ 59,34
-47%
€ 31,05
Verkoper: Procraft
€ 2,07/1kg
Productafbeelding van Lasdraad Procraft SW613 | SW613, 6973934258325
Lasdraad Procraft SW613 | SW613, 6973934258325
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,49
Verkoper: Procraft
€ 3,50/1kg
Productafbeelding van Procraft SW85 MAG-lasdraad 0,8 mm 5,0 kg
Procraft SW85 MAG-lasdraad 0,8 mm 5,0 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,21
-12%
€ 13,37
Verkoper: Procraft
€ 66,85/1m
Productafbeelding van Procraft SW105 MAG-lasdraad 1,0 mm 5,0 kg
Procraft SW105 MAG-lasdraad 1,0 mm 5,0 kg
€ 14,92
-12%
€ 13,08
Verkoper: Procraft
€ 65,40/1m
Productafbeelding van Procraft FW81 gevulde lasdraad FLUX 0,8 mm 1,0 kg
Procraft FW81 gevulde lasdraad FLUX 0,8 mm 1,0 kg
€ 7,94
-12%
€ 6,96
Verkoper: Procraft
€ 60,52/1m