Smaak:

Aardbei

Optimum Nutrition - Serious Mass 5450 g, aardbeismaak

125,-

€ 22,73 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 4 – ma 9 november

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Proteïnen & Eiwitten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Optimum Nutrition - Serious Mass, 2720 g, banaan smaak
Optimum Nutrition - Serious Mass, 2720 g, banaan smaak
€ 24,89/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 75,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Optimum Nutrition Gold Standard 100% Isolaat - 930 g, chocoladesmaak
Optimum Nutrition Gold Standard 100% Isolaat - 930 g, chocoladesmaak
€ 89,89/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 85,77
-€ 2,17
€ 83,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Mutant Mass
Mutant Mass
€ 19,39/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 44,02
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Wei-complex - Biotech USA - Protein Power (1 kg) - Smaak: aardbei-banaan
Wei-complex - Biotech USA - Protein Power (1 kg) - Smaak: aardbei-banaan
€ 32,77/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,77
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van MyProtein | Sojaproteïne-isolaat, chocoladesmaak
MyProtein | Sojaproteïne-isolaat, chocoladesmaak
€ 24,15/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,12
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van SCITEC Nutrition | 100% Whey Isolaat, chocoladesmaak
SCITEC Nutrition | 100% Whey Isolaat, chocoladesmaak
€ 64.822,22/1kg
€ 58,34
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Activlab Mass Up 1200 g, banaan, Weight Gainer, Koolhydraten en Whey Eiwit met Creatine
Activlab Mass Up 1200 g, banaan, Weight Gainer, Koolhydraten en Whey Eiwit met Creatine
€ 10,66/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,49
Verkoper: Activlab_Official_Store
Productafbeelding van Gainer voor spieropbouw, met eiwit, banaan smaak, 2270g
Gainer voor spieropbouw, met eiwit, banaan smaak, 2270g
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MyProtein | Erwtenproteïne-isolaat, ongezoet
MyProtein | Erwtenproteïne-isolaat, ongezoet
€ 25,24/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,25
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van SCITEC Nutrition | Havermoutchocolade Praline
SCITEC Nutrition | Havermoutchocolade Praline
€ 12,38/1l
€ 18,57
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van 6PAK Nutrition | BESTIA Ultra Gainer, chocoladesmaak
6PAK Nutrition | BESTIA Ultra Gainer, chocoladesmaak
€ 21,46/1l
€ 21,46
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Lazar Angelov Nutrition | IsoWhey | Whey-proteïne isolaat met spijsverteringsenzymen, BCAA's en glutamine, smaak: chocolade
Lazar Angelov Nutrition | IsoWhey | Whey-proteïne isolaat met spijsverteringsenzymen, BCAA's en glutamine, smaak: chocolade
€ 81,60/1l
€ 2,04
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Activlab Mass Up 5000g: Koolhydraten, Creatine, Taurine - Chocoladesmaak
Activlab Mass Up 5000g: Koolhydraten, Creatine, Taurine - Chocoladesmaak
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 45,04
Verkoper: Activlab_Official_Store
Productafbeelding van Wei-eiwitpoeder met vanillesmaak, 700g.
Wei-eiwitpoeder met vanillesmaak, 700g.
€ 15,67
Verkoper: Activlab_Official_Store
Productafbeelding van Ostrovit 100% Whey Protein biscuitgebakdroomsmaak (700 g) 5903933910789
Ostrovit 100% Whey Protein biscuitgebakdroomsmaak (700 g) 5903933910789
€ 285,00/1l
€ 57,-
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Gewichtstoename - Applied Nutrition - Critical Mass Professional (2,4 kg) - Aardbeismaak
Gewichtstoename - Applied Nutrition - Critical Mass Professional (2,4 kg) - Aardbeismaak
€ 31,67/1l
€ 76,-
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van GymBeam - Anabolic Whey 1000 g, aardbeiensmaak
GymBeam - Anabolic Whey 1000 g, aardbeiensmaak
€ 59,92/1l
€ 59,92
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Ostrovit 100% wei-eiwit BI9193
Ostrovit 100% wei-eiwit BI9193
€ 305,00/1l
€ 61,-
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Scitec Caseïne Complex 920g - Vanille
Scitec Caseïne Complex 920g - Vanille
€ 60,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 55,71
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van BioTech Vegan Proteïne 500g - Bosvruchten
BioTech Vegan Proteïne 500g - Bosvruchten
€ 56,80/1kg
€ 28,40
Verkoper: NutraBestBG

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Wat is Optimum Nutrition Serious Mass?

Serious Mass is een bijzonder effectieve weight gainer van Optimum Nutrition. Dankzij de optimale voedingswaarden helpt het vooral mensen die moeite hebben met aankomen. Dit zijn de zogenaamde "hardgainers". Zij kunnen door een snelle stofwisseling of een slank postuur nauwelijks aankomen en daardoor ook moeilijk spieropbouw realiseren. Met Optimum Nutrition Serious Mass zijn deze problemen nu verleden tijd! Met minimaal 1250 calorieën per portie verhoogt het aanzienlijk de dagelijkse calorie-inname, en dankzij 50 gram eiwit per portie wordt de spieropbouw en het behoud van spieren effectief ondersteund. Met 250 gram koolhydraten per portie levert het bovendien veel energie aan het lichaam en bevordert het de spierregeneratie. Bovendien is Optimum Nutrition Serious Mass verrijkt met een grote hoeveelheid vitamines en mineralen.

De belangrijkste feiten in een overzicht

  • Effectieve weight gainer
  • Ondersteunt effectief de opbouw van spiermassa
  • Bevordert de calorie-inname met 1250 calorieën per portie
  • 50 gram eiwit en 250 gram koolhydraten per portie
  • Verrijkt met belangrijke vitamines en mineralen

Voor wie is Serious Mass aan te raden?

Optimum Nutrition Serious Mass is ideaal voor iedereen die zijn dagelijkse calorie-inname wil verhogen. Het maakt niet uit of je een bodybuilder, hardgainer of beginner bent. De uitstekende voedingswaarden helpen iedereen eenvoudig om aan te komen en dus ook spieropbouw te realiseren, waardoor eventuele problemen met aankomen nu verleden tijd zijn!



Een portie van OPTIMUM NUTRITION Serious Mass Weight Gainer bevat maar liefst 1250 kcal. De portiegrootte is echter met 334 gram ook aanzienlijk. Zoals altijd is bij weight gainers de verhouding tussen koolhydraten en eiwitten belangrijk, en hier is die maar liefst 4,2 tot 1.

Let op: De portiegrootte van deze weight gainer is ZEER hoog en bevat veel calorieën (1250 kcal). Ons advies: Pas de portiegrootte aan aan uw individuele caloriebehoefte.

Kleur
Rood
Fabrikant
Optimum Nutrition
Lengte
0.29 m
Gewicht
5500 g
Aantal stuks
1
Smaak
Aardbei
Inhoud
5400 ml
Ingrediënten
Zie verpakking
Voedingswaarde
Zie verpakking
Aanbevolen dosering
Als Snack
Levensmiddelenbedrijven
Optimum Nutrition
Verkoopbenaming
Gewichtstoename
EAN
5060245600934
MPN (Manufacturer Part Number)
1161201

Kleur
Rood
Fabrikant
Optimum Nutrition
Lengte
0.29 m
Gewicht
5500 g
Aantal stuks
1
Smaak
Aardbei
Inhoud
5400 ml
Ingrediënten
Zie verpakking
Voedingswaarde
Zie verpakking
Aanbevolen dosering
Als Snack
Levensmiddelenbedrijven
Optimum Nutrition
Verkoopbenaming
Gewichtstoename
EAN
5060245600934
MPN (Manufacturer Part Number)
1161201
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Optimum Nutrition - Serious Mass 5450 g, banaan smaak
Optimum Nutrition - Serious Mass 5450 g, banaan smaak
€ 22,73/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 125,-
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2250
€ 14,90
Verkoper: NamdarStore
Productafbeelding van Optimum Nutrition - Serious Mass 5450 g, vanille smaak
Optimum Nutrition - Serious Mass 5450 g, vanille smaak
€ 22,27/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 123,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Optimum Nutrition - Serious Mass, 5450 g, chocoladesmaak
Optimum Nutrition - Serious Mass, 5450 g, chocoladesmaak
€ 22,81/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 125,-
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Horloges Hugo Boss 1513814
Horloges Hugo Boss 1513814
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 287
€ 139,00
-€ 9,01
€ 129,99
Gratis bezorging
Verkoper: SNAPBUY
Welkomstdeals
Productafbeelding van TRESKO® 23-delige set remzuigerterugsteller terugsteller remklauw incl. handschoenen voor het terugstellen van de remzuiger bij vervanging van remschijven, schoenen of -blokken, universeel
TRESKO® 23-delige set remzuigerterugsteller terugsteller remklauw incl. handschoenen voor het terugstellen van de remzuiger bij vervanging van remschijven, schoenen of -blokken, universeel
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 116
€ 24,99
-5%
€ 23,74
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Elektrische Mercedes G-model auto, zwart, met een zitplaats voor één persoon, lithiumbatterij, 2,4 GHz afstandsbediening, 2 motoren, USB, SD-kaart, originele licentie
Elektrische Mercedes G-model auto, zwart, met een zitplaats voor één persoon, lithiumbatterij, 2,4 GHz afstandsbediening, 2 motoren, USB, SD-kaart, originele licentie
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 214,-
Verkoper: BeneoShop
Productafbeelding van Samsung Galaxy S25 Ultra S938B, 256GB, titanium zwart, DACH-versie
Samsung Galaxy S25 Ultra S938B, 256GB, titanium zwart, DACH-versie
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 434
€ 1.100,-
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: MirandoShop
Productafbeelding van Apple iPhone 14 Pro Max 17 cm (6,7") Dubbele simkaart iOS 16 5G 128; Goud
Apple iPhone 14 Pro Max 17 cm (6,7") Dubbele simkaart iOS 16 5G 128; Goud
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 421
Gereviseerd – Zeer goed
€ 513,-
Gratis bezorging
Verkoper: MOBII-X
Productafbeelding van Double Wood Supplements | Magnesiumglycinaat 400 mg
Double Wood Supplements | Magnesiumglycinaat 400 mg
€ 214,94/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 38,69
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Optimum Nutrition Gold Standard 100% Isolaat - 930 g, chocoladesmaak
Optimum Nutrition Gold Standard 100% Isolaat - 930 g, chocoladesmaak
€ 89,89/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 85,77
-€ 2,17
€ 83,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Bluetooth 5.0 TWS draadloze oordopjes, draadloze in-ear oordopjes met draagbare oplaadcase, stereo hoofdtelefoon met microfoon, geschikt voor Android, iPhone en Samsung, merk Retoo
Bluetooth 5.0 TWS draadloze oordopjes, draadloze in-ear oordopjes met draagbare oplaadcase, stereo hoofdtelefoon met microfoon, geschikt voor Android, iPhone en Samsung, merk Retoo
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 183
€ 13,50
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van Bosch BGC05A220A Bosch BGC 05 A 220 A
Bosch BGC05A220A Bosch BGC 05 A 220 A
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 215
€ 150,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Apple iPhone 15 Pro Max 256 GB Natuurlijk titanium
Apple iPhone 15 Pro Max 256 GB Natuurlijk titanium
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 188
Gebruikt
€ 985,-
Gratis bezorging
Verkoper: UltraTec
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 1.015,10/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 286
€ 101,51
Gratis bezorging
Verkoper: iBeco
Productafbeelding van Apple iPhone 15 128 GB Black
Apple iPhone 15 128 GB Black
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1171
€ 864,02
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: Vehe_Shop_NL
Productafbeelding van Elektrische scooter met wegvergunning, ABE-certificering, E-scooter, 20 km/u, aluminium, elektrische scooter, eKFV-certificering, opvouwbaar, e-scooter - zwart
Elektrische scooter met wegvergunning, ABE-certificering, E-scooter, 20 km/u, aluminium, elektrische scooter, eKFV-certificering, opvouwbaar, e-scooter - zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 730
€ 299,-
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van Optimum Nutrition - Serious Mass 5450 g, smaak: Cookies & Creme
Optimum Nutrition - Serious Mass 5450 g, smaak: Cookies & Creme
€ 22,36/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 125,-
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Optimum Nutrition - Serious Mass, 2720 g, banaan smaak
Optimum Nutrition - Serious Mass, 2720 g, banaan smaak
€ 24,89/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 75,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Optimum Nutrition - Serious Mass, 2720 gram, chocoladesmaak
Optimum Nutrition - Serious Mass, 2720 gram, chocoladesmaak
€ 24,97/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 75,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Optimum Nutrition Serious Mass, Poeder, Vitamine A, Vitamine B12, Vitamine B6, Vitamine C, Vitamine D, Vitamine E, Vitamine K, Calcium, Chroom, Koper, Jodium, IJzer, Magnesium, Mangaan, Molybdeen, Fosfor, Selenium, Volwassenen, 60 mg, 9 mg
Optimum Nutrition Serious Mass, Poeder, Vitamine A, Vitamine B12, Vitamine B6, Vitamine C, Vitamine D, Vitamine E, Vitamine K, Calcium, Chroom, Koper, Jodium, IJzer, Magnesium, Mangaan, Molybdeen, Fosfor, Selenium, Volwassenen, 60 mg, 9 mg
€ 24,89/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 75,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Optimum Nutrition Serious Mass, 2727 gram
Optimum Nutrition Serious Mass, 2727 gram
€ 24,97/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 75,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Mutant Mass
Mutant Mass
€ 19,39/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 44,02
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Optimum Nutrition, gemalen creatinepoeder - 317 g - Dosering
Optimum Nutrition, gemalen creatinepoeder - 317 g - Dosering
€ 66,59/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 27,30
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Optimum Nutrition Gold Standard, 100% Whey Protein – 465 g, vanille-ijs smaak
Optimum Nutrition Gold Standard, 100% Whey Protein – 465 g, vanille-ijs smaak
€ 97,11/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 43,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
Creatine (Kreatine) Monohydraat - 500 g | Poeder | Spieropbouw | Massatoename | Krachttoename | Hoge biologische beschikbaarheid
€ 39,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 17,51
€ 19,90
3% Voucher
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Bodylab24 Whey Protein Poeder, vanille smaak
Bodylab24 Whey Protein Poeder, vanille smaak
€ 79,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 79,90
Gratis bezorging
Verkoper: MP-Produkt
Productafbeelding van Gainer voor spieropbouw, met eiwit, banaan smaak, 2270g
Gainer voor spieropbouw, met eiwit, banaan smaak, 2270g
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dymatize Super Mass Gainer - 2943 gram, rijke chocoladesmaak
Dymatize Super Mass Gainer - 2943 gram, rijke chocoladesmaak
€ 29,08/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 85,57
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 17 beoordelingen

Foto's van klanten

Beoordeeld op 9 oktober 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Perfect
Smaak Chocolade
Beoordeeld op 21 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Ik vond het net zo geweldig als in de advertentie stond
Smaak Vanille
Beoordeeld op 14 oktober 2026 op
Geverifieerde aankoop
Smaak Cookie
Beoordeeld op 16 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Smaak Chocolade
Beoordeeld op 1 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Smaak Chocolade
Beoordeeld op 10 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Smaak Chocolade
Beoordeeld op 8 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Smaak Banaan
Beoordeeld op 1 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Smaak Aardbei
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Bebulk Nutrition Iso Bulk Zero 2Kg Mango smaak
Bebulk Nutrition Iso Bulk Zero 2Kg Mango smaak
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: NoorCollection
€ 35,00/1l
Productafbeelding van Bebulk Nutriton Bulk Anabolic Gainer 4000 Grams Vanilla Flavour
Bebulk Nutriton Bulk Anabolic Gainer 4000 Grams Vanilla Flavour
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: NoorCollection
€ 17,50/1l