Trolli 4000512004905 Trolli Fruitgummie MINI BURGER, 170 g

€ 36,24

€ 18,09-50%

€ 106,41 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

wo 14 – ma 19 oktober
Wees er snel bij!
Winegums & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Trolli Mini Burger, fruitgummie, 60 stuks
Trolli Mini Burger, fruitgummie, 60 stuks
€ 18,48/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 14,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Trolli All in One Fruitgummimix, 50 mini-verpakkingen van 20 gram, ideaal voor carnaval of feestjes, totaal 1000 gram
Trolli All in One Fruitgummimix, 50 mini-verpakkingen van 20 gram, ideaal voor carnaval of feestjes, totaal 1000 gram
€ 15,36/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Trolli Mini Hamburgers - 80 Stuks
Trolli Mini Hamburgers - 80 Stuks
€ 28,54/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,40
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van HARIBO 10051583 HARIBO Kinder-Party Fruchtgummi 250,0 g
HARIBO 10051583 HARIBO Kinder-Party Fruchtgummi 250,0 g
€ 40,20/1kg
€ 10,05
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Trolli Inktvis Fruitgummie, 1000 gram
Trolli Inktvis Fruitgummie, 1000 gram
€ 21,67/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 21,67
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 17,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Trolli  Trolli MULTI MIX Friends & Family Fruchtgummi 430,0 g
Trolli Trolli MULTI MIX Friends & Family Fruchtgummi 430,0 g
€ 27,84/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Trolli Glotzer 4: Schaumsnoepjes en fruitgummiebonbons met vulling, 75g
Trolli Glotzer 4: Schaumsnoepjes en fruitgummiebonbons met vulling, 75g
€ 30,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,31
-47%
€ 2,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Haribo Fruitgummie met suikerglazuur, Anaconda, reuzenwormen, 30 stuks
Haribo Fruitgummie met suikerglazuur, Anaconda, reuzenwormen, 30 stuks
€ 14,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 17,70
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Trolli Muizenplezier, suikerwafel, fruitgummie, 75 stuks
Trolli Muizenplezier, suikerwafel, fruitgummie, 75 stuks
€ 14,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,85
-4%
€ 17,91
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Haribo 4001686376829, Jellybeans, 160 g, Meerkleurig, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
Haribo 4001686376829, Jellybeans, 160 g, Meerkleurig, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
€ 11,81/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Trolli Haifische, fruitgum met schuimsuiker, zak van 1 kg
Trolli Haifische, fruitgum met schuimsuiker, zak van 1 kg
€ 13,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 13,70
Gratis bezorging
Verkoper: MV-Retail-NL
Productafbeelding van HARIBO 10005017 HARIBO Starmix Mini Fruchtgummi 250,0 g
HARIBO 10005017 HARIBO Starmix Mini Fruchtgummi 250,0 g
€ 45,44/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Trolli Zure Gloeiwormen - 150 stuks
Trolli Zure Gloeiwormen - 150 stuks
€ 16,50/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
€ 15,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 19,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Haribo Colaflesjes - 3 x 1 kilo
Haribo Colaflesjes - 3 x 1 kilo
€ 11,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,00
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Trolli 4000512463436 Trolli Fruitgummie, perzikjes, 150 g
Trolli 4000512463436 Trolli Fruitgummie, perzikjes, 150 g
€ 56,47/1kg
€ 8,47
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Damel Gebakken Ei - 1 kilo
Damel Gebakken Ei - 1 kilo
€ 13,20/1kg
€ 13,20
Gratis bezorging
Verkoper: MV-Retail-NL
Productafbeelding van Trolli Gommuizen - 6 x 1 kilo
Trolli Gommuizen - 6 x 1 kilo
€ 8,90/1kg
€ 53,40
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Trolli Appelringen - 6 kilo
Trolli Appelringen - 6 kilo
€ 9,16/1kg
€ 54,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Individueel verpakte, gelaagde mini-burgers, gemaakt van schuim, zonder suiker, glutenvrij, lactosevrij. Inhoud: 17 burgers à 10 gram. Artikelnummer: -4000512004905

Trolli Mini-Burger (1 zak van 170 gram)
Ingrediënten
Ingrediënten: Glucose-siroop; suiker; gelatine; zuurteregelend middel: citroenzuur, melkzuur; geleringsmiddel: pectine; kleurstoffen (zwarte bessen, wortel, kurkuma, saffloer, radijs, citroen, spirulina); aroma's; glansmiddel: bijenwas, wit en
Voedingswaarde
Energie: 339,00 kcal, 1.439,00 kj; Vet: 0,10g; waarvan verzadigde vetzuren: 0,10g; Koolhydraten: 77,00g; waarvan suikers: 48,00g; Eiwit: 5,50g; Zout: 0,20g
Gewicht
170 g
Levensmiddelenbedrijven
Trolli GmbH Oststrasse 94 90763 Fürth Deutschland
Verkoopbenaming
Schuimsuiker Gummibonbon; Schuimsuikersnoepje
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
270010
EAN
4000512004905

Ingrediënten
Ingrediënten: Glucose-siroop; suiker; gelatine; zuurteregelend middel: citroenzuur, melkzuur; geleringsmiddel: pectine; kleurstoffen (zwarte bessen, wortel, kurkuma, saffloer, radijs, citroen, spirulina); aroma's; glansmiddel: bijenwas, wit en
Voedingswaarde
Energie: 339,00 kcal, 1.439,00 kj; Vet: 0,10g; waarvan verzadigde vetzuren: 0,10g; Koolhydraten: 77,00g; waarvan suikers: 48,00g; Eiwit: 5,50g; Zout: 0,20g
Gewicht
170 g
Levensmiddelenbedrijven
Trolli GmbH Oststrasse 94 90763 Fürth Deutschland
Verkoopbenaming
Schuimsuiker Gummibonbon; Schuimsuikersnoepje
Fabrikant
MPN (Manufacturer Part Number)
270010
EAN
4000512004905
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Trolli All in One Fruitgummimix, 50 mini-verpakkingen van 20 gram, ideaal voor carnaval of feestjes, totaal 1000 gram
Trolli All in One Fruitgummimix, 50 mini-verpakkingen van 20 gram, ideaal voor carnaval of feestjes, totaal 1000 gram
€ 15,36/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Trolli Mini Burger, fruitgummie, 60 stuks
Trolli Mini Burger, fruitgummie, 60 stuks
€ 18,48/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 14,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
€ 420,79/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 95,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Trolli Gekleurde Pinguins - 1 kilo
Trolli Gekleurde Pinguins - 1 kilo
€ 13,75/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 13,75
Gratis bezorging
Verkoper: MV-Retail-NL
Productafbeelding van Trolli Blauwe Haaien - 150 stuks
Trolli Blauwe Haaien - 150 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Trolli Rote Früchte Mini-ringen, 150 gram
Trolli Rote Früchte Mini-ringen, 150 gram
€ 9,47/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,42
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
€ 15,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 19,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Trolli Muizenplezier, suikerwafel, fruitgummie, 75 stuks
Trolli Muizenplezier, suikerwafel, fruitgummie, 75 stuks
€ 14,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,85
-4%
€ 17,91
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Trolli Glotzer 4: Schaumsnoepjes en fruitgummiebonbons met vulling, 75g
Trolli Glotzer 4: Schaumsnoepjes en fruitgummiebonbons met vulling, 75g
€ 30,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,31
-47%
€ 2,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Trolli Spaghettini Zure Appel, 100g
Trolli Spaghettini Zure Appel, 100g
€ 101,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,14
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van MAOAM 10004196 MAOAM Joystixx Kaubonbons 325,0 g
MAOAM 10004196 MAOAM Joystixx Kaubonbons 325,0 g
€ 29,03/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 10,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Trolli Zeesterren - 75 stuks
Trolli Zeesterren - 75 stuks
€ 14,46/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,91
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van HARIBO 10005017 HARIBO Starmix Mini Fruchtgummi 250,0 g
HARIBO 10005017 HARIBO Starmix Mini Fruchtgummi 250,0 g
€ 45,44/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van nimm2 Lolly 420487-00, 20 stuks
nimm2 Lolly 420487-00, 20 stuks
€ 20,35/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,07
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Haribo Rainbow, Gummiberen, 160 g, met de smaken appel, braam en aardbei, meerkleurig, 1615 kJ, 381 kcal
Haribo Rainbow, Gummiberen, 160 g, met de smaken appel, braam en aardbei, meerkleurig, 1615 kJ, 381 kcal
€ 16,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,61
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Trolli Haifische, fruitgum met schuimsuiker, zak van 1 kg
Trolli Haifische, fruitgum met schuimsuiker, zak van 1 kg
€ 13,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 13,70
Gratis bezorging
Verkoper: MV-Retail-NL
Productafbeelding van Ferrero Nutella, portieverpakking, 15 gram, 120 stuks
Ferrero Nutella, portieverpakking, 15 gram, 120 stuks
€ 29,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 53,02
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
€ 158,13/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 34,13
-30%
€ 23,72
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Trolli Perzik Marshmallow, extra zachte schuimzoetigheid met vulling, 150g
Trolli Perzik Marshmallow, extra zachte schuimzoetigheid met vulling, 150g
€ 14,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Haribo 4001686376829, Jellybeans, 160 g, Meerkleurig, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
Haribo 4001686376829, Jellybeans, 160 g, Meerkleurig, 1579 kJ, 373 kcal, 86 g
€ 11,81/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dubaise chocolade ELIT - 90g
Dubaise chocolade ELIT - 90g
€ 54,78/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 4,93
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van HARIBO 10051583 HARIBO Kinder-Party Fruchtgummi 250,0 g
HARIBO 10051583 HARIBO Kinder-Party Fruchtgummi 250,0 g
€ 40,20/1kg
€ 10,05
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 17,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Trolli Inktvis Fruitgummie, 1000 gram
Trolli Inktvis Fruitgummie, 1000 gram
€ 21,67/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 21,67
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Trolli  Trolli MULTI MIX Friends & Family Fruchtgummi 430,0 g
Trolli Trolli MULTI MIX Friends & Family Fruchtgummi 430,0 g
€ 27,84/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Trolli Mini Hamburgers - 80 Stuks
Trolli Mini Hamburgers - 80 Stuks
€ 28,54/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,40
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Haribo Fruitgummie met suikerglazuur, Anaconda, reuzenwormen, 30 stuks
Haribo Fruitgummie met suikerglazuur, Anaconda, reuzenwormen, 30 stuks
€ 14,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 17,70
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 24,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Trolli Zure Gloeiwormen - 150 stuks
Trolli Zure Gloeiwormen - 150 stuks
€ 16,50/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van HARIBO 10003341 ROULETTE Fruchtgummi 50 St.
HARIBO 10003341 ROULETTE Fruchtgummi 50 St.
€ 18,50/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 23,13
Verkoper: somnia24

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 4 februari 2025 op
Geverifieerde aankoop