Gewicht:

5 kg

PCI Repafix: Reparatiester en modelleermortel, 5 kg

€ 19,95

€ 3,99 / 1kg

plus € 23,95 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – do 1 oktober
Onze bestedeals
Mortel & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van PCI Nanocret R4, reparatiemortel, 25 kg, grijs
PCI Nanocret R4, reparatiemortel, 25 kg, grijs
€ 1,84/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 45,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Flexmortel S1, 20 kg, artikelnummer 1570, productcode 50382254
PCI Flexmortel S1, 20 kg, artikelnummer 1570, productcode 50382254
€ 1,99/1kg
€ 39,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SAKRET Trass-cementmortel TZM, 30 kg
SAKRET Trass-cementmortel TZM, 30 kg
€ 0,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Repahaft, 5 kg, donkergrijs
PCI Repahaft, 5 kg, donkergrijs
€ 4,59/1kg
€ 22,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Aposan, 5 kg emmer, grijs
PCI Aposan, 5 kg emmer, grijs
€ 17,59/1kg
€ 87,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Polyfix 5 Minuten snellbinder, cementmortel, 15 kg
PCI Polyfix 5 Minuten snellbinder, cementmortel, 15 kg
€ 1,86/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 27,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Carrament natuursteenmortel, grijs, 25 kg
PCI Carrament natuursteenmortel, grijs, 25 kg
€ 1,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 41,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Nanolight tegelplakmiddel, 15 kg
PCI Nanolight tegelplakmiddel, 15 kg
€ 2,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Verlegmortel, tegelplakker, 20 kg
PCI Verlegmortel, tegelplakker, 20 kg
€ 0,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SAKRET ProfiFlex, 25 kg
SAKRET ProfiFlex, 25 kg
€ 1,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Remmers kwartzsandmengsel 03/08, 25 kg
Remmers kwartzsandmengsel 03/08, 25 kg
€ 1,72/1kg
€ 42,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Remmers Schnellreparaturmortel Betofix, 25 kg
Remmers Schnellreparaturmortel Betofix, 25 kg
€ 4,44/1kg
€ 160,95
-€ 50,05
€ 110,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SAKRET steenvergisingsmortel ZPF, grijs, 25 kg
SAKRET steenvergisingsmortel ZPF, grijs, 25 kg
€ 1,40/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 45,16
-22%
€ 34,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van ARDEX A 35 Snelcement, 25 kg
ARDEX A 35 Snelcement, 25 kg
€ 2,40/1kg
€ 59,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Carrament natuursteenmortel, wit, 25 kg
PCI Carrament natuursteenmortel, wit, 25 kg
€ 1,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Emulsion®: Mortel- en pleisterverbeteringsadditief. 1 kg
PCI Emulsion®: Mortel- en pleisterverbeteringsadditief. 1 kg
€ 15,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Spenner Trass-Drainmortel, 25 kg
Spenner Trass-Drainmortel, 25 kg
€ 0,40/1kg
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van DYCKERHOFF Racofix 8700, 15 kg
DYCKERHOFF Racofix 8700, 15 kg
€ 1,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van VDW 800 voegmortel, naturel, 25 kg
VDW 800 voegmortel, naturel, 25 kg
€ 3,48/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 86,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Profiplus cementmortel, 30 kg
Profiplus cementmortel, 30 kg
€ 0,33/1kg
€ 9,95
Verkoper: bauschnell

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Productdetails:

  • Verpakking: 5 kg
  • Kleur: Grijs
  • Toepassingsgebied: PCI Repafix is een veelzijdig inzetbare reparatiemortel voor beton- en metselwerkreparaties, zowel binnen als buiten.
  • Eigenschappen:
    • Snel uithardend
    • Waterdicht
    • Vorst- en weersbestendig
    • Overstrijkbaar en overpleisterbaar
  • Verwerkingstemperatuur: Niet lager dan +5 °C
  • Droogtijd: Bij +20 °C en 65% relatieve luchtvochtigheid is de reparatiemortel na ongeveer 2 uur aan de oppervlakte droog en na ongeveer 24 uur volledig belastbaar.
  • Fabrikant: PCI Augsburg GmbH
  • Aanvullende informatie: Vóór de toepassing moet het oppervlak stevig, draagkrachtig, schoon en vrij van scheidingsmiddelen zijn. Om de hechting te verbeteren, wordt het aanbevolen om een voorstrijk met PCI Gisogrund of een vergelijkbaar product te gebruiken.

Leveringsomvang:

  • PCI Repafix 5 kg, grijs

Raadpleeg de relevante documenten in het gedeelte 'Documenten' voor de benodigde waarschuwingen en veiligheidsinstructies.

Gewicht
5 kg
Inhoud
5 l
Aantal stuks
5
EAN
4083200023037
MPN (Manufacturer Part Number)
2303
Fabrikant
PCI Augsburg

Gewicht
5 kg
Inhoud
5 l
Aantal stuks
5
EAN
4083200023037
MPN (Manufacturer Part Number)
2303
Fabrikant
PCI Augsburg
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van PCI Nanocrent R2, 20 kg, artikelnummer 1420, productcode 50323290
PCI Nanocrent R2, 20 kg, artikelnummer 1420, productcode 50323290
€ 2,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 53,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Nanocret R4, reparatiemortel, 25 kg, grijs
PCI Nanocret R4, reparatiemortel, 25 kg, grijs
€ 1,84/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 45,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Nanocret FC: Betonschuurmiddel, 25 kg zak
PCI Nanocret FC: Betonschuurmiddel, 25 kg zak
€ 1,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Barraseal Dichtslib 25 kg
PCI Barraseal Dichtslib 25 kg
€ 1,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 41,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Repahaft, 5 kg, donkergrijs
PCI Repahaft, 5 kg, donkergrijs
€ 4,59/1kg
€ 22,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Pericret egalisatiemortel, grijs, 25 kg
PCI Pericret egalisatiemortel, grijs, 25 kg
€ 1,84/1kg
€ 45,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van FARTOOLS - REX120C Renovator - Special wood and metal - Flat surfaces
FARTOOLS - REX120C Renovator - Special wood and metal - Flat surfaces
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 169,00
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Aluminiumoxide schuurpapier, rol van 10 meter, korrelgrootte 120
Aluminiumoxide schuurpapier, rol van 10 meter, korrelgrootte 120
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 49,68
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van SAKRET Trass-cementmortel TZM, 30 kg
SAKRET Trass-cementmortel TZM, 30 kg
€ 0,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Makita HR 2470 boorhamer 780 watt 2,4 J SDS-Plus + koffer
Makita HR 2470 boorhamer 780 watt 2,4 J SDS-Plus + koffer
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 150,42
Gratis bezorging
Verkoper: DINOTECH
Productafbeelding van Ultrament Power Dicht 5L - Flexibele, universele afdichter voor buitengebruik, geschikt voor bitumen, dakbedekking, beton en meer - UV-bestendig, snel drogend, oplosmiddelvrij
Ultrament Power Dicht 5L - Flexibele, universele afdichter voor buitengebruik, geschikt voor bitumen, dakbedekking, beton en meer - UV-bestendig, snel drogend, oplosmiddelvrij
€ 7,58/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 37,89
Verkoper: Marketsupply
Productafbeelding van Deuba 106391, 380 liter, zwart, synthetisch, 720 mm, 72 mm, 830 mm
Deuba 106391, 380 liter, zwart, synthetisch, 720 mm, 72 mm, 830 mm
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 191
€ 57,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van PCI Reparatiesysteem Fein, grijs, 25 kg. Reparatemortel
PCI Reparatiesysteem Fein, grijs, 25 kg. Reparatemortel
€ 1,04/1kg
€ 36,95
-29%
€ 25,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Uniroyal zomerbanden motorfietsbanden RainSport 5 (225/55 R19 99V EVc, met velgrand)
Uniroyal zomerbanden motorfietsbanden RainSport 5 (225/55 R19 99V EVc, met velgrand)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 133,00
Gratis bezorging
Verkoper: CAMBIORUOTE
De brandstofefficiëntieklasse van dit product is C.
Productafbeelding van R PRO 30 Premium, vloeibare siliconenrubber, mengverhouding 1:1 (1 kg)
R PRO 30 Premium, vloeibare siliconenrubber, mengverhouding 1:1 (1 kg)
€ 69,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 69,33
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 7,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bogenslot ABUS Facilo 32/150, 230 mm, met USH32
Bogenslot ABUS Facilo 32/150, 230 mm, met USH32
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 56,71
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Rösle Basic Line ontbijtmes 11cm RO13714
Rösle Basic Line ontbijtmes 11cm RO13714
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van ADO Air 28 Pro Elektrische Fiets  Riemaandrijving, Bafang Motor 250W, 2 Versnellingen  Pedelec Citybike E-bike voor Dames en Heren
ADO Air 28 Pro Elektrische Fiets Riemaandrijving, Bafang Motor 250W, 2 Versnellingen Pedelec Citybike E-bike voor Dames en Heren
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 1.799,00
€50 Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: ADO-EBIKE
Productafbeelding van Plasma snijmachine GPS-E 40 A.2
Plasma snijmachine GPS-E 40 A.2
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 259,56
-€ 25,22
€ 234,34
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van FARTOOLS – REX120C Renovator + abrasive strips and synthetic fiber brush – For wood and metal – Flat or complex surfaces
FARTOOLS – REX120C Renovator + abrasive strips and synthetic fiber brush – For wood and metal – Flat or complex surfaces
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 168,65
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Weber 6277, Borstel, Zwart, Oranje, Zilver, Weber, 177,8 mm, 304,8 mm, 25,4 mm
Weber 6277, Borstel, Zwart, Oranje, Zilver, Weber, 177,8 mm, 304,8 mm, 25,4 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Einhell Jump-Start - Powerbank CE-JS 8
Einhell Jump-Start - Powerbank CE-JS 8
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 159,20
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van WENKO WC-bril PRIMA, wit. Toiletdeksel, toiletbril, MDF, badkamer, gastentoilet, spoelbakken
WENKO WC-bril PRIMA, wit. Toiletdeksel, toiletbril, MDF, badkamer, gastentoilet, spoelbakken
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 70,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van LED strandkorf XXL, inclusief afdekhoes, luxe ligbed voor de tuin, geschikt voor de Oostzee + 4 kussens, inklapbare tafels, vakken voor tijdschriften - antraciet
LED strandkorf XXL, inclusief afdekhoes, luxe ligbed voor de tuin, geschikt voor de Oostzee + 4 kussens, inklapbare tafels, vakken voor tijdschriften - antraciet
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 343
€ 319,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van COSTWAY Tuinoven voor koken, campingoven met pannendrager, ovenplaat, 2 roosters en kijkraam, houtoven, draagbare tentoven, afmetingen 54x36x44 cm
COSTWAY Tuinoven voor koken, campingoven met pannendrager, ovenplaat, 2 roosters en kijkraam, houtoven, draagbare tentoven, afmetingen 54x36x44 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van LED plafondlamp kristal, 3018-78 cm, 140W, met afstandsbediening. Lichtkleuren: warm wit, neutraal wit, koud wit, instelbaar en dimbaar. Kroonlamp, plafondlamp
LED plafondlamp kristal, 3018-78 cm, 140W, met afstandsbediening. Lichtkleuren: warm wit, neutraal wit, koud wit, instelbaar en dimbaar. Kroonlamp, plafondlamp
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 78
€ 259,99
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Eurotondisplay
Productafbeelding van Konstsmide - Micro LED-lichtketting, verzegeld, 50 amberkleurige LED's, 24V interne transformator, donkergroene kabel; 6353-820
Konstsmide - Micro LED-lichtketting, verzegeld, 50 amberkleurige LED's, 24V interne transformator, donkergroene kabel; 6353-820
€ 39,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sulo Sulo Vuilnisbak, mobiel, 120 liter, bruin
Sulo Sulo Vuilnisbak, mobiel, 120 liter, bruin
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 519,33
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van PCI Aposan, 5 kg emmer, grijs
PCI Aposan, 5 kg emmer, grijs
€ 17,59/1kg
€ 87,95
Verkoper: bauschnell

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 6 augustus 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Snelle levering
Gewicht 20 kg
Beoordeeld op 12 augustus 2023 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 20 kg
Beoordeeld op 21 juli 2023 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 20 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Fischer 12x hoogwaardige mortel FIS V Plus 360 S / DMS HWK G - 560029
Fischer 12x hoogwaardige mortel FIS V Plus 360 S / DMS HWK G - 560029
€ 329,00
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 30,41/1kg
Productafbeelding van fischer FIS MR Plus statische menginrichting, 1 stuk.
fischer FIS MR Plus statische menginrichting, 1 stuk.
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,99
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 119,90/1kg
Productafbeelding van Aluminiumlegering, boogschietkoorden, verbindingskabels. Snaarroller, glad oppervlak, zwart
Aluminiumlegering, boogschietkoorden, verbindingskabels. Snaarroller, glad oppervlak, zwart
€ 27,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza