Gewicht:

800 g

10 Lyra Pet® kauwbotten gevuld met pens, ca. 15 cm

€ 25,99

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Kluiven & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Pochoutka Rasco, rundvlees, 15 cm, 2 stuks
Pochoutka Rasco, rundvlees, 15 cm, 2 stuks
€ 23,90/1l
€ 2,51
-4%
€ 2,39
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Duvo+ Boneata, rundvleeshuid-botjes, 10 cm - 9 stuks
Duvo+ Boneata, rundvleeshuid-botjes, 10 cm - 9 stuks
€ 133,89/1kg
€ 24,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Pochoutka Rasco sterrenstokjes, 2,5 cm, 500 gram
Pochoutka Rasco sterrenstokjes, 2,5 cm, 500 gram
€ 12,56/1l
€ 6,28
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Trixie Gevulde Kip Kauwstaaf 150 gram
Trixie Gevulde Kip Kauwstaaf 150 gram
€ 116,40/1kg
€ 25,99
-32%
€ 17,46
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Duvo+ Farmz Rundvleespezen, 350 gram
Duvo+ Farmz Rundvleespezen, 350 gram
€ 164,57/1kg
€ 57,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Pochoutka Rasco: varkensgebraad
Pochoutka Rasco: varkensgebraad
€ 18,60/1l
€ 1,86
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van friGERA Rundhuid met kippensmaak, 13 cm, 500 g
friGERA Rundhuid met kippensmaak, 13 cm, 500 g
€ 81,45/1kg
€ 43,17
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Dentalife Medium, multipack met 24 stuks
Dentalife Medium, multipack met 24 stuks
€ 29,24
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Pochoutka: Ontaariose kipfilet, omhuld met een kalkoenkruidenkorst, 500g
Pochoutka: Ontaariose kipfilet, omhuld met een kalkoenkruidenkorst, 500g
€ 41,70/1l
€ 20,85
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Hondenkoekje Syta Micha, kauwbot TrufLOVE, 13,5 cm
Hondenkoekje Syta Micha, kauwbot TrufLOVE, 13,5 cm
€ 88,10/1kg
€ 8,81
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Trixie Kauwbot, geperst, 21 cm, 170 gram
Trixie Kauwbot, geperst, 21 cm, 170 gram
€ 21,99
-4%
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Pochoutka Ontario, eiwitrijke kippensnack, kauwbaar, groot formaat, 25,4 cm
Pochoutka Ontario, eiwitrijke kippensnack, kauwbaar, groot formaat, 25,4 cm
€ 83,26/1kg
€ 7,66
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Trixie Kip Kauwringen, 110 g - 50 stuks
Trixie Kip Kauwringen, 110 g - 50 stuks
€ 22,99
-4%
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Arquivet: Buffelbotten gevuld met buffellever – 16 cm – Display met 20 stuks
Arquivet: Buffelbotten gevuld met buffellever – 16 cm – Display met 20 stuks
€ 87,47
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Trixie Kauwbot, geperst, 32 cm, 420 g
Trixie Kauwbot, geperst, 32 cm, 420 g
€ 269,90/1l
€ 27,99
-3%
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Arquivet Arquibone rundvlees, 12,5 cm, 95 g, 1 stuk (verpakking van 24 stuks)
Arquivet Arquibone rundvlees, 12,5 cm, 95 g, 1 stuk (verpakking van 24 stuks)
€ 56,09
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Pochoutka, Ontario, varkensvlees, L
Pochoutka, Ontario, varkensvlees, L
€ 13,35/1kg
€ 5,74
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Arquivet knokkelmembraanverankeringen, 11 cm, zak met 25 stuks
Arquivet knokkelmembraanverankeringen, 11 cm, zak met 25 stuks
€ 38,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van TRIXIE 31854, Hondenkoekjes, lam, 100 gram
TRIXIE 31854, Hondenkoekjes, lam, 100 gram
€ 27,99
-31%
€ 19,27
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Arquivet lamvleesreepjes voor honden, 100 gram (1 stuk)
Arquivet lamvleesreepjes voor honden, 100 gram (1 stuk)
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Kauwbot met pensvulling


De heerlijke kauwsnack voor tussendoor om het natuurlijke kauwinstinct van uw hond te bevredigen!


  • Premium kwaliteit | Alleen het beste voor uw hond!
  • Extra lang kauwplezier!
  • Geen chemische toevoegingen | 100% puur natuurlijk product, natuurlijk en zorgvuldig gedroogd! Premium kwaliteit | Wij bieden producten van uitstekende kwaliteit! Voeding afgestemd op de soort van uw hond. Deze kauwbotten bestaan ??uit rauwe, gedroogde runderhuid en pensvulling. Dankzij de heerlijke vulling zal uw hond enthousiast op de huid kauwen om bij de smakelijke inhoud te komen. Afmetingen: Ca. 15 cm lang / ca. 80-100 g per stuk n: Bewaar op een koele, droge plaats en vermijd direct zonlicht!
Gewicht
800 g
Verkoopbenaming
Hondenvoer
Samenstelling diervoeder
100% rundvlees
Type diervoeder
Enkelvoudige voedermiddelen
Geschikte diersoorten
Hunde
Toevoegingsmiddelen
Nee
Aantal stuks
10
EAN
4260361034946
MPN (Manufacturer Part Number)
34946-001
Fabrikant
Registratienummer
34946-001

Gewicht
800 g
Verkoopbenaming
Hondenvoer
Samenstelling diervoeder
100% rundvlees
Type diervoeder
Enkelvoudige voedermiddelen
Geschikte diersoorten
Hunde
Toevoegingsmiddelen
Nee
Aantal stuks
10
EAN
4260361034946
MPN (Manufacturer Part Number)
34946-001
Fabrikant
Registratienummer
34946-001
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Koelmat voor huisdieren, gel, 50x90 cm, blauw
Koelmat voor huisdieren, gel, 50x90 cm, blauw
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,55
-5%
€ 9,07
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® runderlong in een ton van 30 liter
5 kg Lyra Pet® runderlong in een ton van 30 liter
€ 10,60/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 102
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
5 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
€ 13,40/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 66,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 20 Lyra Pet® kauwbotten gevuld met pens, ca. 15 cm
20 Lyra Pet® kauwbotten gevuld met pens, ca. 15 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 30 Lyra Pet® kauwbotten gevuld met pens, ca. 15 cm
30 Lyra Pet® kauwbotten gevuld met pens, ca. 15 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 100 Lyra Pet® runderoren, ca. 3 kg per stuk, in een verpakking van 30 liter.
100 Lyra Pet® runderoren, ca. 3 kg per stuk, in een verpakking van 30 liter.
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 83
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 1 kg Lyra Pet® konijnenoren met vacht
1 kg Lyra Pet® konijnenoren met vacht
€ 26,99/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Aluminium hulpmiddel voor het oppakken van objecten, met een magnetische grijpklem, afvaltang, grijparm, afvalverzamelaar
Aluminium hulpmiddel voor het oppakken van objecten, met een magnetische grijpklem, afvaltang, grijparm, afvalverzamelaar
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 258
€ 8,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van 10 Lyra Pet® kauwbotten, ca. 25 cm
10 Lyra Pet® kauwbotten, ca. 25 cm
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® zachte kippenborst
5 kg Lyra Pet® zachte kippenborst
€ 14,40/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Honeywell HT900E4 TurboForce turboventilator
Honeywell HT900E4 TurboForce turboventilator
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 66,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dilemma_Flex
Productafbeelding van 100 stuks Lyra Pet® runderoren, ca. 2 kg in een vat van 30 liter
100 stuks Lyra Pet® runderoren, ca. 2 kg in een vat van 30 liter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 83
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Gorenje F39EPW4 vriezer, 61 liter inhoud, 84 cm hoog, wit
Gorenje F39EPW4 vriezer, 61 liter inhoud, 84 cm hoog, wit
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 223,39
-€ 11,17
€ 212,22
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Xiaomi Redmi 12C, dual SIM, grafietgrijs, 3+64GB
Xiaomi Redmi 12C, dual SIM, grafietgrijs, 3+64GB
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 326,54
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van MODFU Rechthoekige glanzende salontafel met LED-verlichting voor de woonkamer, slaapkamer, bijzettafel met lade, wit
MODFU Rechthoekige glanzende salontafel met LED-verlichting voor de woonkamer, slaapkamer, bijzettafel met lade, wit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 99,99
Verkoper: MODFU
Productafbeelding van Puluomis Mini-koelkast 8L met LED-verlichting, spiegel, draagbaar, geschikt voor cosmetica, witte koelbox/warmbox
Puluomis Mini-koelkast 8L met LED-verlichting, spiegel, draagbaar, geschikt voor cosmetica, witte koelbox/warmbox
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 167
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Puluomis
Productafbeelding van PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
PROFI COOK Dubbele heteluchtfriteuse PC-FR 1287 H, modelnummer 302927
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 205
€ 104,05
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 100
100
€ 17,06
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 100
100
€ 33,04/1kg
€ 24,99
-33%
€ 16,52
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Hondenbed KINGDOG, 115x95 cm, personaliseerbaar, waterdicht, zwart
Hondenbed KINGDOG, 115x95 cm, personaliseerbaar, waterdicht, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 252
€ 33,81
-4%
€ 32,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Xiaomi Redmi A3 LTE, 3GB RAM, 64GB opslag, dual SIM, zwart, EU-model
Xiaomi Redmi A3 LTE, 3GB RAM, 64GB opslag, dual SIM, zwart, EU-model
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 306,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Trainer Snack Mini Hartjes, 200g
Trainer Snack Mini Hartjes, 200g
€ 71,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,99
-32%
€ 14,25
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® Runderpens groot
5 kg Lyra Pet® Runderpens groot
€ 9,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 48,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 138,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 261
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Productafbeelding van Wiltec ren voor konijnen, 180 x 75 x 75 cm, buitenren en hok voor kleine dieren, geschikt voor konijnen, hazen en cavia's, een vrijstaande ren als konijnenhok
Wiltec ren voor konijnen, 180 x 75 x 75 cm, buitenren en hok voor kleine dieren, geschikt voor konijnen, hazen en cavia's, een vrijstaande ren als konijnenhok
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 122
€ 42,99
-2%
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van FEANDREA Kraboom met 3 ligvlakken en een hol, met wasbare kussens, bruin
FEANDREA Kraboom met 3 ligvlakken en een hol, met wasbare kussens, bruin
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 107,54
-€ 14,58
€ 92,96
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 23 januari 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Heerlijke pensbotten
Gewicht 2,4 kgAantal stuks 10
Beoordeeld op 28 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 1,6 kgAantal stuks 10
Beoordeeld op 20 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 0,8 kgAantal stuks 10