Kleur:

Zwart
  • Beschikbare opties weergeven
  • Beschikbare opties weergeven
  • Beschikbare opties weergeven
  • Beschikbare opties weergeven

Patroon:

Effen kleuren
  • Beschikbare opties weergeven

PICARD schoudertas schoudertas Really Shoulder Bag Black zwart

€ 131,05

plus € 9,90 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – di 6 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Handtassen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van PICARD Leer schoudertas schoudertas Really Hand Bag Black zwart
PICARD Leer schoudertas schoudertas Really Hand Bag Black zwart
€ 87,12
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van PICARD schoudertas schoudertas Really Shoulder Bag Black zwart
PICARD schoudertas schoudertas Really Shoulder Bag Black zwart
€ 109,08
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van PICARD schoudertas schoudertas Really Shoulder Bag Ozean blauw
PICARD schoudertas schoudertas Really Shoulder Bag Ozean blauw
€ 101,76
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van PICARD Leer schoudertas schoudertas Really Crossbody Bag Black zwart
PICARD Leer schoudertas schoudertas Really Crossbody Bag Black zwart
€ 138,37
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van PICARD Leer schoudertas schoudertas Pure Shoulder Bag Ozean donkerblauw
PICARD Leer schoudertas schoudertas Pure Shoulder Bag Ozean donkerblauw
€ 116,40
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van PICARD schoudertas schoudertas Mabillon Hobo Bag Black zwart
PICARD schoudertas schoudertas Mabillon Hobo Bag Black zwart
€ 76,22
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van PICARD schoudertas Lesotho Shoulder Bag Black zwart
PICARD schoudertas Lesotho Shoulder Bag Black zwart
€ 131,05
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van PICARD schoudertas schoudertas Embrace Shoulder Bag Black zwart
PICARD schoudertas schoudertas Embrace Shoulder Bag Black zwart
€ 145,69
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van SURI FREY schoudertas schoudertas Daggy Shoulder Bag Black zwart
SURI FREY schoudertas schoudertas Daggy Shoulder Bag Black zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 71,39
-40%
€ 42,70
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van PICARD shopper schoudertas Venia Shopper Black zwart
PICARD shopper schoudertas Venia Shopper Black zwart
€ 99,95
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van PICARD schoudertas Yours Crossbody Bag Black zwart
PICARD schoudertas Yours Crossbody Bag Black zwart
€ 53,34
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van PICARD Leer schoudertas Voila Hobo Bag Black zwart
PICARD Leer schoudertas Voila Hobo Bag Black zwart
€ 177,23
Gratis bezorging
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van PICARD schoudertas schoudertas Yours Shopper Black zwart
PICARD schoudertas schoudertas Yours Shopper Black zwart
€ 72,18
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van SURI FREY schoudertas Gwenny Shoulder Bag Black zwart
SURI FREY schoudertas Gwenny Shoulder Bag Black zwart
€ 40,87
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van PICARD Leer schoudertas schoudertas Voila Hobo Bag Black zwart
PICARD Leer schoudertas schoudertas Voila Hobo Bag Black zwart
€ 206,74
Gratis bezorging
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van PICARD schoudertas schoudertas Java Shoulder Bag Black zwart
PICARD schoudertas schoudertas Java Shoulder Bag Black zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 131,05
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van PICARD schoudertas Sonja Crossbody Bag Black zwart
PICARD schoudertas Sonja Crossbody Bag Black zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 53,34
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van PICARD schoudertas Evolute Shoulder Bag Black zwart
PICARD schoudertas Evolute Shoulder Bag Black zwart
€ 145,69
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van PICARD schoudertas Sonja Shoulder Bag Black zwart
PICARD schoudertas Sonja Shoulder Bag Black zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 60,97
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van SURI FREY shopper schoudertas SFY Buffey Shopper Black zwart
SURI FREY shopper schoudertas SFY Buffey Shopper Black zwart
€ 69,98
-27%
€ 50,96
Verkoper: modeherz

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

PICARD schoudertas van echte leder


Gegevens schoudertas:

  • Afmetingen: breedte ca. 26 cm, hoogte ca. 18 cm, diepte ca. 7 cm
  • Gewicht: ca. 440 g
  • Kleur: Black (zwart)
  • 1 schouderriem, traploos instelbaar: ca. 77 cm - 148 cm
  • Materiaal: Cowhide
  • Inclusief: PICARD schoudertas met label, logo charme, stofzak

Uitrusting schoudertas:

  • schoudertas wordt afgesloten met rits, magnetische sluiting
  • schoudertas heeft 3 hoofdvakken
  • In het middelste hoofdvak 1 elastische lade en 1 ritsvak
  • Aan de achterkant 1 ritsvak
  • Voorzien van versterkte vloer
  • Bezit ruim hoofdcompartiment
  • Het logo van de PICARD is duidelijk zichtbaar

PICARD Really Shoulder Bag - Een charmant schoudertas

Waar je ook bent en waarom, met de PICARD tas ben je altijd en overal goed voorbereid. Dankzij het zachte en hoogwaardige leer is het een genot om de PICARD schoudertas over de schouder te dragen. Sierlijk en elegant loop je met je PICARD Really Shoulder Bag door de straten en kun je volop genieten van elk moment.



Goede prijs-kwaliteitverhouding
Kleur
Doelgroepen
Dames
Afmetingen
26cm x 18cm x 7cm
Materiaal
Echt leer
Materiaalsamenstelling
100% cowhide
Patroon
Effen kleuren
Gewicht
0.44 kg
Fabrikant
EAN
4056278022639
MPN (Manufacturer Part Number)
8562 929 001

Kleur
Doelgroepen
Dames
Afmetingen
26cm x 18cm x 7cm
Materiaal
Echt leer
Materiaalsamenstelling
100% cowhide
Patroon
Effen kleuren
Gewicht
0.44 kg
Fabrikant
EAN
4056278022639
MPN (Manufacturer Part Number)
8562 929 001
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van PICARD schoudertas schoudertas Really Shoulder Bag Ozean blauw
PICARD schoudertas schoudertas Really Shoulder Bag Ozean blauw
€ 131,05
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van PICARD schoudertas schoudertas Really Shoulder Bag Black zwart
PICARD schoudertas schoudertas Really Shoulder Bag Black zwart
€ 109,08
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van PICARD schoudertas schoudertas Really Shoulder Bag Ozean blauw
PICARD schoudertas schoudertas Really Shoulder Bag Ozean blauw
€ 109,08
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van PICARD Leer schoudertas schoudertas Really Shoulder Bag Black zwart
PICARD Leer schoudertas schoudertas Really Shoulder Bag Black zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 131,05
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van PICARD Leer schoudertas schoudertas Really Crossbody Bag Black zwart
PICARD Leer schoudertas schoudertas Really Crossbody Bag Black zwart
€ 138,37
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van PICARD schoudertas schoudertas Really Shoulder Bag Shark grijs
PICARD schoudertas schoudertas Really Shoulder Bag Shark grijs
€ 131,05
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van PICARD schoudertas schoudertas Really Shoulder Bag Ozean blauw
PICARD schoudertas schoudertas Really Shoulder Bag Ozean blauw
€ 101,76
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van PICARD Leer schoudertas schoudertas Really Hand Bag Black zwart
PICARD Leer schoudertas schoudertas Really Hand Bag Black zwart
€ 87,12
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van PICARD Leer schoudertas schoudertas Pure Shoulder Bag Ozean donkerblauw
PICARD Leer schoudertas schoudertas Pure Shoulder Bag Ozean donkerblauw
€ 116,40
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van PICARD Leer schoudertas schoudertas Really Crossbody Bag Ozean blauw
PICARD Leer schoudertas schoudertas Really Crossbody Bag Ozean blauw
€ 138,37
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van PICARD schoudertas shopper Really Shopper Ozean blauw
PICARD schoudertas shopper Really Shopper Ozean blauw
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 145,69
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van PICARD Leer schoudertas schoudertas Milano Shoulder Bag Black zwart
PICARD Leer schoudertas schoudertas Milano Shoulder Bag Black zwart
€ 109,08
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van PICARD Leer schoudertas schoudertas Really Shoulder Bag Black zwart
PICARD Leer schoudertas schoudertas Really Shoulder Bag Black zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 116,40
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van Set van 12 wekpotten van 220 ml, tulpmotieven, inclusief 12 glazen deksels
Set van 12 wekpotten van 220 ml, tulpmotieven, inclusief 12 glazen deksels
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 31,29
Gratis bezorging
Verkoper: Fuduu-Shop
Productafbeelding van PICARD schoudertas schoudertas Really Shoulder Bag Chai Taupe
PICARD schoudertas schoudertas Really Shoulder Bag Chai Taupe
€ 131,05
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 211
€ 79,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Estée Lauder White Linen Eau de Parfum, sprayflacon, 60 ml
Estée Lauder White Linen Eau de Parfum, sprayflacon, 60 ml
€ 626,17/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 123
€ 37,57
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Damesparfum Sexy Amber van Michael Kors, Eau de Parfum, 100 ml
Damesparfum Sexy Amber van Michael Kors, Eau de Parfum, 100 ml
€ 346,40/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 149
€ 34,64
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Rieker - Accessoires voor dames - Accessoires - Tassen - Tas - Beige - Casual
Rieker - Accessoires voor dames - Accessoires - Tassen - Tas - Beige - Casual
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 67,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van GTPLAYER Gaming stoel, ergonomische gaming fauteuil, bureaustoel, PC-gaming stoel, race stoel met stoffen bekleding, vering in de zitting met voetsteun, zwart
GTPLAYER Gaming stoel, ergonomische gaming fauteuil, bureaustoel, PC-gaming stoel, race stoel met stoffen bekleding, vering in de zitting met voetsteun, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 486
€ 129,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van Guerlain Mandarine Basilic Forte, voor dames, 75 ml, spray, #17212. INGREDIËNTEN: - ALCOHOL - PARFUM (GEURSTOF) - AQUA (WATER) - LIMONEEN -..., 1 stuk
Guerlain Mandarine Basilic Forte, voor dames, 75 ml, spray, #17212. INGREDIËNTEN: - ALCOHOL - PARFUM (GEURSTOF) - AQUA (WATER) - LIMONEEN -..., 1 stuk
€ 1.036,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 77,75
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Lattafa Rouge, uniseks, 60 ml, vloeibare parfum, met topnoten van nashi peer, kumquat en bergamot, hartnoten van karamel en geranium, en basisnoten van ambergris, muskus en eikenmos
Lattafa Rouge, uniseks, 60 ml, vloeibare parfum, met topnoten van nashi peer, kumquat en bergamot, hartnoten van karamel en geranium, en basisnoten van ambergris, muskus en eikenmos
€ 346,50/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 327
€ 20,79
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Bag Street dameshandtas, kunstleer, zwart, 26x10x26, modelnummer OTJ128S
Bag Street dameshandtas, kunstleer, zwart, 26x10x26, modelnummer OTJ128S
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,04
Verkoper: Fit4Style-IMPPAC-DE
Productafbeelding van SONGMICS 76 cm brede bank met opbergruimte, inklapbare opbergkist, voetbank, lichtgrijs
SONGMICS 76 cm brede bank met opbergruimte, inklapbare opbergkist, voetbank, lichtgrijs
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 293
€ 46,02
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Rochas Tocade Eau De Toilette (100 ml)
Rochas Tocade Eau De Toilette (100 ml)
€ 379,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 37,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Poly-Rattan set HWC-F56, balkon-/tuin-/loungeset, zitgroep  zwart, kussens donkergrijs
Poly-Rattan set HWC-F56, balkon-/tuin-/loungeset, zitgroep zwart, kussens donkergrijs
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 182,98
Gratis bezorging
Verkoper: heute-wohnen
Productafbeelding van PICARD Leer schoudertas Buddy Clutch and Crossbody Cafe bruine
PICARD Leer schoudertas Buddy Clutch and Crossbody Cafe bruine
€ 131,05
Verkoper: modeherz
Productafbeelding van SONGMICS Zitkruk, bank met klapdeksel, belastbaar tot 300 kg, donkergrijs
SONGMICS Zitkruk, bank met klapdeksel, belastbaar tot 300 kg, donkergrijs
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 130
€ 52,33
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Guerlain Shalimar Eau de Parfum, 50 ml
Guerlain Shalimar Eau de Parfum, 50 ml
€ 1.490,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 74,54
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Rochas Femme Eau de Toilette, 100 ml
Rochas Femme Eau de Toilette, 100 ml
€ 292,50/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 29,25
Verkoper: ParfumGroup

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Maison Margiela Replica Bubble Bath, geurverspreider (185 ml)
Maison Margiela Replica Bubble Bath, geurverspreider (185 ml)
€ 83,64
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Welkomstdeals
Productafbeelding van Dellel Wicky damesbeurs, beige, rotanlook, veganistisch leer
Dellel Wicky damesbeurs, beige, rotanlook, veganistisch leer
€ 56,90
-3%
€ 55,19
Verkoper: Exporgin
Welkomstdeals
Productafbeelding van Dellel Wicky damesbeurs, beige en zwart, met een haasmotief, gemaakt van veganistisch leer
Dellel Wicky damesbeurs, beige en zwart, met een haasmotief, gemaakt van veganistisch leer
€ 56,90
-3%
€ 55,19
Verkoper: Exporgin
Welkomstdeals
Productafbeelding van Laptop tas, bordeauxrood met patroon, geschikt voor 13 en 14 inch laptops, gemaakt van veganistisch kunstleer
Laptop tas, bordeauxrood met patroon, geschikt voor 13 en 14 inch laptops, gemaakt van veganistisch kunstleer
€ 56,90
-3%
€ 55,19
Verkoper: Exporgin
Welkomstdeals
Productafbeelding van Dellel Helion telefoonhoesje, roze, gemaakt van veganistisch kunstleer
Dellel Helion telefoonhoesje, roze, gemaakt van veganistisch kunstleer
€ 41,90
-3%
€ 40,64
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Beocca leren shopper tas, gemaakt van plantaardig gelooid leer, ruim genoeg voor zowel werk als vrije tijd, shopper, handgemaakt, donkerbruin
Beocca leren shopper tas, gemaakt van plantaardig gelooid leer, ruim genoeg voor zowel werk als vrije tijd, shopper, handgemaakt, donkerbruin
€ 129,00
Gratis bezorging
Verkoper: Beocca
Productafbeelding van Beocca leren handtas, gemaakt van plantaardig gelooid leer, medium formaat, elegante dameshandtas, handgemaakt, beige
Beocca leren handtas, gemaakt van plantaardig gelooid leer, medium formaat, elegante dameshandtas, handgemaakt, beige
€ 129,00
Gratis bezorging
Verkoper: Beocca
Productafbeelding van Beocca leren shopper tas, gemaakt van plantaardig gelooid leer, ruim genoeg voor werk en vrije tijd, shopper, handgemaakt, zwart
Beocca leren shopper tas, gemaakt van plantaardig gelooid leer, ruim genoeg voor werk en vrije tijd, shopper, handgemaakt, zwart
€ 129,00
Gratis bezorging
Verkoper: Beocca
Productafbeelding van Beocca leren shopper tas, gemaakt van plantaardig gelooid leer, ruim genoeg voor werk en vrije tijd, shopper, handgemaakt, suède, zwart
Beocca leren shopper tas, gemaakt van plantaardig gelooid leer, ruim genoeg voor werk en vrije tijd, shopper, handgemaakt, suède, zwart
€ 129,00
Gratis bezorging
Verkoper: Beocca
Productafbeelding van Beocca leren handtas, gemaakt van plantaardig gelooid leer, medium formaat, elegante dameshandtas, handgemaakt, donkerbruin
Beocca leren handtas, gemaakt van plantaardig gelooid leer, medium formaat, elegante dameshandtas, handgemaakt, donkerbruin
€ 129,00
Gratis bezorging
Verkoper: Beocca
Productafbeelding van Beocca leren handtas, gemaakt van plantaardig gelooid leer, medium formaat, elegante dameshandtas, handgemaakt, zwart
Beocca leren handtas, gemaakt van plantaardig gelooid leer, medium formaat, elegante dameshandtas, handgemaakt, zwart
€ 129,00
Gratis bezorging
Verkoper: Beocca
Productafbeelding van Giuliano lederen handtas Marisol - Dames -  Italy - Donkerblauw
Giuliano lederen handtas Marisol - Dames - Italy - Donkerblauw
€ 89,95
-11%
€ 79,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyBagStory
Productafbeelding van Giuliano lederen handtas Lavinia - Dames -  Italy - Zwart
Giuliano lederen handtas Lavinia - Dames - Italy - Zwart
€ 69,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyBagStory
Productafbeelding van Scottish Fine Soaps, Geschenkgiftset voor heren - Vetiver en sandelhout, 3 stuks
Scottish Fine Soaps, Geschenkgiftset voor heren - Vetiver en sandelhout, 3 stuks
€ 30,60
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Echt lederen handtas Madou -  Italy - Bordeaux
Echt lederen handtas Madou - Italy - Bordeaux
€ 69,95
-14%
€ 59,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyBagStory
Productafbeelding van Kunst bont handtas Alina - Bont - Beige
Kunst bont handtas Alina - Bont - Beige
€ 49,95
-20%
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyBagStory
Productafbeelding van Kunst bont handtas Alina - Bont - Olijf groen
Kunst bont handtas Alina - Bont - Olijf groen
€ 49,95
-20%
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyBagStory
Productafbeelding van Kunst bont handtas Alina - Bont - Zwart
Kunst bont handtas Alina - Bont - Zwart
€ 49,95
-20%
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyBagStory
Productafbeelding van Kunst bont handtas Alina - Bont - Bruin
Kunst bont handtas Alina - Bont - Bruin
€ 49,95
-20%
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyBagStory
Productafbeelding van Giuliano Lederen handtas Gisele -  Italy - Suede - Beige
Giuliano Lederen handtas Gisele - Italy - Suede - Beige
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyBagStory