Schoenmaat:

35
  • 35
  • 37,5
    Beschikbare opties weergeven

Schoenmaat UK:

  • 5
    Beschikbare opties weergeven

Schoenmaat US:

3y
  • 3y
  • 5y
    Beschikbare opties weergeven

Nike Schoenen Kawa Slide, 819352001

€ 59,00

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 1 – ma 5 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Slippers & Loafers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Schoenen Nike Calm Slide FD4119001
Schoenen Nike Calm Slide FD4119001
€ 59,82
Verkoper: Kixpoint
Productafbeelding van Schoenen Nike Offcourt Adjust DQ9624001
Schoenen Nike Offcourt Adjust DQ9624001
€ 97,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Schoenen Nike Calm Slide FD4116001
Schoenen Nike Calm Slide FD4116001
€ 113,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Schoenen Nike Calm Slide FD4116001
Schoenen Nike Calm Slide FD4116001
€ 113,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Nike Schoenen Benasi Jdi, 343880403
Nike Schoenen Benasi Jdi, 343880403
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 59,99
-37%
€ 37,54
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Teenslippers Nike CD5472-010 voor Uni
Teenslippers Nike CD5472-010 voor Uni
€ 51,79
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Teenslippers Nike 819352-001 voor Kinderen
Teenslippers Nike 819352-001 voor Kinderen
€ 40,98
-2%
€ 39,89
Gratis bezorging
Verkoper: -ZAGUANSHOP-
Productafbeelding van Nike Kawa Slide Gs/Ps 819352-100, kindersandalen, wit, maat: 33,5 EU
Nike Kawa Slide Gs/Ps 819352-100, kindersandalen, wit, maat: 33,5 EU
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: LucaSport
Productafbeelding van Teenslippers Nike DD3242-400 voor Kinderen
Teenslippers Nike DD3242-400 voor Kinderen
€ 39,98
-2%
€ 38,89
Gratis bezorging
Verkoper: -ZAGUANSHOP-
Productafbeelding van Nike Schoenen Solay Gsps, 882827401
Nike Schoenen Solay Gsps, 882827401
€ 36,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Teenslippers Nike AO3622-001 voor Dames
Teenslippers Nike AO3622-001 voor Dames
€ 41,97
-2%
€ 40,88
Gratis bezorging
Verkoper: -ZAGUANSHOP-
Productafbeelding van Nike Schoenen Wmns Benassi Jdi, 343881015
Nike Schoenen Wmns Benassi Jdi, 343881015
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 61,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Teenslippers Nike CN9675-002 voor Heren
Teenslippers Nike CN9675-002 voor Heren
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,00
-27%
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Teenslippers Nike CN9677-100 voor Dames
Teenslippers Nike CN9677-100 voor Dames
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 44,34
-3%
€ 42,94
Gratis bezorging
Verkoper: FactoryMora
Productafbeelding van Sandalen Nike CZ5478-400 voor Heren
Sandalen Nike CZ5478-400 voor Heren
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,30
-7%
€ 37,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nike Victori One Slide, modelnummer CZ5478401
Nike Victori One Slide, modelnummer CZ5478401
€ 51,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Nike Schoenen Benassi Jdi, 343881614
Nike Schoenen Benassi Jdi, 343881614
€ 64,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Sandalen Nike CN9677-004 voor Dames
Sandalen Nike CN9677-004 voor Dames
€ 54,94
-8%
€ 50,54
Gratis bezorging
Verkoper: FactoryMora
Productafbeelding van Sandalen Nike CN9677-004 voor Dames
Sandalen Nike CN9677-004 voor Dames
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 45,52
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nike Schoenen Benassi Jdi, 343880410
Nike Schoenen Benassi Jdi, 343880410
€ 56,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Nike Kawa Slide 819352-001 slippers zijn gemaakt van perfect geprepareerd rubber, waardoor we grip hebben op natte, gladde oppervlakken. Het merk Nike was een van de eerste die dit type schoen op de markt bracht. Het wilde voldoen aan de groeiende vraag naar schoenen met een specifiek doel. Een belangrijk element dat de unieke kwaliteit van dit model beïnvloedt, zijn de componenten waaruit de zool is vervaardigd en de gespecialiseerde constructie-elementen die het comfort verbeteren en voor meer bewegingsvrijheid zorgen. Het bovenwerk van Nike-schoenen is gemaakt van synthetisch materiaal.



Teenslippers Nike 819352-001 voor Kinderen. Nike 819352-001 in kleur Black.
Schoenmaat
35
Schoenmaat US
3y
Kleur
Zwart
Doelgroepen
Kinderen
Materiaalsamenstelling
100% textiel
Fabrikant
EAN
0676556450868
676556450868
MPN (Manufacturer Part Number)
819352001

Schoenmaat
35
Schoenmaat US
3y
Kleur
Zwart
Doelgroepen
Kinderen
Materiaalsamenstelling
100% textiel
Fabrikant
EAN
0676556450868
676556450868
MPN (Manufacturer Part Number)
819352001
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Teenslippers Nike 819352-001 voor Kinderen
Teenslippers Nike 819352-001 voor Kinderen
€ 55,00
-29%
€ 38,94
Gratis bezorging
Verkoper: FactoryMora
Productafbeelding van Teenslippers Nike 819352-001 voor Kinderen
Teenslippers Nike 819352-001 voor Kinderen
€ 59,00
-38%
€ 36,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Teenslippers Nike 819352-001 voor Kinderen
Teenslippers Nike 819352-001 voor Kinderen
€ 40,98
-2%
€ 39,89
Gratis bezorging
Verkoper: -ZAGUANSHOP-
Productafbeelding van Brandson elektrische verwarming, keramische verwarming, 2000W, 2 vermogensstanden, oververhittingsbeveiliging, automatische uitschakeling, kantelsensor, oscillatie 35°, champagnekleur
Brandson elektrische verwarming, keramische verwarming, 2000W, 2 vermogensstanden, oververhittingsbeveiliging, automatische uitschakeling, kantelsensor, oscillatie 35°, champagnekleur
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 169
€ 66,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 140x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte, bed met opbergruimte, dubbelbed met opbergruimte in het hoofdeinde en LED-verlichting, linnen, grijs
Flieks gestoffeerd bed 140x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte, bed met opbergruimte, dubbelbed met opbergruimte in het hoofdeinde en LED-verlichting, linnen, grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 129
€ 286,85
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Beddengoedset - Polyestervulling - 135x200 cm + 80x80 cm - Geschikt voor alle seizoenen
Beddengoedset - Polyestervulling - 135x200 cm + 80x80 cm - Geschikt voor alle seizoenen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 59,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Merax gestoffeerd bed 140x200 cm met verstelbaar hoofdeinde en 4 lades, multifunctioneel tweepersoonsbed met lattenbodem en fluweelbekleding in grijs
Merax gestoffeerd bed 140x200 cm met verstelbaar hoofdeinde en 4 lades, multifunctioneel tweepersoonsbed met lattenbodem en fluweelbekleding in grijs
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 175
€ 247,99
-€ 19,00
€ 228,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Wiltec kippenhok, 3100 x 1500 x 1500 mm, grijs-wit, met ren en nestkasten van hout. Kippenhuis met beschutting, gaas en een verzinkte mestbak
Wiltec kippenhok, 3100 x 1500 x 1500 mm, grijs-wit, met ren en nestkasten van hout. Kippenhuis met beschutting, gaas en een verzinkte mestbak
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 78
€ 407,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Mäser serviesset, steengoed, Lumaca
Mäser serviesset, steengoed, Lumaca
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 145,90
-€ 12,33
€ 133,57
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van MONZANA Fietsslot met cijfercode, 90 cm
MONZANA Fietsslot met cijfercode, 90 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 97
€ 24,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van SAMSUNG SM-A226BLVVEUB Galaxy A22 5G DualSIM-Smartphone violett 128 GB
SAMSUNG SM-A226BLVVEUB Galaxy A22 5G DualSIM-Smartphone violett 128 GB
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 279
Gereviseerd
€ 175,00
Gratis bezorging
Verkoper: RoundedTrade
Productafbeelding van Teenslippers Nike CN9675-005 voor Uni
Teenslippers Nike CN9675-005 voor Uni
€ 59,99
-14%
€ 51,10
Gratis bezorging
Verkoper: Sportstock
Productafbeelding van ROCKBROS elektrische fietsbel, fietsbel, waterdicht, ongeveer 75 dB, zwart
ROCKBROS elektrische fietsbel, fietsbel, waterdicht, ongeveer 75 dB, zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 17,73
Verkoper: RockBros_Europe
Productafbeelding van Apple Watch Series 6, OLED-scherm, touchscreen, 32 GB opslag, Wi-Fi, GPS
Apple Watch Series 6, OLED-scherm, touchscreen, 32 GB opslag, Wi-Fi, GPS
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 114
Gebruikt
€ 229,99
Verkoper: www_fs-t_de
Productafbeelding van Nike Schoenen Court Borough Low 2 Psv, BQ5451001
Nike Schoenen Court Borough Low 2 Psv, BQ5451001
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Wessper drinkfles van glas met siliconen hoes – 1 liter – met tijdmarkeringen – olijfgroen
Wessper drinkfles van glas met siliconen hoes – 1 liter – met tijdmarkeringen – olijfgroen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Teenslippers Nike 819352-001 voor Kinderen
Teenslippers Nike 819352-001 voor Kinderen
€ 69,99
-48%
€ 36,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Samsung Galaxy A50 smartphone, 16,3 cm (6,4 inch), 4 GB RAM, 128 GB opslag, kleur: zwart
Samsung Galaxy A50 smartphone, 16,3 cm (6,4 inch), 4 GB RAM, 128 GB opslag, kleur: zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 306,37
-€ 117,37
€ 189,00
Gratis bezorging
Verkoper: Mobile-Discounter
Productafbeelding van Sokken Nike SX4508-101 voor Heren
Sokken Nike SX4508-101 voor Heren
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 29,79
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Damesparfum Sexy Amber van Michael Kors, Eau de Parfum, 100 ml
Damesparfum Sexy Amber van Michael Kors, Eau de Parfum, 100 ml
€ 356,40/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 147
€ 35,64
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dekbedovertrek zomerdekbed 200 x 135 cm - Dekbed, wollen deken, quilt, beddengoed en dekens met vulling van microvezel, wit
Dekbedovertrek zomerdekbed 200 x 135 cm - Dekbed, wollen deken, quilt, beddengoed en dekens met vulling van microvezel, wit
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 192
€ 63,83
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Sponeta S 1-43 i, indoor tafeltennistafel, 19 mm dik, blauw, met net, artikelnummer 214.3010/L
Sponeta S 1-43 i, indoor tafeltennistafel, 19 mm dik, blauw, met net, artikelnummer 214.3010/L
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 316,80
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Wiltec konijnenhok, grijs-wit, 1220 x 630 x 920 mm, met ren en verhoogd schuilhok van hout, konijnenkooi met 2 etages, hok voor kleine dieren
Wiltec konijnenhok, grijs-wit, 1220 x 630 x 920 mm, met ren en verhoogd schuilhok van hout, konijnenkooi met 2 etages, hok voor kleine dieren
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 142,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van PS5 - DualSense-oplaadstation - ZB-PS5
PS5 - DualSense-oplaadstation - ZB-PS5
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 85
€ 55,50
-62%
€ 20,62
Verkoper: CaseZone
Bestseller
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 600,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 493
€ 73,80
-18%
€ 60,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo
Productafbeelding van Teenslippers Nike CN9677-100 voor Dames
Teenslippers Nike CN9677-100 voor Dames
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 44,34
-3%
€ 42,94
Gratis bezorging
Verkoper: FactoryMora
Productafbeelding van The North Face Sweatshirts Drew Peak Pullover Hoodie, T0AHJYKX7, Maat: 178
The North Face Sweatshirts Drew Peak Pullover Hoodie, T0AHJYKX7, Maat: 178
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 133,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Sprekende pluchen dieren. Interactieve, pratende knaagdier, donkerbruin. Pluchen dieren, elektronisch, met spraakopname. Interactief speelgoed voor kinderen, merk Retoo
Sprekende pluchen dieren. Interactieve, pratende knaagdier, donkerbruin. Pluchen dieren, elektronisch, met spraakopname. Interactief speelgoed voor kinderen, merk Retoo
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 14,95
Verkoper: schaefer24-shop
Productafbeelding van Hea Jbl Tws 200 Schwarz
Hea Jbl Tws 200 Schwarz
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 554
€ 35,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2036
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van UGG heren slippers, model 1174671-DGR, kleur: grijs, maat: 44
UGG heren slippers, model 1174671-DGR, kleur: grijs, maat: 44
€ 118,42
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Crocs schoenen, model Baya II, artikelnummer 208192001
Crocs schoenen, model Baya II, artikelnummer 208192001
€ 36,62
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Crocs Classic platte slippers voor dames, turquoise kleur, geschikt voor vrijetijdskleding, schoenmaat: 41 EU
Crocs Classic platte slippers voor dames, turquoise kleur, geschikt voor vrijetijdskleding, schoenmaat: 41 EU
€ 37,37
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Set van 16 herenringen, roestvrij staal, zilverkleurig, zwart, mat, gepolijst, Keltisch knoopmotief, vintage, bikerstijl, Vikingstijl, maat 62
Set van 16 herenringen, roestvrij staal, zilverkleurig, zwart, mat, gepolijst, Keltisch knoopmotief, vintage, bikerstijl, Vikingstijl, maat 62
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Siliconen kattenspeeltje met kattenkruid, ontworpen om te bijten en de tanden te reinigen. Het heeft de vorm van een vis en is geschikt voor interactief spel en training. Kleur: groen
Siliconen kattenspeeltje met kattenkruid, ontworpen om te bijten en de tanden te reinigen. Het heeft de vorm van een vis en is geschikt voor interactief spel en training. Kleur: groen
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza