Petec K&D Lijm- en vulmiddel voor carrosserie, grijs, in cartridge, 300ml, artikelnummer 94630

€ 16,49

€ 53,19 / 1l

plus € 8,90 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – do 1 oktober
Bij bestelling binnen
5h 50m 34s
Onze bestedeals
Afdichtmiddelen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Petec 94730 K&D Carrosserie: Zwart, flexibel afdichtmiddel, 310 ml
Petec 94730 K&D Carrosserie: Zwart, flexibel afdichtmiddel, 310 ml
€ 47,55/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 18,90
-22%
€ 14,74
Verkoper: Arbeitsbedarf24de
Productafbeelding van DEBBEX kitten en plamuurmiddel voor carrosserie, 280 ml, grijs
DEBBEX kitten en plamuurmiddel voor carrosserie, 280 ml, grijs
€ 16,48/1l
€ 5,11
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van SIGILLANTE 'SP101' 280 ml - Grijs
SIGILLANTE 'SP101' 280 ml - Grijs
€ 32,14/1kg
€ 9,00
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van GRAVIT 630 polyurethaan kit, 300 ml, grijs
GRAVIT 630 polyurethaan kit, 300 ml, grijs
€ 37,03/1l
€ 11,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MANNOL Contactreiniger 9893, spuitbus, 450 ml
MANNOL Contactreiniger 9893, spuitbus, 450 ml
€ 9,16
Verkoper: Netmoto
Productafbeelding van Nullifire FS709, expanderende afdichtingsmassa, 310 ml
Nullifire FS709, expanderende afdichtingsmassa, 310 ml
€ 111,00/1l
€ 34,41
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van SIKA Anchorfix-1 Evolution: Snel uithardende injectieharsproducten - Grijs - 300ml
SIKA Anchorfix-1 Evolution: Snel uithardende injectieharsproducten - Grijs - 300ml
€ 163,30/1l
€ 48,99
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Dekalin Dekasyl MS-2 6251812 Multifunctionele lijm en afdichtmiddel, grijs, 290 ml
Dekalin Dekasyl MS-2 6251812 Multifunctionele lijm en afdichtmiddel, grijs, 290 ml
€ 247,00/1l
€ 71,63
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Athena S.p.A. Athesil siliconenkit - 80 ml
Athena S.p.A. Athesil siliconenkit - 80 ml
€ 159,47/1kg
€ 20,89
Gratis bezorging
Verkoper: BRIXIAMOTO
Productafbeelding van MANNOL Siliconen smeermiddel 9963
MANNOL Siliconen smeermiddel 9963
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 21,44
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van BISON FLSSIGER GUMMI, 50 ml
BISON FLSSIGER GUMMI, 50 ml
€ 400,80/1l
€ 28,49
-29%
€ 20,04
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi
Productafbeelding van NOVAKRYL 590 2:1, kleurloze lak, 1 liter
NOVAKRYL 590 2:1, kleurloze lak, 1 liter
€ 23,82/1l
€ 23,82
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van AUTOLAND MOTOCARE Chroom- en aluminiumpasta, 150 ml
AUTOLAND MOTOCARE Chroom- en aluminiumpasta, 150 ml
€ 7,63
Verkoper: Netmoto
Productafbeelding van Hylomar universele afdichting, 80 ml
Hylomar universele afdichting, 80 ml
€ 519,63/1l
€ 41,57
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Set van 12 stuks PATTEX SL 620 Fusion, aluminium, 300 ml
Set van 12 stuks PATTEX SL 620 Fusion, aluminium, 300 ml
€ 43,33/1l
€ 13,00
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van Loctite schroefdraadafdichtmiddel Loctite 577, 50 ml, voor metalen schroefdraad, 1 stuk.
Loctite schroefdraadafdichtmiddel Loctite 577, 50 ml, voor metalen schroefdraad, 1 stuk.
€ 642,60/1kg
€ 40,16
-19%
€ 32,13
Verkoper: muxx-io
Productafbeelding van OTTOCOLL ALLBERT C04, zwart, 290 ml - 3492304
OTTOCOLL ALLBERT C04, zwart, 290 ml - 3492304
€ 41.206,90/1l
€ 11,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van TOYOTA Dichtmiddel, nieuw, origineel, artikelnummer SU001-A9360, OEM
TOYOTA Dichtmiddel, nieuw, origineel, artikelnummer SU001-A9360, OEM
€ 50,99/1l
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: ebg-performance
Productafbeelding van UTWARDZACZ H5520, inhoud 0,2 liter
UTWARDZACZ H5520, inhoud 0,2 liter
€ 37,45/1l
€ 7,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Motorafdichtingsmiddel (355 ml)
Motorafdichtingsmiddel (355 ml)
€ 29,24/1l
€ 11,16
-6%
€ 10,38
Verkoper: AutoHotarek

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Technische specificaties:

Temperatuurbereik [°C]: -30°C tot +90°C Inhoud [ml]: 310 Kleur: Grijs Montagetijd [min]: 15

Fabrikant
Petec Verbindungstechnik
Inhoud
0.31 l
Gewicht
0.36 kg
EAN
4013558946306
MPN (Manufacturer Part Number)
94630

Fabrikant
Petec Verbindungstechnik
Inhoud
0.31 l
Gewicht
0.36 kg
EAN
4013558946306
MPN (Manufacturer Part Number)
94630
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Petec 94730 K&D Carrosserie: Zwart, flexibel afdichtmiddel, 310 ml
Petec 94730 K&D Carrosserie: Zwart, flexibel afdichtmiddel, 310 ml
€ 47,55/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 18,90
-22%
€ 14,74
Verkoper: Arbeitsbedarf24de
Productafbeelding van Petec K&D Lijm- en vulmiddel voor carrosserie, wit, in cartridge, 300ml, artikelnummer 94530
Petec K&D Lijm- en vulmiddel voor carrosserie, wit, in cartridge, 300ml, artikelnummer 94530
€ 53,19/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 42,50
-61%
€ 16,49
Verkoper: Arbeitsbedarf24de
Productafbeelding van Samsung SM-A165F/DSB
Samsung SM-A165F/DSB
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 651
€ 182,85
Gratis bezorging
Verkoper: Vehe_Shop_NL
Productafbeelding van Verpakking van 20 vacuümzakken voor kleding, met een afsluitbare ventiel en een handpomp - STORAGEBAG
Verpakking van 20 vacuümzakken voor kleding, met een afsluitbare ventiel en een handpomp - STORAGEBAG
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 303
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Autoradio met scherm Bluetooth-radio USB SD-sleuf Auto MP3/WMA/WAV AC9900
Autoradio met scherm Bluetooth-radio USB SD-sleuf Auto MP3/WMA/WAV AC9900
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 53,99
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Strex OBD2 Scanner - OBD - Auto Uitlezen - Storing Verwijderen - NL Taal - Auto scanner - Diagnose Apparatuur Voor Auto's - Motorstoring
Strex OBD2 Scanner - OBD - Auto Uitlezen - Storing Verwijderen - NL Taal - Auto scanner - Diagnose Apparatuur Voor Auto's - Motorstoring
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 144
€ 59,15
-15%
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: SBD-Trading-BV
Productafbeelding van Digitale thermometer en hygrometer in één
Digitale thermometer en hygrometer in één
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 3,72
-5%
€ 3,53
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Blackview Shark 8 Smartphone, los toestel, 16GB+256GB, 120Hz, 2.4K, 6.78" FHD+, NFC, Helio G99, los toestel, 64MP+13MP camera, 5000mAh batterij
Blackview Shark 8 Smartphone, los toestel, 16GB+256GB, 120Hz, 2.4K, 6.78" FHD+, NFC, Helio G99, los toestel, 64MP+13MP camera, 5000mAh batterij
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 124
€ 129,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van Canon 8287B005 Originele Canon printkopcartridge, multipack, zwart + kleuren (8287B005, 8287B005AA, PG-545CL546)
Canon 8287B005 Originele Canon printkopcartridge, multipack, zwart + kleuren (8287B005, 8287B005AA, PG-545CL546)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 296
€ 98,23
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Makita DCL180ZB Akku-Staubsauger 18V, beutellos, schwarz (ohne Akku)
Makita DCL180ZB Akku-Staubsauger 18V, beutellos, schwarz (ohne Akku)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 112
€ 73,20
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van Maxxworld muggennet met magnetische sluiting. Insectenbescherming, insectenwering. Afmetingen: 90 x 210 cm
Maxxworld muggennet met magnetische sluiting. Insectenbescherming, insectenwering. Afmetingen: 90 x 210 cm
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 12,95
Verkoper: HaWaKo
Productafbeelding van MONZANA® KFZ-accu-lader, volledig automatisch, 6V/12V, LCD-scherm, temperatuurcompensatie, onderhoudslading, intelligente lader voor auto en motorfiets
MONZANA® KFZ-accu-lader, volledig automatisch, 6V/12V, LCD-scherm, temperatuurcompensatie, onderhoudslading, intelligente lader voor auto en motorfiets
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 249
€ 37,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van TRESKO® Gereedschapskoffer 949-delig | gereedschapskast | gereedschapskist | gereedschapstas | gereedschapsset | gereedschaptrolley | chroom-vanadium staal (Zwart)
TRESKO® Gereedschapskoffer 949-delig | gereedschapskast | gereedschapskist | gereedschapstas | gereedschapsset | gereedschaptrolley | chroom-vanadium staal (Zwart)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 174
€ 93,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Emos J0802, Binnen, Buiten, Grijs, 5 meter, 87,5 - 698 MHz, Duale polarisatie, DVB-T, DVB-T2
Emos J0802, Binnen, Buiten, Grijs, 5 meter, 87,5 - 698 MHz, Duale polarisatie, DVB-T, DVB-T2
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 42,64
-36%
€ 26,90
Verkoper: DataElCom
Productafbeelding van Twee laadrampen voor auto's, draagvermogen 400 kg, verzinkt staal
Twee laadrampen voor auto's, draagvermogen 400 kg, verzinkt staal
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 133
€ 54,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Semi-synthetische motorolie MOTUL 5100 4T 10W-40, 4 liter, voor motorfietsen
Semi-synthetische motorolie MOTUL 5100 4T 10W-40, 4 liter, voor motorfietsen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 80,26
Verkoper: NGSStores
Productafbeelding van KRUMAD Haarschneermachine 6-in-1 IPX7 – Baardtrimmer voor heren, elektrische scheerapparaat & neustrimmer met LED-display – 120 minuten gebruiksduur en 4 opzetstukken
KRUMAD Haarschneermachine 6-in-1 IPX7 – Baardtrimmer voor heren, elektrische scheerapparaat & neustrimmer met LED-display – 120 minuten gebruiksduur en 4 opzetstukken
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: EBRAN_EUROPE
Productafbeelding van COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 279,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is C.
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van HP USB externe DVD-brander/lezer
HP USB externe DVD-brander/lezer
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 50,94
-11%
€ 45,09
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Hazet Infraroodthermometer 1991-1
Hazet Infraroodthermometer 1991-1
€ 224,88
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Denver WCT-8026W wildcamera
Denver WCT-8026W wildcamera
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 78,89
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van goobay Universele batterijtester, zwart (verpakking met 1 stuk)
goobay Universele batterijtester, zwart (verpakking met 1 stuk)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 2,49
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Makita E-08713 Gereedschapset, 120-delig, MAKPAC
Makita E-08713 Gereedschapset, 120-delig, MAKPAC
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 94,33
Gratis bezorging
Verkoper: DINOTECH
Productafbeelding van 4 stuks beugel voor zonnemodules tot 118 cm, bevestigingssysteem voor het monteren van zonnepanelen op een balkoninstallatie
4 stuks beugel voor zonnemodules tot 118 cm, bevestigingssysteem voor het monteren van zonnepanelen op een balkoninstallatie
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 124
€ 71,48
-9%
€ 64,98
Gratis bezorging
Verkoper: BackYard
Productafbeelding van Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1216
€ 89,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Makita DHP 482 Z accu klopboormachine 18 V 62 Nm solo - zonder accu, zonder oplader
Makita DHP 482 Z accu klopboormachine 18 V 62 Nm solo - zonder accu, zonder oplader
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 225
€ 89,41
Gratis bezorging
Verkoper: DINOTECH
Productafbeelding van Ballistol siliconenspray, 400 ml, artikelnummer 4017777253078
Ballistol siliconenspray, 400 ml, artikelnummer 4017777253078
€ 150,02/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 63,09
-4%
€ 60,01
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van 5-in-1 autostarter met startkabels, booster en luchtcompressor (150 PSI). Jump Starter, 6000A, 12000mAh
5-in-1 autostarter met startkabels, booster en luchtcompressor (150 PSI). Jump Starter, 6000A, 12000mAh
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 197
€ 63,99
-8%
€ 58,59
Gratis bezorging
Verkoper: Kauf-CR07
Productafbeelding van Reparatieset voor lekke banden / Spuitbus
Reparatieset voor lekke banden / Spuitbus
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 103,37
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van tillvex Zandfiltersysteem 10 m³/h - Zandfilterinstallatie filterinstallatie 5-weg ventiel | Zwembadfilter met drukweergave | Zandfilter voor zwembad en zwembad
tillvex Zandfiltersysteem 10 m³/h - Zandfilterinstallatie filterinstallatie 5-weg ventiel | Zwembadfilter met drukweergave | Zandfilter voor zwembad en zwembad
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 166
€ 143,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 7 beoordelingen
Beoordeeld op 8 april 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goed product voor een redelijke prijs snelle verzending
Beoordeeld op 22 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Afdichtingsmiddel.
Beoordeeld op 9 september 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
PETEC carrosserielijm
Beoordeeld op 31 maart 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Supersnel
Beoordeeld op 19 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 10 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 1 november 2024 op
Geverifieerde aankoop