Aantal stuks:

1
  • 1
  • 28
    Beschikbare opties weergeven

Kleur:

Zwart
  • Beschikbare opties weergeven
  • Beschikbare opties weergeven
  • Beschikbare opties weergeven
  • Beschikbare opties weergeven

Viva Decor 318080001 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, zwart

€ 41,69

€ 20,31-51%

€ 725,36 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 10 – do 15 oktober
Onze bestedeals
Overige kaarsen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kilian kaars: Jasmin Andalousie (550 g)
Kilian kaars: Jasmin Andalousie (550 g)
€ 139,74
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Viva Decor 318090101 Kaarswasstift, 28 ml, goud
Viva Decor 318090101 Kaarswasstift, 28 ml, goud
€ 725,36/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 29,76
-31%
€ 20,31
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Viva Decor 800179201 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, set van 4, zilver/goud
Viva Decor 800179201 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, set van 4, zilver/goud
€ 256,73/1l
€ 53,63
-47%
€ 28,24
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 10x Viva Decor 318090101 Kaarswaxstift, 28 ml, goud
10x Viva Decor 318090101 Kaarswaxstift, 28 ml, goud
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 98,43
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Tenderflame - Iris kolengrillplaat - Zwart
Tenderflame - Iris kolengrillplaat - Zwart
€ 514,50/1l
€ 514,50
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Velvetvelo, kaarsendeksel
Velvetvelo, kaarsendeksel
€ 13,57
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Chloe Parfums 0000033481
Chloe Parfums 0000033481
€ 19,10
Verkoper: IdoBuy
Productafbeelding van Feestkaars? Goud
Feestkaars? Goud
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Paperdreams, letterkaars "Z", 4 stuks.
Paperdreams, letterkaars "Z", 4 stuks.
€ 12,25
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Feestkaars 2 - Goud
Feestkaars 2 - Goud
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van tenderflame - Wandhaard, zwart
tenderflame - Wandhaard, zwart
€ 759,00
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Rayher 3103202 Kleurpigmenten voor was en kaarsgel, wit, 1 x 1 x 2,9 cm, fles.
Rayher 3103202 Kleurpigmenten voor was en kaarsgel, wit, 1 x 1 x 2,9 cm, fles.
€ 22,02/1kg
€ 11,90
-7%
€ 11,01
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kaarsen 24st
Kaarsen 24st
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Verjaardagskaars nr 4 rosegoud Spaas
Verjaardagskaars nr 4 rosegoud Spaas
€ 3,46
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Ambiente kaars – Kerstvogeltjes
Ambiente kaars – Kerstvogeltjes
€ 13,00
Verkoper: Cactula
Productafbeelding van Yuzu en vetiver
Yuzu en vetiver
€ 13,95
-5%
€ 13,25
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Rustieke kaarsenslijper - 5 cm
Rustieke kaarsenslijper - 5 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,99
Verkoper: Cactula
Productafbeelding van Ambiente kaars – Kerstvogeltjes
Ambiente kaars – Kerstvogeltjes
€ 9,95
Verkoper: Cactula
Productafbeelding van Sojawas met pruimensmaak, 215 ml
Sojawas met pruimensmaak, 215 ml
€ 67,10/1kg
€ 20,13
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Tenderflame - Biobrandstof 0,5 liter
Tenderflame - Biobrandstof 0,5 liter
€ 36,81/1kg
€ 40,49
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

 

Kaarswaxstift, 28 ml 

  • Romiger, vormstabieler was voor het decoreren en beschrijven van kaarsen
  • Op waterbasis
  • Laat geen resten achter op de kaars
  • Alle kleuren zijn onderling mengbaar
  • De was kan zeer gemakkelijk direct uit de stift worden aangebracht en blijft vormvast op de kaars zitten
  • Voor oppervlakken: breng een beetje was aan met een sponsje

 

Voorbeelden van gebruik: 

  • Kaarsen naar eigen smaak decoreren
  • Of het nu voor een bruiloft, doop, verjaardag is, of als decoratie in uw eigen huis, met de kaarswaxstift kan elke kaars worden beschreven en decoratief worden versierd

 

Geschikt voor: 

  • Kinderopvang
  • Scholen
  • Hobbyisten


Vloeibare was in een verpakking met een precisie-applicator. Speciaal ontworpen voor het decoreren van kaarsen.

  • Watergedragen, niet giftig
  • De kleuren kunnen met elkaar gemengd worden om nieuwe tinten te creëren
  • De formule brandt samen met de kaars, zonder extra rook, geur of giftige stoffen te produceren
  • Kan worden aangebracht met een applicator (voor 3D-effecten, letters, patronen) of met een kwast, spons of spatel
Inhoud: 28 ml
Merk: Viva Decor


Romige, vormvaste was voor het decoreren en beletteren van kaarsen, op waterbasis, brandt schoon af en laat geen resten achter op de kaars, verkrijgbaar in alle kleuren, mengbaar met elkaar. -318080001
Gewicht
35 g
Kleur
Zwart
Fabrikant
Viva Decor
Inhoud
0.028 l
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Kinderen
Unisex
EAN
4042972180263
MPN (Manufacturer Part Number)
73520

Gewicht
35 g
Kleur
Zwart
Fabrikant
Viva Decor
Inhoud
0.028 l
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Kinderen
Unisex
EAN
4042972180263
MPN (Manufacturer Part Number)
73520
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Viva Decor 318010001 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, wit
Viva Decor 318010001 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, wit
€ 1.088,21/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 30,47
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Viva Decor 318040001 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, rood
Viva Decor 318040001 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, rood
€ 725,36/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 41,93
-51%
€ 20,31
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Viva Decor 318090101 Kaarswasstift, 28 ml, goud
Viva Decor 318090101 Kaarswasstift, 28 ml, goud
€ 725,36/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 29,76
-31%
€ 20,31
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Viva Decor 318030001 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, oranje
Viva Decor 318030001 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, oranje
€ 663,93/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 40,66
-54%
€ 18,59
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Viva Decor 318090201 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, zilver
Viva Decor 318090201 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, zilver
€ 725,36/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 41,93
-51%
€ 20,31
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Viva Decor 318070001 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, groen
Viva Decor 318070001 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, groen
€ 725,36/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 41,69
-51%
€ 20,31
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Viva Decor 318091101 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, goudglitter
Viva Decor 318091101 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, goudglitter
€ 725,36/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 41,93
-51%
€ 20,31
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Viva Decor 318070101 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, lichtgroen
Viva Decor 318070101 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, lichtgroen
€ 41,69
-51%
€ 20,31
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van JBL Wave 200TWS witte in-ear-koptelefoon
JBL Wave 200TWS witte in-ear-koptelefoon
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 216
€ 40,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Viva Decor 318040201 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, fuchsia
Viva Decor 318040201 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, fuchsia
€ 725,36/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 41,93
-51%
€ 20,31
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Viva Decor 318091001 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, zilver met glitter
Viva Decor 318091001 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, zilver met glitter
€ 725,36/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 41,93
-51%
€ 20,31
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL 49757 KREUL Kaarsstift "Bee Happy", set van 6
KREUL 49757 KREUL Kaarsstift "Bee Happy", set van 6
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van KREUL KerzenPen Hobby Line "PicTixx", schwarz
KREUL KerzenPen Hobby Line "PicTixx", schwarz
€ 4,35
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Viva Decor 318060001 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, blauw
Viva Decor 318060001 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, blauw
€ 677,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 41,93
-51%
€ 20,31
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van PAPSTAR 13800 Tafelkaarsen, 21 mm, wit, verpakking van 50 stuks
PAPSTAR 13800 Tafelkaarsen, 21 mm, wit, verpakking van 50 stuks
€ 660,95/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 36,22
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van KREUL KerzenPen Hobby Line "PicTixx", braun
KREUL KerzenPen Hobby Line "PicTixx", braun
€ 477,00/1l
€ 14,31
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Viva Decor 318050201 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, paars
Viva Decor 318050201 ViVA DECOR Kaarswaxstift, 28 ml, paars
€ 30,47
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van KREUL  49734 KREUL Candle Pen, glitter-silber, 29 ml
KREUL 49734 KREUL Candle Pen, glitter-silber, 29 ml
€ 145,00/1l
€ 4,35
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 18050009040, Bruin, Watergedragen verf, Sterk, 25 ml, 1 stuk
Marabu 18050009040, Bruin, Watergedragen verf, Sterk, 25 ml, 1 stuk
€ 476,00/1l
€ 11,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Marabu Candle-Liner, turquoise, watergedragen verf, vloeibaar, 25 ml, 1 stuk
Marabu Candle-Liner, turquoise, watergedragen verf, vloeibaar, 25 ml, 1 stuk
€ 556,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Viva Decor 116270001 ViVA DECOR Parelpen, 28 ml, groen
Viva Decor 116270001 ViVA DECOR Parelpen, 28 ml, groen
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 5,11
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KNORR prandell 212160000 Gietmassa keraquick, wit, 1 kg
KNORR prandell 212160000 Gietmassa keraquick, wit, 1 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 53,60
-30%
€ 37,26
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 6 zwarte drinkglazen, 420 ml, geschikt voor water, sap, cocktails en longdrinks
6 zwarte drinkglazen, 420 ml, geschikt voor water, sap, cocktails en longdrinks
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 22,99
Verkoper: Sendez_GmbH
Productafbeelding van STARPAK 13705, Tafelkaarsen, 21 mm, wit, verpakking van 30 stuks
STARPAK 13705, Tafelkaarsen, 21 mm, wit, verpakking van 30 stuks
€ 14,43/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 23,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van GRAINE CREATIVE 138350, Meerdere kleuren, Geschikt voor jongens/meisjes, 240 gram
GRAINE CREATIVE 138350, Meerdere kleuren, Geschikt voor jongens/meisjes, 240 gram
€ 98,79/1kg
€ 23,71
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van KREUL KerzenPen Hobby Line "PicTixx", weiá
KREUL KerzenPen Hobby Line "PicTixx", weiá
€ 145,00/1l
€ 4,35
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Xiaomi Robotstofzuiger X10, wit (EU-model)
Xiaomi Robotstofzuiger X10, wit (EU-model)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 430,59
-€ 45,81
€ 384,78
Verkoper: iSpace
Productafbeelding van Kleurpotloden - 8 kleuren, standaardassortiment
Kleurpotloden - 8 kleuren, standaardassortiment
€ 58,63
-72%
€ 16,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van INTEX 28038 Zwembadafdekzeil 300 x 200 cm
INTEX 28038 Zwembadafdekzeil 300 x 200 cm
€ 4,32/1m²
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 110
€ 25,90
Gratis bezorging
Verkoper: OutatHome
Productafbeelding van VASAGLE Boekenkast met 6 niveaus, vintage stijl, 70 x 24 x 191,6 cm, van hout, vrijstaand
VASAGLE Boekenkast met 6 niveaus, vintage stijl, 70 x 24 x 191,6 cm, van hout, vrijstaand
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 308
€ 79,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 13 beoordelingen
Beoordeeld op 22 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Handige pen
Kleur Zwart
Beoordeeld op 28 oktober 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles is geweldig
Kleur Oranje
Beoordeeld op 5 juni 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer goed
Kleur Blauw
Beoordeeld op 28 oktober 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goede kwaliteit
Kleur Zwart
Beoordeeld op 11 november 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
super eenvoudige bediening
Kleur Bont
Beoordeeld op 19 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Kleur Blauw
Beoordeeld op 26 januari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Kleur Zilver
Beoordeeld op 30 november 2023 op
Geverifieerde aankoop
Kleur Zwart
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Geurkaarsen, Rozengeur (950 g)
Sisley Geurkaarsen, Rozengeur (950 g)
€ 266,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 280,23/1kg
Productafbeelding van Kilian kaars: Jasmin Andalousie (550 g)
Kilian kaars: Jasmin Andalousie (550 g)
€ 139,74
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kilian Candle Cuir Venise (550 gram)
Kilian Candle Cuir Venise (550 gram)
€ 137,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 250,36/1kg
Productafbeelding van Kilian Kaars Tabac Kentucky (550 g)
Kilian Kaars Tabac Kentucky (550 g)
€ 137,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 250,36/1kg
Productafbeelding van Xerjoff Scentimento Collectie: Tabac Doré (170 gram), AI-gegenereerde afbeelding
Xerjoff Scentimento Collectie: Tabac Doré (170 gram)
€ 92,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 928,20/1kg
Productafbeelding van Xerjoff Scentimento Collectie: True Blue (170 gram), AI-gegenereerde afbeelding
Xerjoff Scentimento Collectie: True Blue (170 gram)
€ 92,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 928,20/1kg
Productafbeelding van Xerjoff Scentimento Collectie: Blanc de Noir (170 gram), AI-gegenereerde afbeelding
Xerjoff Scentimento Collectie: Blanc de Noir (170 gram)
€ 92,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 928,20/1kg
Productafbeelding van Sisley Bougie Rose, Válec, Rood, Amber, Citroen, Muskus, Roos, Sandelhout, 1 stuk
Sisley Bougie Rose, Válec, Rood, Amber, Citroen, Muskus, Roos, Sandelhout, 1 stuk
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 389,45/1kg
Productafbeelding van Kilian Candle Cuir Venise (250 gram)
Kilian Candle Cuir Venise (250 gram)
€ 77,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kilian kaars, Jasmin Andalousie (250 gram)
Kilian kaars, Jasmin Andalousie (250 gram)
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 306,00/1kg
Productafbeelding van Sisley Bougie Tuberose, Válec, Blauw, Balsem, Benzoë, Zwarte peper, Jasmijn, Tuberoos, Vanille, Ylang-ylang, 1 stuk
Sisley Bougie Tuberose, Válec, Blauw, Balsem, Benzoë, Zwarte peper, Jasmijn, Tuberoos, Vanille, Ylang-ylang, 1 stuk
€ 73,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 334,45/1kg
Productafbeelding van Miller Harris Kaars "Digne de Toi" (185 g)
Miller Harris Kaars "Digne de Toi" (185 g)
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 259,14/1kg
Productafbeelding van INF Gewaxte kaarslonten (20 cm) 100 stuks Wit
INF Gewaxte kaarslonten (20 cm) 100 stuks Wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 10,49
-2%
€ 10,19
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: INFshop
€ 147,68/1kg
Productafbeelding van TEPENAR DIY Set voor het maken van kaarsen. Bevat sojawas en bijenwas
TEPENAR DIY Set voor het maken van kaarsen. Bevat sojawas en bijenwas
€ 108,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 72,66/1kg
Productafbeelding van INF Gewaxte kaarslonten (10 cm) 100 stuks Wit
INF Gewaxte kaarslonten (10 cm) 100 stuks Wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 9,59
-2%
€ 9,39
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: INFshop
€ 204,13/1kg
Productafbeelding van Natuurlijke oorkerzen, 24 stuks, met 12 beschermplaten, in 8 kleuren, gemaakt van bijenwas, voor ontspanning
Natuurlijke oorkerzen, 24 stuks, met 12 beschermplaten, in 8 kleuren, gemaakt van bijenwas, voor ontspanning
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 333,25/1kg
Productafbeelding van Kaarswasverf, 8 stuks, 5 gram per stuk, voor het maken van kaarsen. Geschikt voor sojawas, bijenwas, en palmolie. Ideaal voor zelfgemaakte kaarsen
Kaarswasverf, 8 stuks, 5 gram per stuk, voor het maken van kaarsen. Geschikt voor sojawas, bijenwas, en palmolie. Ideaal voor zelfgemaakte kaarsen
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 7.998,00/1kg
Productafbeelding van Vloeibare kaarsverf, set van 10, voor het zelf maken van kaarsen
Vloeibare kaarsverf, set van 10, voor het zelf maken van kaarsen
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 286,60/1kg
Productafbeelding van Siliconenmal voor het maken van kaarsen met het ontwerp van een levensboom en de tekst "HOME"
Siliconenmal voor het maken van kaarsen met het ontwerp van een levensboom en de tekst "HOME"
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 646,00/1kg
Productafbeelding van Kleurset voor kaarsvet, met 100 lonten van 10 cm, 20 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas en paraffine
Kleurset voor kaarsvet, met 100 lonten van 10 cm, 20 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas en paraffine
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 145,92/1kg