Kleur:

Rood
  • Beschikbare opties weergeven
  • Beschikbare opties weergeven
  • Beschikbare opties weergeven

Aantal stuks:

10

Confettikanon, hartjesvorm, 60 cm, rood

€ 6,00

€ 63,16 / 1kg

plus € 7,18 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Confetti & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Confettikanon 28 cm | Rode hartjes
Confettikanon 28 cm | Rode hartjes
€ 40,64/1kg
€ 4,47
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Confettikanon, poederkanon, roze, 40 cm
Confettikanon, poederkanon, roze, 40 cm
€ 167,16/1kg
€ 15,88
Verkoper: Denpoli-Venda
Productafbeelding van Confettikanon rood-wit
Confettikanon rood-wit
€ 10,80
Verkoper: Denpoli-Venda
Productafbeelding van AMSCAN - Confettikanon  zwart rood geel
AMSCAN - Confettikanon zwart rood geel
€ 4,95/1kg
€ 1,25
-20%
€ 0,99
Verkoper: Jouwoutlet_de
Productafbeelding van Rode hartvormige confetti-kanonnen, 60 cm, voor bruiloften
Rode hartvormige confetti-kanonnen, 60 cm, voor bruiloften
€ 21,16/1kg
€ 5,29
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Amscan INT36829-07, Rood, Folie, 12 stuks
Amscan INT36829-07, Rood, Folie, 12 stuks
€ 1.220,00/1kg
€ 6,10
Verkoper: Orderday
Productafbeelding van Amscan INT37038-07, Rood, Folie, 12 stuks
Amscan INT37038-07, Rood, Folie, 12 stuks
€ 10,49
Verkoper: Orderday
Productafbeelding van TCM FX Confettikanon, 80 cm, rood
TCM FX Confettikanon, 80 cm, rood
€ 16,45/1kg
€ 8,70
Verkoper: TRIKON
Productafbeelding van PartyDeco TUKHR60-019ME, Confettikanon, Goud, 1 kleur, Hartvorm, 600 mm, 1 stuk
PartyDeco TUKHR60-019ME, Confettikanon, Goud, 1 kleur, Hartvorm, 600 mm, 1 stuk
€ 19,88/1kg
€ 6,52
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Confettikanon, goud-wit, hartjes, 40 cm
Confettikanon, goud-wit, hartjes, 40 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,62
-4%
€ 4,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Amscan 9906494, 10 stuks
Amscan 9906494, 10 stuks
€ 24,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,90
Verkoper: Orderday
Productafbeelding van Amscan 9904546, folie, 10 stuks
Amscan 9904546, folie, 10 stuks
€ 273,33/1kg
€ 4,10
Verkoper: Orderday
Productafbeelding van Confettikanon, 60 cm, goudkleurig
Confettikanon, 60 cm, goudkleurig
€ 161,86/1kg
€ 11,33
Verkoper: Denpoli-Venda
Productafbeelding van Folat PARTIJ CONFETTIKANON 26 CM, MEERKLEURIG
Folat PARTIJ CONFETTIKANON 26 CM, MEERKLEURIG
€ 22,45/1kg
€ 6,99
-35%
€ 4,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Amscan INT996537, folie, 12 stuks
Amscan INT996537, folie, 12 stuks
€ 350,00/1kg
€ 4,90
Verkoper: Orderday
Productafbeelding van Confettikanon, rood, ongeveer 20 cm, werkt op luchtdruk
Confettikanon, rood, ongeveer 20 cm, werkt op luchtdruk
€ 10,80
Verkoper: Denpoli-Venda
Productafbeelding van Confetti, sneeuwvlokjes, 14 gram
Confetti, sneeuwvlokjes, 14 gram
€ 234,29/1kg
€ 3,28
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Amscan INT368836, folie, 12 stuks
Amscan INT368836, folie, 12 stuks
€ 350,00/1kg
€ 4,90
Verkoper: Orderday
Productafbeelding van Rode hartjes, confetti kanon, 40 cm
Rode hartjes, confetti kanon, 40 cm
€ 22,00/1kg
€ 4,40
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Amscan 362292, folie, papier, 12 stuks
Amscan 362292, folie, papier, 12 stuks
€ 86,25/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,90
Verkoper: Orderday

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Gebruik: Houd de confetti-kanon met beide handen vast en draai het onderste deel van de kanon krachtig naar links. Met een luide knal wordt de inhoud van de confetti-kanon door perslucht in de lucht geschoten. De effecthoogte bedraagt ongeveer 5 tot 8 meter. Let op: Het gebruik wordt alleen aanbevolen voor personen vanaf 14 jaar. Geen vuurwerk! Werkt met perslucht! Niet in de buurt van open elektrische leidingen of apparaten gebruiken! Niet blootstellen aan temperaturen boven 50°C en onder -10°C. Alleen in goed geventileerde ruimtes n. Buiten bereik van gezicht en lichaam houden. Richt nooit met confetti-kanonnen op personen, dieren of objecten. Na gebruik kan de confetti eenvoudig worden opgeruimd of met een stofzuiger worden opgezogen. Let op: De confetti kan bij vochtig weer of bij contact met vocht mogelijk afgeven. Daarom raden wij u aan om de confetti na het evenement direct weg te gooien, of om het niet op vochtige materialen te schieten of vochtig te laten worden.

Materiaal
Metaal
Kunststof
Kleur
Rood
Fabrikant
Partydeco
Aantal stuks
10
Gewicht
95 g
EAN
5901157482044
MPN (Manufacturer Part Number)
TUKHR60

Materiaal
Metaal
Kunststof
Kleur
Rood
Fabrikant
Partydeco
Aantal stuks
10
Gewicht
95 g
EAN
5901157482044
MPN (Manufacturer Part Number)
TUKHR60
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Confetti zak, kleurrijk, 10 kg - universele maat
Confetti zak, kleurrijk, 10 kg - universele maat
€ 4,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,62
-6%
€ 47,55
Verkoper: Denpoli-Venda
Productafbeelding van 10 x Party-poppers, 40 cm, bereik van 6-8 meter, confetti-kanon voor bruiloften, bruiloftsdecoratie, bruiloftsgeschenken, goud
10 x Party-poppers, 40 cm, bereik van 6-8 meter, confetti-kanon voor bruiloften, bruiloftsdecoratie, bruiloftsgeschenken, goud
€ 123,47/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Idena 8270076 Idena Konfetti bunt 50,0 g
Idena 8270076 Idena Konfetti bunt 50,0 g
€ 351,80/1kg
€ 17,59
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Partyjoker 10 Confettikanonnen, kleurrijk - Eenvoudig en veilig in gebruik - Confettistraal van 5-8 meter lang - Geschikt voor binnen- en buitengebruik
Partyjoker 10 Confettikanonnen, kleurrijk - Eenvoudig en veilig in gebruik - Confettistraal van 5-8 meter lang - Geschikt voor binnen- en buitengebruik
€ 57,42/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 57,42
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Confetti, kleurrijk, decoratie, feestversiering, carnaval, vastenavond, 1 kg
Confetti, kleurrijk, decoratie, feestversiering, carnaval, vastenavond, 1 kg
€ 54,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van 10 x Confettikanonnen met hartjes, bereik van 6-8 meter, geschikt voor bruiloften en verlovingen, papierconfetti, confettikanon van 40 cm, wit
10 x Confettikanonnen met hartjes, bereik van 6-8 meter, geschikt voor bruiloften en verlovingen, papierconfetti, confettikanon van 40 cm, wit
€ 143,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van 10 x Partykanon, 40 cm, blau-zilver, effecthoogte 6-8 meter, geschikt voor bruiloften, verjaardagen, carnaval, met een regen van kleurrijk confetti, blauw
10 x Partykanon, 40 cm, blau-zilver, effecthoogte 6-8 meter, geschikt voor bruiloften, verjaardagen, carnaval, met een regen van kleurrijk confetti, blauw
€ 147,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van 5 x Party Popper Vlinder, effecthoogte 6-8 meter, geschikt voor bruiloften en verlovingen, papieren confetti, confetti kanon 40 cm, wit
5 x Party Popper Vlinder, effecthoogte 6-8 meter, geschikt voor bruiloften en verlovingen, papieren confetti, confetti kanon 40 cm, wit
€ 105,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van 10 x Party-poppers, 40 cm, bereik van 6-8 meter, confetti-werper, confetti-kanon, cadeau voor een bruiloft, bruiloftdecoratie, kleurrijk
10 x Party-poppers, 40 cm, bereik van 6-8 meter, confetti-werper, confetti-kanon, cadeau voor een bruiloft, bruiloftdecoratie, kleurrijk
€ 129,35/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van 5 x Confettikanonnen met hartjes, bereik van 6-8 meter, geschikt voor bruiloften en verlovingen, papierconfetti, confettikanon van 40 cm, wit
5 x Confettikanonnen met hartjes, bereik van 6-8 meter, geschikt voor bruiloften en verlovingen, papierconfetti, confettikanon van 40 cm, wit
€ 106,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van 10 x Party Popper Vlinder, bereik van 6-8 meter, geschikt voor bruiloften en verlovingen, papieren confetti, confetti kanon 40 cm, wit
10 x Party Popper Vlinder, bereik van 6-8 meter, geschikt voor bruiloften en verlovingen, papieren confetti, confetti kanon 40 cm, wit
€ 138,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Confetti, kleurrijk, 1 kg - universele maat
Confetti, kleurrijk, 1 kg - universele maat
€ 12,49/1kg
€ 12,47
Verkoper: Denpoli-Venda

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 150 houten hartjes, decoratie voor tafel, bruiloft, verjaardag, doop. Houten hartjes
150 houten hartjes, decoratie voor tafel, bruiloft, verjaardag, doop. Houten hartjes
€ 48,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 699,86/1kg
Productafbeelding van Tafeldecoratie: confetti, esdoornbladeren, paddenstoelen, 70 stuks, herfstdecoratie
Tafeldecoratie: confetti, esdoornbladeren, paddenstoelen, 70 stuks, herfstdecoratie
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 307,07/1kg
Productafbeelding van Confetti, roze goud, voor bruiloften, verjaardagen, feesten, roze goud, 140 gram
Confetti, roze goud, voor bruiloften, verjaardagen, feesten, roze goud, 140 gram
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 307,07/1kg
Productafbeelding van Confetti, strooipunten, bruiloft, verjaardag, roze goud, roze goud, 60 gram
Confetti, strooipunten, bruiloft, verjaardag, roze goud, roze goud, 60 gram
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 833,17/1kg
Productafbeelding van Verjaardagsconfetti, sterrenvorm, 30 gram, tafeldecoratie, roze
Verjaardagsconfetti, sterrenvorm, 30 gram, tafeldecoratie, roze
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.233,00/1kg
Productafbeelding van Confetti voor verjaardag, tafeldecoratie, sterren, goud, zwart, 30 gram, zwart-goud
Confetti voor verjaardag, tafeldecoratie, sterren, goud, zwart, 30 gram, zwart-goud
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 966,33/1kg
Productafbeelding van Confetti voor de eerste schooldag, 76 stuks. Tafeldecoratie, confetti
Confetti voor de eerste schooldag, 76 stuks. Tafeldecoratie, confetti
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 2.899,00/1kg