Sheba zakje, 40 stuks x 85g - Selectie in saus - Kipvariatie

€ 41,90

€ 38,80-7%

€ 11,41 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

za 10 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Natvoer voor katten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sheba zakje, 40 stuks x 85g - Delicatessen in gelée - Variatie met gevogelte
Sheba zakje, 40 stuks x 85g - Delicatessen in gelée - Variatie met gevogelte
€ 11,41/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 41,90
-7%
€ 38,80
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Vitakraft 35294, Volwassen dier, Rundvlees, Kip, Kalkoen, 85 g, Zonder kunstmatige kleurstoffen
Vitakraft 35294, Volwassen dier, Rundvlees, Kip, Kalkoen, 85 g, Zonder kunstmatige kleurstoffen
€ 34,67/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
€ 6,30/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 32,11
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Sheba Bakje, 12 stuks x 85g - Speciale saus
Sheba Bakje, 12 stuks x 85g - Speciale saus
€ 30,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,94
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van SHEBA Saucen Assortiment – Een selectie van visaroma's – Natvoer voor katten – 40 x 85 gram
SHEBA Saucen Assortiment – Een selectie van visaroma's – Natvoer voor katten – 40 x 85 gram
€ 6,60/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 22,45
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van WHISKAS Mix Favorieten in gelée - Natvoer voor katten - 40x85 gram
WHISKAS Mix Favorieten in gelée - Natvoer voor katten - 40x85 gram
€ 5,20/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 17,69
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
€ 21,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,02
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Leonardo kattenvoer 756315, voor volwassen katten, met kip, 85 gram, zonder soja, zonder kunstmatige kleurstoffen
Leonardo kattenvoer 756315, voor volwassen katten, met kip, 85 gram, zonder soja, zonder kunstmatige kleurstoffen
€ 42,30/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 57,53
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Animonda Vom Feinsten Senior met rundvlees, 100g (Aantal per bestelling: 32 stuks)
Animonda Vom Feinsten Senior met rundvlees, 100g (Aantal per bestelling: 32 stuks)
€ 1,70
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van animonda Carny 4017721837354 - Kattenvoer in blik, 800 gram
animonda Carny 4017721837354 - Kattenvoer in blik, 800 gram
€ 51,37/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,10
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van SHEBA Selection in Saus: Hartige compositie
SHEBA Selection in Saus: Hartige compositie
€ 48,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 52,90
-7%
€ 49,05
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Bozita Cat Tetra Recard Hapjes in gelatine, met veel kip, 370g (Aantal per bestelling: 16)
Bozita Cat Tetra Recard Hapjes in gelatine, met veel kip, 370g (Aantal per bestelling: 16)
€ 50,42/1kg
€ 20,17
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Lily's Kitchen Zachte Paté Assortiment, Volwassen kat, Alle rassen, Kip, Eend, Lam, Kalkoen, 85 g
Lily's Kitchen Zachte Paté Assortiment, Volwassen kat, Alle rassen, Kip, Eend, Lam, Kalkoen, 85 g
€ 23,51/1kg
€ 18,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van SHEBA Natvoer voor katten, schalenporties, gevogelte/kip/kipfilet - 32 porties van 85 gram
SHEBA Natvoer voor katten, schalenporties, gevogelte/kip/kipfilet - 32 porties van 85 gram
€ 11,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 31,29
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sheba® 2782938007 Sheba® Katzen-Nassfutter Classics in Pastete Geflügel Cocktail 22x 85,0 g
Sheba® 2782938007 Sheba® Katzen-Nassfutter Classics in Pastete Geflügel Cocktail 22x 85,0 g
€ 14,66/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,90
-6%
€ 31,76
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Poesie multipack sauce 6x85g Vitakraft
Poesie multipack sauce 6x85g Vitakraft
€ 7,16/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,91
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Wildes Land - Natvoer - Biologische proefpakket (zonder granen)
Wildes Land - Natvoer - Biologische proefpakket (zonder granen)
€ 72,31/1kg
€ 36,88
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van IAMS Delights Land Collectie in saus, natvoer voor katten; 12 x 85g
IAMS Delights Land Collectie in saus, natvoer voor katten; 12 x 85g
€ 7,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,62
-6%
€ 8,05
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Heerlijke reepjes farm sel mp 85g Felix
Heerlijke reepjes farm sel mp 85g Felix
€ 9,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 24,96
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Whiskas 3065890155053, Volwassen kat, Kabeljauw, Zalm, Tonijn, Witvis, 85 gram
Whiskas 3065890155053, Volwassen kat, Kabeljauw, Zalm, Tonijn, Witvis, 85 gram
€ 5,20/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 17,69
Verkoper: velmontask

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Productbeschrijving Een variatie van zorgvuldig geselecteerde, zachte stukjes in heerlijke saus, speciaal voor uw kat. Verleidelijke recepten waar uw kat dol op zal zijn. SHEBA Selection in saus, vleesvariatie, het smakelijke natvoer voor volwassen katten. Algemene informatie Volwassen katten, senioren Ingrediënten: Vlees en dierlijke bijproducten (44%, o.a. 4% kip), granen, mineralen, suiker. Gebruiksaanwijzing: Voer 2 zakjes per dag aan een kat van 4 kg, aangevuld met 15 gram droogvoer. Zorg ervoor dat er altijd vers water beschikbaar is. Bewaar op een koele, droge plaats. Inhoud: Kattennatvoer Adres fabrikant/importeur: Postbus 1280, 27281 Verden (Aller) - Weerstand is zinloos: hoogwaardig, luxueus natvoer voor katten met een mix van zacht vlees in een onweerstaanbare saus / in handige portiezakjes. - Volwaardig kattenvoer: 40 zakjes met de smaken: kip, kalkoen, eend & vlees - zo is er elke dag een unieke smaakervaring. - Het voeren van SHEBA maakt elke dag speciaal - onweerstaanbaar natvoer voor katten, waar elke kat meer van wil. - Genot voor elke dag: de stukjes vormen een volwaardig, compleet voer - bij een kat van 4 kg wordt het aanbevolen om 2 zakjes per dag + 15 gram droogvoer te geven / er moet altijd water beschikbaar zijn. - Inhoud: 40 x 85g SHEBA Selection in saus, Maxi-pack / vleesvariatie / diervoer voor huiskatten / geschikt voor kittens vanaf 12 maanden tot senioren
Gewicht
3400 g
Inhoud
3.4 l
Type diervoeder
Natvoer
EAN
4770608255909
Fabrikant
Sheba
Registratienummer
LT35-004

Gewicht
3400 g
Inhoud
3.4 l
Type diervoeder
Natvoer
EAN
4770608255909
Fabrikant
Sheba
Registratienummer
LT35-004
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van SHEBA Delicacy, gevogelaroma in gelée - natvoer voor katten - 80 porties van 85 gram
SHEBA Delicacy, gevogelaroma in gelée - natvoer voor katten - 80 porties van 85 gram
€ 5,85/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 39,76
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
€ 6,30/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 32,11
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Alfavet FeliGum Haarbalcontrole 40 g | Kauwtabletten voor katten | Tegen haarballen
Alfavet FeliGum Haarbalcontrole 40 g | Kauwtabletten voor katten | Tegen haarballen
€ 159,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,94
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van MjAMjAM - 6 blikjes van 200g natvoer met kip- en zalmolie, speciaal voor kittens, als hoofdvoeding, natuurlijke samenstelling
MjAMjAM - 6 blikjes van 200g natvoer met kip- en zalmolie, speciaal voor kittens, als hoofdvoeding, natuurlijke samenstelling
€ 20,75/1kg
€ 24,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van WHISKAS Junior Kip in gelatine - natvoer voor kittens - 40 x 85g
WHISKAS Junior Kip in gelatine - natvoer voor kittens - 40 x 85g
€ 5,01/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 19,19
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Kattenvoer, natvoer, Animonda Carny Kitten, rundvlees en kalfsvlees, 85 gram
Kattenvoer, natvoer, Animonda Carny Kitten, rundvlees en kalfsvlees, 85 gram
€ 2,14/1kg
€ 2,18
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Wordt geladen...
Wordt geladen...
€ 41,18/1kg
€ 42,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van APPLAWS Tonijnfilet in bouillon - natvoer voor katten - 156g
APPLAWS Tonijnfilet in bouillon - natvoer voor katten - 156g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 128,02
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
€ 5,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 42,94
-51%
€ 20,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
€ 5,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SHEBA Select Slices, smaken met gevogelte - natvoer voor katten - 120 porties van 85 gram
SHEBA Select Slices, smaken met gevogelte - natvoer voor katten - 120 porties van 85 gram
€ 5,38/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 54,88
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Miamor Trinkfein Vitaldrink met tonijn
Miamor Trinkfein Vitaldrink met tonijn
€ 12,81/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,73
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van RAFI natvoer voor katten – Paté met kalfs vlees, 100 gram – 1 stuk
RAFI natvoer voor katten – Paté met kalfs vlees, 100 gram – 1 stuk
€ 1,74
-40%
€ 1,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van KATTOVIT Feline Diet Gastro - natvoer voor katten - 12 x 85g
KATTOVIT Feline Diet Gastro - natvoer voor katten - 12 x 85g
€ 29,37/1kg
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 32,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Bestseller
Productafbeelding van Vleesreepjes in saus. Kip met garnalen – natvoer voor katten – 85g
Vleesreepjes in saus. Kip met garnalen – natvoer voor katten – 85g
€ 15,44/1kg
€ 1,46
-4%
€ 1,39
Verkoper: Katomix
Bestseller
Productafbeelding van PAN MIĘSKO stukjes in saus, kip met kwartel – natvoer voor katten – 85g
PAN MIĘSKO stukjes in saus, kip met kwartel – natvoer voor katten – 85g
€ 16,35/1l
€ 1,46
-4%
€ 1,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Leonardo kattenvoer 756615, voor volwassen katten, eend, 40 gram, zonder soja, zonder kunstmatige kleurstoffen
Leonardo kattenvoer 756615, voor volwassen katten, eend, 40 gram, zonder soja, zonder kunstmatige kleurstoffen
€ 64,66/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 51,73
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van FARMINA N&D Ocean Kitten: Tonijn, kabeljauw, garnalen & pompoen – Natvoer voor kittens – 70g
FARMINA N&D Ocean Kitten: Tonijn, kabeljauw, garnalen & pompoen – Natvoer voor kittens – 70g
€ 199,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,99
-4%
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van N&D DOG PRIME Volwassen hondenvoer, lam en blauwe bes, mini formaat, 140g
N&D DOG PRIME Volwassen hondenvoer, lam en blauwe bes, mini formaat, 140g
€ 122,79/1kg
€ 21,99
-21%
€ 17,19
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van PURINA Pro Plan Veterinary Diets DM St/Ox - Diabetische voeding voor katten - natvoer - 10 bakjes à 85g
PURINA Pro Plan Veterinary Diets DM St/Ox - Diabetische voeding voor katten - natvoer - 10 bakjes à 85g
€ 31,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van IAMS 100050, Volwassen dier, Geschikt voor alle rassen, Hering, Tonijn, 85 gram
IAMS 100050, Volwassen dier, Geschikt voor alle rassen, Hering, Tonijn, 85 gram
€ 8,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 0,88
-10%
€ 0,79
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Gimpet Kattenharenballen Verwijderaar - Zachte formule, 50g
Gimpet Kattenharenballen Verwijderaar - Zachte formule, 50g
€ 16.770,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,77
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Applaws zakje voor katten, tonijn in gelatine, 70g
Applaws zakje voor katten, tonijn in gelatine, 70g
€ 57,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 64,26
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Dehner Wild Nature kattenvoer, "Unterholz" variant, natvoer, glutenvrij/suikervrij, voor oudere katten, met varkensvlees, 6 blikken van 400 gram (2,4 kg)
Dehner Wild Nature kattenvoer, "Unterholz" variant, natvoer, glutenvrij/suikervrij, voor oudere katten, met varkensvlees, 6 blikken van 400 gram (2,4 kg)
€ 37,23
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TROVET Hepatic HLD met kip - Natvoer voor katten - 100g
TROVET Hepatic HLD met kip - Natvoer voor katten - 100g
€ 85,93/1kg
€ 12,03
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van DOLINA NOTECI Rafi Kattenvoer voor volwassen katten met tonijn - Natvoer voor katten - 400g
DOLINA NOTECI Rafi Kattenvoer voor volwassen katten met tonijn - Natvoer voor katten - 400g
€ 5,67/1kg
€ 2,68
-4%
€ 2,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sheba 4770608257828, Volwassen individu, Kabeljauw, Zalm, Tonijn, Witvis, 80 g
Sheba 4770608257828, Volwassen individu, Kabeljauw, Zalm, Tonijn, Witvis, 80 g
€ 11,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 38,48
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PURINA GOURMET GOLD Brokken in saus, mix van 4 smaken - natvoer voor katten - 96 stuks van 85 gram
PURINA GOURMET GOLD Brokken in saus, mix van 4 smaken - natvoer voor katten - 96 stuks van 85 gram
€ 63,25
Verkoper: velmontask

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 12 beoordelingen
Beoordeeld op 21 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Sheba
Gewicht 3,4 kg
Beoordeeld op 20 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Kattenvoer
Gewicht 1,02 kg
Beoordeeld op 22 juli 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles super
Gewicht 1,02 kg
Beoordeeld op 19 oktober 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super snelle levering
Gewicht 3,4 kg
Beoordeeld op 13 november 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
super
Gewicht 3,4 kg
Beoordeeld op 21 december 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Kattenvoer
Gewicht 3,4 kg
Beoordeeld op 1 april 2024 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 3,4 kg
Beoordeeld op 19 februari 2024 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 3,4 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 10 universele microchip-tags voor huisdieren, IS011784/5 FDX-B, 134,2 kHz, geschikt voor honden, katten, vee, pluimvee en vissen. Voor beheer en tracking
10 universele microchip-tags voor huisdieren, IS011784/5 FDX-B, 134,2 kHz, geschikt voor honden, katten, vee, pluimvee en vissen. Voor beheer en tracking
€ 30,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 333,33/1kg
Productafbeelding van Zachte kattenhalsbanden voor na een operatie, ter bevordering van de wondgenezing. Schattige halsbanden in de vorm van zonnebloemen, die voorkomen dat de kat aan de wond likt. Verstelbaar, gele kleur, maat XS (geschikt voor katten van 0,5 tot 2 kg)
Zachte kattenhalsbanden voor na een operatie, ter bevordering van de wondgenezing. Schattige halsbanden in de vorm van zonnebloemen, die voorkomen dat de kat aan de wond likt. Verstelbaar, gele kleur, maat XS (geschikt voor katten van 0,5 tot 2 kg)
€ 21,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 262,50/1kg