Sheba zakje, 40 stuks x 85g - Delicatessen in gelée - Variatie met gevogelte

€ 41,90

€ 38,80-7%

€ 11,41 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 oktober
Onze bestedeals
Natvoer voor katten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
€ 8,14/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 41,51
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Sheba Bakje, 12 stuks x 85g - Speciale saus
Sheba Bakje, 12 stuks x 85g - Speciale saus
€ 30,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,94
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Vitakraft 35294, Volwassen dier, Rundvlees, Kip, Kalkoen, 85 g, Zonder kunstmatige kleurstoffen
Vitakraft 35294, Volwassen dier, Rundvlees, Kip, Kalkoen, 85 g, Zonder kunstmatige kleurstoffen
€ 34,67/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van WHISKAS Mix Favorieten in gelée - Natvoer voor katten - 40x85 gram
WHISKAS Mix Favorieten in gelée - Natvoer voor katten - 40x85 gram
€ 7,94/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 26,99
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van SHEBA Saucen Assortiment – Een selectie van visaroma's – Natvoer voor katten – 40 x 85 gram
SHEBA Saucen Assortiment – Een selectie van visaroma's – Natvoer voor katten – 40 x 85 gram
€ 9,34/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 31,76
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van SHEBA Delicate Smaken, brokjes in gelatine - natvoer voor katten - 40 x 85 gram
SHEBA Delicate Smaken, brokjes in gelatine - natvoer voor katten - 40 x 85 gram
€ 9,42/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 32,03
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
€ 21,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,02
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Leonardo kattenvoer 756315, voor volwassen katten, met kip, 85 gram, zonder soja, zonder kunstmatige kleurstoffen
Leonardo kattenvoer 756315, voor volwassen katten, met kip, 85 gram, zonder soja, zonder kunstmatige kleurstoffen
€ 42,30/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 57,53
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van SHEBA Natvoer voor katten, schalenporties, gevogelte/kip/kipfilet - 32 porties van 85 gram
SHEBA Natvoer voor katten, schalenporties, gevogelte/kip/kipfilet - 32 porties van 85 gram
€ 11,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 31,29
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SHEBA Selection in saus, variant met gevogelte
SHEBA Selection in saus, variant met gevogelte
€ 48,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 52,90
-7%
€ 49,05
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Animonda Vom Feinsten Senior met rundvlees, 100g (Aantal per bestelling: 32 stuks)
Animonda Vom Feinsten Senior met rundvlees, 100g (Aantal per bestelling: 32 stuks)
€ 1,70
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van SHEBA Delicacy, gevogelaroma in gelée - natvoer voor katten - 80 porties van 85 gram
SHEBA Delicacy, gevogelaroma in gelée - natvoer voor katten - 80 porties van 85 gram
€ 7,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 49,20
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van SHEBA Nature's Collection Mix - Natvoer voor katten - 40 porties van 85 gram
SHEBA Nature's Collection Mix - Natvoer voor katten - 40 porties van 85 gram
€ 9,03/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 30,71
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Sheba® 2782938007 Sheba® Katzen-Nassfutter Classics in Pastete Geflügel Cocktail 22x 85,0 g
Sheba® 2782938007 Sheba® Katzen-Nassfutter Classics in Pastete Geflügel Cocktail 22x 85,0 g
€ 14,66/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,90
-6%
€ 31,76
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
€ 5,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 42,94
-51%
€ 20,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lily's Kitchen Zachte Paté Assortiment, Volwassen kat, Alle rassen, Kip, Eend, Lam, Kalkoen, 85 g
Lily's Kitchen Zachte Paté Assortiment, Volwassen kat, Alle rassen, Kip, Eend, Lam, Kalkoen, 85 g
€ 23,51/1kg
€ 18,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Sheba®  Sheba® Katzen-Nassfutter Selection in Sauce mit Kaninchen 22x 85,0 g
Sheba® Sheba® Katzen-Nassfutter Selection in Sauce mit Kaninchen 22x 85,0 g
€ 16,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,90
-6%
€ 31,76
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van IAMS Delights Land Collectie in saus, natvoer voor katten; 12 x 85g
IAMS Delights Land Collectie in saus, natvoer voor katten; 12 x 85g
€ 7,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,62
-6%
€ 8,05
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Heerlijke reepjes farm sel mp 85g Felix
Heerlijke reepjes farm sel mp 85g Felix
€ 9,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 24,96
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van GOURMET 7613034581266, Geschikt voor volwassen dieren, Geschikt voor alle rassen, Kip, Eend, Kalkoen, 50 gram
GOURMET 7613034581266, Geschikt voor volwassen dieren, Geschikt voor alle rassen, Kip, Eend, Kalkoen, 50 gram
€ 133,00/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 39,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

SHEBA® Delikatessen in Gelatine, Vleessmaak Mega-verpakking met eend, kip, gevogelte en kalkoen, 40 x 85g

Fijne stukjes, omhuld door zacht smeltende gelatine. Dagelijks een culinair hoogstandje, waar uw kat van zal genieten. Verkrijgbaar in handige natvoerporties voor katten, elk met 85g.

  • Natvoer voor katten in zacht smeltende gelatine, gemaakt met natuurlijke en hoogwaardige ingrediënten, afkomstig van onze betrouwbare leveranciers.
  • Dit hoogwaardige SHEBA® natvoer voor katten biedt uw kat dagelijks een complete en uitgebalanceerde voeding.
  • Zonder kunstmatige kleur- of conserveermiddelen.
  • Een heerlijke selectie met kip, eend, gevogelte en kalkoen in gelatine.
  • Verkrijgbaar in een handige, gemakkelijk te openen portieverpakking voor een bijzonder schone en hygiënische bereiding van de maaltijd.
Bij SHEBA® produceren we al meer dan 40 jaar hoogwaardig, heerlijk kattenvoer en snacks zonder ongewenste ingrediënten. Deze smakelijke en hoogwaardige kattenvoerproducten zijn verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen, smaken en texturen en worden voor uw kat elke dag een waar feest voor de zintuigen. Deze gevarieerde selectie zorgt dagelijks voor onvergetelijke momenten van interactie tussen u en uw kat.
Gewicht
3400 g
Type diervoeder
Natvoer
Geschikte diersoorten
Katten
EAN
4770608255879
Fabrikant
Sheba
Registratienummer
LT35-004

Gewicht
3400 g
Type diervoeder
Natvoer
Geschikte diersoorten
Katten
EAN
4770608255879
Fabrikant
Sheba
Registratienummer
LT35-004
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van SHEBA Delicacy, gevogelaroma in gelée - natvoer voor katten - 80 porties van 85 gram
SHEBA Delicacy, gevogelaroma in gelée - natvoer voor katten - 80 porties van 85 gram
€ 7,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 49,20
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
€ 8,14/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 41,51
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Alfavet FeliGum Haarbalcontrole 40 g | Kauwtabletten voor katten | Tegen haarballen
Alfavet FeliGum Haarbalcontrole 40 g | Kauwtabletten voor katten | Tegen haarballen
€ 159,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,94
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van MjAMjAM - 6 blikjes van 200g natvoer met kip- en zalmolie, speciaal voor kittens, als hoofdvoeding, natuurlijke samenstelling
MjAMjAM - 6 blikjes van 200g natvoer met kip- en zalmolie, speciaal voor kittens, als hoofdvoeding, natuurlijke samenstelling
€ 20,75/1kg
€ 24,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van WHISKAS Junior Kip in gelatine - natvoer voor kittens - 40 x 85g
WHISKAS Junior Kip in gelatine - natvoer voor kittens - 40 x 85g
€ 7,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,49
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Kattenvoer, natvoer, Animonda Carny Kitten, rundvlees en kalfsvlees, 85 gram
Kattenvoer, natvoer, Animonda Carny Kitten, rundvlees en kalfsvlees, 85 gram
€ 2,14/1kg
€ 2,18
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Wordt geladen...
Wordt geladen...
€ 41,18/1kg
€ 42,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
€ 5,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 42,94
-51%
€ 20,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
€ 5,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SHEBA Select Slices, smaken met gevogelte - natvoer voor katten - 120 porties van 85 gram
SHEBA Select Slices, smaken met gevogelte - natvoer voor katten - 120 porties van 85 gram
€ 7,33/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 74,80
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Miamor Trinkfein Vitaldrink met tonijn
Miamor Trinkfein Vitaldrink met tonijn
€ 12,81/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,73
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van RAFI natvoer voor katten – Paté met kalfs vlees, 100 gram – 1 stuk
RAFI natvoer voor katten – Paté met kalfs vlees, 100 gram – 1 stuk
€ 1,74
-40%
€ 1,04
Verkoper: Katomix
Bestseller
Productafbeelding van PAN MIĘSKO stukjes in saus, kip met kwartel – natvoer voor katten – 85g
PAN MIĘSKO stukjes in saus, kip met kwartel – natvoer voor katten – 85g
€ 16,35/1l
€ 1,46
-4%
€ 1,39
Verkoper: Katomix
Bestseller
Productafbeelding van Vleesreepjes in saus. Kip met garnalen – natvoer voor katten – 85g
Vleesreepjes in saus. Kip met garnalen – natvoer voor katten – 85g
€ 15,44/1kg
€ 1,46
-4%
€ 1,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Leonardo kattenvoer 756615, voor volwassen katten, eend, 40 gram, zonder soja, zonder kunstmatige kleurstoffen
Leonardo kattenvoer 756615, voor volwassen katten, eend, 40 gram, zonder soja, zonder kunstmatige kleurstoffen
€ 64,66/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 51,73
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van FARMINA N&D Ocean Kitten: Tonijn, kabeljauw, garnalen & pompoen – Natvoer voor kittens – 70g
FARMINA N&D Ocean Kitten: Tonijn, kabeljauw, garnalen & pompoen – Natvoer voor kittens – 70g
€ 137,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,99
-34%
€ 13,76
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van APPLAWS Oceanvis in bouillon - natvoer voor katten - 156g
APPLAWS Oceanvis in bouillon - natvoer voor katten - 156g
€ 3,06/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,73
-2%
€ 11,44
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van N&D DOG PRIME Volwassen hondenvoer, lam en blauwe bes, mini formaat, 140g
N&D DOG PRIME Volwassen hondenvoer, lam en blauwe bes, mini formaat, 140g
€ 33,43/1kg
€ 21,99
-78%
€ 4,68
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van PURINA Pro Plan Veterinary Diets DM St/Ox - Diabetische voeding voor katten - natvoer - 10 bakjes à 85g
PURINA Pro Plan Veterinary Diets DM St/Ox - Diabetische voeding voor katten - natvoer - 10 bakjes à 85g
€ 31,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van IAMS 100050, Volwassen dier, Geschikt voor alle rassen, Hering, Tonijn, 85 gram
IAMS 100050, Volwassen dier, Geschikt voor alle rassen, Hering, Tonijn, 85 gram
€ 8,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 0,88
-10%
€ 0,79
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Gimpet Kattenharenballen Verwijderaar - Zachte formule, 50g
Gimpet Kattenharenballen Verwijderaar - Zachte formule, 50g
€ 16.770,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,77
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Applaws zakje voor katten, tonijn in gelatine, 70g
Applaws zakje voor katten, tonijn in gelatine, 70g
€ 56,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,99
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Dehner Wild Nature kattenvoer, "Unterholz" variant, natvoer, glutenvrij/suikervrij, voor oudere katten, met varkensvlees, 6 blikken van 400 gram (2,4 kg)
Dehner Wild Nature kattenvoer, "Unterholz" variant, natvoer, glutenvrij/suikervrij, voor oudere katten, met varkensvlees, 6 blikken van 400 gram (2,4 kg)
€ 37,23
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TROVET Hepatic HLD met kip - Natvoer voor katten - 100g
TROVET Hepatic HLD met kip - Natvoer voor katten - 100g
€ 86,07/1kg
€ 12,05
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van KATTOVIT Feline Niere: Nierdrank voor katten - Behandeling voor katten - 135 ml
KATTOVIT Feline Niere: Nierdrank voor katten - Behandeling voor katten - 135 ml
€ 11,06/1kg
€ 1,88
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van DOLINA NOTECI Rafi Kattenvoer voor volwassen katten met tonijn - Natvoer voor katten - 400g
DOLINA NOTECI Rafi Kattenvoer voor volwassen katten met tonijn - Natvoer voor katten - 400g
€ 5,67/1kg
€ 2,68
-4%
€ 2,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sheba 4770608257828, Volwassen individu, Kabeljauw, Zalm, Tonijn, Witvis, 80 g
Sheba 4770608257828, Volwassen individu, Kabeljauw, Zalm, Tonijn, Witvis, 80 g
€ 14,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 47,90
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PURINA GOURMET GOLD Brokken in saus, mix van 4 smaken - natvoer voor katten - 96 stuks van 85 gram
PURINA GOURMET GOLD Brokken in saus, mix van 4 smaken - natvoer voor katten - 96 stuks van 85 gram
€ 78,67
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 14 beoordelingen
Beoordeeld op 17 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Kattenvoer
Gewicht 1,02 kg
Beoordeeld op 16 december 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Top kwaliteit
Gewicht 3,4 kg
Beoordeeld op 10 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geweldig
Gewicht 3,4 kg
Beoordeeld op 6 augustus 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles ging geweldig
Gewicht 3,4 kg
Beoordeeld op 22 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 3,4 kg
Beoordeeld op 4 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 3,4 kg
Beoordeeld op 31 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 3,4 kg
Beoordeeld op 30 oktober 2024 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 3,4 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 10 universele microchip-tags voor huisdieren, IS011784/5 FDX-B, 134,2 kHz, geschikt voor honden, katten, vee, pluimvee en vissen. Voor beheer en tracking
10 universele microchip-tags voor huisdieren, IS011784/5 FDX-B, 134,2 kHz, geschikt voor honden, katten, vee, pluimvee en vissen. Voor beheer en tracking
€ 30,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 333,33/1kg
Productafbeelding van Zachte kattenhalsbanden voor na een operatie, ter bevordering van de wondgenezing. Schattige halsbanden in de vorm van zonnebloemen, die voorkomen dat de kat aan de wond likt. Verstelbaar, gele kleur, maat XS (geschikt voor katten van 0,5 tot 2 kg)
Zachte kattenhalsbanden voor na een operatie, ter bevordering van de wondgenezing. Schattige halsbanden in de vorm van zonnebloemen, die voorkomen dat de kat aan de wond likt. Verstelbaar, gele kleur, maat XS (geschikt voor katten van 0,5 tot 2 kg)
€ 21,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 262,50/1kg