Weber.san 160 WTA, voorstrijkmortel, natuurlijke grijstint, 30 kg

€ 26,95

€ 0,90 / 1kg

plus € 23,95 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – do 1 oktober
Onze bestedeals
Voegafdichtingsproducten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van weber.san 161 Herstelmassa, korrelgrootte <1 mm, naturel wit, 30 kg
weber.san 161 Herstelmassa, korrelgrootte <1 mm, naturel wit, 30 kg
€ 1,03/1kg
€ 30,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van weber.san 954, witte reparatiemortel, 25 kg
weber.san 954, witte reparatiemortel, 25 kg
€ 1,68/1kg
€ 41,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van 42x weber.dur 135 kalk-cementpleister, lichtgewicht, 30 kg, natuurlijke grijstint
42x weber.dur 135 kalk-cementpleister, lichtgewicht, 30 kg, natuurlijke grijstint
€ 0,48/1kg
€ 606,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van weber.dur 120, minerale cementpleister, 30 kg
weber.dur 120, minerale cementpleister, 30 kg
€ 0,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van weber.san 958, witte renovatiepleister, 20 kg, éénlaags en snel drogend
weber.san 958, witte renovatiepleister, 20 kg, éénlaags en snel drogend
€ 2,10/1kg
€ 41,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van weber.rep KB duo: corrosiebescherming en hechtingverbeteraar, 20 kg
weber.rep KB duo: corrosiebescherming en hechtingverbeteraar, 20 kg
€ 1,95/1kg
€ 38,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Weber.cal 172, inbouwpleister, 30 kg, natuurgrijs
Weber.cal 172, inbouwpleister, 30 kg, natuurgrijs
€ 0,60/1kg
€ 17,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Remmers ontziltingscompressen, 20 kg
Remmers ontziltingscompressen, 20 kg
€ 6,75/1kg
€ 134,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van weber.tec 944 injectieharsproduct, 1 kg verpakking
weber.tec 944 injectieharsproduct, 1 kg verpakking
€ 36,95/1kg
€ 36,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sikafloor-151 (component A en B)                  30 KG
Sikafloor-151 (component A en B) 30 KG
€ 9,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 298,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van weber.rep KB duo: Corrosiebescherming en hechtingverbeteraar, 5 kg
weber.rep KB duo: Corrosiebescherming en hechtingverbeteraar, 5 kg
€ 3,99/1kg
€ 19,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van ARDEX SK 270 TRICOM, buitenhoek 270°
ARDEX SK 270 TRICOM, buitenhoek 270°
€ 91,92/1kg
€ 11,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van VDW 840 Plus 1K voegmortel, basalt, 12,5 kg
VDW 840 Plus 1K voegmortel, basalt, 12,5 kg
€ 3,36/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 41,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Nanofug Premium 15 kg, nummer 19, basalt
PCI Nanofug Premium 15 kg, nummer 19, basalt
€ 3,86/1kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 57,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Remmers Selectmix SBL, 15 kg
Remmers Selectmix SBL, 15 kg
€ 6,53/1kg
€ 97,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van ARDEX G8S FLEX-voegmortel 1-6 - 5 kg, cementgrijs
ARDEX G8S FLEX-voegmortel 1-6 - 5 kg, cementgrijs
€ 3,59/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Stucpoeder voor gipsplaten, 'Fugenfüller Leicht', 10 kg
Stucpoeder voor gipsplaten, 'Fugenfüller Leicht', 10 kg
€ 1,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,00
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van PCI Barraseal Dichtslib 25 kg
PCI Barraseal Dichtslib 25 kg
€ 1,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 41,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Atlas Flexvoegmortel, 3 kg, lichtbeige
Atlas Flexvoegmortel, 3 kg, lichtbeige
€ 8,08/1kg
€ 25,25
-3%
€ 24,25
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Siliconenkitspuit - een siliconenkitspuit voor het gladmaken van voegen
Siliconenkitspuit - een siliconenkitspuit voor het gladmaken van voegen
€ 20,09
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

weber.san 160 WTA voorstrijkmortel, natuurgrijs, 30 kg

Minerale, krachtige voorstrijkmortel voor de voorbehandeling van met zout en vocht belast metselwerk.

Toepassingsgebied:
weber.san 160 WTA is geschikt als grondbehandeling voor pleisterwerk bij renovatiewerkzaamheden en biedt, dankzij de mengkorrelige toeslag, een optimale mechanische hechting voor de daaropvolgende renovatiepleister.

  • Er mogen geen toevoegingen aan de mortel worden toegevoegd.
  • Tijdens de verwerking en droging van de pleistermortel mag de temperatuur van de lucht, de gebruikte materialen en het substraat niet onder +5°C zakken.
  • De vers aangebrachte pleister moet beschermd worden tegen regen, om onder andere bloei te voorkomen, en tegen snelle vochtonttrekking, om een optimale uitharding te garanderen.
  • Voor de toepassing en uitvoering gelden de DIN 18 350 VOB, deel C en DIN 18 550.
  • De korst moet worden verwijderd.
  • Afhankelijk van het type ondergrond en de manier van aanbrengen kan het verbruik variëren. De exacte verbruikswaarden moeten worden bepaald met behulp van proefvlakken op de locatie. De verbruiksaanduidingen zijn gebaseerd op de minimale pleisterdikte.
  • Aangrenzende bouwelementen moeten van het pleistersysteem worden gescheiden.


Korrelgrootte: < 3 mm
Kleur: natuurgrijs
Aanbrengdikte: 3 mm tot 6 mm
Waterbehoefte: ca. 6 liter / 30 kg
Opslag: Bij droge, vochtvrije opslag is het materiaal tot 1 jaar houdbaar.

Veiligheidsinformatieblad

InformatiebladVeiligheidsinformatieblad.pdf
Aangepast door de leverancier op31.03.2015

Arbeidsveiligheid en opslag

H-zinnen (GHS)
H315
Veroorzaakt huidirritatie.
H318
Veroorzaakt ernstige oogschade.
P-zinnen
Raadpleeg sectie 2.2 van het veiligheidsinformatieblad.
P101
Bij het inwinnen van medisch advies, verpakking of etiket bij de hand houden.
P102
Buiten het bereik van kinderen houden.
P103
Lees het etiket voordat u het gebruikt.
P280
Draag beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gezichtsbescherming.
P302+P352
BIJ CONTACT MET DE HUID: Was met veel water/…
P305+P351+P338
BIJ CONTACT MET DE OGEN: Spoel voorzichtig met water gedurende enkele minuten. Verwijder contactlenzen, indien aanwezig en gemakkelijk te doen. Blijf spoelen.
P310
Direct contact opnemen met een ANTIGIFCENTRUM/arts/…
P362
Verontreinigde kleding uittrekken.
P501
Inhoud/verpakking… verwijderen.
Opslagklassen
13
Niet-brandbare vaste stoffen
Watergevaarteindheidsklasse1 - licht watergevaarteindend

Gevaren

WaarschuwingGevaar
GHS-pictogrammenGHS05 Corrosief, irriterendGHS07 Schadelijk

Ingrediënten

CAS-nummerReden voor toevoegingStoffennaam
65997-15-1
1305-62-0
Gewicht
30000 g
Kleur
Grijs
EAN
4011361126663
MPN (Manufacturer Part Number)
100473
Fabrikant
sg-weber

Gewicht
30000 g
Kleur
Grijs
EAN
4011361126663
MPN (Manufacturer Part Number)
100473
Fabrikant
sg-weber
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van weber.san 954, witte reparatiemortel, 25 kg
weber.san 954, witte reparatiemortel, 25 kg
€ 1,68/1kg
€ 41,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Weber.Tec 946 Injectiecement voor horizontale afdichting, wanden, kelders. 10 liter
Weber.Tec 946 Injectiecement voor horizontale afdichting, wanden, kelders. 10 liter
€ 50,00/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 499,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Licorne Bike Guide Premium mountainbike in 20, 24 en 26 inch - Fiets voor meisjes, jongens, heren en dames - Shimano 21-versnellingen, kinderfiets
Licorne Bike Guide Premium mountainbike in 20, 24 en 26 inch - Fiets voor meisjes, jongens, heren en dames - Shimano 21-versnellingen, kinderfiets
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 192
€ 294,99
Verkoper: LICORNE_BIKE
Productafbeelding van SoBuy Badezimmerschrank mit Wäschekorb, kompakter Badschrank für kleine Badezimmer, weiß met 2-vaks wasmand stil BZR21-W
SoBuy Badezimmerschrank mit Wäschekorb, kompakter Badschrank für kleine Badezimmer, weiß met 2-vaks wasmand stil BZR21-W
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 77,95
Gratis bezorging
Verkoper: sobuy
Productafbeelding van Hanfpalme Trachycarpus 240cm Ø45cm XXL-palm met fächerförmigen bladeren struik
Hanfpalme Trachycarpus 240cm Ø45cm XXL-palm met fächerförmigen bladeren struik
€ 460,95
Gratis bezorging
Verkoper: OasisofLife
Productafbeelding van SONNI Hoekdouche BxT: 80x80x185 cm. Hoekinstap. Dubbele schuifdeuren. Douche met enkelvoudig veiligheidsglas. Snelontgrendelingsfunctie. Spatwaterbescherming
SONNI Hoekdouche BxT: 80x80x185 cm. Hoekinstap. Dubbele schuifdeuren. Douche met enkelvoudig veiligheidsglas. Snelontgrendelingsfunctie. Spatwaterbescherming
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 147,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van weber.tec 934 waterdichte pleister, 25 kg
weber.tec 934 waterdichte pleister, 25 kg
€ 1,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Mountfield Ibiza, ovaal zwembad - 3,20 x 5,25 x 1,20m - grijs. Wanddikte: 0,6 mm. Uitgevoerd met skimmer- en inlaatgaten. Bodemrail. Zonder bovenzijde. P1/P3
Mountfield Ibiza, ovaal zwembad - 3,20 x 5,25 x 1,20m - grijs. Wanddikte: 0,6 mm. Uitgevoerd met skimmer- en inlaatgaten. Bodemrail. Zonder bovenzijde. P1/P3
€ 865,00
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van PCI Barraseal Dichtslib 25 kg
PCI Barraseal Dichtslib 25 kg
€ 1,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 41,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SONNI Douchecabine, hoekinstap, 90x90 cm, hoekdouche met schuifdeur, 195 cm hoog, dubbele douchedeur, veiligheidsglas
SONNI Douchecabine, hoekinstap, 90x90 cm, hoekdouche met schuifdeur, 195 cm hoog, dubbele douchedeur, veiligheidsglas
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 396,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van Makita DCL 286 FZB accustofzuiger 18 V  0,25 L zwart Brushless Solo - zonder accu, zonder oplader
Makita DCL 286 FZB accustofzuiger 18 V 0,25 L zwart Brushless Solo - zonder accu, zonder oplader
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 193,81
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Remmers Sanierputz SP, zuurwitte reinigingspasta, 20 kg
Remmers Sanierputz SP, zuurwitte reinigingspasta, 20 kg
€ 2,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 40,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Selsey TV-meubel Bisira, 200 cm, wit marmer
Selsey TV-meubel Bisira, 200 cm, wit marmer
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 283,21
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Makita DCL 180 Z accu stofzuiger 18 V 0,65 l solo - zonder accu, zonder oplader
Makita DCL 180 Z accu stofzuiger 18 V 0,65 l solo - zonder accu, zonder oplader
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 119
€ 75,25
Gratis bezorging
Verkoper: DINOTECH
Productafbeelding van Wiltec kruislijnlaser met automatische nivellering, inclusief statief van 1,2 meter, nauwkeurigheid ±0,5 mm/m, rotatielaser voor het meten van hoeken en oppervlakken, waterpas
Wiltec kruislijnlaser met automatische nivellering, inclusief statief van 1,2 meter, nauwkeurigheid ±0,5 mm/m, rotatielaser voor het meten van hoeken en oppervlakken, waterpas
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Selsey TV-kast, wandmeubel, dressoir, tv-tafel, tv-kast, 175 cm, hangend
Selsey TV-kast, wandmeubel, dressoir, tv-tafel, tv-kast, 175 cm, hangend
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 282,90
-€ 15,48
€ 267,42
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 715
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van Merax Hydraulisch boxspringbed 140x200 cm met opbergruimte, fluweel bekleed bed met lattenbodem en opbergruimte, multifunctioneel bed, tweepersoonsbed, grijs
Merax Hydraulisch boxspringbed 140x200 cm met opbergruimte, fluweel bekleed bed met lattenbodem en opbergruimte, multifunctioneel bed, tweepersoonsbed, grijs
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 254,99
-€ 7,00
€ 247,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Polyrotan zitgroep, eettafel, lounge tuinmeubilair, zitset, tuinset: 1x tafel + 2x stoelen + 1x bank + 2x krukjes - grijs
Polyrotan zitgroep, eettafel, lounge tuinmeubilair, zitset, tuinset: 1x tafel + 2x stoelen + 1x bank + 2x krukjes - grijs
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 349,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.