weber.san 958, witte renovatiepleister, 20 kg, éénlaags en snel drogend

€ 41,95

€ 2,10 / 1kg

plus € 23,95 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – do 1 oktober

Gratis retour – 30 dagen

Onze bestedeals
Voegafdichtingsproducten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van weber.san 954, witte reparatiemortel, 25 kg
weber.san 954, witte reparatiemortel, 25 kg
€ 1,68/1kg
€ 41,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Remmers ontziltingscompressen, 20 kg
Remmers ontziltingscompressen, 20 kg
€ 6,75/1kg
€ 134,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Weber.cal 172, inbouwpleister, 30 kg, natuurgrijs
Weber.cal 172, inbouwpleister, 30 kg, natuurgrijs
€ 0,60/1kg
€ 17,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van ARDEX G8S FLEX-Fugenmortel 1-6 - 5 kg, wit
ARDEX G8S FLEX-Fugenmortel 1-6 - 5 kg, wit
€ 3,39/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van weber.dur 120, minerale cementpleister, 30 kg
weber.dur 120, minerale cementpleister, 30 kg
€ 0,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Weber.san 160 WTA, voorstrijkmortel, natuurlijke grijstint, 30 kg
Weber.san 160 WTA, voorstrijkmortel, natuurlijke grijstint, 30 kg
€ 0,90/1kg
€ 26,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Seccoral 1K, egaliseringsmortel, 15 kg zak
PCI Seccoral 1K, egaliseringsmortel, 15 kg zak
€ 6,34/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 95,08
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sopro DesignFuge Flex DF 10, mahoniehoutkleur, 55, emmer van 5 kg
Sopro DesignFuge Flex DF 10, mahoniehoutkleur, 55, emmer van 5 kg
€ 6,19/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 30,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Nanocret FC: Betonschuurmiddel, 25 kg zak
PCI Nanocret FC: Betonschuurmiddel, 25 kg zak
€ 1,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Nanofug Premium, zwart, 5 kg
PCI Nanofug Premium, zwart, 5 kg
€ 4,79/1kg
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 23,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Nanofug Nr. 20 - Wit, 4 kg
PCI Nanofug Nr. 20 - Wit, 4 kg
€ 3,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Carrafug voegmortel nr. 25, Carrara wit, 5 kg
PCI Carrafug voegmortel nr. 25, Carrara wit, 5 kg
€ 4,79/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 23,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sikafloor-151 (component A en B)                  30 KG
Sikafloor-151 (component A en B) 30 KG
€ 9,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 298,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Saniment 2-in-1 reinigingsmiddel voor sanitaire ruimtes, 25 kg
PCI Saniment 2-in-1 reinigingsmiddel voor sanitaire ruimtes, 25 kg
€ 2,24/1kg
€ 55,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Lastoflex: Flexibiliserende toevoeging, 4 kg
PCI Lastoflex: Flexibiliserende toevoeging, 4 kg
€ 16,74/1kg
€ 66,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Pecimor DK: Bitumenlijm voor isolatieplaten, 28 kg
PCI Pecimor DK: Bitumenlijm voor isolatieplaten, 28 kg
€ 4,28/1l
€ 119,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Ceresit voegenmortel CE 40 platinum, 5 kg
Ceresit voegenmortel CE 40 platinum, 5 kg
€ 6,84/1kg
€ 34,20
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van PCI Barraseal Dichtslib 25 kg
PCI Barraseal Dichtslib 25 kg
€ 1,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 41,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Remmers Selectmix SBL, 15 kg
Remmers Selectmix SBL, 15 kg
€ 6,53/1kg
€ 97,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van weber.tec 944 Injectieharsproduct, 5 kg emmer
weber.tec 944 Injectieharsproduct, 5 kg emmer
€ 31,18/1kg
€ 155,90
Verkoper: bauschnell

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

weber.san 958 Herstelmassa wit 20 kg, éénlaags en snel

weber.san 958 is een éénlaagse, snel uithardende herstelmassa die voldoet aan de WTA-norm, met een hoge porositeit en waterdampdoorlaatbaarheid. Het is bijzonder geschikt voor kleine renovatiewerkzaamheden, zoals binnenwanden of werkzaamheden die onder tijdsdruk moeten worden uitgevoerd. Het product wordt met name gebruikt aan de binnenkant van vochtige en mogelijk zoutbelaste keldergevels, en aan de buitenkant in het funderingsgebied. Het bevordert een goede droging van vochtige muren en absorbeert eventuele zoutkristallen. weber.san 958 is, dankzij de éénlaagse verwerking tot 40 mm dik, bijzonder geschikt voor oneffen ondergronden.

Produkteigenschappen

  • Eénlaags tot 40 mm dikte
  • Geen extra voorstrijkmassa nodig
  • Snel uithardend en snel overschilderbaar
  • Zeer waterdampdoorlaatbaar
  • Lage capillaire wateropname
  • Hoog aandeel luchtporiën
  • Spanningsarm
  • Gemakkelijk verwerkbaar
  • Lage verbruik
  • Schimmelwerend

Algemene informatie

  • Voordat u begint met de renovatie, moet u het type en de hoeveelheid zoutbelasting vaststellen. Bij een zeer hoge zoutbelasting raden we aan weber.san 952 te gebruiken als een poriënsluitende voorstrijkmassa. De aanbrengdikte is afhankelijk van de zoutbelasting.
  • Een droging van de muur is alleen mogelijk met een extra, functionerende buitenafdichting en dwarsdoorsnede-afdichtingen.
  • De aangebrachte herstelmassa moet beschermd worden tegen te snelle droging. Vermijd direct zonlicht en tocht. Volg de regels van de stucwerktechniek. Om een correct uitharden van de herstelmassa te garanderen, moet de relatieve luchtvochtigheid maximaal 60% zijn en de luchttemperatuur en de objecttemperatuur minimaal +5°C.
  • Alle eigenschappen zijn gebaseerd op een temperatuur van +23°C zonder tocht en een relatieve luchtvochtigheid van 50%.

Speciale instructies

  • Niet mengen met andere bouwmaterialen.
  • Vooral op afdichtingsmassa's kan, afhankelijk van de lokale omstandigheden, een haarvorming niet volledig worden uitgesloten.
  • Houd bij de verwerking rekening met de WTA-informatiebladen "Herstelmassa-systemen", 2-9 en "Nader afdichten van aardcontactbouwdelen", 4-6.
  • De herstelmassa mag niet in contact komen met gips of gipshoudende bouwmaterialen.
  • Bij verwerking met stucmachines mag de temperatuur +20°C niet overschrijden. Houd rekening met de potduur om verstoppingen te voorkomen. Spuiten zonder onderbreking. Vermijd direct zonlicht tijdens de verwerking.
  • Bij niet-absorberende ondergronden, zoals afdichtingsmassa's, moet een volledige voorstrijklag van weber.san 951 S worden aangebracht. Afdichtingsmassa's moeten volledig uitgehard zijn. Voordat u gaat stucen, moet de voorstrijklag volledig droog zijn

Arbeidsveiligheid en opslag

H-zinnen (GHS)
H315
Veroorzaakt huidirritatie, gevarencategorie 2.
H318
Verkrijgt ernstige oogschade.
P-zinnen
Raadpleeg sectie 2.2 van het veiligheidsinformatieblad.
P101
Bij het inwinnen van medisch advies, verpakking of etiket bij de hand houden.
P102
Buiten het bereik van kinderen houden.
P103
Lees alle instructies aandachtig en volg ze op.
P280
Draag beschermende handschoenen/ beschermende kleding/ oogbescherming/ gelaatsscherm/ gehoorbescherming.
P302 + P352
P305 + P351 + P338
P310
Direct contact opnemen met een ANTIGIFCENTRUM/arts.
P362
Verontreinigde kleding uittrekken.
P501
Inhoud/verpakking verwijderen volgens de lokale regelgeving.
Opslagklasse
13
Niet-brandbare vaste stoffen die niet aan een van de bovenstaande opslagklassen kunnen worden toegewezen.
Watergevaarteindheidsklasse
1
licht watergevaardelijk

Gevaren

WaarschuwingGevaarGHS-pictogrammenGHS07 GezondheidsschadelijkGHS05 Bijtend, Irriterend

Ingrediënten

CAS-nummerReden van toevoegingNaam van de stofConcentratie
65997-15-120,00000 %
1305-62-0< 5,00000 %
14808-60-75,00000 %
13463-67-71,00000 %
Gewicht
20000 g
Kleur
Wit
EAN
4011361188609
MPN (Manufacturer Part Number)
370698
Fabrikant
sg-weber

Gewicht
20000 g
Kleur
Wit
EAN
4011361188609
MPN (Manufacturer Part Number)
370698
Fabrikant
sg-weber
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.