Aantal stuks:

1
  • 1
  • 5
    Beschikbare opties weergeven
  • 10
    Beschikbare opties weergeven
  • 200

Kleur:

Wit

Relaxdays 10021772, 1 stuk

€ 13,99

€ 77,72 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

za 3 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Confetti & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 10 x Party-poppers, 40 cm, bereik van 6-8 meter, confetti-kanon voor bruiloften, bruiloftsdecoratie, bruiloftsgeschenken, goud
10 x Party-poppers, 40 cm, bereik van 6-8 meter, confetti-kanon voor bruiloften, bruiloftsdecoratie, bruiloftsgeschenken, goud
€ 123,47/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van 10 x Confettikanonnen met hartjes, bereik van 6-8 meter, geschikt voor bruiloften en verlovingen, papierconfetti, confettikanon van 40 cm, wit
10 x Confettikanonnen met hartjes, bereik van 6-8 meter, geschikt voor bruiloften en verlovingen, papierconfetti, confettikanon van 40 cm, wit
€ 143,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van 10 x Partykanon, 6-8 meter hoogte, geschikt voor Nieuwjaar, verjaardag en bruiloft, 40 cm, confetti kanon, met papieren confetti, wit
10 x Partykanon, 6-8 meter hoogte, geschikt voor Nieuwjaar, verjaardag en bruiloft, 40 cm, confetti kanon, met papieren confetti, wit
€ 138,83/1kg
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 10042568, 1 stuk
Relaxdays 10042568, 1 stuk
€ 12,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van 5 x Party-knallers, 40 cm, effecthoogte 6-8 meter, confettiwerper, confetti-kanon voor bruiloften, bruiloftdecoratie, zilver
5 x Party-knallers, 40 cm, effecthoogte 6-8 meter, confettiwerper, confetti-kanon voor bruiloften, bruiloftdecoratie, zilver
€ 99,94/1kg
€ 18,99
-10%
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Partyjoker 10 Confettikanonnen, kleurrijk - Eenvoudig en veilig in gebruik - Confettistraal van 5-8 meter lang - Geschikt voor binnen- en buitengebruik
Partyjoker 10 Confettikanonnen, kleurrijk - Eenvoudig en veilig in gebruik - Confettistraal van 5-8 meter lang - Geschikt voor binnen- en buitengebruik
€ 57,42/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 57,42
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Confetti, kleurrijk, decoratie, feestversiering, carnaval, vastenavond, 1 kg
Confetti, kleurrijk, decoratie, feestversiering, carnaval, vastenavond, 1 kg
€ 54,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Relaxdays 10021363, 1 stuk
Relaxdays 10021363, 1 stuk
€ 33,32/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 10021339, 1 stuk
Relaxdays 10021339, 1 stuk
€ 49,97/1kg
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 10021765, 1 stuk
Relaxdays 10021765, 1 stuk
€ 82,29/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Partykannon 20 cm
Partykannon 20 cm
€ 1,60/1kg
€ 5,07
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Confettiborden 8 Stuks
Confettiborden 8 Stuks
€ 28,99
-53%
€ 13,53
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Relaxdays 10021773, Confettikanon, Groen, 1 kleur, 1000 stuks, Bladmotief, 50 mm
Relaxdays 10021773, Confettikanon, Groen, 1 kleur, 1000 stuks, Bladmotief, 50 mm
€ 82,29/1kg
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Feestconfettiwerper 30 Cm
Feestconfettiwerper 30 Cm
€ 229,90/1kg
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Confettikanon, 40 cm, zilverkleurig
Confettikanon, 40 cm, zilverkleurig
€ 88,83/1kg
€ 15,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Amscan 9906494, 10 stuks
Amscan 9906494, 10 stuks
€ 24,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,90
Verkoper: Orderday
Productafbeelding van Decoratieset
Decoratieset
€ 41,80/1kg
€ 4,18
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Confettiballonnen | Verpakking met 5 blisterverpakkingen, elk met 5 stuks
Confettiballonnen | Verpakking met 5 blisterverpakkingen, elk met 5 stuks
€ 6,99
-35%
€ 4,49
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van Amscan 9904546, folie, 10 stuks
Amscan 9904546, folie, 10 stuks
€ 273,33/1kg
€ 4,10
Verkoper: Orderday
Productafbeelding van Confetti voor een nieuwjaarsvuurwerkfeestje, met een nieuwjaarsontwerp
Confetti voor een nieuwjaarsvuurwerkfeestje, met een nieuwjaarsontwerp
€ 24,97/1kg
€ 7,49
Verkoper: Luis

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De romantische partyknaller is een hit op elk huwelijk. Met deze partyknaller met confetti in de vorm van rozenblaadjes creëert u in een handomdraai een romantische sfeer. Vooral op bruiloften of verlovingen is deze confetti-knaller een mooi decoratie-accessoire voor verliefde stellen. In tegenstelling tot normale confetti-kanonnen, bevat deze knaller confetti in de vorm van rozenblaadjes, die een prachtige rozenregen creëren.

Het gebruik is heel eenvoudig: houd de confetti-knaller rechtop. Houd het bovenste deel van de container met één hand vast en draai met de andere hand het onderste deel in de richting van de pijl naar links.

Partyknaller Rozen Wit in detail

- Afmetingen knaller (hoogte x breedte x diepte): ca. 40 x 5 x 5 cm
  • Gewicht: ca. 150 g
  • Met veiligheidsnet
  • Polyester folie confetti (slecht brandbaar)
  • Intertek productveiligheid
  • Geen speelgoed, geen vuurwerk, geen pyrotechniek


Confetti-kanon Rozenblaadjes Wit

  • Effecthoogte 6 tot 8 meter vanaf het afschietpunt
  • Eenvoudige bediening - draaimechanisme
  • Een hit op bruiloften, verlovingen, Valentijnsdag
  • Glanzende confetti in wit (ca. 200 stuks)


Veiligheidsinstructies

  • Niet gebruiken in de buurt van elektrische leidingen of apparaten
  • Contact van de confetti met vloeistoffen vermijden
  • Drukcontainer niet opnieuw gebruiken
  • Buiten bereik van het lichaam en gezicht houden
  • Niet blootstellen aan temperaturen boven 50 °C en onder -10 °C
  • Gedetailleerde veiligheidsinstructies zijn op het product gedrukt
  • Aanbevolen leeftijd: vanaf 12 jaar, gebruik onder toezicht van volwassenen


Inhoud levering

- 1 x Partyknaller 40 cm Rozenblaadjes Wit
  • Decoratieve artikelen zijn niet inbegrepen
Materiaal
Polyester
Kleur
Wit
Fabrikant
Aantal stuks
1
Gewicht
180 g
EAN
4052025217723
MPN (Manufacturer Part Number)
10021772_0

Materiaal
Polyester
Kleur
Wit
Fabrikant
Aantal stuks
1
Gewicht
180 g
EAN
4052025217723
MPN (Manufacturer Part Number)
10021772_0
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 10 x Confettikanonnen met hartjes, bereik van 6-8 meter, geschikt voor bruiloften en verlovingen, papierconfetti, confettikanon van 40 cm, wit
10 x Confettikanonnen met hartjes, bereik van 6-8 meter, geschikt voor bruiloften en verlovingen, papierconfetti, confettikanon van 40 cm, wit
€ 143,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van 10 x Party Popper 40 cm, rozenblaadjes, rode rozen tot een hoogte van 8 meter, geschikt voor bruiloften, verlovingen, confetti-effect, rood
10 x Party Popper 40 cm, rozenblaadjes, rode rozen tot een hoogte van 8 meter, geschikt voor bruiloften, verlovingen, confetti-effect, rood
€ 138,83/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van 10 x Partypoppers "Rosenblätter", 40 cm, geschikt voor bruiloften en verlovingen, confetti kanon met een bereik tot 8 meter, confetti regen, wit
10 x Partypoppers "Rosenblätter", 40 cm, geschikt voor bruiloften en verlovingen, confetti kanon met een bereik tot 8 meter, confetti regen, wit
€ 127,72/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van 5 x Party Popper 40 cm, rozenblaadjes, rode rozen tot een hoogte van 8 meter, geschikt voor bruiloften, verlovingen, confetti-effect, rood
5 x Party Popper 40 cm, rozenblaadjes, rode rozen tot een hoogte van 8 meter, geschikt voor bruiloften, verlovingen, confetti-effect, rood
€ 105,50/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van 5 x Partypopperset "Rosenblätter", 40 cm, geschikt voor bruiloften en verlovingen, confetti kanon met een bereik tot 8 meter, confetti regen, wit
5 x Partypopperset "Rosenblätter", 40 cm, geschikt voor bruiloften en verlovingen, confetti kanon met een bereik tot 8 meter, confetti regen, wit
€ 94,39/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 10022003, Frisbee met confetti, Rood, 1 kleur, Rozenblaadjes, Karton, IJzer, Polyester, 50 mm
Relaxdays 10022003, Frisbee met confetti, Rood, 1 kleur, Rozenblaadjes, Karton, IJzer, Polyester, 50 mm
€ 77,72/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van 10 x Party-poppers, 40 cm, bereik van 6-8 meter, confetti-kanon voor bruiloften, bruiloftsdecoratie, bruiloftsgeschenken, goud
10 x Party-poppers, 40 cm, bereik van 6-8 meter, confetti-kanon voor bruiloften, bruiloftsdecoratie, bruiloftsgeschenken, goud
€ 123,47/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van 10 x Party Popper Vlinder, bereik van 6-8 meter, geschikt voor bruiloften en verlovingen, papieren confetti, confetti kanon 40 cm, wit
10 x Party Popper Vlinder, bereik van 6-8 meter, geschikt voor bruiloften en verlovingen, papieren confetti, confetti kanon 40 cm, wit
€ 138,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van 1000 stuks, rozenblaadjes, bloemblaadjes, decoratie voor bruiloften, rozenbloemen, feest
1000 stuks, rozenblaadjes, bloemblaadjes, decoratie voor bruiloften, rozenbloemen, feest
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,10
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Relaxdays 10042568, 1 stuk
Relaxdays 10042568, 1 stuk
€ 12,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van 5 x Confettikanonnen met hartjes, bereik van 6-8 meter, geschikt voor bruiloften en verlovingen, papierconfetti, confettikanon van 40 cm, wit
5 x Confettikanonnen met hartjes, bereik van 6-8 meter, geschikt voor bruiloften en verlovingen, papierconfetti, confettikanon van 40 cm, wit
€ 106,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Set van 2 bijzettafels/salontafels Joel - Rond - Kunststeen met marmerlook, hoogglanzend wit - Metalen frame, goudkleurig - Afmetingen: Ø80 + 60 cm
Set van 2 bijzettafels/salontafels Joel - Rond - Kunststeen met marmerlook, hoogglanzend wit - Metalen frame, goudkleurig - Afmetingen: Ø80 + 60 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 301,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 10 x Partykanon, 6-8 meter hoogte, geschikt voor Nieuwjaar, verjaardag en bruiloft, 40 cm, confetti kanon, met papieren confetti, wit
10 x Partykanon, 6-8 meter hoogte, geschikt voor Nieuwjaar, verjaardag en bruiloft, 40 cm, confetti kanon, met papieren confetti, wit
€ 138,83/1kg
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van 10 x Party Popper, 80 cm, hartjes, set met confetti kanonnen, confetti bom voor elk feest, effecthoogte van 6-8 meter, rood metallic
10 x Party Popper, 80 cm, hartjes, set met confetti kanonnen, confetti bom voor elk feest, effecthoogte van 6-8 meter, rood metallic
€ 145,13/1kg
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van MoMi MAED00017, Speeltapijt voor kinderen, Speelboog met speeltjes, Meerkleurig
MoMi MAED00017, Speeltapijt voor kinderen, Speelboog met speeltjes, Meerkleurig
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 55,99
-10%
€ 49,98
Gratis bezorging
Verkoper: Van-Asten-Babysuperstore
Productafbeelding van 10 x Party-poppers, 40 cm, bereik van 6-8 meter, confetti-werper, confetti-kanon, cadeau voor een bruiloft, bruiloftdecoratie, kleurrijk
10 x Party-poppers, 40 cm, bereik van 6-8 meter, confetti-werper, confetti-kanon, cadeau voor een bruiloft, bruiloftdecoratie, kleurrijk
€ 129,35/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Hermia Concept, ZG24Y2420939016, Essservices, Tafelset (24 delen), Blauw, Porselein, 27 x 27 x 2 cm
Hermia Concept, ZG24Y2420939016, Essservices, Tafelset (24 delen), Blauw, Porselein, 27 x 27 x 2 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 133,13
Verkoper: HANAH
Productafbeelding van Partyjoker 10 Confettikanonnen, kleurrijk - Eenvoudig en veilig in gebruik - Confettistraal van 5-8 meter lang - Geschikt voor binnen- en buitengebruik
Partyjoker 10 Confettikanonnen, kleurrijk - Eenvoudig en veilig in gebruik - Confettistraal van 5-8 meter lang - Geschikt voor binnen- en buitengebruik
€ 57,42/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 57,42
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 5 x Party Popper Vlinder, effecthoogte 6-8 meter, geschikt voor bruiloften en verlovingen, papieren confetti, confetti kanon 40 cm, wit
5 x Party Popper Vlinder, effecthoogte 6-8 meter, geschikt voor bruiloften en verlovingen, papieren confetti, confetti kanon 40 cm, wit
€ 105,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van WISFOR Achtergrondboog voor bruiloften, 2.2m, metalen frame, geschikt voor ballondecoratie, fotohok, zelfbouw, ijzeren bloemenframe, bruiloftsboog voor decoratie, geschikt voor binnen- en buitengebruik
WISFOR Achtergrondboog voor bruiloften, 2.2m, metalen frame, geschikt voor ballondecoratie, fotohok, zelfbouw, ijzeren bloemenframe, bruiloftsboog voor decoratie, geschikt voor binnen- en buitengebruik
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 76,89
6% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Relaxdays Party Popper, 40 cm, hartjes, wit
Relaxdays Party Popper, 40 cm, hartjes, wit
€ 87,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Hermia Concept, Lavanta 14, ontbijtbord, wit, keramiek, 25 x 11 x 3,5 cm
Hermia Concept, Lavanta 14, ontbijtbord, wit, keramiek, 25 x 11 x 3,5 cm
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 50,15
Verkoper: HANAH
Productafbeelding van 5 x Party-knallers, 40 cm, effecthoogte 6-8 meter, confetti-kanon, cadeau voor een bruiloft, bruiloftdecoratie, kleurrijk
5 x Party-knallers, 40 cm, effecthoogte 6-8 meter, confetti-kanon, cadeau voor een bruiloft, bruiloftdecoratie, kleurrijk
€ 99,94/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Reismeisje babybed 2-in-1, 60x120 cm, met lade, uitklapbare spijlen en lattenbodem. In hoogte verstelbaar en ombouwbaar tot een peuterbed, geschikt voor meisjes en jongens - Wit
Reismeisje babybed 2-in-1, 60x120 cm, met lade, uitklapbare spijlen en lattenbodem. In hoogte verstelbaar en ombouwbaar tot een peuterbed, geschikt voor meisjes en jongens - Wit
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 197,98
Verkoper: MOLTICO
Productafbeelding van 5 x Party-knallers, 40 cm, effecthoogte 6-8 meter, confettiwerper, confetti-kanon voor bruiloften, bruiloftdecoratie, zilver
5 x Party-knallers, 40 cm, effecthoogte 6-8 meter, confettiwerper, confetti-kanon voor bruiloften, bruiloftdecoratie, zilver
€ 99,94/1kg
€ 18,99
-10%
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 48,70
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Hermia Concept, MOD18Y2730P02, Essservices, Tafelset (18 delen), Kaneel, Porselein, 27 x 27 x 2,5 cm
Hermia Concept, MOD18Y2730P02, Essservices, Tafelset (18 delen), Kaneel, Porselein, 27 x 27 x 2,5 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 78,12
Verkoper: HANAH
Productafbeelding van Make-uptafel MADA ELITE
Make-uptafel MADA ELITE
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 329,00
Gratis bezorging
Verkoper: Lookway
Productafbeelding van PLAYMOBIL 9463 Fire Truck. With Rotating Ladder. CityAction. Ages 4+
PLAYMOBIL 9463 Fire Truck. With Rotating Ladder. CityAction. Ages 4+
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 78,70
-23%
€ 60,29
Verkoper: 3DToys

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 18 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Helaas werkte een van de 5 poppers niet!
Aantal stuks 5Kleur Rood
Beoordeeld op 31 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Aantal stuks 200Kleur Wit
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 150 houten hartjes, decoratie voor tafel, bruiloft, verjaardag, doop. Houten hartjes
150 houten hartjes, decoratie voor tafel, bruiloft, verjaardag, doop. Houten hartjes
€ 48,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 699,86/1kg
Productafbeelding van Tafeldecoratie: confetti, esdoornbladeren, paddenstoelen, 70 stuks, herfstdecoratie
Tafeldecoratie: confetti, esdoornbladeren, paddenstoelen, 70 stuks, herfstdecoratie
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 307,07/1kg
Productafbeelding van Confetti, roze goud, voor bruiloften, verjaardagen, feesten, roze goud, 140 gram
Confetti, roze goud, voor bruiloften, verjaardagen, feesten, roze goud, 140 gram
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 307,07/1kg
Productafbeelding van Confetti, strooipunten, bruiloft, verjaardag, roze goud, roze goud, 60 gram
Confetti, strooipunten, bruiloft, verjaardag, roze goud, roze goud, 60 gram
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 833,17/1kg
Productafbeelding van Verjaardagsconfetti, sterrenvorm, 30 gram, tafeldecoratie, roze
Verjaardagsconfetti, sterrenvorm, 30 gram, tafeldecoratie, roze
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 1.233,00/1kg
Productafbeelding van Confetti voor verjaardag, tafeldecoratie, sterren, goud, zwart, 30 gram, zwart-goud
Confetti voor verjaardag, tafeldecoratie, sterren, goud, zwart, 30 gram, zwart-goud
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 966,33/1kg
Productafbeelding van Confetti voor de eerste schooldag, 76 stuks. Tafeldecoratie, confetti
Confetti voor de eerste schooldag, 76 stuks. Tafeldecoratie, confetti
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 2.899,00/1kg