Schoenmaat:

46
  • 42
    Beschikbare opties weergeven
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
    Beschikbare opties weergeven

Kleur:

Bruin
  • Beschikbare opties weergeven

Caribou

€ 140,99

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 30 september – do 1 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Laarzen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Caribou
Caribou
€ 239,99
-€ 99,00
€ 140,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van Sorel Schoenen Caribou WP, 1003812280
Sorel Schoenen Caribou WP, 1003812280
€ 225,00
-€ 51,01
€ 173,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van Caribou
Caribou
€ 173,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van Sorel Schoenen Caribou, 1002871016
Sorel Schoenen Caribou, 1002871016
€ 263,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Sorel Schoenen Caribou WP, 1123511281
Sorel Schoenen Caribou WP, 1123511281
€ 166,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Managua
Managua
€ 63,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van Managua
Managua
€ 63,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van P96331
P96331
€ 190,00
-€ 25,01
€ 164,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van Elettra047669
Elettra047669
€ 160,95
-€ 20,96
€ 139,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van Brutus
Brutus
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van 49305Mb
49305Mb
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van 2100067S
2100067S
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van I260678
I260678
€ 186,00
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van 1125521Ct
1125521Ct
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van B84207
B84207
€ 172,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van 49076M
49076M
€ 43,95
-6%
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van 1125512Ct
1125512Ct
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van Evolet
Evolet
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van Olama
Olama
€ 88,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van K900179 002
K900179 002
€ 90,00
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Vaak gekopieerd, maar nooit geëvenaard – de iconische laars van Sorel, met een waterdicht bovenwerk van suède, afgedichte naden en een uitneembare ThermoPlus binnenlaars van vilt, zorgt voor warmte, comfort en bescherming bij koud en nat winterweer.





Specificaties:


  • Waterdicht met afgedichte naden

  • Waterdicht bovenwerk van suède

  • Uitneembare 9 mm dikke ThermoPlus vilt binnenlaars

  • Sherpa fleece sneeuwmanchet

  • 2,5 mm dikke viltinlegzool voor extra warmte

  • Handgemaakt waterdicht bovenwerk van gevulkaniseerd rubber

  • Lichte Sorel AeroTrac buitenzool

  • Schafthoogte: 10 inch / 24,5 cm

  • Gewicht: 37 oz / 1048 g.

  • Sorel rating: -40° Fahrenheit / -40° Celsius

  • BOVENWERK: Suède, Sherpa fleece

  • VOERING: ThermoPlus

  • SCHAAL: Gevulkaniseerd rubber

  • BUITENZOOL: AeroTrac


1002871SL CARIBOU WP

Beschrijving Vaak gekopieerd, maar nooit geëvenaard: De originele SOREL-laarzen bieden een waterdichte constructie, afgedichte naden en een uitneembaar wollen binnenvoering – voor warmte, comfort en bescherming bij ruw winterweer. - Bovenmateriaal: Leer - Binnenmateriaal: Synthetisch materiaal - Zool: Rubber - Sluiting: Veters

Modeltype: Laarzen, Modelnaam: Caribou bruno, Kleur: Bruin, Hakhoogte: Plat, Bovenmateriaal: Suède, Voering: Warm gevoerd, Bovenmateriaal: Suède, Sluiting: Veters

Heren schoenen van Sorel, kleur 238, bruin (wf)
Schoenmaat
46
Hakhoogte
0 cm
Kleur
Bruin
Doelgroepen
Heren
Heren
Dames
Materiaal
Synthetisch
Fabrikant
EAN
0803298389471
803298389471
MPN (Manufacturer Part Number)
1002871-238-13

Schoenmaat
46
Hakhoogte
0 cm
Kleur
Bruin
Doelgroepen
Heren
Heren
Dames
Materiaal
Synthetisch
Fabrikant
EAN
0803298389471
803298389471
MPN (Manufacturer Part Number)
1002871-238-13
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Caribou
Caribou
€ 140,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van Caribou
Caribou
€ 140,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van Caribou
Caribou
€ 239,99
-€ 99,00
€ 140,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van Caribou
Caribou
€ 230,20
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Caribou
Caribou
€ 140,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van Caribou
Caribou
€ 173,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van Sorel Schoenen Caribou WP, 1003812280
Sorel Schoenen Caribou WP, 1003812280
€ 225,00
-€ 51,01
€ 173,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van SOREL Caribou laarzen, enkellaarsjes, sneeuwlaarzen, voor heren, volwassenen, bruin, Bruno
SOREL Caribou laarzen, enkellaarsjes, sneeuwlaarzen, voor heren, volwassenen, bruin, Bruno
€ 220,13
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Schoenen Sorel Caribou 1002871238
Schoenen Sorel Caribou 1002871238
€ 228,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 641,50/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2033
€ 64,15
Gratis bezorging
Verkoper: Virello
Productafbeelding van Grundig Personenweegschaal – Digitale Weegschaal – Weegschaal Personenweegschaal met LCD Display –  Capaciteit tot 180kg – Eenheden in kg, lb en st – 28x28 cm - Zwart
Grundig Personenweegschaal – Digitale Weegschaal – Weegschaal Personenweegschaal met LCD Display – Capaciteit tot 180kg – Eenheden in kg, lb en st – 28x28 cm - Zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 387
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Caribou
Caribou
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 140,99
Gratis bezorging
Verkoper: Zianshop
Productafbeelding van CrossWave Pet Pro, nat- en droogzuiger
CrossWave Pet Pro, nat- en droogzuiger
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 516,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Meindl Ohio Lady 2 GTX Herren Wanderschuh Braun Freizeit
Meindl Ohio Lady 2 GTX Herren Wanderschuh Braun Freizeit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 352,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van LEGO® Minecraft™ Creatiebox 2.0, 21135
LEGO® Minecraft™ Creatiebox 2.0, 21135
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 196,84
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 235,71
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Versace Versense Eau de Toilette, 100 ml
Versace Versense Eau de Toilette, 100 ml
€ 630,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 239
€ 63,09
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Melitta F53/1-102 Caffeo Passione OT, volautomatische espressomachine, zwart
Melitta F53/1-102 Caffeo Passione OT, volautomatische espressomachine, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 700,83
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van Steve Madden Possession  Sneakers Laag - zwart - Maat 40
Steve Madden Possession Sneakers Laag - zwart - Maat 40
€ 119,99
Verkoper: Schuurman-Schoenen
Productafbeelding van Skechers Uno - Stand On Air  Sneakers Laag - zwart - Maat 44
Skechers Uno - Stand On Air Sneakers Laag - zwart - Maat 44
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 71,49
-10%
€ 64,00
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Politiewagen
Politiewagen
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 29,90
Verkoper: IDEATOYS
Productafbeelding van Versace Eros, eau de toilette voor heren, 200 ml, sprayflacon
Versace Eros, eau de toilette voor heren, 200 ml, sprayflacon
€ 494,35/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 516
€ 98,87
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Sorel Schoenen Caribou, 1002871016
Sorel Schoenen Caribou, 1002871016
€ 263,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van LEGO® NINJAGO: Klooster van de Spinjitzu, 70670
LEGO® NINJAGO: Klooster van de Spinjitzu, 70670
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 396,00
Gratis bezorging
Verkoper: Brick-Heaven
Productafbeelding van LEGO 71721 NINJAGO Draak van de Doodskopmagiër, 2-in-1 bouwset en bordspel met skeletridder minifiguren
LEGO 71721 NINJAGO Draak van de Doodskopmagiër, 2-in-1 bouwset en bordspel met skeletridder minifiguren
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 186,00
Gratis bezorging
Verkoper: Brick-Heaven
Productafbeelding van Mugler Angel Nova Fruitée Eau de Parfum navulling, 100 ml (damesparfum)
Mugler Angel Nova Fruitée Eau de Parfum navulling, 100 ml (damesparfum)
€ 803,90/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 80,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Genius A28149, reinigingsopzetstuk, draadloos, geschikt voor nat en droog gebruik, zwart, 0,4 liter
Genius A28149, reinigingsopzetstuk, draadloos, geschikt voor nat en droog gebruik, zwart, 0,4 liter
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 123,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Rowenta Pure Air PU2530, 41 dB, 230 m³/uur
Rowenta Pure Air PU2530, 41 dB, 230 m³/uur
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Xiaomi Robotstofzuiger X10, wit (EU-model)
Xiaomi Robotstofzuiger X10, wit (EU-model)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 430,59
-€ 44,60
€ 385,99
Verkoper: iSpace
Productafbeelding van LEGO Overwatch Watchpoint: Gibraltar, bouwset, vanaf 9 jaar, 730 onderdelen, 1,29 kg
LEGO Overwatch Watchpoint: Gibraltar, bouwset, vanaf 9 jaar, 730 onderdelen, 1,29 kg
€ 181,39
Verkoper: Capi-cap

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 11 maart 2026 op
Schoenmaat 46Kleur Bruin
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Ugg dameslaarzen, model Mini Bailey Bow II, maat 36
Ugg dameslaarzen, model Mini Bailey Bow II, maat 36
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 256,00
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van UGG Classic Mini GTX dames winterlaars, waterdicht – met GORE-TEX membraan, maat 37 EU
UGG Classic Mini GTX dames winterlaars, waterdicht – met GORE-TEX membraan, maat 37 EU
€ 228,23
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van UGG Classic Short II laars, zwart
UGG Classic Short II laars, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 236,00
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Laarzen Ugg 10091-149601 voor Dames
Laarzen Ugg 10091-149601 voor Dames
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 236,00
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Ugg Classic Mini II laarzen, kleur zand. Dameslaarzen - artikelnummer 1016222-SAN
Ugg Classic Mini II laarzen, kleur zand. Dameslaarzen - artikelnummer 1016222-SAN
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 196,00
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van UGG CLASSIC MINI CRESCENT, bruin
UGG CLASSIC MINI CRESCENT, bruin
€ 196,00
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van UGG Classic Mini II dames winterlaars, lamswol, suède, waterafstotend, kleur: Dried Oregano, maat: 40 EU
UGG Classic Mini II dames winterlaars, lamswol, suède, waterafstotend, kleur: Dried Oregano, maat: 40 EU
€ 196,00
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van UGG Classic Mini II dames winterlaars, lamswol, suède, waterafstotend, kleur: Dried Oregano, maat: 36 EU
UGG Classic Mini II dames winterlaars, lamswol, suède, waterafstotend, kleur: Dried Oregano, maat: 36 EU
€ 196,00
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van UGG Tasman Weather Hybrid heren slippers, waterdicht – outdoor schoen van suède, maat 42 EU
UGG Tasman Weather Hybrid heren slippers, waterdicht – outdoor schoen van suède, maat 42 EU
€ 166,66
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Ugg Classic Ultra Mini Biarritz laarzen, bruin, dames, maat EU 38, kleur: bruin, maat EU 38
Ugg Classic Ultra Mini Biarritz laarzen, bruin, dames, maat EU 38, kleur: bruin, maat EU 38
€ 152,22
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van UGG Classic Ultra Mini Biarritz dames winterlaarzen – Suède, bruin, maat 40 EU
UGG Classic Ultra Mini Biarritz dames winterlaarzen – Suède, bruin, maat 40 EU
€ 152,22
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen UGG 1116109MMP
Schoenen UGG 1116109MMP
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 183,00
-€ 30,41
€ 152,59
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Laarzen Ugg 1173891-169 voor Dames
Laarzen Ugg 1173891-169 voor Dames
€ 181,00
-€ 47,78
€ 133,22
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van 1168890U W
1168890U W
€ 135,84
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van W Classic Micro
W Classic Micro
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 133,22
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van W Classic Micro
W Classic Micro
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 133,22
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van W Classic Micro
W Classic Micro
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 133,22
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Laarzen Ugg 1173891-169 voor Dames
Laarzen Ugg 1173891-169 voor Dames
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 163,00
-€ 29,78
€ 133,22
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Laarzen Ugg 1173891 voor Dames
Laarzen Ugg 1173891 voor Dames
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 177,00
-€ 43,78
€ 133,22
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Ugg Elea slippers, beige, maat EU 40, dames. Beige, maat EU 40
Ugg Elea slippers, beige, maat EU 40, dames. Beige, maat EU 40
€ 118,22
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands