BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset: Witte thee en gember geur - 9-delige cadeauverpakking in een doos met handgrepen

€ 19,99

€ 20,19 / 1l

plus € 8,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – vr 2 oktober
Bij bestelling binnen
7h 33m 31s
Onze bestedeals
Cadeausets lichaamsverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Complete set van zachte IDC bad- en verzorgingsproducten, 1 stuk
Complete set van zachte IDC bad- en verzorgingsproducten, 1 stuk
€ 18,94/1l
€ 17,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van IDC Institute - Bronzen Geschenkgids, 4-delig - Sandelhout - Badkamer set
IDC Institute - Bronzen Geschenkgids, 4-delig - Sandelhout - Badkamer set
€ 36,35/1l
€ 19,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van IDC Institute - Bronzen Geschenkgarnituur, 5-delig - Sandelhout - Verzorgingsset voor het lichaam
IDC Institute - Bronzen Geschenkgarnituur, 5-delig - Sandelhout - Verzorgingsset voor het lichaam
€ 21,97/1l
€ 19,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Cadeauset voor dames - Geur van tuinpeonie - 4-delige verzorgingsset voor het lichaam - 150 ml
Cadeauset voor dames - Geur van tuinpeonie - 4-delige verzorgingsset voor het lichaam - 150 ml
€ 66,60/1l
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Kokosnoot & aardbeien geur - 10-delige cadeauverpakking in vintage badkuipstijl
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Kokosnoot & aardbeien geur - 10-delige cadeauverpakking in vintage badkuipstijl
€ 30,18/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset, rozengeur - 15-delige beautygeschenkset in een vintage cadeauverpakking
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset, rozengeur - 15-delige beautygeschenkset in een vintage cadeauverpakking
€ 19,32/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Aloe Vera - 11-delige cadeauverpakking in een gevlochten mand
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Aloe Vera - 11-delige cadeauverpakking in een gevlochten mand
€ 23,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Luxe Vanilla Spa Beauty Set - 6-delige badkamer set in stiletto wit - Wellness douche- en badset voor vrouwen
BRUBAKER Luxe Vanilla Spa Beauty Set - 6-delige badkamer set in stiletto wit - Wellness douche- en badset voor vrouwen
€ 352,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 29,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Beauty Set "Love" met passievruchtgeur - Bad- en doucheset - 12-delige cadeauverpakking met decoratieve badkuip
BRUBAKER Beauty Set "Love" met passievruchtgeur - Bad- en doucheset - 12-delige cadeauverpakking met decoratieve badkuip
€ 39,27/1l
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset met kokosnoot- en aardbeiengeur - 5-delige cadeauverpakking
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset met kokosnoot- en aardbeiengeur - 5-delige cadeauverpakking
€ 39,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics - Bedankt, mama - 7-delige moederdagset voor bad en douche - Geur van roos en vanille - Geschenkartikel in een vintage mand, kleur roze
BRUBAKER Cosmetics - Bedankt, mama - 7-delige moederdagset voor bad en douche - Geur van roos en vanille - Geschenkartikel in een vintage mand, kleur roze
€ 38,45/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 24,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Badset "Pfingstrose & Vanille" met keramische badkuip in schelpvorm, 7-delig
BRUBAKER Badset "Pfingstrose & Vanille" met keramische badkuip in schelpvorm, 7-delig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 27,95
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics: Bad- en doucheset met lavendel-magnoliedouche – 7-delige cadeauverpakking in een decoratieve mand
BRUBAKER Cosmetics: Bad- en doucheset met lavendel-magnoliedouche – 7-delige cadeauverpakking in een decoratieve mand
€ 166,56/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Vanille, Roos, Munt - 5-delige cadeauverpakking voor dames
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Vanille, Roos, Munt - 5-delige cadeauverpakking voor dames
€ 49,97/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Wellness Badset - Cranberry - 9-delig cadeaupakket met verzorgings- en massageaccessoires, verpakt in een decoratief badkuipmodel
BRUBAKER Cosmetics Wellness Badset - Cranberry - 9-delig cadeaupakket met verzorgings- en massageaccessoires, verpakt in een decoratief badkuipmodel
€ 15,38/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 19,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset, geur: klaproos - 14-delige cadeauverpakking in een plantenmand - met nagelborstel
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset, geur: klaproos - 14-delige cadeauverpakking in een plantenmand - met nagelborstel
€ 27,42/1l
€ 37,99
-13%
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics - Bedankt, mama - 5-delige moederdag bad- en doucheset - Roos-vanille geur - Geschenkgarnituur in een beker met hartdecoratie
BRUBAKER Cosmetics - Bedankt, mama - 5-delige moederdag bad- en doucheset - Roos-vanille geur - Geschenkgarnituur in een beker met hartdecoratie
€ 31,22/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Spa Sport Musk - Verzorgingsset voor mannen, 8-delig, bestaande uit: douchegel, shampoo, deodorant, gezichtscrème, scrub, bodylotion, zeep en washandje
BRUBAKER Cosmetics Spa Sport Musk - Verzorgingsset voor mannen, 8-delig, bestaande uit: douchegel, shampoo, deodorant, gezichtscrème, scrub, bodylotion, zeep en washandje
€ 57,36/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics: Bad- en verzorgingsset in een houten kast - Wellness badset voor vrouwen - Dames cadeau set met houten decoratie, geur van aloë vera
BRUBAKER Cosmetics: Bad- en verzorgingsset in een houten kast - Wellness badset voor vrouwen - Dames cadeau set met houten decoratie, geur van aloë vera
€ 19,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 19,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Vanille - 7-delige cadeauverpakking in een decoratieve badkuip
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Vanille - 7-delige cadeauverpakking in een decoratieve badkuip
€ 45,44/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 24,99
Verkoper: BRUBAKER

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset "White Tea & Ginger" - Geur van witte thee en gember - 8-delige cadeauverpakking

Dompel uzelf onder in de subtiele geur van de delicate bloemblaadjes van witte thee, de meest kostbare van alle theesoorten. Elegant en verleidelijk, deze geur nodigt u uit om te ontspannen en tot rust te komen...

De cadeauverpakking bevat:

  • 260 ml douchegel,
  • 260 ml badschuim,
  • 130 ml bodyspray,
  • 120 ml bodylotion,
  • 120 ml scrub,
  • 200 g badzout,
  • een zachte badspong,
  • een decoratieve doos met handvatten.

Een betoverend bad voor alle zintuigen: de geurige BRUBAKER beautyproducten verwennen uw huid met veel hydratatie en verzorgen normale en droge huid op een zachte manier.

De decoratieve doos, bekleed met stof en voorzien van handvatten, ziet er niet alleen mooi uit met de set, maar kan ook worden hergebruikt om bijvoorbeeld cosmetica of andere items in op te bergen.

Dierproeven voor cosmetica? Wij zeggen nee! Daarom testen wij alle BRUBAKER beautyproducten uitsluitend op onszelf.

Model
Weißer Tee und Ingwer
Gewicht
200 g
Inhoud
990 ml
Ingrediënten
SHOWERGEL: WATER (AQUA), NATRIUM LAURETH SULFAAT, NATRIUMCHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCAMIDE MEA, PARFUM, DISODIUM EDTA, CITROENZUUR, FENOXYETHANOL, BENZYLALCOHOL, FD&C RED NO.4 (CI14700), FD&C BLUE NO.1 (CI42090), FD&C YELLOW NO.5 (CI19140), CITAL, LIMONEEN. BADSCHUIM: WATER (AQUA), NATRIUM LAURETH SULFAAT, NATRIUMCHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCAMIDE MEA, GLYCOL DISTEARAAT, PARFUM, DISODIUM EDTA, CITROENZUUR, FENOXYETHANOL, BENZYLALCOHOL, FD&C RED NO.4 (CI14700), FD&C BLUE NO.1 (CI42090), FD&C YELLOW NO.5 (CI19140), CITAL, LIMONEEN. LICHAMSVERSPUITING: WATER (AQUA), ALCOHOL, GLYCERINE, PEG-40 GEHYDROGENEERDE CASTOROLIE, PARFUM, DISODIUM EDTA, FENOXYETHANOL, CHLORFENESINE, FD&C RED NO.4 (CI14700), FD&C BLUE NO.1 (CI42090), FD&C YELLOW NO.5 (CI19140), CITAL, LINALOOL, CITRONELLOL, LIMONEEN, GERANIOL. LICHAMLOTION: WATER (AQUA), MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM), CETEARYL ALCOHOL, AMMONIUM POLYACRYLATE, C13-16 ISOPARAFFIN, LAURETH-30, GLYCERINE, STEAANZURE, GLYCERYL STEARAAT, PEG-40 SORBITAN STEARAAT, POTASSIUM CETYL FOSFAAT, CARBOMEER, NATRIUMHYDROXIDE, PARFUM, FENOXYETHANOL, CHLORFENESINE, FD&C RED NO.4 (CI14700), FD&C BLUE NO.1 (CI42090), FD&C YELLOW NO.5 (CI19140), CITAL, LINALOOL, CITRONELLOL, LIMONEEN, GERANIOL. LICHAMSCRUB: WATER (AQUA), GLYCERINE, CELLULOSE, PEG-40 GEHYDROGENEERDE CASTOROLIE, NATRIUMHYDROXIDE, CARBOMEER, FENOXYETHANOL, PARFUM, BENZYLALCOHOL, FD&C RED NO.4 (CI14700), FD&C BLUE NO.1 (CI42090), FD&C YELLOW NO.5 (CI19140), CITAL, LIMONEEN. BADZOUTEN: NATRIUMCHLORIDE, PARFUM, CITAL, LIMONEEN.
Fabrikant
EAN
4251219610320
MPN (Manufacturer Part Number)
16CA12

Model
Weißer Tee und Ingwer
Gewicht
200 g
Inhoud
990 ml
Ingrediënten
SHOWERGEL: WATER (AQUA), NATRIUM LAURETH SULFAAT, NATRIUMCHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCAMIDE MEA, PARFUM, DISODIUM EDTA, CITROENZUUR, FENOXYETHANOL, BENZYLALCOHOL, FD&C RED NO.4 (CI14700), FD&C BLUE NO.1 (CI42090), FD&C YELLOW NO.5 (CI19140), CITAL, LIMONEEN. BADSCHUIM: WATER (AQUA), NATRIUM LAURETH SULFAAT, NATRIUMCHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCAMIDE MEA, GLYCOL DISTEARAAT, PARFUM, DISODIUM EDTA, CITROENZUUR, FENOXYETHANOL, BENZYLALCOHOL, FD&C RED NO.4 (CI14700), FD&C BLUE NO.1 (CI42090), FD&C YELLOW NO.5 (CI19140), CITAL, LIMONEEN. LICHAMSVERSPUITING: WATER (AQUA), ALCOHOL, GLYCERINE, PEG-40 GEHYDROGENEERDE CASTOROLIE, PARFUM, DISODIUM EDTA, FENOXYETHANOL, CHLORFENESINE, FD&C RED NO.4 (CI14700), FD&C BLUE NO.1 (CI42090), FD&C YELLOW NO.5 (CI19140), CITAL, LINALOOL, CITRONELLOL, LIMONEEN, GERANIOL. LICHAMLOTION: WATER (AQUA), MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM), CETEARYL ALCOHOL, AMMONIUM POLYACRYLATE, C13-16 ISOPARAFFIN, LAURETH-30, GLYCERINE, STEAANZURE, GLYCERYL STEARAAT, PEG-40 SORBITAN STEARAAT, POTASSIUM CETYL FOSFAAT, CARBOMEER, NATRIUMHYDROXIDE, PARFUM, FENOXYETHANOL, CHLORFENESINE, FD&C RED NO.4 (CI14700), FD&C BLUE NO.1 (CI42090), FD&C YELLOW NO.5 (CI19140), CITAL, LINALOOL, CITRONELLOL, LIMONEEN, GERANIOL. LICHAMSCRUB: WATER (AQUA), GLYCERINE, CELLULOSE, PEG-40 GEHYDROGENEERDE CASTOROLIE, NATRIUMHYDROXIDE, CARBOMEER, FENOXYETHANOL, PARFUM, BENZYLALCOHOL, FD&C RED NO.4 (CI14700), FD&C BLUE NO.1 (CI42090), FD&C YELLOW NO.5 (CI19140), CITAL, LIMONEEN. BADZOUTEN: NATRIUMCHLORIDE, PARFUM, CITAL, LIMONEEN.
Fabrikant
EAN
4251219610320
MPN (Manufacturer Part Number)
16CA12
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics: Bad- en doucheset met de geur van lavendel en munt - 12-delige cadeauverpakking in een decoratieve jutebox
BRUBAKER Cosmetics: Bad- en doucheset met de geur van lavendel en munt - 12-delige cadeauverpakking in een decoratieve jutebox
€ 21,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Kokosnoot & aardbeien geur - 10-delige cadeauverpakking in vintage badkuipstijl
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Kokosnoot & aardbeien geur - 10-delige cadeauverpakking in vintage badkuipstijl
€ 30,18/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset, rozengeur - 15-delige beautygeschenkset in een vintage cadeauverpakking
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset, rozengeur - 15-delige beautygeschenkset in een vintage cadeauverpakking
€ 19,32/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Aloe Vera - 11-delige cadeauverpakking in een gevlochten mand
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Aloe Vera - 11-delige cadeauverpakking in een gevlochten mand
€ 23,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset met kokosnoot- en aardbeiengeur - 5-delige cadeauverpakking
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset met kokosnoot- en aardbeiengeur - 5-delige cadeauverpakking
€ 39,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics - Bedankt, mama - 7-delige moederdagset voor bad en douche - Geur van roos en vanille - Geschenkartikel in een vintage mand, kleur roze
BRUBAKER Cosmetics - Bedankt, mama - 7-delige moederdagset voor bad en douche - Geur van roos en vanille - Geschenkartikel in een vintage mand, kleur roze
€ 38,45/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 24,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics: Badset met 8 delen, eenhoorn, kleurrijke regenboog, met de geur van vanille en lavendel, in een zilveren badkuip
BRUBAKER Cosmetics: Badset met 8 delen, eenhoorn, kleurrijke regenboog, met de geur van vanille en lavendel, in een zilveren badkuip
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 19,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Vanille, Roos, Munt - 14-delige cadeauverpakking in een doos met handgrepen
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Vanille, Roos, Munt - 14-delige cadeauverpakking in een doos met handgrepen
€ 34,08/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Vanille, Roos, Munt - 5-delige cadeauverpakking voor dames
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Vanille, Roos, Munt - 5-delige cadeauverpakking voor dames
€ 49,97/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Beauty Verzorgingsset - met lavendel-, salie- en muntextracten - Geschenkset in een mand met handvat
BRUBAKER Cosmetics Beauty Verzorgingsset - met lavendel-, salie- en muntextracten - Geschenkset in een mand met handvat
€ 28,29/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Badset "Pfingstrose & Vanille" met keramische badkuip in schelpvorm, 7-delig
BRUBAKER Badset "Pfingstrose & Vanille" met keramische badkuip in schelpvorm, 7-delig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 27,95
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics, 10-delige bad- en doucheset, framboos en champagne - verzorgingsset, cadeauverpakking in metalen badplank, rosé goud
BRUBAKER Cosmetics, 10-delige bad- en doucheset, framboos en champagne - verzorgingsset, cadeauverpakking in metalen badplank, rosé goud
€ 23,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics - Verzorgingsset met 6 producten - Winter Wonder - Beauty cadeau set met vanillegeur - inclusief glinsterende slee in zilver
BRUBAKER Cosmetics - Verzorgingsset met 6 producten - Winter Wonder - Beauty cadeau set met vanillegeur - inclusief glinsterende slee in zilver
€ 49,97/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 19,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Luxe Vanilla Spa Beauty Set - 6-delige badkamer set in stiletto wit - Wellness douche- en badset voor vrouwen
BRUBAKER Luxe Vanilla Spa Beauty Set - 6-delige badkamer set in stiletto wit - Wellness douche- en badset voor vrouwen
€ 352,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 29,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Beauty Set "Love" met passievruchtgeur - Bad- en doucheset - 12-delige cadeauverpakking met decoratieve badkuip
BRUBAKER Beauty Set "Love" met passievruchtgeur - Bad- en doucheset - 12-delige cadeauverpakking met decoratieve badkuip
€ 39,27/1l
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset, geur: klaproos - 14-delige cadeauverpakking in een plantenmand - met nagelborstel
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset, geur: klaproos - 14-delige cadeauverpakking in een plantenmand - met nagelborstel
€ 27,42/1l
€ 37,99
-13%
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Douche- en badset Aloe Vera - 5-delige dames cadeauverpakking - Beauty set voor vrouwen
BRUBAKER Cosmetics Douche- en badset Aloe Vera - 5-delige dames cadeauverpakking - Beauty set voor vrouwen
€ 56,22/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 403
€ 33,20
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Adventskalender - 24 producten voor lichaam en bad - XXL kerstkalender voor vrouwen - "Cities Landmark" in roze
BRUBAKER Cosmetics Adventskalender - 24 producten voor lichaam en bad - XXL kerstkalender voor vrouwen - "Cities Landmark" in roze
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 39,99
-25%
€ 29,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Stalen kookpan-set - 12-delig - Panelen en pannen met glazen deksels
Stalen kookpan-set - 12-delig - Panelen en pannen met glazen deksels
3,1Gemiddelde beoordeling: 3,1 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 54,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Kersenbloesem - 8-delige cadeauverpakking in een decoratieve badkuip
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Kersenbloesem - 8-delige cadeauverpakking in een decoratieve badkuip
€ 178,50/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 24,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Biofresh - Drkov douchegel, mild en geschikt voor dagelijks gebruik, Rose of Bulgaria lijn
Biofresh - Drkov douchegel, mild en geschikt voor dagelijks gebruik, Rose of Bulgaria lijn
€ 61,15/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 10,06
-20%
€ 7,95
Verkoper: RosesOils
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics: Bad- en verzorgingsset in een houten kast - Wellness badset voor dames - Geschenkset voor vrouwen met houten decoratie en perzikgeur
BRUBAKER Cosmetics: Bad- en verzorgingsset in een houten kast - Wellness badset voor dames - Geschenkset voor vrouwen met houten decoratie en perzikgeur
€ 24,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 24,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset met kokosnoot- en aardbeiengeur - 5-delige cadeauverpakking in een geschenkdoos
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset met kokosnoot- en aardbeiengeur - 5-delige cadeauverpakking in een geschenkdoos
€ 37,02/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 19,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics, 5-delige eenhoorn beauty set, kleurrijke regenboog, met vanille-lavendel geur, in een grote koffiemok, blauw en wit
BRUBAKER Cosmetics, 5-delige eenhoorn beauty set, kleurrijke regenboog, met vanille-lavendel geur, in een grote koffiemok, blauw en wit
€ 24,27/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 16,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics - Set van 10 producten voor bad en verzorging - Cadeauset - Watermeloen & Komkommer - In een vintage make-upkist, wit
BRUBAKER Cosmetics - Set van 10 producten voor bad en verzorging - Cadeauset - Watermeloen & Komkommer - In een vintage make-upkist, wit
€ 19,99/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 19,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Luxe Kersenbloesem Schoonheidsserie - 6-delige bad- en doucheset - Geschenkartikel in keramiek, roze kleur
BRUBAKER Cosmetics Luxe Kersenbloesem Schoonheidsserie - 6-delige bad- en doucheset - Geschenkartikel in keramiek, roze kleur
€ 72,27/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 29,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset, geur: klaproos - 7-delige cadeauverpakking in een vintage plantenpot
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset, geur: klaproos - 7-delige cadeauverpakking in een vintage plantenpot
€ 19,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van 16-inch kinderfiets, mountainbike
16-inch kinderfiets, mountainbike
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 85
€ 121,00
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Vanille - 7-delige cadeauverpakking in een decoratieve badkuip
BRUBAKER Cosmetics Bad- en doucheset Vanille - 7-delige cadeauverpakking in een decoratieve badkuip
€ 45,44/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 24,99
Verkoper: BRUBAKER

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 6 beoordelingen
Beoordeeld op 28 augustus 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Lavendel
Beoordeeld op 10 augustus 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Ik vind het erg leuk
Beoordeeld op 30 november 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 17 september 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 22 februari 2024 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 6 juli 2023 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Reinigingsgel voor het gezicht 2-in-1 Eight Hour HydraPlay (dagelijkse reiniger), 125 ml
Reinigingsgel voor het gezicht 2-in-1 Eight Hour HydraPlay (dagelijkse reiniger), 125 ml
€ 18,36
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sisley Eau de Campagne 100 ml Eau de Toilette set met milde bad- en douchegel
Sisley Eau de Campagne 100 ml Eau de Toilette set met milde bad- en douchegel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 81,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 816,00/1l
Productafbeelding van Rituals, The Ritual of Jing cadeauverpakking M
Rituals, The Ritual of Jing cadeauverpakking M
€ 43,86
-2%
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 36,80/1kg
Productafbeelding van Rituals, de geschenkset "The Ritual of Karma" (voor mannen)
Rituals, de geschenkset "The Ritual of Karma" (voor mannen)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 96,45/1l
Productafbeelding van Rituals Ayurveda Kleine Geschenkset: Doucheolie 75 ml / Schuimende Douchegel 50 ml / Haar- en Lichaamsnevel 20 ml / Lichaamscreme 70 ml
Rituals Ayurveda Kleine Geschenkset: Doucheolie 75 ml / Schuimende Douchegel 50 ml / Haar- en Lichaamsnevel 20 ml / Lichaamscreme 70 ml
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 33,03
Verkoper: PerfumTraders
€ 73,89/1kg
Productafbeelding van Geschenkset voor mannen Diesel D By Diesel, 1x 30 ml, 1x 75 ml
Geschenkset voor mannen Diesel D By Diesel, 1x 30 ml, 1x 75 ml
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 142,80/1kg
Productafbeelding van Rituals Jing Proefset, 245 ml
Rituals Jing Proefset, 245 ml
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 349,71/1l
Productafbeelding van Foamende douchegel 50 ml / Lichaams scrub 125 g / Lichaamslotion 70 ml - Rituals Karma proefset
Foamende douchegel 50 ml / Lichaams scrub 125 g / Lichaamslotion 70 ml - Rituals Karma proefset
€ 25,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 74,82/1kg
Productafbeelding van Rituals Ayurveda Lichaamsroom, navulverpakking
Rituals Ayurveda Lichaamsroom, navulverpakking
€ 27,54
-14%
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 106,64/1l
Productafbeelding van Rituals Homme verzorgingsset voor de huid - Proefset
Rituals Homme verzorgingsset voor de huid - Proefset
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 98,87/1kg
Productafbeelding van Scottish Fine Soaps, Geschenkgewicht voor heren - Vetiver en sandelhout, 4 stuks
Scottish Fine Soaps, Geschenkgewicht voor heren - Vetiver en sandelhout, 4 stuks
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Scottish Fine Soaps Geschenkartikel Calluna Botanicals, 4-delig
Scottish Fine Soaps Geschenkartikel Calluna Botanicals, 4-delig
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 52,20/1kg
Productafbeelding van IDC Institute - Cadeauset Garden, 6-delig - Wilde bloemen - Badset met standaard
IDC Institute - Cadeauset Garden, 6-delig - Wilde bloemen - Badset met standaard
€ 29,99
Verkoper: Lemonbite
€ 55,54/1l
Productafbeelding van IDC Institute - Geschenkgiftset voor Heren - Douchegel en Lichaamsmelk - Verzorging voor mannen
IDC Institute - Geschenkgiftset voor Heren - Douchegel en Lichaamsmelk - Verzorging voor mannen
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
€ 21,98/1l
Productafbeelding van IDC Institute - Geschenkmand 6-delig - Kersenbloesem - Badset Kersenbloesem
IDC Institute - Geschenkmand 6-delig - Kersenbloesem - Badset Kersenbloesem
€ 23,99
Verkoper: Lemonbite
€ 37,19/1l
Productafbeelding van IDC Institute - Cadeauset Rosé, 3-delig - Jasmijn en Roos - Badset met kaars
IDC Institute - Cadeauset Rosé, 3-delig - Jasmijn en Roos - Badset met kaars
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
€ 38,42/1l
Productafbeelding van IDC Institute - Geschenkgiftset Gold - Douchegel en Lichaamsmelk - Vanille - 2x200ml
IDC Institute - Geschenkgiftset Gold - Douchegel en Lichaamsmelk - Vanille - 2x200ml
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
€ 19,97/1l
Productafbeelding van IDC Institute - Geschenkgewicht Gold - Douchegel en Lichaamsmelk - Vanille
IDC Institute - Geschenkgewicht Gold - Douchegel en Lichaamsmelk - Vanille
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 46,60/1l
Productafbeelding van MAGIC STUDIO Roze Nagelstyling Set
MAGIC STUDIO Roze Nagelstyling Set
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 623,75/1l
Productafbeelding van Magic Studio Nagellakset voor meisjes, 2x4 ml
Magic Studio Nagellakset voor meisjes, 2x4 ml
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 623,75/1l