Aantal stuks:

480
  • 48
    Beschikbare opties weergeven
  • 96
  • 144
  • 288
  • 480

Gewicht:

180 g
  • 170 g
    Beschikbare opties weergeven
  • 180 g

480 kunstrozen, rood, kunstbloemen, decoratieve bloemen, met stelen en bladeren, rode bloemkoppen, decoratieve planten, hoogte: 26 cm, rood

€ 64,99

€ 361,06 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

za 3 – wo 7 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Overige strooidecoratie & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 1000 stuks, rozenblaadjes, bloemblaadjes, decoratie voor bruiloften, rozenbloemen, feest
1000 stuks, rozenblaadjes, bloemblaadjes, decoratie voor bruiloften, rozenbloemen, feest
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,10
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Kunstrozenblaadjes - 2000 stuks - Voor decoratie - Rood
Kunstrozenblaadjes - 2000 stuks - Voor decoratie - Rood
€ 34,05
Gratis bezorging
Verkoper: Apizoo
Productafbeelding van Solidchoice - 50 Stuks Groene Kunstbladeren voor Bloemstukken en Decoratie
Solidchoice - 50 Stuks Groene Kunstbladeren voor Bloemstukken en Decoratie
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: Vaihana
Productafbeelding van Omgoods - 8 Stuks Kunstmatige Rode Kerstster Bloemen voor Decoratie
Omgoods - 8 Stuks Kunstmatige Rode Kerstster Bloemen voor Decoratie
€ 61,95
Gratis bezorging
Verkoper: VosRetail
Productafbeelding van Kunstbloemen, zijdenrozen, decoratie voor interieur, 21 stuks, rood
Kunstbloemen, zijdenrozen, decoratie voor interieur, 21 stuks, rood
€ 101,69
Verkoper: BlissShopping
Productafbeelding van Rosenblaadjes - Gedroogd en kunstmatig - Voor decoratie - 6000 stuks - Rood en roze
Rosenblaadjes - Gedroogd en kunstmatig - Voor decoratie - 6000 stuks - Rood en roze
€ 38,98
Gratis bezorging
Verkoper: Apizoo
Productafbeelding van Kunstmadeliefjes 10 stuks, oranje, voor woondecoratie
Kunstmadeliefjes 10 stuks, oranje, voor woondecoratie
€ 38,95
Gratis bezorging
Verkoper: Kimuri
Productafbeelding van Elzusha - Set van 50 Kunstmatige Zijde Anjer Bloemen met Stelen
Elzusha - Set van 50 Kunstmatige Zijde Anjer Bloemen met Stelen
€ 36,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ambar
Productafbeelding van Kunststof Rozen Bladeren, 100 Stuks voor DIY Decoratie
Kunststof Rozen Bladeren, 100 Stuks voor DIY Decoratie
€ 50,95
Gratis bezorging
Verkoper: VosRetail
Productafbeelding van Solidchoice - Kunstmatige Zijden Anjer Bloemhoofd Set - Bruiloft Decoratie - Rood - Bloemstukken - DIY Projecten - 50 Stuks
Solidchoice - Kunstmatige Zijden Anjer Bloemhoofd Set - Bruiloft Decoratie - Rood - Bloemstukken - DIY Projecten - 50 Stuks
€ 41,95
Gratis bezorging
Verkoper: AveliraMarket
Productafbeelding van Solidchoice - Kunstmatige Gypsophila Bloemen 18 Stuks voor Decoratie
Solidchoice - Kunstmatige Gypsophila Bloemen 18 Stuks voor Decoratie
€ 63,95
Gratis bezorging
Verkoper: SilkyStar
Productafbeelding van MagicHome kerstdecoratie, pauw, roze, veren, 50x20x23 cm
MagicHome kerstdecoratie, pauw, roze, veren, 50x20x23 cm
€ 20,83
-52%
€ 9,85
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Grote Pampasgrasboeket van 100cm voor Boho Decoratie
Grote Pampasgrasboeket van 100cm voor Boho Decoratie
€ 61,95
Gratis bezorging
Verkoper: VosRetail
Productafbeelding van 10 Stuks Kunstmatige Anthurium Lelies voor Decoratie
10 Stuks Kunstmatige Anthurium Lelies voor Decoratie
€ 53,95
Gratis bezorging
Verkoper: VosRetail
Productafbeelding van Omgoods - 24 Stuks Kunstrozen met Stelen voor Decoratie
Omgoods - 24 Stuks Kunstrozen met Stelen voor Decoratie
€ 68,95
Gratis bezorging
Verkoper: Avenique
Productafbeelding van Kunstmatige bloemen 2 stuks, geel, voor decoratie
Kunstmatige bloemen 2 stuks, geel, voor decoratie
€ 40,95
Gratis bezorging
Verkoper: Kimuri
Productafbeelding van Kunstbloemen 70 stuks, 2-5 cm, zijdebloemen, voor DIY
Kunstbloemen 70 stuks, 2-5 cm, zijdebloemen, voor DIY
€ 35,95
Gratis bezorging
Verkoper: Kimuri
Productafbeelding van Kunstmadeliefjes 12 Stuks - Zeer Realistische Zijde Bloemen voor Decoratie
Kunstmadeliefjes 12 Stuks - Zeer Realistische Zijde Bloemen voor Decoratie
€ 50,95
Gratis bezorging
Verkoper: VosRetail
Productafbeelding van Solidchoice - Set van 50 Kunstmatige Zijde Anjers voor Decoratie
Solidchoice - Set van 50 Kunstmatige Zijde Anjers voor Decoratie
€ 41,95
Gratis bezorging
Verkoper: LawnCommerce
Productafbeelding van 50 Stuks Kunstmatige Zijde Anjer Bloemhoofden - Decoratie Set
50 Stuks Kunstmatige Zijde Anjer Bloemhoofden - Decoratie Set
€ 33,95
Gratis bezorging
Verkoper: Vaihana

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Nooit meer water geven aan kunstrozen! Versier uw woning met losse bloemen of gegroepeerd als boeket. Deze decoratieve bloemen van polyester zijn gemakkelijk in onderhoud en hoeven alleen af en toe afgestoft te worden, indien nodig. Maak uw geliefde blij met kunstbloemen als cadeau. In tegenstelling tot traditionele planten, zijn deze kunstrozen onveranderlijk. De kunstbloemen zijn tijdloos en geurneutraal - ideaal decoratiemateriaal voor elke gelegenheid.

Kunstrozen rood, 480 stuks, details

  • Afmetingen per roos (hoogte x diameter): ca. 26 x 8 cm
  • Lengte stengel: ca. 20,5 cm
  • Hoogte bloem: ca. 5,5 cm
  • Totaal gewicht: ca. 180 g
  • Materiaal: Polyester
  • Kleur: Rood


Decoratieve bloemen voor romantiek

  • Kunstplanten voor decoratie
  • Met stengel en bladeren
  • Bladeren zijn in hoogte verstelbaar
  • Los of als boeket
  • Geschikt voor bruiloften, Valentijnsdag en andere gelegenheden.


Inhoud levering

  • 480x Kunstrozen rood
  • Decoratieartikelen zijn niet inbegrepen.
Gewicht
180 g
Kleur
Rood
Materiaal
Polyester
Materiaalsamenstelling
100% polyester
Fabrikant
Aantal stuks
480
EAN
4052025268510
MPN (Manufacturer Part Number)
10026851_0

Gewicht
180 g
Kleur
Rood
Materiaal
Polyester
Materiaalsamenstelling
100% polyester
Fabrikant
Aantal stuks
480
EAN
4052025268510
MPN (Manufacturer Part Number)
10026851_0
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Fini Kauwgommeloentjes - 1 kilo
Fini Kauwgommeloentjes - 1 kilo
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,25
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van 96 kunstrozen, rood, kunstbloemen, decoratieve kunstbloemen, rozen met stengel en bladeren, rode bloemkoppen, hoogte: 26 cm, rood
96 kunstrozen, rood, kunstbloemen, decoratieve kunstbloemen, rozen met stengel en bladeren, rode bloemkoppen, hoogte: 26 cm, rood
€ 127,72/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van 288 kunstrozen, rood, kunstbloemen, decoratieve kunstbloemen, rozen met stengel en bladeren, rode bloemkoppen, hoogte: 26 cm, rood
288 kunstrozen, rood, kunstbloemen, decoratieve kunstbloemen, rozen met stengel en bladeren, rode bloemkoppen, hoogte: 26 cm, rood
€ 249,94/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van 144 kunstrozen, rood, kunstbloemen, decoratieve bloemen, met stelen en bladeren, rode bloemkoppen, decoratieve planten, hoogte: 26 cm, rood
144 kunstrozen, rood, kunstbloemen, decoratieve bloemen, met stelen en bladeren, rode bloemkoppen, decoratieve planten, hoogte: 26 cm, rood
€ 166,61/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays Kunstrozen, rood, kunstbloemen, decoratieve kunstbloemen, 48 stuks met stelen en bladeren, rode bloemkoppen, hoogte: 26 cm, rood
Relaxdays Kunstrozen, rood, kunstbloemen, decoratieve kunstbloemen, 48 stuks met stelen en bladeren, rode bloemkoppen, hoogte: 26 cm, rood
€ 105,82/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van 1000 stuks, rozenblaadjes, bloemblaadjes, decoratie voor bruiloften, rozenbloemen, feest
1000 stuks, rozenblaadjes, bloemblaadjes, decoratie voor bruiloften, rozenbloemen, feest
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,10
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van ULTIMEA 1080P Beamer, vernieuwde versie met obstakeldetectie, 700 ANSI lumen, 15000:1 contrast, intelligente beeldcorrectie, model Apollo-P40
ULTIMEA 1080P Beamer, vernieuwde versie met obstakeldetectie, 700 ANSI lumen, 15000:1 contrast, intelligente beeldcorrectie, model Apollo-P40
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 80
€ 241,98
Gratis bezorging
Verkoper: UltimeaGmbH
Productafbeelding van Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 48,70
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 27,89
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
€ 88,01/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 19,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HOMCOM Elektrische scooter, in hoogte verstelbaar, geschikt voor gewichten tot 50 kg, vanaf 6 jaar
HOMCOM Elektrische scooter, in hoogte verstelbaar, geschikt voor gewichten tot 50 kg, vanaf 6 jaar
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 139,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Monzana Knuffelbeer, groot (L 50 cm), wit, zachte knuffel van pluche
Monzana Knuffelbeer, groot (L 50 cm), wit, zachte knuffel van pluche
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 22,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Partyjoker 10 Confettikanonnen, kleurrijk - Eenvoudig en veilig in gebruik - Confettistraal van 5-8 meter lang - Geschikt voor binnen- en buitengebruik
Partyjoker 10 Confettikanonnen, kleurrijk - Eenvoudig en veilig in gebruik - Confettistraal van 5-8 meter lang - Geschikt voor binnen- en buitengebruik
€ 57,42/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 57,42
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van COSTWAY 12V elektrische tractor voor kinderen, 3-gang, snelheid 3-8 km/u, met afneembare aanhanger, 2,4 GHz afstandsbediening, LED-verlichting, muziek en USB-aansluiting, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar, kleur: groen
COSTWAY 12V elektrische tractor voor kinderen, 3-gang, snelheid 3-8 km/u, met afneembare aanhanger, 2,4 GHz afstandsbediening, LED-verlichting, muziek en USB-aansluiting, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar, kleur: groen
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 64
€ 162,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 870
€ 99,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Jimmy's Popcorn Zoet - 21 x 27 gram
Jimmy's Popcorn Zoet - 21 x 27 gram
€ 26,54/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,05
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Jollein Hemelbed Vintage, 155 cm, Nougatkleur
Jollein Hemelbed Vintage, 155 cm, Nougatkleur
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 57,05
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 38,63
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Tefal Duetto+ pannenset, 3-delig, 20/24/28 cm, model G732S3
Tefal Duetto+ pannenset, 3-delig, 20/24/28 cm, model G732S3
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 174
€ 74,90
-6%
€ 69,73
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van INTEX 28270NP Rechthoekig framezwembad, 220x150x60 cm. Tuinzwembad, geschikt voor gezinnen
INTEX 28270NP Rechthoekig framezwembad, 220x150x60 cm. Tuinzwembad, geschikt voor gezinnen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 116,95
Gratis bezorging
Verkoper: OutatHome
Productafbeelding van Flieks etagebed 140x200 cm, kinderbed in de vorm van een huis met glijbaan en ladder, hoogslaper met lattenbodem, stapelbed van hout met valbeveiliging, wit
Flieks etagebed 140x200 cm, kinderbed in de vorm van een huis met glijbaan en ladder, hoogslaper met lattenbodem, stapelbed van hout met valbeveiliging, wit
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 347,55
-€ 31,50
€ 316,05
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van SONGMICS set van 2 barkrukken, kunstleer, met verstelbare hoogte en 360° draaibaar
SONGMICS set van 2 barkrukken, kunstleer, met verstelbare hoogte en 360° draaibaar
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 160,64
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Denver Tablet TAQ-70353K, 1 GB RAM, 16 GB opslag, kleur: blauw/roze
Denver Tablet TAQ-70353K, 1 GB RAM, 16 GB opslag, kleur: blauw/roze
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 168,00
-€ 5,04
€ 162,96
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 581
€ 129,99
Verkoper: FunLife
Productafbeelding van Kunststof kerstversiering, set van 45 stuks - zilver - Breekvaste kerstballen - Geschikt voor kerstboom, kerstboomversiering
Kunststof kerstversiering, set van 45 stuks - zilver - Breekvaste kerstballen - Geschikt voor kerstboom, kerstboomversiering
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 16,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Kunstgrasmat met nopstructuur voor drainage, 100x200 cm, geschikt voor buiten, balkon of terras
Kunstgrasmat met nopstructuur voor drainage, 100x200 cm, geschikt voor buiten, balkon of terras
€ 8,50/1m²
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 16,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Merax Hoekbank, U-vormig, 4-zits met 2 voetenbankjes, 6 kussens, bank voor de woonkamer, bankstel, sofa, cheille, grijs
Merax Hoekbank, U-vormig, 4-zits met 2 voetenbankjes, 6 kussens, bank voor de woonkamer, bankstel, sofa, cheille, grijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 689,99
-€ 90,00
€ 599,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 101 kerstballen met boomtop, crèmekleurig, witte kerstversiering
BRUBAKER Set van 101 kerstballen met boomtop, crèmekleurig, witte kerstversiering
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 29,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van KOBONA-Tabwee K10 Kids 10,1" Roze Tablet, Google Kids Space, 4+64GB, Android 15 wifi-tablet voor kinderen met kindvriendelijke hoes en stylus, 5000mAh
KOBONA-Tabwee K10 Kids 10,1" Roze Tablet, Google Kids Space, 4+64GB, Android 15 wifi-tablet voor kinderen met kindvriendelijke hoes en stylus, 5000mAh
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 200
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
€ 232,47/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 228
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 6 beoordelingen
Beoordeeld op 5 april 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
TOP
Aantal stuks 96Gewicht 0,18 kg
Beoordeeld op 29 april 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Beste
Aantal stuks 48Gewicht 0,17 kg
Beoordeeld op 19 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Aantal stuks 96Gewicht 0,18 kg
Beoordeeld op 5 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Aantal stuks 480Gewicht 0,18 kg
Beoordeeld op 22 januari 2024 op
Geverifieerde aankoop
Aantal stuks 480Gewicht 0,18 kg
Beoordeeld op 20 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Aantal stuks 96Gewicht 0,18 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Silvesterdecoratieset - 2027 - met meer dan 50 onderdelen, waaronder een grote "Gelukkig Nieuwjaar"-decoratie
Silvesterdecoratieset - 2027 - met meer dan 50 onderdelen, waaronder een grote "Gelukkig Nieuwjaar"-decoratie
€ 8,99
Verkoper: tkgruppe
€ 39,09/1kg
Productafbeelding van Silvesterdecoratieset - Deko 2027 - met ballonnen, confetti-slangen en meer.
Silvesterdecoratieset - Deko 2027 - met ballonnen, confetti-slangen en meer.
€ 8,99
Verkoper: tkgruppe
€ 39,09/1kg
Productafbeelding van De Harry Potter handmatige muziekdoos heeft een prachtig patroon aan de buitenkant en aan de binnenkant staat de tekst gemaakt van hout met een mechaniek.
De Harry Potter handmatige muziekdoos heeft een prachtig patroon aan de buitenkant en aan de binnenkant staat de tekst gemaakt van hout met een mechaniek.
€ 16,99
Verkoper: RESTEQ
€ 169,90/1kg
Productafbeelding van Kunstsneeuw, decoratiesneeuw, pluizige sneeuwvlokken, 150g, geschikt voor kerstdecoraties en knutselwerk
Kunstsneeuw, decoratiesneeuw, pluizige sneeuwvlokken, 150g, geschikt voor kerstdecoraties en knutselwerk
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 246,60/1kg
Productafbeelding van Holzdeko Sneeuwvlokken Kerstman Houten schijfjes, decoratiemateriaal, ongeveer 200 stuks, naturel
Holzdeko Sneeuwvlokken Kerstman Houten schijfjes, decoratiemateriaal, ongeveer 200 stuks, naturel
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 389,90/1kg