3,0



Gebaseerd op 2 beoordelingen
Witte polenta, klassieke variant, 300 gram - Casale Paradiso
€ 5,44
Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 4,95-9%
€ 12,37 / 1kg
plus € 9,90 verzendkosten
Bij jou thuis
Onze bestedeals
Rijst & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Risotto met radicchio, 300 gram - Casale Paradiso
€ 27,83/1kg
€ 9,18
-9%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 8,35
Verkoper: italia-genuss

Polenta, 300 gram - Casale Paradiso
€ 12,83/1kg
€ 4,23
-8%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 3,85
Verkoper: italia-genuss

Witte, langkorrelige rijst, 4 x 100 gram
€ 3,30/1kg
€ 1,58
-16%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 1,32
Verkoper: Katomix

Eurowafel Rijstwafel, natuurlijke variant, 100 gram
€ 16.300,00/1kg
€ 1,63
Verkoper: Katomix

Witte, langkorrelige rijst, 4 x 100 gram
€ 4,27/1kg
€ 1,98
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 1,88
Verkoper: Katomix

Scotti Risotto met truffels, 210 gram.
€ 90,43/1kg
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Italiaans pomporijstgerecht met amaretti, 320 gram (Risotto Zucca e Amaretti)
€ 24,94/1kg
€ 7,98
Verkoper: ItalianGourmetShop

Sonko Jasmijnrijst, 400 gram (4 x 100 gram)
€ 6,57/1kg
€ 2,77
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,63
Verkoper: Katomix

Jasmijnrijst, witte, langkorrelige rijst, 2 kg
€ 1,95/1kg
€ 8,79
Verkoper: Katomix

Seitan in tamari, 700 gram
€ 8,46/1kg
€ 6,40
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 5,92
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Sonko Basmati rijst, 4 x 100 gram
€ 7,05/1kg
€ 3,19
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 3,03
Verkoper: Katomix

Risotto met zwarte truffel, 170 gram
€ 41,76/1kg
€ 7,10
Verkoper: ItalianGourmetShop

Cenos Basmatirijst, 400 gram (4 zakken)
€ 7.175,00/1kg
€ 2,87
Verkoper: Katomix

Casale Paradiso Risotto met porcini-paddenstoelen / risotto met eekhoorntjesbrood, 300 gram.
€ 25,00/1kg
€ 7,50
Verkoper: artbook-service

Tartuflanghe - Risotto met witte truffel - 250 g Carnaroli rijst en 60 g truffeldressing
€ 64,19/1kg
€ 19,90
Verkoper: artbook-service

Basmati rijst - volkoren, 500g
€ 8,36/1kg
€ 4,18
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Cenos Parboiled Rijst, 400 gram (4 x 100 gram)
€ 4,52/1kg
€ 1,91
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 1,81
Verkoper: Katomix

Risotto met zomertruffels, 350 g (Riso Carnaroli)
€ 34,11/1kg
€ 11,94
Verkoper: ItalianGourmetShop

Cenos Parboiled Rijst, langkorrelig, wit, 1 kg
€ 4.570,00/1kg
€ 4,57
Verkoper: Katomix

Bio Wildreis, 500 gram
€ 59,20/1kg
€ 29,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Witte polenta 300 gr. - Casale Paradiso
Kant-en-klare witte polenta. 10 minuten langzaam laten sudderen in kokend water en op smaak brengen met olijfolie of boter.
Het familiebedrijf Casale del Paradiso is opgericht in 1984, maar de passie van de oprichter, Nicola Mammarella, is veel ouder. Hij werd aangemoedigd en geïnspireerd door zijn thuisregio, de Abruzzen. De Abruzzen zijn een kleine regio, gelegen tussen de zee en de bergen, een samensmelting van geuren, kleuren en Italiaanse smaken.
Nicola Mammarella is de oprichter en directeur van het bedrijf. Onder zijn leiding, gekenmerkt door ervaring en passie, heeft Casale del Paradiso in slechts enkele jaren een belangrijke positie verworven in de Europese gastronomie. De basis van het werk van Casale Paradiso is dat de natuur ons alles geeft wat we nodig hebben. Het is absoluut niet nodig om iets toe te voegen om smaakvolle en gezonde gerechten te bereiden!
- Ingrediënten
- zie productafbeelding
- Voedingswaarde
- zie productafbeelding of beschrijving
- Gewicht
- 400 g
- Levensmiddelenbedrijven
- Casale Paradiso
- Verkoopbenaming
- Witte polenta, klassieke variant, 300 gram - Casale Paradiso
- Fabrikant
- Casale Paradiso
- MPN (Manufacturer Part Number)
- TOV-PAR540318__-re-080357
- EAN
- 8018370280795
- Ingrediënten
- zie productafbeelding
- Voedingswaarde
- zie productafbeelding of beschrijving
- Gewicht
- 400 g
- Levensmiddelenbedrijven
- Casale Paradiso
- Verkoopbenaming
- Witte polenta, klassieke variant, 300 gram - Casale Paradiso
- Fabrikant
- Casale Paradiso
- MPN (Manufacturer Part Number)
- TOV-PAR540318__-re-080357
- EAN
- 8018370280795
Gaat ook goed samen met

Gietijzeren pan, diameter 34,5 cm, geschikt voor alle soorten fornuizen, ook voor buitenkeukens, met anti-aanbaklaag
€ 26,49
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec

Relaxdays 10027905, wasrek, metaal, kunststof, zwart, 5 kg, 11 planken, 740 mm
€ 136,58/1m
€ 51,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Witte polenta met porcini-paddenstoelen, 300 gram - Casale Paradiso
€ 26,33/1kg
€ 8,69
-9%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 7,90
Verkoper: italia-genuss

Caputo Cuoco Pizzameel 1 kg – Italiaanse Tipo 00 Pizzabloem voor Napolitaanse Pizza, 13% Eiwit, Geschikt voor Lange Rijstijd
€ 15,49/1kg
€ 16,26
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Royal Tiger Jasmijnrijst, langkorrelig, 5 kg
€ 2,46/1kg
€ 12,94
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 12,29
Verkoper: Katomix

Polenta, 300 gram - Casale Paradiso
€ 12,83/1kg
€ 4,23
-8%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 3,85
Verkoper: italia-genuss

VEVOR kattenbak, 15,2 cm diep, XL, extra grote roestvrijstalen kattenbak met schep, brede zeefbodem en hoge randen, gesloten, geurloos
€ 22,35/1kg
€ 76,00
Gratis bezorging
Verkoper: ExtraShop

Polenta-meel Taragna, 1 kg - Molino Filippini
€ 5,50/1kg
€ 6,05
-9%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 5,50
Verkoper: italia-genuss

Tomado Metaltex Concerto Slim wasrek, 9,5 meter, zilver, met haken voor kledinghangers
€ 67,40/1m
€ 38,50
-15%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 32,35
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax

CASARIA® Zitbank met opbergruimte, inklapbaar, zwart, 80x40x40cm, met beklede deksel, kunstleer, geschikt voor slaapkamer, woonkamer, hal. Zitkist, kistenbank, gestoffeerde bank
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: KadoshopYunley

Grundig VCC 3850 A
€ 90,99
-8%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 83,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

SONGMICS Zitkruk, 37 liter, inklapbare opbergkist, opbergbox, lichtgrijs
€ 47,82
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
€ 7,04
Verkoper: Katomix

Allibert balkon- en tuinmeubelset Rosario, inclusief zitkussens, kleur: grafiet
€ 255,39
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Planten van Frank | 72 Steekpalmplanten | Ilex Crenata 'Jenny' | Heckenplanten | Alternatief voor buxus | Winterhard | Groenblijvend | Tuinplanten
€ 99,00
Gratis bezorging
Verkoper: Viva-Lavandula
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten









Klantbeoordelingen
50% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
50%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%50% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
50%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 20 augustus 2019 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Overal tevreden!
Heerlijke kruidenmix, geweldige klantenservice - een echte aanrader! Nogmaals hartelijk dank.
Beoordeeld op 30 juli 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Vreemde smaak
Ik heb de witte polenta per post besteld. Er is iets mis met deze polenta. De smaak is zuur en erg vreemd.
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Watani Premium Basmati Rijst 10 kg – Extra Lange Korrel 1121 – Geurig en Losse Korrels



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(11)Aantal beoordelingen: 11
€ 29,90
Verkoper: Watani
€ 2,99/1kg

Watani Premium Basmati Rijst 5 kg – Extra Lange Korrel 1121 – Geurig en Losse Korrels



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(11)Aantal beoordelingen: 11
€ 21,90
Verkoper: Watani
€ 4,38/1kg