Kleur:

Wit

Spitzkerzen, 24 cm, 10 stuks | Pearl Metallic

€ 10,68

plus € 7,18 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Overige kaarsen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Drijvende kaars, mat, 40 mm, wit, 1 stuk.
Drijvende kaars, mat, 40 mm, wit, 1 stuk.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,56
-2%
€ 21,11
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Metallic kaars, goud, 12 x 6 cm (1 verpakking / 6 stuks)
Metallic kaars, goud, 12 x 6 cm (1 verpakking / 6 stuks)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 24,33
-5%
€ 23,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Spitzkerzen, 24 cm, 10 stuks | Beige, mat
Spitzkerzen, 24 cm, 10 stuks | Beige, mat
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,08
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Wiedemann 218162.027 Stumpenkaars - 80 x 50 mm, 4 stuks, zilver
Wiedemann 218162.027 Stumpenkaars - 80 x 50 mm, 4 stuks, zilver
€ 43,55
-33%
€ 29,04
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Bolsius Rustiekkaars 300/100 Olivegreen (1 stuk)
Bolsius Rustiekkaars 300/100 Olivegreen (1 stuk)
€ 16,01
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bolsius Metallic Rustiekkaars 190/68 Rood (1 stuk)
Bolsius Metallic Rustiekkaars 190/68 Rood (1 stuk)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,47
-2%
€ 7,27
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Verjaardagskandelen, 14 cm | 12 stuks - Beige
Verjaardagskandelen, 14 cm | 12 stuks - Beige
€ 5,82
Verkoper: POPventure
Cactula Weihnachtsbaum-Figurenkerzen – Vanillia – 3 Stück
Cactula kerstboomfiguurkaarsen – Vanillia – 3 stuks
€ 64,95
Verkoper: Cactula
Productafbeelding van Gouda Kroonkaars Ivoor 200/24 (10 stuks)
Gouda Kroonkaars Ivoor 200/24 (10 stuks)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,33
-2%
€ 9,08
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Cactula Weihnachtsbaum-Figurenkerzen – Raspberry – 3 Stück
Cactula kerstboomfiguurkaarsen – Framboos – 3 stuks
€ 64,95
Verkoper: Cactula
Productafbeelding van Matte kaarsbolletjes, wit, 6 cm (1 verpakking / 10 stuks)
Matte kaarsbolletjes, wit, 6 cm (1 verpakking / 10 stuks)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,28
-10%
€ 14,52
Verkoper: POPventure
Cactula Weihnachtsbaum-Figurenkerzen – Cherries – 3 Stück
Cactula kerstboomfiguurkaarsen – Kersen – 3 stuks
€ 64,95
Verkoper: Cactula
Productafbeelding van Bolsius Horeca Bistro Kaars 180/21,3 Doos 45 Ivoor (1 stuk)
Bolsius Horeca Bistro Kaars 180/21,3 Doos 45 Ivoor (1 stuk)
€ 9,90/1kg
€ 23,77
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Feestkaars 4 - Goud
Feestkaars 4 - Goud
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Kerze, nummer 3, metallic goud, 8 cm
Kerze, nummer 3, metallic goud, 8 cm
€ 3,61
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Rustik Lys - Dinerkaars - Brique - 2,6 × 30 cm
Rustik Lys - Dinerkaars - Brique - 2,6 × 30 cm
€ 2,73
Verkoper: Cactula
Productafbeelding van Clubkaars, mat, wit, 15 x 6 cm (1 verpakking / 6 stuks)
Clubkaars, mat, wit, 15 x 6 cm (1 verpakking / 6 stuks)
€ 19,48
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Bolsius Vlammenbak Citronella - 6 cm / diameter 23 cm
Bolsius Vlammenbak Citronella - 6 cm / diameter 23 cm
€ 30,45
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Feestkaars? Goud
Feestkaars? Goud
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Bolsius Rustiekkaars 300/100 Velvet Red (1 stuk)
Bolsius Rustiekkaars 300/100 Velvet Red (1 stuk)
€ 18,78
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Spitzkaars 24 cm – Elegantie in edel Pearl Metallic

Deze stijlvolle spitskaars met een elegante Pearl Metallic afwerking is een verfijnd accent voor elke tafeldecoratie. Met haar klassieke vorm, een hoogte van 24 cm en de subtiele glans, past ze perfect bij feestelijke gelegenheden zoals bruiloften, gala-diners, jubilea of stijlvolle diners in een intieme setting. De delicate parelmoerachtige uitstraling reflecteert het licht op een elegante manier en geeft de kaars een hoogwaardige, bijna zwevende glans.

Gemaakt van hoogwaardige paraffine, brandt de spitskaars gelijkmatig en zorgt met haar rustige vlam voor een aangename, sfeervolle ambiance. De slanke vorm maakt haar ideaal voor elegante kandelaars of tafelarrangementen. Of het nu als een los item is of in combinatie met meerdere kaarsen, deze kaars zet in elke ruimte stijlvolle accenten.

Het oppervlak is glad en elegant, het Pearl Metallic effect is afhankelijk van het licht soms zacht glanzend, soms subtiel glimmend – nooit opvallend, altijd smaakvol. De kaars is volledig gekleurd, geurneutraal en druipt niet, waardoor ze ideaal is voor gebruik binnenshuis.

Of het nu gaat om een feestelijk gedekte tafel, een romantisch diner of een stijlvolle decoratie, deze spitskaars in Pearl Metallic geeft elke gelegenheid een vleugje luxe en glans.

Hoogte
3.5 cm
Breedte
7.5 cm
Lengte
10 cm
Diameter
2 cm
Gewicht
540 g
Kleur
Wit
Fabrikant
Partydeco
Aantal lampen
10
Aantal stuks
10
EAN
5901157453754
MPN (Manufacturer Part Number)
SKMET-070M

Hoogte
3.5 cm
Breedte
7.5 cm
Lengte
10 cm
Diameter
2 cm
Gewicht
540 g
Kleur
Wit
Fabrikant
Partydeco
Aantal lampen
10
Aantal stuks
10
EAN
5901157453754
MPN (Manufacturer Part Number)
SKMET-070M
Gaat ook goed samen met
Stabkerzen 24cm x 10 Stück Tafelkerzen gold
Spitzkerzen, 24 cm, 10 stuks | Goud, metallic
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 10,68
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Stabkaars, mat, blauw, 24 cm (1 verpakking / 10 stuks)
Stabkaars, mat, blauw, 24 cm (1 verpakking / 10 stuks)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 9,54
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van 6 zwarte drinkglazen, 420 ml, geschikt voor water, sap, cocktails en longdrinks
6 zwarte drinkglazen, 420 ml, geschikt voor water, sap, cocktails en longdrinks
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 22,99
Verkoper: Sendez_GmbH
Productafbeelding van Zilveren kandelaar, 5 armen, hoogte 27 cm. Kandelaar met hartvormige elementen. Kandelaar, kandelaar, lustre, lamp
Zilveren kandelaar, 5 armen, hoogte 27 cm. Kandelaar met hartvormige elementen. Kandelaar, kandelaar, lustre, lamp
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 47,99
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van EDZARD Theelichthouders, nachtlampjes, set van 50, transparante behuizing, brandduur ongeveer 8 uur.
EDZARD Theelichthouders, nachtlampjes, set van 50, transparante behuizing, brandduur ongeveer 8 uur.
€ 8,03/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: Provantis
Productafbeelding van PAPSTAR 13800 Tafelkaarsen, 21 mm, wit, verpakking van 50 stuks
PAPSTAR 13800 Tafelkaarsen, 21 mm, wit, verpakking van 50 stuks
€ 660,95/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 36,22
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 2 stuks BRUBAKER tafellampen of nachtlampen, 38 cm, goudkleurige lampen, keramische lampenkappen, gouden voet en witte stoffen lampenkappen
2 stuks BRUBAKER tafellampen of nachtlampen, 38 cm, goudkleurige lampen, keramische lampenkappen, gouden voet en witte stoffen lampenkappen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL draaikussen | 90 x 200 cm | 22 cm | H3 & H4 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL draaikussen | 90 x 200 cm | 22 cm | H3 & H4 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4600
€ 109,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Frigeo 877409 Frigeo Traubenzucker Lolly,100
Frigeo 877409 Frigeo Traubenzucker Lolly,100
€ 20,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 16,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STARPAK 13706, Tafelkaarsen, 21 mm, crème, verpakking van 30 stuks
STARPAK 13706, Tafelkaarsen, 21 mm, crème, verpakking van 30 stuks
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 23,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hugo Boss Woman Eau de Parfum EdP 90 ml
Hugo Boss Woman Eau de Parfum EdP 90 ml
€ 301,89/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 376
€ 27,17
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Cadeaupapier - Kindermotief - Verschillende Dessins - 200 cm X 70 cm - Mix assortiment - Vele Kleuren - Inpakpapier - 5 rollen
Cadeaupapier - Kindermotief - Verschillende Dessins - 200 cm X 70 cm - Mix assortiment - Vele Kleuren - Inpakpapier - 5 rollen
€ 125,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,99
-10%
€ 12,50
Gratis bezorging
Verkoper: Benza-nl
Productafbeelding van Schwarz deurhardware ERGO voor binnendeuren: deurset; deurklink; deurknop
Schwarz deurhardware ERGO voor binnendeuren: deurset; deurklink; deurknop
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 28,99
-60%
€ 11,32
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Roze glazuur voor taart, 125 gram
Roze glazuur voor taart, 125 gram
€ 33,44/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Keter Daytona Deluxe ligbed voor tuin, terras en balkon, grijs, met verstelbare rugleuning, inclusief kussen
Keter Daytona Deluxe ligbed voor tuin, terras en balkon, grijs, met verstelbare rugleuning, inclusief kussen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 222,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Allibert ligbed Liege Jaipur, inclusief kussen, kleur: grafiet/grijs
Allibert ligbed Liege Jaipur, inclusief kussen, kleur: grafiet/grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 133,30
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Alpina bestekset, 16-delig, goudkleurig
Alpina bestekset, 16-delig, goudkleurig
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van MoMi Estelle, inklapbare kinderwagen, geschikt voor wandelingen, roze
MoMi Estelle, inklapbare kinderwagen, geschikt voor wandelingen, roze
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 259
€ 173,49
-€ 48,57
€ 124,92
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Set van 3 opbergboxen, ongeveer 51 x 37 cm - Motief: bloemenprint - Stapelbare boxen, cadeauverpakking
Set van 3 opbergboxen, ongeveer 51 x 37 cm - Motief: bloemenprint - Stapelbare boxen, cadeauverpakking
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 21,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van PAPSTAR  17965 PAPSTAR Leuchterkerzen, 22 mm, dunkelblau, 50er Pack
PAPSTAR 17965 PAPSTAR Leuchterkerzen, 22 mm, dunkelblau, 50er Pack
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 37,37
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Oetker Taartvorm KÜCHENHELFER PROFI, extra hoog verstelbare keukenaccessoire van 16-30 cm, bakaccessoire voor het vullen of afwerken van taarten, bakaccessoire van roestvrij staal (kleur: zilver). Aantal: 1 stuk
Dr. Oetker Taartvorm KÜCHENHELFER PROFI, extra hoog verstelbare keukenaccessoire van 16-30 cm, bakaccessoire voor het vullen of afwerken van taarten, bakaccessoire van roestvrij staal (kleur: zilver). Aantal: 1 stuk
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 24,51
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van PAPSTAR  89146 PAPSTAR Leuchterkerzen, 22 mm, flieder, 50er Pack
PAPSTAR 89146 PAPSTAR Leuchterkerzen, 22 mm, flieder, 50er Pack
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 86,38
-45%
€ 47,08
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van PAPSTAR Leuchterkerzen, 22 mm, weiá, 50er Pack
PAPSTAR Leuchterkerzen, 22 mm, weiá, 50er Pack
€ 1.022,05/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 76,87
-22%
€ 59,79
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Intex 68579 opblaasbare loungestoel, 69x 104 x 107 cm, 2,5 kg, modellen: 68579, waterdicht
Intex 68579 opblaasbare loungestoel, 69x 104 x 107 cm, 2,5 kg, modellen: 68579, waterdicht
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 38,05
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Boxspringbed voor de slaapkamer, model MAURO, 180x200 cm, grijs, inclusief bedopslagen
Boxspringbed voor de slaapkamer, model MAURO, 180x200 cm, grijs, inclusief bedopslagen
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 913,76
6% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Fun-Moebel
Productafbeelding van Selsey Galhad – TV-meubel Wotan, eikenhout, mat, met witte LED-verlichting, 175 cm breed
Selsey Galhad – TV-meubel Wotan, eikenhout, mat, met witte LED-verlichting, 175 cm breed
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 108
€ 327,90
-€ 18,10
€ 309,80
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 48,70
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1957
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Productafbeelding van Stabkaars, mat, lichtroze, 24 cm (1 verpakking / 10 stuks)
Stabkaars, mat, lichtroze, 24 cm (1 verpakking / 10 stuks)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 9,25
-2%
€ 9,05
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van PAPSTAR 82654 PAPSTAR Weihnachts-Leuchterkerzen, 22 mm, gold
PAPSTAR 82654 PAPSTAR Weihnachts-Leuchterkerzen, 22 mm, gold
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 30,15
-32%
€ 20,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 60 beoordelingen

Foto's van klanten

Beoordeeld op 1 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Gouden kerst
Kleur Goud
Beoordeeld op 10 december 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geweldige kaarsen super prijs
Kleur Wit
Beoordeeld op 27 november 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles is geweldig
Kleur Goud
Beoordeeld op 13 januari 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Heel mooi
Kleur Goud
Beoordeeld op 23 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geweldige taps toelopende kaarsen
Kleur Wit
Beoordeeld op 3 december 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Top
Kleur Goud
Beoordeeld op 23 oktober 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
zeer goed
Kleur Goud
Beoordeeld op 26 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Top
Kleur Roze
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Geurkaarsen, Rozengeur (950 g)
Sisley Geurkaarsen, Rozengeur (950 g)
€ 266,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 280,23/1kg
Productafbeelding van Kilian kaars: Jasmin Andalousie (550 g)
Kilian kaars: Jasmin Andalousie (550 g)
€ 139,74
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kilian Candle Cuir Venise (550 gram)
Kilian Candle Cuir Venise (550 gram)
€ 137,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 250,36/1kg
Productafbeelding van Kilian Kaars Tabac Kentucky (550 g)
Kilian Kaars Tabac Kentucky (550 g)
€ 137,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 250,36/1kg
Productafbeelding van Xerjoff Scentimento Collectie: Tabac Doré (170 gram), AI-gegenereerde afbeelding
Xerjoff Scentimento Collectie: Tabac Doré (170 gram)
€ 92,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 928,20/1kg
Productafbeelding van Xerjoff Scentimento Collectie: True Blue (170 gram), AI-gegenereerde afbeelding
Xerjoff Scentimento Collectie: True Blue (170 gram)
€ 92,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 928,20/1kg
Productafbeelding van Xerjoff Scentimento Collectie: Blanc de Noir (170 gram), AI-gegenereerde afbeelding
Xerjoff Scentimento Collectie: Blanc de Noir (170 gram)
€ 92,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 928,20/1kg
Productafbeelding van Sisley Bougie Rose, Válec, Rood, Amber, Citroen, Muskus, Roos, Sandelhout, 1 stuk
Sisley Bougie Rose, Válec, Rood, Amber, Citroen, Muskus, Roos, Sandelhout, 1 stuk
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 389,45/1kg
Productafbeelding van Kilian Candle Cuir Venise (250 gram)
Kilian Candle Cuir Venise (250 gram)
€ 77,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kilian kaars, Jasmin Andalousie (250 gram)
Kilian kaars, Jasmin Andalousie (250 gram)
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 306,00/1kg
Productafbeelding van Sisley Bougie Tuberose, Válec, Blauw, Balsem, Benzoë, Zwarte peper, Jasmijn, Tuberoos, Vanille, Ylang-ylang, 1 stuk
Sisley Bougie Tuberose, Válec, Blauw, Balsem, Benzoë, Zwarte peper, Jasmijn, Tuberoos, Vanille, Ylang-ylang, 1 stuk
€ 73,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 334,45/1kg
Productafbeelding van Miller Harris Kaars "Digne de Toi" (185 g)
Miller Harris Kaars "Digne de Toi" (185 g)
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 259,14/1kg
Productafbeelding van INF Gewaxte kaarslonten (20 cm) 100 stuks Wit
INF Gewaxte kaarslonten (20 cm) 100 stuks Wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 10,49
-2%
€ 10,19
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: INFshop
€ 147,68/1kg
Productafbeelding van TEPENAR DIY Set voor het maken van kaarsen. Bevat sojawas en bijenwas
TEPENAR DIY Set voor het maken van kaarsen. Bevat sojawas en bijenwas
€ 108,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 72,66/1kg
Productafbeelding van INF Gewaxte kaarslonten (10 cm) 100 stuks Wit
INF Gewaxte kaarslonten (10 cm) 100 stuks Wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 9,59
-2%
€ 9,39
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: INFshop
€ 204,13/1kg
Productafbeelding van Natuurlijke oorkerzen, 24 stuks, met 12 beschermplaten, in 8 kleuren, gemaakt van bijenwas, voor ontspanning
Natuurlijke oorkerzen, 24 stuks, met 12 beschermplaten, in 8 kleuren, gemaakt van bijenwas, voor ontspanning
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 333,25/1kg
Productafbeelding van Kaarswasverf, 8 stuks, 5 gram per stuk, voor het maken van kaarsen. Geschikt voor sojawas, bijenwas, en palmolie. Ideaal voor zelfgemaakte kaarsen
Kaarswasverf, 8 stuks, 5 gram per stuk, voor het maken van kaarsen. Geschikt voor sojawas, bijenwas, en palmolie. Ideaal voor zelfgemaakte kaarsen
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 7.998,00/1kg
Productafbeelding van Vloeibare kaarsverf, set van 10, voor het zelf maken van kaarsen
Vloeibare kaarsverf, set van 10, voor het zelf maken van kaarsen
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 286,60/1kg
Productafbeelding van Siliconenmal voor het maken van kaarsen met het ontwerp van een levensboom en de tekst "HOME"
Siliconenmal voor het maken van kaarsen met het ontwerp van een levensboom en de tekst "HOME"
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 646,00/1kg
Productafbeelding van Kleurset voor kaarsvet, met 100 lonten van 10 cm, 20 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas en paraffine
Kleurset voor kaarsvet, met 100 lonten van 10 cm, 20 kleuren, elk 10 ml, geschikt voor sojawachs, bijenwas en paraffine
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 145,92/1kg