5,0



Gebaseerd op 13 beoordelingen
Gewicht:
300 g- 300 g
- 600 gBeschikbare opties weergeven
Vergelijkbare producten

STAEDTLER® 8023 C12-3 Set Mod.masse Fimo soft MP PC
€ 66,57/1kg
€ 19,97
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8023 C12-1 Set Mod.masse Fimo soft MP BaC
€ 65,63/1kg
€ 19,69
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

STAEDTLER® 8013 C24-1 Set, modelleerpasta Fimo, effect MP
€ 52,62/1kg
€ 31,57
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8021-0 Modelleerpasta Fimo Soft, 454g, wit
€ 46,61/1kg
€ 21,16
Verkoper: somnia24

STAEDTLER FIMO Soft, basisset modelleerklei
€ 20,52
Verkoper: Drogisterijplus-nl

FIMO, modelleerklei, klei, wit, zacht, standaard
€ 182,50/1kg
€ 10,22
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8041-0 Modelline Fimo Professional, 454g, wit
€ 45,37/1kg
€ 20,60
Verkoper: somnia24

FIMO 8020-81 Klei, effect "Metallic", zilver
€ 105,96/1kg
€ 6,04
Verkoper: Art-Paint-Shop

STAEDTLER® 8101-0 Modelline FimoAir 1000g, wit
€ 15,70/1kg
€ 15,70
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

STAEDTLER® 8021-43 Modelklei Fimo soft, 454g, bleekroze
€ 46,61/1kg
€ 21,16
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8020-80 Modelline Fimo Soft, delftsblauw
€ 107,89/1kg
€ 6,15
Verkoper: POPventure

Staedtler - Fimo Effect - Klei, blauw-transparant / 374
€ 105,96/1kg
€ 6,04
Verkoper: Art-Paint-Shop

STAEDTLER® 8051-00 Deko Gel Fimo liquid 200ml, translu
€ 129,55/1l
€ 25,91
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8020-305 Modelklei Fimo soft, kleur aqua
€ 179,30/1kg
€ 10,22
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8020-205 Modelbouwmassa Fimo soft, roze
€ 119,30/1kg
€ 6,80
Verkoper: POPventure

STAEDTLER® 8020-105 Modelbouwmassa Fimo soft, vanille
€ 181,40/1kg
€ 10,34
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8020-T21 Modelpasta Fimo Soft, aardbeienroze
€ 119,30/1kg
€ 6,80
Verkoper: POPventure

STAEDTLER® 8030-43 Modelklei Fimo kids, bleekroze
€ 322,14/1kg
€ 13,53
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

STAEDTLER® 8010-36 Modelbouwmassa Fimo, effect turkismeetallisch
€ 468,25/1kg
€ 26,69
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Fimo-Soft klei, modelleermassa, kleur: tropischgroen, artikelnummer: 802053
€ 107,86/1kg
€ 6,04
Verkoper: Art-Paint-Shop
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
De mapping van het gegevensveld of de zoekwaarde ontbreekt.
Niet van toepassing.
Modelleermassa FIMO® soft, set "Natuurlijke Kleuren". Materiaal: kunststof, kleur: assorti. Type droogproces: ovenhardend. Afmetingen (B x D x H): 118 mm x 17 mm x 215 mm. Inhoud van de set: mandarijn, cameo, groene olijf, 12 halve blokken FIMO van 25 gram (wit, zonnegeel, kersenrood, windsorblauw, sahara, chocolade, cognac)
FIMO Set, modelleerklei Fimo soft MP, naturel kleur
- Inhoud
- 10 ml
- Kleur
- ZwartBlauwGrijsOranjeRozeRoodWitGeel
- Fabrikant
- Gewicht
- 300 g
- EAN
- 4007817053430
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 8023 C12-4
- Inhoud
- 10 ml
- Kleur
- ZwartBlauwGrijsOranjeRozeRoodWitGeel
- Fabrikant
- Gewicht
- 300 g
- EAN
- 4007817053430
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 8023 C12-4
Gaat ook goed samen met

STAEDTLER® 8023 C12-3 Set Mod.masse Fimo soft MP PC
€ 66,57/1kg
€ 19,97
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8023 C12-2 Set Mod.masse Fimo soft MP BC
€ 62,33/1kg
€ 18,70
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8023 C12-1 Set Mod.masse Fimo soft MP BaC
€ 65,63/1kg
€ 19,69
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

STAEDTLER® 8711 Zubehör Fimo Modellierwerkzeug-Set
€ 11,65
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8021-0 Modelleerpasta Fimo Soft, 454g, wit
€ 46,61/1kg
€ 21,16
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8023 C24-1 Set Mod.masse Fimo soft MP BaC
€ 60,28/1kg
€ 36,17
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy

STAEDTLER® 8013 C24-1 Set, modelleerpasta Fimo, effect MP
€ 52,62/1kg
€ 31,57
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8041-0 Modelline Fimo Professional, 454g, wit
€ 45,37/1kg
€ 20,60
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8021-9 Modelleerpasta Fimo soft, 454g, zwart
€ 46,61/1kg
€ 21,16
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8021-75 Modelklei Fimo Soft, 454g, chocoladebruin
€ 46,61/1kg
€ 21,16
Verkoper: somnia24

FIMO, modelleerklei, klei, wit, zacht, standaard
€ 182,50/1kg
€ 10,22
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8700 04 Zubehör Fimo Klingen-Set gem.3 Stck
€ 400,00/1kg
€ 16,00
Verkoper: POPventure

STAEDTLER® 8021-43 Modelklei Fimo soft, 454g, bleekroze
€ 46,61/1kg
€ 21,16
Verkoper: somnia24

FIMO, modelleerklei, klei, kersenrood, zacht, standaard
€ 112,14/1kg
€ 6,28
Verkoper: POPventure

STAEDTLER® 8041-80 Modelline Fimo Professional 454g, delftsblauw
€ 45,37/1kg
€ 20,60
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8020-205 Modelbouwmassa Fimo soft, roze
€ 119,30/1kg
€ 6,80
Verkoper: POPventure

XPOtool zwaar belastbaar steunwiel tot 540 kg, aanhangersteun met een hefhoogte tot 260 mm, steunwiel voor de vooras met bevestiging voor personenauto's en aanhangers, met handkurbel
€ 64,99
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec

STAEDTLER® 8013 C12-1 Set, modelleerpasta Fimo effect MP
€ 76,77/1kg
€ 23,03
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy

MIKASA Strandvolleybal BV552C
€ 35,04
-8%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 32,10
Verkoper: IdoBuy

STAEDTLER® 8041-9 Modelbouwmassa Fimo Professional, 454g, zwart
€ 45,37/1kg
€ 20,60
Verkoper: somnia24

STAEDTLER® 8010-202 Modelbouwmassa Fimo, effect: Galaxy Rot
€ 179,30/1kg
€ 10,22
Verkoper: somnia24

OLYMPIA 9176 1x100 Olympia Laminierfolien DIN A4 125 micron 9176
€ 31,50
Verkoper: somnia24

Trapmatten, set van 15, afmetingen 65 x 24 cm, rechthoekig, tapijt voor trappen, trappenbeschermers, zelfklevende staptapijten, beige
€ 49,99
-16%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl

Staedtler - Fimo Effect - Klei, paars-metallic / 602
€ 561,75/1kg
€ 32,02
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

STAEDTLER® 8013 C12-4 Set: Modelbouwmassa Fimo, effect "sparkle", MP
€ 66,57/1kg
€ 19,97
Verkoper: somnia24

NIEUW: Infowerk Printerpapier Kopieerpapier 2500 Vel 5 x 500 A4 Premium Extra Wit CIE 160 Testwinnaar PEFC-gecertificeerd
€ 27,95
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: Unitedprint

STAEDTLER® 8021-2 Modelklei Fimo soft, 454g, kerstkleur rood
€ 46,61/1kg
€ 21,16
Verkoper: somnia24

Voetbal Select Brillant Replik V22 Derbystar, Maat: 5
€ 52,61
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

STAEDTLER® 8043 C12-1 Set, modelleerpasta Fimo Professional, verpakking: BaC
€ 63,73/1kg
€ 19,12
Verkoper: POPventure

STAEDTLER® 8724 03 Zubehör Fimo Ausstechf. metall 6St
€ 572,11/1kg
€ 10,87
Verkoper: Di-Life
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten







































Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 28 februari 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Zeer goed
Gewicht 0,6 kgKleur Bont
Zeer goed om mee te werken. Zacht en hardt goed uit na het bakken. Geweldig materiaal.
Beoordeeld op 1 december 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Alles geweldig :)
Gewicht 0,3 kgKleur Bont
Zoals verwacht, mooi product en snelle levering!
Beoordeeld op 25 november 2022 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Fimo Professioneel
Gewicht 0,3 kgKleur Zwart, Blauw, Groen, Grijs, Oranje, Rood, Violet, Wit, Geel
Het product is super. Het is geweldig om mee te werken.
Beoordeeld op 3 februari 2021 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Zeer tevreden
Gewicht 0,3 kgKleur Zwart, Blauw, Roze, Zilver, Violet
Goed om te knutselen met kinderen...
Beoordeeld op 17 juli 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Gewicht 0,6 kgKleur Bont
Beoordeeld op 23 april 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Gewicht 0,6 kgKleur Bont
Beoordeeld op 15 maart 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Gewicht 0,6 kgKleur Bont
Beoordeeld op 14 december 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Gewicht 0,6 kgKleur Bont
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Modelleerklei set, polymeerklei, 117 stuks, 112 kleuren, geschikt voor miniaturen
€ 95,99
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 85,71/1kg