Gewicht:

300 g
  • 300 g
  • 600 g
    Beschikbare opties weergeven

Kleur:

Zwart, Blauw, Groen, Grijs, Oranje, Rood, Violet, Wit, Geel

STAEDTLER® 8043 C12-1 Set, modelleerpasta Fimo Professional, verpakking: BaC

€ 19,12

€ 63,73 / 1kg

plus € 7,18 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Boetseerklei & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van STAEDTLER® 8041-0 Modelline Fimo Professional, 454g, wit
STAEDTLER® 8041-0 Modelline Fimo Professional, 454g, wit
€ 45,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 20,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8023 C12-3 Set Mod.masse Fimo soft MP PC
STAEDTLER® 8023 C12-3 Set Mod.masse Fimo soft MP PC
€ 66,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8013 C24-1 Set, modelleerpasta Fimo, effect MP
STAEDTLER® 8013 C24-1 Set, modelleerpasta Fimo, effect MP
€ 52,62/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 31,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8023 C12-1 Set Mod.masse Fimo soft MP BaC
STAEDTLER® 8023 C12-1 Set Mod.masse Fimo soft MP BaC
€ 65,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 19,69
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van STAEDTLER FIMO Soft, basisset modelleerklei
STAEDTLER FIMO Soft, basisset modelleerklei
€ 20,52
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van STAEDTLER® 8021-0 Modelleerpasta Fimo Soft, 454g, wit
STAEDTLER® 8021-0 Modelleerpasta Fimo Soft, 454g, wit
€ 46,61/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8004-29 Modelbouwmassa Fimo Professional, 85g, karmijnrood
STAEDTLER® 8004-29 Modelbouwmassa Fimo Professional, 85g, karmijnrood
€ 97,18/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,26
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van STAEDTLER® 8004-300 Modelbouwmassa Fimo Professional, 85g, blauw
STAEDTLER® 8004-300 Modelbouwmassa Fimo Professional, 85g, blauw
€ 97,18/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,26
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van STAEDTLER® 8020-207 Modelbouwmassa Fimo, effect: roze goud parelmoer
STAEDTLER® 8020-207 Modelbouwmassa Fimo, effect: roze goud parelmoer
€ 105,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,04
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van STAEDTLER® 8010-201 Modelbouwmassa Fimo, neonroze effect
STAEDTLER® 8010-201 Modelbouwmassa Fimo, neonroze effect
€ 110,18/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,28
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Set van 24 stukjes polymeerklei, elk 28 gram
Set van 24 stukjes polymeerklei, elk 28 gram
€ 68,75/1kg
€ 44,62
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van STAEDTLER® 8020-2 P Modelbouwmassa Fimo Soft, kerstelijk rood
STAEDTLER® 8020-2 P Modelbouwmassa Fimo Soft, kerstelijk rood
€ 181,40/1kg
€ 10,34
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sculpey polymeerklei, 57 gram - blauw-groen
Sculpey polymeerklei, 57 gram - blauw-groen
€ 1.707,89/1kg
€ 97,35
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van STAEDTLER® 8051-00 Deko Gel Fimo liquid 200ml, translu
STAEDTLER® 8051-00 Deko Gel Fimo liquid 200ml, translu
€ 129,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 25,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8021-53 Modelklei Fimo Soft, 454g, tropischgroen
STAEDTLER® 8021-53 Modelklei Fimo Soft, 454g, tropischgroen
€ 46,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 21,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FIMO Kids vormbaar materiaal, dier, 1 stuk
FIMO Kids vormbaar materiaal, dier, 1 stuk
€ 69,45/1kg
€ 17,64
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8043 C6-1 Set, modelleerpasta Fimo professional, MP TC
STAEDTLER® 8043 C6-1 Set, modelleerpasta Fimo professional, MP TC
€ 64,53/1kg
€ 22,07
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8043-S2 Set, modelleerpasta Fimo Professional NC
STAEDTLER® 8043-S2 Set, modelleerpasta Fimo Professional NC
€ 136,20/1kg
€ 13,62
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8042-0 Modelbouwmassa Fimo Professional, 226g, wit
STAEDTLER® 8042-0 Modelbouwmassa Fimo Professional, 226g, wit
€ 65,31/1kg
€ 14,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Staedtler FIMO kids 8034, 4 stuks
Staedtler FIMO kids 8034, 4 stuks
€ 56,35/1kg
€ 39,22
-62%
€ 14,65
Verkoper: POPventure

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Modelleermassa FIMO® professional, basiskleuren. Materiaal: kunststof, kleur: assorti. Type droogproces: ovenhardend. Afmetingen (B x D x H): 118 mm x 17 mm x 215 mm. Inhoud: 12 FIMO halve blokken van 25 gram (wit, gebruiksaanwijzing, terracotta, delfgrijs, zwart, puurblauw, oranje, puurgroen, violet, champagne, puurgel, puurrood, puurmagenta)

FIMO Set, modelleermassa Fimo Professional MP, BaC
Inhoud
10 ml
Afmetingen
ongedefinieerd
Model
undefiniert
Kleur
Zwart
Blauw
Groen
Grijs
Oranje
Rood
Violet
Wit
Geel
Fabrikant
Verpakkingsinhoud
ongedefinieerd
Versie
ongedefinieerd
Gewicht
300 g
EAN
4007817053485
MPN (Manufacturer Part Number)
8043 C12-1

Inhoud
10 ml
Afmetingen
ongedefinieerd
Model
undefiniert
Kleur
Zwart
Blauw
Groen
Grijs
Oranje
Rood
Violet
Wit
Geel
Fabrikant
Verpakkingsinhoud
ongedefinieerd
Versie
ongedefinieerd
Gewicht
300 g
EAN
4007817053485
MPN (Manufacturer Part Number)
8043 C12-1
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van STAEDTLER® 8041-0 Modelline Fimo Professional, 454g, wit
STAEDTLER® 8041-0 Modelline Fimo Professional, 454g, wit
€ 45,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 20,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8704 01 BK Zubehör Fimo Glanzlack 35ml BK
STAEDTLER® 8704 01 BK Zubehör Fimo Glanzlack 35ml BK
€ 342,29/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8023 C12-1 Set Mod.masse Fimo soft MP BaC
STAEDTLER® 8023 C12-1 Set Mod.masse Fimo soft MP BaC
€ 65,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 19,69
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van STAEDTLER® 8023 C24-1 Set Mod.masse Fimo soft MP BaC
STAEDTLER® 8023 C24-1 Set Mod.masse Fimo soft MP BaC
€ 60,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 36,17
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van STAEDTLER® 8023 C12-3 Set Mod.masse Fimo soft MP PC
STAEDTLER® 8023 C12-3 Set Mod.masse Fimo soft MP PC
€ 66,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8711 Zubehör Fimo Modellierwerkzeug-Set
STAEDTLER® 8711 Zubehör Fimo Modellierwerkzeug-Set
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8021-0 Modelleerpasta Fimo Soft, 454g, wit
STAEDTLER® 8021-0 Modelleerpasta Fimo Soft, 454g, wit
€ 46,61/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8004-1 Modelbouwmassa Fimo Professional, 85g, citroengeur
STAEDTLER® 8004-1 Modelbouwmassa Fimo Professional, 85g, citroengeur
€ 97,18/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,26
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van FIMO, modelleerklei, zachte, zwarte klei, standaard
FIMO, modelleerklei, zachte, zwarte klei, standaard
€ 184,64/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,34
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FIMO, modelleerklei, klei, framboos, zacht, standaard
FIMO, modelleerklei, klei, framboos, zacht, standaard
€ 182,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,22
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8013 C12-4 Set: Modelbouwmassa Fimo, effect "sparkle", MP
STAEDTLER® 8013 C12-4 Set: Modelbouwmassa Fimo, effect "sparkle", MP
€ 66,57/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8705 01 BK Zubehör Fimo Seidenmattlack 35ml
STAEDTLER® 8705 01 BK Zubehör Fimo Seidenmattlack 35ml
€ 360,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8023 C12-2 Set Mod.masse Fimo soft MP BC
STAEDTLER® 8023 C12-2 Set Mod.masse Fimo soft MP BC
€ 62,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 18,70
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8021-9 Modelleerpasta Fimo soft, 454g, zwart
STAEDTLER® 8021-9 Modelleerpasta Fimo soft, 454g, zwart
€ 46,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 21,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8013 C12-1 Set, modelleerpasta Fimo effect MP
STAEDTLER® 8013 C12-1 Set, modelleerpasta Fimo effect MP
€ 76,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 23,03
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van STAEDTLER® 8700 04 Zubehör Fimo Klingen-Set gem.3 Stck
STAEDTLER® 8700 04 Zubehör Fimo Klingen-Set gem.3 Stck
€ 400,00/1kg
€ 16,00
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van STAEDTLER® 8041-210 Modelbouwmassa Fimo Professional 454g, magenta
STAEDTLER® 8041-210 Modelbouwmassa Fimo Professional 454g, magenta
€ 45,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 20,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Genius 18018 Genius Gemüseschneider Super Julietti
Genius 18018 Genius Gemüseschneider Super Julietti
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 28,79
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8700 08 Zubehör Fimo Schleifschwamm-Set
STAEDTLER® 8700 08 Zubehör Fimo Schleifschwamm-Set
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,93
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Faber-Castell 119065 Potlood CASTELL® 9000, kunstset met 12 stuks
Faber-Castell 119065 Potlood CASTELL® 9000, kunstset met 12 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 20,16
-23%
€ 15,40
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van STAEDTLER® 8020-205 Modelbouwmassa Fimo soft, roze
STAEDTLER® 8020-205 Modelbouwmassa Fimo soft, roze
€ 119,30/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,80
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Fimo-Soft klei, modelleermassa, 802033, glanzend blauw
Fimo-Soft klei, modelleermassa, 802033, glanzend blauw
€ 110,54/1kg
€ 6,19
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van STAEDTLER® 8023 C12-4 Set, modelleerpasta Fimo soft, naturel kleur
STAEDTLER® 8023 C12-4 Set, modelleerpasta Fimo soft, naturel kleur
€ 61,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 18,32
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8021-43 Modelklei Fimo soft, 454g, bleekroze
STAEDTLER® 8021-43 Modelklei Fimo soft, 454g, bleekroze
€ 46,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 21,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HobbyFun 2007028, Blauw, Siliconen, 1 stuk
HobbyFun 2007028, Blauw, Siliconen, 1 stuk
€ 38,57
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van STAEDTLER® 8041-9 Modelbouwmassa Fimo Professional, 454g, zwart
STAEDTLER® 8041-9 Modelbouwmassa Fimo Professional, 454g, zwart
€ 45,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 20,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van KESPER naaidoos van bamboe met naaldkussen – Naaimand met 6 vakken voor het opbergen van naaibenodigdheden – Naaimand model 58710
KESPER naaidoos van bamboe met naaldkussen – Naaimand met 6 vakken voor het opbergen van naaibenodigdheden – Naaimand model 58710
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 30,10
-35%
€ 19,35
Verkoper: Landema
Productafbeelding van Klarstein drinkfles, 0,5 liter, sportfles voor wandelen, school en sportschool, smaaktrale waterfles, lekvrij, drinkfles met fruitinzetstuk, fitnessdrankfles, BPA-vrij, groen
Klarstein drinkfles, 0,5 liter, sportfles voor wandelen, school en sportschool, smaaktrale waterfles, lekvrij, drinkfles met fruitinzetstuk, fitnessdrankfles, BPA-vrij, groen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 88
€ 53,42
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van STAEDTLER® 8013 C24-1 Set, modelleerpasta Fimo, effect MP
STAEDTLER® 8013 C24-1 Set, modelleerpasta Fimo, effect MP
€ 52,62/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 31,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8041-200 Modelbouwmassa Fimo Professional 454g, rood
STAEDTLER® 8041-200 Modelbouwmassa Fimo Professional 454g, rood
€ 110,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 50,39
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 13 beoordelingen
Beoordeeld op 28 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer goed
Gewicht 0,6 kgKleur Bont
Beoordeeld op 1 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles geweldig :)
Gewicht 0,3 kgKleur Bont
Beoordeeld op 25 november 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Fimo Professioneel
Gewicht 0,3 kgKleur Zwart, Blauw, Groen, Grijs, Oranje, Rood, Violet, Wit, Geel
Beoordeeld op 3 februari 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer tevreden
Gewicht 0,3 kgKleur Zwart, Blauw, Roze, Zilver, Violet
Beoordeeld op 17 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 0,6 kgKleur Bont
Beoordeeld op 23 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 0,6 kgKleur Bont
Beoordeeld op 15 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 0,6 kgKleur Bont
Beoordeeld op 14 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 0,6 kgKleur Bont
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Modelleerklei set, polymeerklei, 117 stuks, 112 kleuren, geschikt voor miniaturen
Modelleerklei set, polymeerklei, 117 stuks, 112 kleuren, geschikt voor miniaturen
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 85,71/1kg