Kleur:

Groen

STAEDTLER® 8041-500 Modelbouwmassa Fimo Professional 454g, groen

€ 44,29

€ 31,76-28%

€ 70,58 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Boetseerklei & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van STAEDTLER® 8041-0 Modelline Fimo Professional, 454g, wit
STAEDTLER® 8041-0 Modelline Fimo Professional, 454g, wit
€ 45,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 20,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8021-0 Modelleerpasta Fimo Soft, 454g, wit
STAEDTLER® 8021-0 Modelleerpasta Fimo Soft, 454g, wit
€ 46,61/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8021-53 Modelklei Fimo Soft, 454g, tropischgroen
STAEDTLER® 8021-53 Modelklei Fimo Soft, 454g, tropischgroen
€ 46,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 21,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8004-57 Modelbouwmassa Fimo, professioneel, 85g, bladgroen
STAEDTLER® 8004-57 Modelbouwmassa Fimo, professioneel, 85g, bladgroen
€ 97,18/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,26
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van FIMO, modelleerklei, klei, wit, zacht, standaard
FIMO, modelleerklei, klei, wit, zacht, standaard
€ 182,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,22
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8023 C24-1 Set Mod.masse Fimo soft MP BaC
STAEDTLER® 8023 C24-1 Set Mod.masse Fimo soft MP BaC
€ 60,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 36,17
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van STAEDTLER® 8040-500 Modelline Fimo Professional, 57g, groen
STAEDTLER® 8040-500 Modelline Fimo Professional, 57g, groen
€ 119,30/1kg
€ 6,80
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van STAEDTLER® 8004-4 Modelbouwmassa Fimo Professional, 85g, oranje
STAEDTLER® 8004-4 Modelbouwmassa Fimo Professional, 85g, oranje
€ 97,18/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,26
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van STAEDTLER® 8004-200 Modelbouwmassa Fimo Professional, 85g, rood
STAEDTLER® 8004-200 Modelbouwmassa Fimo Professional, 85g, rood
€ 97,18/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,26
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van STAEDTLER® 8040-51 Modelbouwmassa Fimo Professional, 57g, lichtgroen
STAEDTLER® 8040-51 Modelbouwmassa Fimo Professional, 57g, lichtgroen
€ 107,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,15
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van STAEDTLER® 8042-9 Modelleerpasta Fimo Professional, 226g, zwart
STAEDTLER® 8042-9 Modelleerpasta Fimo Professional, 226g, zwart
€ 65,31/1kg
€ 14,76
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8030-5 Modelbouwmassa Fimo kids, groen
STAEDTLER® 8030-5 Modelbouwmassa Fimo kids, groen
€ 322,14/1kg
€ 13,53
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van STAEDTLER® 8010-51 Modelbouwmassa Fimo, metallic groen
STAEDTLER® 8010-51 Modelbouwmassa Fimo, metallic groen
€ 526,84/1kg
€ 30,03
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van STAEDTLER® 8100-43 Modelbouwmassa FimoAir, 500g, bleekroze
STAEDTLER® 8100-43 Modelbouwmassa FimoAir, 500g, bleekroze
€ 15,18/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 7,59
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van STAEDTLER® 8020-605 Modelbouwmassa Fimo soft, kleur: lila
STAEDTLER® 8020-605 Modelbouwmassa Fimo soft, kleur: lila
€ 181,40/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,34
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8020-105 Modelbouwmassa Fimo soft, vanille
STAEDTLER® 8020-105 Modelbouwmassa Fimo soft, vanille
€ 181,40/1kg
€ 10,34
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8020-505 Modelbouwmassa Fimo soft, mintgroen
STAEDTLER® 8020-505 Modelbouwmassa Fimo soft, mintgroen
€ 115,09/1kg
€ 6,56
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van STAEDTLER® 8030-212 Modelbouwmassa Fimo kids, rood, glitters
STAEDTLER® 8030-212 Modelbouwmassa Fimo kids, rood, glitters
€ 470,71/1kg
€ 40,88
-51%
€ 19,77
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van STAEDTLER® 8421-5 Plastiline klei, Noris j., groen, 1 kg
STAEDTLER® 8421-5 Plastiline klei, Noris j., groen, 1 kg
€ 15,47/1kg
€ 15,47
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8010-501 Modelbouwmassa Fimo, neon groen effect
STAEDTLER® 8010-501 Modelbouwmassa Fimo, neon groen effect
€ 181,40/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,34
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Modelleerpasta FIMO® Professional. Hoge vormstabiliteit, hoge breeksterkte na het uitharden, speciaal geschikt voor het modelleren van poppen, natuurlijke huidtinten voor een porseleinachtig uiterlijk. Uitvoering: modelleerpasta. Materiaal: kunststof, kleur: groen. Type uithardingsproces: ovenhardend. Afmetingen (B x D x H): 60 mm x 33 mm x 174 mm. Inhoud: groot blok, certificering/keurmerk:

Fimo professionele klei, modellemassa, 454 gram, groen
Kleur
Groen
Fabrikant
Gewicht
450 g
EAN
4007817053768
MPN (Manufacturer Part Number)
8041-500

Kleur
Groen
Fabrikant
Gewicht
450 g
EAN
4007817053768
MPN (Manufacturer Part Number)
8041-500
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van STAEDTLER® 8041-0 Modelline Fimo Professional, 454g, wit
STAEDTLER® 8041-0 Modelline Fimo Professional, 454g, wit
€ 45,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 20,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8041-200 Modelbouwmassa Fimo Professional 454g, rood
STAEDTLER® 8041-200 Modelbouwmassa Fimo Professional 454g, rood
€ 110,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 50,39
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van STAEDTLER® 8041-100 Modelbouwmassa Fimo Professional, 454g, geel
STAEDTLER® 8041-100 Modelbouwmassa Fimo Professional, 454g, geel
€ 45,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 20,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8021-0 Modelleerpasta Fimo Soft, 454g, wit
STAEDTLER® 8021-0 Modelleerpasta Fimo Soft, 454g, wit
€ 46,61/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8041-300 Modelbouwmassa Fimo Professional, 454g, blauw
STAEDTLER® 8041-300 Modelbouwmassa Fimo Professional, 454g, blauw
€ 45,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 20,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8041-210 Modelbouwmassa Fimo Professional 454g, magenta
STAEDTLER® 8041-210 Modelbouwmassa Fimo Professional 454g, magenta
€ 45,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 20,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8021-9 Modelleerpasta Fimo soft, 454g, zwart
STAEDTLER® 8021-9 Modelleerpasta Fimo soft, 454g, zwart
€ 46,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 21,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8041-9 Modelbouwmassa Fimo Professional, 454g, zwart
STAEDTLER® 8041-9 Modelbouwmassa Fimo Professional, 454g, zwart
€ 45,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 20,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8021-26 Modelbouwmassa Fimo soft, 454g, kersenrood
STAEDTLER® 8021-26 Modelbouwmassa Fimo soft, 454g, kersenrood
€ 46,61/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8041-77 Modelklei Fimo Professional 454g, chocoladebruin
STAEDTLER® 8041-77 Modelklei Fimo Professional 454g, chocoladebruin
€ 26,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,07
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van STAEDTLER® 8021-53 Modelklei Fimo Soft, 454g, tropischgroen
STAEDTLER® 8021-53 Modelklei Fimo Soft, 454g, tropischgroen
€ 46,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 21,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8021-75 Modelklei Fimo Soft, 454g, chocoladebruin
STAEDTLER® 8021-75 Modelklei Fimo Soft, 454g, chocoladebruin
€ 46,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 21,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8023 C12-3 Set Mod.masse Fimo soft MP PC
STAEDTLER® 8023 C12-3 Set Mod.masse Fimo soft MP PC
€ 66,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8041-80 Modelline Fimo Professional 454g, delftsblauw
STAEDTLER® 8041-80 Modelline Fimo Professional 454g, delftsblauw
€ 45,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 20,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FIMO, modelleerklei, klei, wit, zacht, standaard
FIMO, modelleerklei, klei, wit, zacht, standaard
€ 182,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,22
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8021-16 Modelklei Fimo soft, 454g, zonnegeel
STAEDTLER® 8021-16 Modelklei Fimo soft, 454g, zonnegeel
€ 46,61/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8021-33 Modelklei Fimo soft, 454g, glanzend blauw
STAEDTLER® 8021-33 Modelklei Fimo soft, 454g, glanzend blauw
€ 46,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 21,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8021-24 Modelklei Fimo soft, 454g, Indiase rood
STAEDTLER® 8021-24 Modelklei Fimo soft, 454g, Indiase rood
€ 46,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 21,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8021-43 Modelklei Fimo soft, 454g, bleekroze
STAEDTLER® 8021-43 Modelklei Fimo soft, 454g, bleekroze
€ 46,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 21,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Fimo-Soft klei, modelleermassa, kleur: pepermuntgroen (8020-39)
Fimo-Soft klei, modelleermassa, kleur: pepermuntgroen (8020-39)
€ 230,71/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,92
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van FIMO, modelleerklei, klei, appelgroen, zacht, normaal
FIMO, modelleerklei, klei, appelgroen, zacht, normaal
€ 67,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,78
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van STAEDTLER® 8021-2 Modelklei Fimo soft, 454g, kerstkleur rood
STAEDTLER® 8021-2 Modelklei Fimo soft, 454g, kerstkleur rood
€ 46,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 21,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FIMO, modelleerklei, zachte, zwarte klei, standaard
FIMO, modelleerklei, zachte, zwarte klei, standaard
€ 184,64/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,34
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8020-76 Modelbouwmassa Fimo soft, kleur: cognac
STAEDTLER® 8020-76 Modelbouwmassa Fimo soft, kleur: cognac
€ 179,30/1kg
€ 10,22
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8705 01 BK Zubehör Fimo Seidenmattlack 35ml
STAEDTLER® 8705 01 BK Zubehör Fimo Seidenmattlack 35ml
€ 360,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8020-43 Modelbouwmassa Fimo soft, bleekroze
STAEDTLER® 8020-43 Modelbouwmassa Fimo soft, bleekroze
€ 226,67/1kg
€ 12,92
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van STAEDTLER® 8050-00 Deko Gel Fimo liquid 50ml, transluz
STAEDTLER® 8050-00 Deko Gel Fimo liquid 50ml, transluz
€ 287,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,35
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Fimo-Soft klei, kleur 8020-37, Pacific Blauw
Fimo-Soft klei, kleur 8020-37, Pacific Blauw
€ 44,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,49
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van FIMO, modelleerklei, klei, framboos, zacht, standaard
FIMO, modelleerklei, klei, framboos, zacht, standaard
€ 182,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,22
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van STAEDTLER® 8704 01 BK Zubehör Fimo Glanzlack 35ml BK
STAEDTLER® 8704 01 BK Zubehör Fimo Glanzlack 35ml BK
€ 342,29/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,98
Verkoper: somnia24

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 27 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Kleur TurquoiseGewicht 0,45 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Modelleerklei set, polymeerklei, 117 stuks, 112 kleuren, geschikt voor miniaturen
Modelleerklei set, polymeerklei, 117 stuks, 112 kleuren, geschikt voor miniaturen
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 85,71/1kg