Glutenvrije biologische noedels van konjac, 385 g (300 g) - Dieetvoeding

€ 2,16

€ 2,05-5%

€ 5,32 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Pasta & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
€ 8,95/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 1,88
-4%
€ 1,79
Verkoper: Katomix
MAKARON (JAGLANY) NOODLE BIO 250 g - DIET-FOOD
Glutenvrije havernoedels, biologisch, 250g
€ 12,64/1kg
€ 3,16
Verkoper: Katomix
MAKARON (KONJAC) NOODLE BEZGLUTENOWY 270 g (200 g) - DIET-FOOD
Shirataki Konjac vezelrijke noodles, 200 gram
€ 6,33/1kg
€ 1,80
-5%
€ 1,71
Verkoper: Katomix
MAKARON (KONJAC) LASAGNE BEZGLUTENOWY BIO 270 g (200 g) - KETO CHEF
Keto Macaron (Konjac noedels, lasagne) biologisch, 270 g (200 g) - Keto Chef
€ 7,96/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 2,26
-4%
€ 2,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Glutenvrije biologische ramen noedels van makaron, 280g, BIOPLANET
Glutenvrije biologische ramen noedels van makaron, 280g, BIOPLANET
€ 13,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Max Sport Organische Proteïne Pasta 200 g, Fettuccine (Quinoa) / Proteïnerijke pasta, Rijst / Glutenvrij, vezelrijk - Pasta gemaakt van eiwitten
Max Sport Organische Proteïne Pasta 200 g, Fettuccine (Quinoa) / Proteïnerijke pasta, Rijst / Glutenvrij, vezelrijk - Pasta gemaakt van eiwitten
€ 22,00/1kg
€ 4,51
-2%
€ 4,40
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van BESSER als levensmiddel: Konjac spaghetti, glutenvrij, biologisch, 385g
BESSER als levensmiddel: Konjac spaghetti, glutenvrij, biologisch, 385g
€ 6,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Keto Noodle Konjac, USUI, glutenvrije, biologische konjacrijst in bouillon | 270 g (5 kcal, 0 gram koolhydraten)
Keto Noodle Konjac, USUI, glutenvrije, biologische konjacrijst in bouillon | 270 g (5 kcal, 0 gram koolhydraten)
€ 17,41/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,70
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
MAKARON (KONJAC) SPAGHETTI BEZGLUTENOWY 270 g (200 g) - DIET-FOOD
Keto-dieet: Konjak (Shirataki) spaghetti, 200 gram
€ 6,33/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,80
-5%
€ 1,71
Verkoper: Katomix
MAKARON BIO KRAJANKA Z JAJAMI BAŻANCIMI 250 g - BARTOLINI (SIELSKA KLUSKA)
NOEDELS (VAN FAZANTENEI) BIOLOGISCH, 250 g - BARTOLINI (ZUSTERKNOEDELS)
€ 11,28/1kg
€ 2,97
-5%
€ 2,82
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van USUI konjac-noedels voor het haar, in bouillon | 270 g (5 kcal, 0 g koolhydraten)
USUI konjac-noedels voor het haar, in bouillon | 270 g (5 kcal, 0 g koolhydraten)
€ 74,11/1kg
€ 20,01
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
MAKARON UDON BIO (2 x 150 g) 300 g - TERRASANA
MAKARON UDON, biologisch (2 x 150 g), 300 g - TERRASANA
€ 9,83/1kg
€ 3,02
-2%
€ 2,95
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Glutenvrije noedels voor soep, vermicelli, 250g
Glutenvrije noedels voor soep, vermicelli, 250g
€ 10,12/1kg
€ 2,53
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Winiary Instant Noedels Teriyaki, 92,5 g
Winiary Instant Noedels Teriyaki, 92,5 g
€ 9,92/1kg
€ 2,48
Verkoper: Katomix
MAKARON PROTEINOWY (Z CIECIERZYCY) ŚWIDERKI BIO 250 g - BARTOLINI
MAKARON VAN ERWTENPROTEÏNE (VAN KIKKERERWTEN) - BIOLOGISCHE SPAGHETTI - 250 g - BARTOLINI
€ 10,84/1kg
€ 2,85
-4%
€ 2,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MAKARON (RIJST) - GLUTENVRIJE, BIOLOGISCHE SPAGHETTI - 250 g - BARTOLINI
MAKARON (RIJST) - GLUTENVRIJE, BIOLOGISCHE SPAGHETTI - 250 g - BARTOLINI
€ 11,40/1kg
€ 3,00
-4%
€ 2,85
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Soba-noedels - geroosterde boekweit, 250g
Soba-noedels - geroosterde boekweit, 250g
€ 15,96/1kg
€ 4,30
-7%
€ 3,99
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Pasta Barterbsen 250g - BARTOLINI Gimlet
Pasta Barterbsen 250g - BARTOLINI Gimlet
€ 72,04/1kg
€ 20,99
-14%
€ 18,01
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Pasta (griesmeel) biologisch, 500 g - LA  IDEA
Pasta (griesmeel) biologisch, 500 g - LA IDEA
€ 4,70/1kg
€ 2,35
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

INGREDIËNTEN
Gefilterd water 96,6 %, Konjakmeel* 3,4 % (*gecertificeerde biologische ingrediënt)

BESCHRIJVING
Het belangrijkste ingrediënt van Diet Noodles is Glucomannan Konnyak – een wateroplosbare vezel afkomstig van de wortel van de Konnyak-plant. Deze plant is oorspronkelijk afkomstig uit Azië en de daarvan gemaakte voedingsmiddelen worden ook wel Shirataki-noedels of Konnyak-noedels genoemd. Konnyak-noedels zijn een natuurlijk product, rijk aan oplosbare vezels, zonder vet, suiker, zetmeel en eiwitten, zonder TARWE en gluten, zonder eigen smaak, neemt gemakkelijk de aroma's van toevoegingen en kruiden op, snel bereid, lekker en gezond. Het voordeel van deze pasta is de herkomst van de ingrediënten, uitsluitend van gecertificeerde en gecontroleerde plantages en leveranciers.

VOEDINGSWAARDEN PER 100 g
Energie: 30 kJ / 7 kcal
Vet: <0,1 g
waarvan verzadigde vetzuren: <0,1 g
Koolhydraten: <0,2 g
waarvan suikers: <0,1 g
Vezels: 2,6 g
Eiwitten: <0,1 g
Zout: <0,1 g

BEREIDING
Spoel de noedels grondig af onder stromend warm water. Kook of bak 2-3 minuten. Voeg direct toe aan het gerecht.

AANBEVOLEN OPSLAGCONDITIES
Bewaar in een goed afgesloten container op een droge en koele plaats. Niet invriezen. Na opening goed afgesloten in de koelkast n, maximaal 3 dagen.

Ingrediënten
Gereinigd water 96,6%, konjacmeel* 3,4% (*gecertificeerd biologisch ingrediënt)
Voedingswaarde
W 100 g Energie: 30 kJ/7 kcal Vet: AANBEVOLEN OPSLAGVOORWAARDEN Bewaar in een goed afgesloten verpakking op een droge en koele plaats. Niet invriezen. Na opening in de koelkast bewaren, in de vloeistof, in een goed afgesloten verpakking, maximaal 3 dagen.
Allergenen
Geen
Gewicht
385 g
Levensmiddelenbedrijven
MIPAMA E.Z. SZAFARZ SPÓŁKA JAWNA, ROGATKA 7A, 62-860 OPATÓWEK
Verkoopbenaming
Glutenvrije biologische noedels van konjac, 385 g (300 g) - Dieetvoeding
Fabrikant
DIET-FOOD
MPN (Manufacturer Part Number)
1000013816
EAN
5906660508892

Ingrediënten
Gereinigd water 96,6%, konjacmeel* 3,4% (*gecertificeerd biologisch ingrediënt)
Voedingswaarde
W 100 g Energie: 30 kJ/7 kcal Vet: AANBEVOLEN OPSLAGVOORWAARDEN Bewaar in een goed afgesloten verpakking op een droge en koele plaats. Niet invriezen. Na opening in de koelkast bewaren, in de vloeistof, in een goed afgesloten verpakking, maximaal 3 dagen.
Allergenen
Geen
Gewicht
385 g
Levensmiddelenbedrijven
MIPAMA E.Z. SZAFARZ SPÓŁKA JAWNA, ROGATKA 7A, 62-860 OPATÓWEK
Verkoopbenaming
Glutenvrije biologische noedels van konjac, 385 g (300 g) - Dieetvoeding
Fabrikant
DIET-FOOD
MPN (Manufacturer Part Number)
1000013816
EAN
5906660508892
Gaat ook goed samen met
MAKARON (KONJAC) LASAGNE BEZGLUTENOWY BIO 270 g (200 g) - KETO CHEF
Keto Macaron (Konjac noedels, lasagne) biologisch, 270 g (200 g) - Keto Chef
€ 7,96/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 2,26
-4%
€ 2,15
Verkoper: Katomix
MAKARON (KONJAC) SPAGHETTI BEZGLUTENOWY BIO 385 g (300 g) - DIET-FOOD
MAKARON (KONJAK) SPAGHETTI, glutenvrij, biologisch, 385 g (300 g) - Dieetvoeding
€ 5,53/1kg
€ 2,24
-4%
€ 2,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
€ 8,95/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 1,88
-4%
€ 1,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van DIET-FOOD Reis Konjac Noodles - Koolhydraatarme rijstvervanger - 270g (verpakking van 1)
DIET-FOOD Reis Konjac Noodles - Koolhydraatarme rijstvervanger - 270g (verpakking van 1)
€ 4,40/1kg
€ 1,73
-5%
€ 1,64
Verkoper: Katomix
MAKARON (KONJAC) FETTUCCINE BEZGLUTENOWY BIO 385 g (300 g) - DIET-FOOD
MAKARON (KONJAK) FETTUCCINE, glutenvrij, biologisch, 385 g (300 g) - Dieetvoeding
€ 5,53/1kg
€ 2,24
-4%
€ 2,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BESSER als levensmiddel: Konjac spaghetti, glutenvrij, biologisch, 385g
BESSER als levensmiddel: Konjac spaghetti, glutenvrij, biologisch, 385g
€ 6,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,48
Verkoper: Katomix
MAKARON (KONJAC) FETTUCCINE BEZGLUTENOWY 270 g (200 g) - DIET-FOOD
MAKARON (KONJAK) FETTUCCINE, glutenvrij, 270 g (200 g) - Dieetvoeding
€ 6,33/1kg
€ 1,80
-5%
€ 1,71
Verkoper: Katomix
MAKARON (JAGLANY) NOODLE BIO 250 g - DIET-FOOD
Glutenvrije havernoedels, biologisch, 250g
€ 12,64/1kg
€ 3,16
Verkoper: Katomix
MAKARON (KONJAC) NOODLE BEZGLUTENOWY 270 g (200 g) - DIET-FOOD
Shirataki Konjac vezelrijke noodles, 200 gram
€ 6,33/1kg
€ 1,80
-5%
€ 1,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Max Sport Organische Proteïne Pasta 200 g, Fettuccine (Quinoa) / Proteïnerijke pasta, Rijst / Glutenvrij, vezelrijk - Pasta gemaakt van eiwitten
Max Sport Organische Proteïne Pasta 200 g, Fettuccine (Quinoa) / Proteïnerijke pasta, Rijst / Glutenvrij, vezelrijk - Pasta gemaakt van eiwitten
€ 22,00/1kg
€ 4,51
-2%
€ 4,40
Verkoper: KoopjesDrogisterij
MAKARON (KONJAC) W KSZTAŁCIE RYŻU BEZGLUTENOWY BIO 385 g (300 g) - DIET-FOOD
Glutenvrije, rijstvormige konjac-noedels, 385 gram
€ 5,56/1kg
€ 2,25
-4%
€ 2,14
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Keto Noodle Konjac, USUI, glutenvrije, biologische konjacrijst in bouillon | 270 g (5 kcal, 0 gram koolhydraten)
Keto Noodle Konjac, USUI, glutenvrije, biologische konjacrijst in bouillon | 270 g (5 kcal, 0 gram koolhydraten)
€ 17,41/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,70
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Glutenvrije biologische ramen noedels van makaron, 280g, BIOPLANET
Glutenvrije biologische ramen noedels van makaron, 280g, BIOPLANET
€ 13,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,80
Verkoper: Katomix
MAKARON (KONJAC) SPAGHETTI BEZGLUTENOWY 270 g (200 g) - DIET-FOOD
Keto-dieet: Konjak (Shirataki) spaghetti, 200 gram
€ 6,33/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,80
-5%
€ 1,71
Verkoper: Katomix
CIASTKA KAKAOWE KETO BIO 80 g - DIET-FOOD
Dieetkoekjes, shortbread, 80 gram, keto, kokosnoot
€ 26,38/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,22
-4%
€ 2,11
Verkoper: Katomix
MAKARON (KONJAC) NOODLE BEZGLUTENOWY BIO 385 g (300 g) - BETTER THAN FOODS
Glutenvrije biologische noedels van konjac, 385 g (300 g) - BETTER THAN FOODS
€ 5,48/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,22
-4%
€ 2,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zimilo Bladloze Ventilator, Tafelventilator, USB, oplaadbaar, 4000mAh batterij, stil, 5 standen, sterke wind, oscillerend, geschikt voor slaapkamer, kantoor, studentenkamer, wit
Zimilo Bladloze Ventilator, Tafelventilator, USB, oplaadbaar, 4000mAh batterij, stil, 5 standen, sterke wind, oscillerend, geschikt voor slaapkamer, kantoor, studentenkamer, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van MAKARON (HAVER) RAMEN, glutenvrij, biologisch, 280 g - Dieetvoeding
MAKARON (HAVER) RAMEN, glutenvrij, biologisch, 280 g - Dieetvoeding
€ 13,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 581
€ 129,99
Verkoper: FunLife
Productafbeelding van Feandrea krabpaal met kattenbakopslag, verhoogd voerbakstandaard en wasbare kussens, vintagebruin
Feandrea krabpaal met kattenbakopslag, verhoogd voerbakstandaard en wasbare kussens, vintagebruin
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 194,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 556
€ 43,96
-2%
€ 42,90
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Balkon privacy scherm T811, beukenhaag privacy scherm, windscherm, afscheiding voor terras, omheining  300x100 cm, licht kleur
Balkon privacy scherm T811, beukenhaag privacy scherm, windscherm, afscheiding voor terras, omheining 300x100 cm, licht kleur
€ 19,66/1m
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 58,98
Gratis bezorging
Verkoper: heute-wohnen
Productafbeelding van Snickers Hi Protein Poeder - 875g
Snickers Hi Protein Poeder - 875g
€ 42,49/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 37,18
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van USUI konjac-noedels voor het haar, in bouillon | 270 g (5 kcal, 0 g koolhydraten)
USUI konjac-noedels voor het haar, in bouillon | 270 g (5 kcal, 0 g koolhydraten)
€ 74,11/1kg
€ 20,01
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kratzboom: Natuurlijk klim-, knuffel- en slaapvertier voor uw kat. Groot model met verwisselbare bladeren. Meerlaags, eenvoudig te monteren. Gemaakt van huisdiervriendelijke materialen, duurzaam en voorzien van een robuust, gepatenteerd ontwerp
Kratzboom: Natuurlijk klim-, knuffel- en slaapvertier voor uw kat. Groot model met verwisselbare bladeren. Meerlaags, eenvoudig te monteren. Gemaakt van huisdiervriendelijke materialen, duurzaam en voorzien van een robuust, gepatenteerd ontwerp
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 257,01
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Fudajo design kraboom in takkenstijl, 130 cm hoog, krabpaal voor katten met pluche en sisal, klimboom voor katten, kattenboom met hangende ligplaats
Fudajo design kraboom in takkenstijl, 130 cm hoog, krabpaal voor katten met pluche en sisal, klimboom voor katten, kattenboom met hangende ligplaats
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 164,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van ZEEGMA Persoonsweegschaal met lichaamsvetmeting. Digitale weegschaal voor het analyseren van tot 17 lichaamsparameters, met een nauwkeurige meting en een LCD-display. Gewichtsmethode tot 200 kg
ZEEGMA Persoonsweegschaal met lichaamsvetmeting. Digitale weegschaal voor het analyseren van tot 17 lichaamsparameters, met een nauwkeurige meting en een LCD-display. Gewichtsmethode tot 200 kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 51,15
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Steviola® Tabletten, 300 stuks | Arm aan calorieën | Handig voor onderweg | Veganistisch | Goed voor de tanden | Suikervervanger
Steviola® Tabletten, 300 stuks | Arm aan calorieën | Handig voor onderweg | Veganistisch | Goed voor de tanden | Suikervervanger
€ 116,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 4,64
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Max Sport Organische Proteïne Pasta 200 g Spaghetti (van adukibonen) / Proteïnerijke pasta, rijst / Glutenvrij, vezelrijk - Pasta gemaakt van eiwitten
Max Sport Organische Proteïne Pasta 200 g Spaghetti (van adukibonen) / Proteïnerijke pasta, rijst / Glutenvrij, vezelrijk - Pasta gemaakt van eiwitten
€ 20,65/1kg
€ 4,13
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.