Inhoud:

0.5 l
  • 0.5 l
  • 3 l
    Beschikbare opties weergeven

Smaak:

Sinaasappel

FruttaMax Orange Light concentraat, 500 ml

Wegwerp

€ 7,49

€ 14,98 / 1l

plus € 8,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – do 1 oktober
Onze bestedeals
Siroop & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van FruttaMax Cola Sirop 500ml, appelensap 50%, voor 12 liter drank. Bevat weinig calorieën
FruttaMax Cola Sirop 500ml, appelensap 50%, voor 12 liter drank. Bevat weinig calorieënWegwerp
€ 14,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 48,06
-84%
€ 7,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van FruttaMax Limoen-Munt LIGHT siroop, 500 ml
FruttaMax Limoen-Munt LIGHT siroop, 500 mlWegwerp
€ 14,98/1l
€ 7,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van FruttaMax Aardbeien Light Concentraat, 500 ml
FruttaMax Aardbeien Light Concentraat, 500 mlWegwerp
€ 14,98/1l
€ 7,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van FruttaMax Radler Light concentraat, 500 ml
FruttaMax Radler Light concentraat, 500 mlWegwerp
€ 14,98/1l
€ 7,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van FruttaMax Malina Light concentraat, 500 ml
FruttaMax Malina Light concentraat, 500 mlWegwerp
€ 14,98/1l
€ 7,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Fruttamax Mango Orange Light siroop, 500 ml, 2 stuks
Fruttamax Mango Orange Light siroop, 500 ml, 2 stuksWegwerp
€ 13,99/1l
€ 13,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Fruttamax Icetea Orange Light siroop, 500 ml, 2 stuks
Fruttamax Icetea Orange Light siroop, 500 ml, 2 stuksWegwerp
€ 13,99/1l
€ 13,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van FruttaMax Mojito Light Siroop, 500 ml
FruttaMax Mojito Light Siroop, 500 mlWegwerp
€ 14,78/1l
€ 7,39
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Teisseire citroensiroop, 700 ml
Teisseire citroensiroop, 700 mlWegwerp
€ 37,13/1l
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Teisseire kaneelsiroop, 700 ml
Teisseire kaneelsiroop, 700 mlWegwerp
€ 19,25/1kg
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van SodaStream Sinaasappel-Mango concentraat
SodaStream Sinaasappel-Mango concentraatWegwerp
€ 16,57/1l
€ 7,29
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van FruttaMax Appel-Munt Light Siroop, 500 ml
FruttaMax Appel-Munt Light Siroop, 500 mlWegwerp
€ 14,78/1l
€ 7,39
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van FruttaMax Iced Tea, Bruskwin Light, siroop, 500 ml
FruttaMax Iced Tea, Bruskwin Light, siroop, 500 mlWegwerp
€ 14,78/1l
€ 7,39
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Teisseire frambozensiroop, 700 ml
Teisseire frambozensiroop, 700 mlWegwerp
€ 37,13/1l
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Amandelaroma Teisseire, 700 ml
Amandelaroma Teisseire, 700 mlWegwerp
€ 37,13/1l
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Fruttamax Mátové siroop zonder mango, light, 500 ml, 2 stuks
Fruttamax Mátové siroop zonder mango, light, 500 ml, 2 stuksWegwerp
€ 13,49/1l
€ 13,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream Sinaasappelsiroop, 1424224490, 440 ml
SodaStream Sinaasappelsiroop, 1424224490, 440 mlWegwerp
€ 13,61/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 31,30
-80%
€ 5,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Teisseire hazelnootsiroop, 700 ml
Teisseire hazelnootsiroop, 700 mlWegwerp
€ 37,13/1l
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Monin Hazelnootsiroop, light, 1 liter
Monin Hazelnootsiroop, light, 1 literWegwerp
€ 20,38/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Herbapol limonadesiroop, 420 ml
Herbapol limonadesiroop, 420 mlWegwerp
€ 7,45/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,13
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Fruttamax Orange Light Siroop - 500 ml.

FruttaMax Light

is een baanbrekende serie fruitsiroop, omdat de samenstelling

geen suiker bevat

.

Dankzij deze siropen ervaart u snel en eenvoudig de verfrissende smaak die u lekker vindt!

Siroopcapaciteit: 500 ml (voldoende voor het bereiden van ongeveer 12 liter

van uw favoriete drank)

Smaak:

Orange Zelfgemaakte drankjes! 1 concentraat is voldoende voor het bereiden van ongeveer 12 liter drank* volgens de aanbevelingen van de fabrikant voor het verdunnen van het concentraat met water. *De smaakintensiteit van de drank kan worden aangepast aan uw persoonlijke voorkeuren door meer of minder concentraat aan de fles toe te voegen. Door uw drankjes thuis te bereiden, draagt u bij aan het milieu en vermindert u de plasticproductie. Bovendien bespaart u ruimte in uw keuken of voorraadkast, omdat u geen ruimte hoeft in te nemen met drankflessen.

Hoe bereidt u het drankje?

  • ️
  • Vul een herbruikbare fles met water en plaats deze in de bruiswatermachine (voor een nog lekkerder drankje, gebruik gefilterd water) ️ Verander stilstaand water in bruiswater
  • door op de knop te drukken (pas het niveau van de koolzuurgas aan uw wensen aan) ️ Meet de juiste hoeveelheid concentraat
  • af met de maatbeker/dop volgens de aanbevelingen van de fabrikant of naar uw eigen wens, als u een meer of minder intense drank wilt ️ Verdunningsverhouding:
  • 1:23 (vul eenvoudigweg de maatbeker met siroop om een origineel drankje te maken dat uw dorst lesst) * Belangrijk! Voeg het drankjesconcentraat altijd pas toe nadat u het water met koolzuurgas heeft voorzien.
  • Voeg nooit koolzuurgas toe aan water met concentraat. Ontdek ons volledige aanbod!
  • Op onze andere veilingen vindt u: FruttaMax Light siropen in andere smaken
  • Bruiswatermachines en CO2-flessen Divers accessoires voor het maken van bruiswater
Smaak
Sinaasappel
Inhoud
0.5 l
Ingrediënten
gebroken
Voedingswaarde
De informatie over de voedingswaarden is te vinden in de beschrijving
Gewicht
650 g
Levensmiddelenbedrijven
FruttaMax
Verkoopbenaming
FruttaMax
Fabrikant
Fruttamax
EAN
5998571760575

Smaak
Sinaasappel
Inhoud
0.5 l
Ingrediënten
gebroken
Voedingswaarde
De informatie over de voedingswaarden is te vinden in de beschrijving
Gewicht
650 g
Levensmiddelenbedrijven
FruttaMax
Verkoopbenaming
FruttaMax
Fabrikant
Fruttamax
EAN
5998571760575
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van FruttaMax Siroop, perzik, BRUSSWIN, 500ml, concentraat van een vruchtendrank met 60% fruit
FruttaMax Siroop, perzik, BRUSSWIN, 500ml, concentraat van een vruchtendrank met 60% fruitWegwerp
€ 14,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van FruttaMax Cola Sirop 500ml, appelensap 50%, voor 12 liter drank. Bevat weinig calorieën
FruttaMax Cola Sirop 500ml, appelensap 50%, voor 12 liter drank. Bevat weinig calorieënWegwerp
€ 14,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 48,06
-84%
€ 7,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van FruttaMax Limoen-Munt LIGHT siroop, 500 ml
FruttaMax Limoen-Munt LIGHT siroop, 500 mlWegwerp
€ 14,98/1l
€ 7,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream 1424227490, Siroop voor soda-apparaat, Groen, Grijs, Geel, Citroen, Limoen, 440 ml, 9 liter, 1 stuk
SodaStream 1424227490, Siroop voor soda-apparaat, Groen, Grijs, Geel, Citroen, Limoen, 440 ml, 9 liter, 1 stukWegwerp
€ 13,84/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 7,29
-16%
€ 6,09
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Philips GC026/00 elektrische pluizenverwijderaar
Philips GC026/00 elektrische pluizenverwijderaar
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 22,95
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Teisseire drankensiroop Pina Colada, 0% suiker, 600ml - Cocktails (verpakking met 1 stuk)
Teisseire drankensiroop Pina Colada, 0% suiker, 600ml - Cocktails (verpakking met 1 stuk)Wegwerp
€ 31,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 22,43
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van SodaStream Siroop, Pepsi MAX, 1924202490, 440 ml
SodaStream Siroop, Pepsi MAX, 1924202490, 440 mlWegwerp
€ 17,32/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 7,62
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van VASAGLE Garderobekast, 183 x 72 x 33,7 cm, met 9 haken en een schoenenrek - RSH40
VASAGLE Garderobekast, 183 x 72 x 33,7 cm, met 9 haken en een schoenenrek - RSH40
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 289
€ 65,89
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Philips Satinelle Essential: Compacte epileerapparaat met kabel en Opti-Light voor de benen
Philips Satinelle Essential: Compacte epileerapparaat met kabel en Opti-Light voor de benen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 153,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Oral-B Elektrische Tandenborstel Junior, geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar, kleur groen
Oral-B Elektrische Tandenborstel Junior, geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar, kleur groen
€ 137,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 137,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Braun Bodygroomer Bg3340
Braun Bodygroomer Bg3340
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 28,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Philips Norelco NOSETRIMMER Serie 1000 NT1650/16, Zwart, Cilindrisch, Neus, Batterijen, AA, 2 jaar
Philips Norelco NOSETRIMMER Serie 1000 NT1650/16, Zwart, Cilindrisch, Neus, Batterijen, AA, 2 jaar
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 13,93
-6%
€ 13,04
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Philips OneBlade QP2834/20 scheerapparaat + opbergdoos
Philips OneBlade QP2834/20 scheerapparaat + opbergdoos
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 525
€ 64,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Philips HX6830/35 Sonicare ProtectiveClean 4500
Philips HX6830/35 Sonicare ProtectiveClean 4500
€ 719,82/1kg
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 316,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van 2x Elektrische tandenborstel Oral-B Vitality Pro D103 Duo + accessoires
2x Elektrische tandenborstel Oral-B Vitality Pro D103 Duo + accessoires
€ 76,14/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 139
€ 49,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Coppenrath Botercookies, zelfgemaakte lekkernijen, 200g (te koop vanaf 1 augustus 2024)
Coppenrath Botercookies, zelfgemaakte lekkernijen, 200g (te koop vanaf 1 augustus 2024)
€ 11,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SodaStream Lipton Iced Tea, perziksiroop, 440 ml, perzik, 1 stuk, plastic fles, fruitige thee
SodaStream Lipton Iced Tea, perziksiroop, 440 ml, perzik, 1 stuk, plastic fles, fruitige theeWegwerp
€ 12,93/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 7,40
-23%
€ 5,69
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Oral-B Vitality Pro D103 Hangable Box Blue
Oral-B Vitality Pro D103 Hangable Box Blue
€ 70,88/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 226
€ 24,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Koffers Peterson rovicky291000
Koffers Peterson rovicky291000
€ 63,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Oral-B Junior Minnie Mouse, model JAS22
Oral-B Junior Minnie Mouse, model JAS22
€ 346,93/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 142,24
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van FruttaMax Tonic Concentraat, 500 ml
FruttaMax Tonic Concentraat, 500 mlWegwerp
€ 14,98/1l
€ 7,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Remington SPR-RX5, Hlava, Zwart, Zilver, Remington, XR1500, China
Remington SPR-RX5, Hlava, Zwart, Zilver, Remington, XR1500, China
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 39,63
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Braun Elektrische Scheerapparaat Series 3 ProSkin 3045s, geschikt voor nat en droog gebruik, blauw
Braun Elektrische Scheerapparaat Series 3 ProSkin 3045s, geschikt voor nat en droog gebruik, blauw
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 261,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Elektrische tandenborstel Philips HX3651/12, blauw, inclusief opbergdoos
Elektrische tandenborstel Philips HX3651/12, blauw, inclusief opbergdoos
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 39,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream drankensiroop, frisdranken (limoen, Lipton ijsthee citroen, Pepsi Max, Mirinda, sinaasappel, Schwip)
SodaStream drankensiroop, frisdranken (limoen, Lipton ijsthee citroen, Pepsi Max, Mirinda, sinaasappel, Schwip)Wegwerp
€ 10,79/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van AIORBER 4K Drone met 3 batterijen, 4,3-inch scherm, 125 mm groot afstandsbedieningsscherm, intelligente obstakelvermijding, lange vliegtijd
AIORBER 4K Drone met 3 batterijen, 4,3-inch scherm, 125 mm groot afstandsbedieningsscherm, intelligente obstakelvermijding, lange vliegtijd
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
Gebruikt
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Teisseire Grenadine, suikerarm, 600 ml
Teisseire Grenadine, suikerarm, 600 mlWegwerp
€ 32,29/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van sodastream 454197 sodastream Schwip Schwap Sirup 0,44 l
sodastream 454197 sodastream Schwip Schwap Sirup 0,44 lWegwerp
€ 14,30/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 7,39
-14%
€ 6,29
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van PROFI CARE 330000 PROFI CARE Elektrische tandenborstel PC-EZS 3000, wit
PROFI CARE 330000 PROFI CARE Elektrische tandenborstel PC-EZS 3000, wit
€ 764,76/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 16,06
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Philips SHAVER Serie 5000 S5887/50 Elektrische nat- en droogscheerapparaat
Philips SHAVER Serie 5000 S5887/50 Elektrische nat- en droogscheerapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 134,99
Gratis bezorging
Verkoper: ACR-Reijnders

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 28 december 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Smaak en consumptie
Inhoud 0,5 l