Inhoud:

10 l
  • 2 l
    Beschikbare opties weergeven
  • 10 l

Gewicht:

10000 g
  • 400 g
    Beschikbare opties weergeven
  • 2000 g
    Beschikbare opties weergeven
  • 10000 g

Josera 9510 Kattenvoer, droogvoer voor volwassen katten, met gevogelte en rijst, 10 kg

€ 78,15

€ 7,82 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 9 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Droogvoer voor katten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Josera JosiCat Sterilised Classic, 10 kg
Josera JosiCat Sterilised Classic, 10 kg
€ 5,05/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 50,53
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JOSERA JosiCat Rundvlees - Droogvoer voor katten - 10 kg
JOSERA JosiCat Rundvlees - Droogvoer voor katten - 10 kg
€ 3,60/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van JOSERA DailyCat - droogvoer voor katten - 2 kg
JOSERA DailyCat - droogvoer voor katten - 2 kg
€ 12,29/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,57
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Josera JosiCat Crispy Duck, 10 kg, voor volwassen katten, met eend, 10 kg
Josera JosiCat Crispy Duck, 10 kg, voor volwassen katten, met eend, 10 kg
€ 4,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 47,53
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Josera NatureCat droogvoer voor katten, met vis - 10 kg
Josera NatureCat droogvoer voor katten, met vis - 10 kg
€ 5,55/1kg
€ 83,25
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Leonardo kattenvoer 758725, voor volwassen katten, 7,5 kg
Leonardo kattenvoer 758725, voor volwassen katten, 7,5 kg
€ 13,48/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 101,12
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Josera LÉGER droogvoer voor katten, 10 kg, volwassen katten, met gevogelte
Josera LÉGER droogvoer voor katten, 10 kg, volwassen katten, met gevogelte
€ 8,14/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 81,35
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Josera Minette Kitten, 10 kg
Josera Minette Kitten, 10 kg
€ 8,10/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 81,85
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Josera 9310 Kattenvoer, droogvoeding voor volwassen katten, met gevogelte en zalm, 10 kg
Josera 9310 Kattenvoer, droogvoeding voor volwassen katten, met gevogelte en zalm, 10 kg
€ 7,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 78,60
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Josera Marine Kattenvoer, droogvoer, 10 kg, voor volwassen katten, met aardappel en zalm
Josera Marine Kattenvoer, droogvoer, 10 kg, voor volwassen katten, met aardappel en zalm
€ 8,83/1kg
€ 88,35
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Josera Naturelle, 10 kg
Josera Naturelle, 10 kg
€ 16,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 164,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Josera Marineze droogvoer voor volwassen katten, met aardappel en zalm, 2 kg
Josera Marineze droogvoer voor volwassen katten, met aardappel en zalm, 2 kg
€ 17,45/1kg
€ 34,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Royal Canin Urinary Care droogvoer voor volwassen katten, met gevogelte, 2 kg
Royal Canin Urinary Care droogvoer voor volwassen katten, met gevogelte, 2 kg
€ 20,11/1kg
€ 40,21
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Josera NatureCat droogvoer voor katten, 2 kg, volwassen katten, met gevogelte en zalm
Josera NatureCat droogvoer voor katten, 2 kg, volwassen katten, met gevogelte en zalm
€ 16,95/1kg
€ 33,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Josera Catelux droogvoer voor katten, 2 kg, voor volwassen katten, met eend en gevogelte
Josera Catelux droogvoer voor katten, 2 kg, voor volwassen katten, met eend en gevogelte
€ 13,91/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,82
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Josera 9360, Voeding voor volwassen pluimvee, Gemaakt met zoete aardappelen, 400 gram, Zonder granen
Josera 9360, Voeding voor volwassen pluimvee, Gemaakt met zoete aardappelen, 400 gram, Zonder granen
€ 63,25/1kg
€ 25,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Kattenvoer, droog, Sanabelle Light, 10 kg
Kattenvoer, droog, Sanabelle Light, 10 kg
€ 14,30/1kg
€ 143,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Sanabelle Adult, droogvoer voor katten met gevogelte, 10 kg
Sanabelle Adult, droogvoer voor katten met gevogelte, 10 kg
€ 7,79/1kg
€ 104,57
-€ 26,67
€ 77,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Biokat's Classic Fresh 3in1 met lentegeur - Klontvormende kattenbakvulling met 3 functies
Biokat's Classic Fresh 3in1 met lentegeur - Klontvormende kattenbakvulling met 3 functies
€ 0,00/1kg
€ 21,64
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van APPLAWS Kattenvoer, droogvoer voor volwassen katten, met kip en zalm, 2 kg
APPLAWS Kattenvoer, droogvoer voor volwassen katten, met kip en zalm, 2 kg
€ 10,69/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,37
Verkoper: EFIGlobalStoreDE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Josera Sensicat 10 kg. Voer voor gevoelige katten. Josera Sensicat is geschikt voor kieskeurige, volwassen katten en kittens vanaf 6 maanden met een gevoelig spijsverteringsstelsel. De zorgvuldig samengestelde samenstelling van het voer zorgt voor een optimale opname van voedingsstoffen. Bovendien helpt het de vorming van haarballen te voorkomen en draagt zo bij aan de gezondheid van uw dier. Voordelen: Gemakkelijk verteerbaar.

Receptuur voor optimale opname van voedingsstoffen. Geschikt voor katten en kittens (vanaf 6 maanden) met een gevoelig spijsverteringsstelsel.

Voorkomt de vorming van haarballen. Vrij van kunstmatige kleur-, aroma- en conserveermiddelen. Helpt de vorming van urinestenen te voorkomen. Ingrediënten: Gedroogd gevogelte-eiwit, volkorenmaïs, rijst, griesmeel, gevogeltevet, bietenpulp, gehydrolyseerd gevogelte-eiwit, mineralen, gedroogde gevogeltelever. Dosering: SensiCat dosering / 24 uur 2 - 3 kg 25 - 40 g 3 - 4 kg 40 - 55 g 4 - 5 kg 55 - 70 g 5 - 7 kg 70 - 95 g 7 - 10 kg 95 - 120 g

Gewicht
10000 g
Inhoud
10 l
Type diervoeder
Geschikte diersoorten
Katten
Aantal stuks
1
EAN
4032254749219
MPN (Manufacturer Part Number)
GSHB_action_4032254749219
Fabrikant
Josera.
Registratienummer
--

Gewicht
10000 g
Inhoud
10 l
Type diervoeder
Geschikte diersoorten
Katten
Aantal stuks
1
EAN
4032254749219
MPN (Manufacturer Part Number)
GSHB_action_4032254749219
Fabrikant
Josera.
Registratienummer
--
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Aluminium zonnescherm voor de tuin, model N19, 300 cm, kantelbaar, roestvrij staal, kleur: crème
Aluminium zonnescherm voor de tuin, model N19, 300 cm, kantelbaar, roestvrij staal, kleur: crème
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 64
€ 105,98
Gratis bezorging
Verkoper: heute-wohnen
Productafbeelding van Trizand 23481 Montana-tent voor 4 personen, groengrijs
Trizand 23481 Montana-tent voor 4 personen, groengrijs
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 44,99
-17%
€ 36,92
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 49,43
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van FEANDREA Kraboom met 3 ligvlakken en een hol, met wasbare kussens, bruin
FEANDREA Kraboom met 3 ligvlakken en een hol, met wasbare kussens, bruin
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 107,54
-€ 14,58
€ 92,96
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Bestway Hydro-Force SUP Oceana Convertible Set 305 x 84 x 12 cm
Bestway Hydro-Force SUP Oceana Convertible Set 305 x 84 x 12 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 214,00
-€ 24,00
€ 190,00
Gratis bezorging
Verkoper: OutatHome
Productafbeelding van Josera JosiCat Sterilised Classic, 10 kg
Josera JosiCat Sterilised Classic, 10 kg
€ 5,05/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 50,53
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JOSERA JosiCat Rundvlees - Droogvoer voor katten - 10 kg
JOSERA JosiCat Rundvlees - Droogvoer voor katten - 10 kg
€ 3,60/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Siemens stofzuiger met stofzak, model Synchropower VS06A111
Siemens stofzuiger met stofzak, model Synchropower VS06A111
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 265
€ 115,21
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
€ 1,10/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van VASAGLE bijzettafel, met wielen, C-vorm, mobiele salontafel, vintagebruin
VASAGLE bijzettafel, met wielen, C-vorm, mobiele salontafel, vintagebruin
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 132
€ 71,23
-4%
€ 67,72
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Krüger Family Latte Macchiato | Verpakking van 500 gram
Krüger Family Latte Macchiato | Verpakking van 500 gram
€ 22,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 11,06
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Hondenbed XXL 118x78 cm grote hondenmand hondenkussen wasbaar – grijs
Hondenbed XXL 118x78 cm grote hondenmand hondenkussen wasbaar – grijs
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: ModesteSHOP
Productafbeelding van Intex Deluxe Skimmer
Intex Deluxe Skimmer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 155
€ 20,60
Gratis bezorging
Verkoper: OutatHome
Productafbeelding van Josera 9610 Kattenvoer voor volwassen katten, met eend, aardappel en gevogelte, 10 kg
Josera 9610 Kattenvoer voor volwassen katten, met eend, aardappel en gevogelte, 10 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 75,96
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Wall-mounted cat tree - H. 168 cm - Tofana Dolomite - KERBL - Gray
Wall-mounted cat tree - H. 168 cm - Tofana Dolomite - KERBL - Gray
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 145,55
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Kratzboom: Natuurlijk klim-, knuffel- en slaapvertier voor uw kat. Groot model met verwisselbare bladeren. Meerlaags, eenvoudig te monteren. Gemaakt van huisdiervriendelijke materialen, duurzaam en voorzien van een robuust, gepatenteerd ontwerp
Kratzboom: Natuurlijk klim-, knuffel- en slaapvertier voor uw kat. Groot model met verwisselbare bladeren. Meerlaags, eenvoudig te monteren. Gemaakt van huisdiervriendelijke materialen, duurzaam en voorzien van een robuust, gepatenteerd ontwerp
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 257,01
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Catsan kattenbakvulling, Catsan Hygiene Plus, 20 liter.
Catsan kattenbakvulling, Catsan Hygiene Plus, 20 liter.
€ 1,63/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 32,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 230
€ 14,49
-10%
€ 12,97
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van SONGMICS Relaxfauteuil, schommelstoel, verstelbare voetsteun
SONGMICS Relaxfauteuil, schommelstoel, verstelbare voetsteun
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 145,59
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Cat's Best Öko Plus kattenbakvulling, 40 liter
Cat's Best Öko Plus kattenbakvulling, 40 liter
€ 1,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 69,12
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
€ 8,09/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 41,26
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Leonardo kattenvoer 758625, voor volwassen katten, met gevogelte, 7,5 kg
Leonardo kattenvoer 758625, voor volwassen katten, met gevogelte, 7,5 kg
€ 11,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 89,17
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
€ 21,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,02
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Babybuggy-organizer tas, buggy-opbergtas, hangende luiertas, bekerhouder voor kinderwagens, eenvoudig te bevestigen aan de meeste kinderwagenhandgrepen, kleur: zwart
Babybuggy-organizer tas, buggy-opbergtas, hangende luiertas, bekerhouder voor kinderwagens, eenvoudig te bevestigen aan de meeste kinderwagenhandgrepen, kleur: zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,38
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Kattenbakhuizen Nestor, wit/grijs
Kattenbakhuizen Nestor, wit/grijs
€ 10,97/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 19,97
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van ProfiCare® Wandheater met raamdetectie | Verwarming voor ruimtes tot 60 m² | Elektrische wandheater inclusief bevestigingsmateriaal | Verwarming met 1,5 meter kabel, afstandsbediening en timer | PC HL 3116
ProfiCare® Wandheater met raamdetectie | Verwarming voor ruimtes tot 60 m² | Elektrische wandheater inclusief bevestigingsmateriaal | Verwarming met 1,5 meter kabel, afstandsbediening en timer | PC HL 3116
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 77,69
-10%
€ 69,35
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van PURINA ONE BIFENSIS Sterilcat, voeding voor gesteriliseerde katten, 4 x 2,8 kg
PURINA ONE BIFENSIS Sterilcat, voeding voor gesteriliseerde katten, 4 x 2,8 kg
€ 7,87/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 88,16
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kattenvoer, droog, Josera JosiCat Tasty Rundvlees, 650 gram
Kattenvoer, droog, Josera JosiCat Tasty Rundvlees, 650 gram
€ 56,11/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 36,47
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Knuffelholletje voor katten en kleine honden, een rustgevend bed voor katten, een gezellig, afgesloten slaaphuisje voor puppy's, maat M, 33 cm
Knuffelholletje voor katten en kleine honden, een rustgevend bed voor katten, een gezellig, afgesloten slaaphuisje voor puppy's, maat M, 33 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 22,98
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Intex 29084 Schuimrubberen onderleggers voor zwembaden 50 x 50 cm, 8 stuks
Intex 29084 Schuimrubberen onderleggers voor zwembaden 50 x 50 cm, 8 stuks
€ 12,11/1m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 23,01
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 29 september 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Gewoon top!!! Hartelijk dank!!!
Gewicht 10 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Voerbakken en waterbakken voor huisdieren, wandmontage, afneembaar, verdikt, verhoogd, geschikt voor katten en honden
Voerbakken en waterbakken voor huisdieren, wandmontage, afneembaar, verdikt, verhoogd, geschikt voor katten en honden
€ 28,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 90,32/1kg