Zeezout uit Guérande.

€ 7,95

€ 63,60 / 1kg

plus € 7,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Bij bestelling binnen
10h 46m 05s
Onze bestedeals
Zout & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van La Baleine, bloemsalz, van "Le Saunier de Camargue", 125 gram.
La Baleine, bloemsalz, van "Le Saunier de Camargue", 125 gram.
€ 0,06/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,95
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Kamis Specialite Młynerij, Zeezout met Jodium, 90 gram
Kamis Specialite Młynerij, Zeezout met Jodium, 90 gram
€ 70,00/1kg
€ 6,63
-4%
€ 6,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ostmann 3912275005 Ostmann Kräutersalz Gewürzmischung, 70,0 g
Ostmann 3912275005 Ostmann Kräutersalz Gewürzmischung, 70,0 g
€ 174,14/1kg
€ 12,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Khoisan - Cadeauverpakking zeezout, 200g
Khoisan - Cadeauverpakking zeezout, 200g
€ 44,23/1kg
€ 13,27
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Jodiumhoudend steenzout, 1 kg - Kłodawska
Jodiumhoudend steenzout, 1 kg - Kłodawska
€ 1,32/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 1,32
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van KALAS BENESŮL IFREE - Jodiumvrije zeezout, 250 gram
KALAS BENESŮL IFREE - Jodiumvrije zeezout, 250 gram
€ 27,36/1kg
€ 6,84
Verkoper: Katorshop
Productafbeelding van Gejodeerd steenzout Cenosole, 1 kg
Gejodeerd steenzout Cenosole, 1 kg
€ 1.530,00/1kg
€ 1,53
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Salamoia Caber Zeezout, zonder knoflook, met kruiden, 1 kg
Salamoia Caber Zeezout, zonder knoflook, met kruiden, 1 kg
€ 7,42/1kg
€ 7,42
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Kamis Zachtmakker voor vlees, 30 gram
Kamis Zachtmakker voor vlees, 30 gram
€ 49,67/1kg
€ 1,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Herbamare® Kruidenzout - Pittig, 250g
Herbamare® Kruidenzout - Pittig, 250g
€ 16,76/1l
€ 4,19
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Zeewier met jodium, zeezout - 150g
Zeewier met jodium, zeezout - 150g
€ 44,67/1kg
€ 6,70
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Kłodawa, niet-gejodeerd zout, 1,1 kg - Zoutmijn Kłodawa
Kłodawa, niet-gejodeerd zout, 1,1 kg - Zoutmijn Kłodawa
€ 1,02/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 1,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Grijze zeezout uit Guerande, 120 gram
Grijze zeezout uit Guerande, 120 gram
€ 33,42/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,01
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van – Zout met zomertruffels, 90 g
– Zout met zomertruffels, 90 g
€ 154,44/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,90
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van -ALLSPIRATION 50 g - GAVES VAN DE NATUUR
-ALLSPIRATION 50 g - GAVES VAN DE NATUUR
€ 75,00/1kg
€ 3,75
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Turci zoutmengsel met rozemarijn, knoflook en salie, 200 gram
Turci zoutmengsel met rozemarijn, knoflook en salie, 200 gram
€ 22,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,40
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Gerookt zeezout, 150 gram
Gerookt zeezout, 150 gram
€ 54,93/1l
€ 8,24
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Zeezout, ongeraffineerd, fijnkorrelig, 1 kg
Zeezout, ongeraffineerd, fijnkorrelig, 1 kg
€ 2,42/1l
€ 2,55
-5%
€ 2,42
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Herbamare® Kruidenzout - Origineel, 125g
Herbamare® Kruidenzout - Origineel, 125g
€ 18,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 2,29
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Zeezoutvlokken uit Cyprus, 70 gram
Zeezoutvlokken uit Cyprus, 70 gram
€ 106,57/1l
€ 7,46
Verkoper: ItalianGourmetShop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Fijnste zeezout uit Guérande


Le Paludier de Guérande's Fleur de Sel zeezout is meer dan alleen een kruiden. Het is een uitnodiging om de zintuigen te prikkelen en culinaire creaties naar een hoger niveau te tillen.

Herkomst en kwaliteit: Dit verfijnde zout komt uit de zoutpannen van Guérande, een regio in Frankrijk die bekend staat om haar uitzonderlijke zoutproductie. Elk korreltje wordt zorgvuldig met de hand geoogst om de hoogste kwaliteit te garanderen.

Unieke smaak: Fleur de Sel staat bekend om zijn rijke en complexe smaak, die veel verder gaat dan wat je van gewoon keukenzout zou verwachten. Het heeft een licht knapperige textuur en een subtiele, maar onmiskenbare smaak die elk gerecht verrijkt.

Veelzijdig gebruik: Of u nu een ervaren kok bent of een beginner in de keuken, Fleur de Sel is een must in uw kruidenkast. Het kan worden gebruikt om de smaak van vlees, vis, groenten en zelfs desserts te verbeteren.

Gezondheidsvoordelen: In tegenstelling tot geraffineerd zout bevat Fleur de Sel een verscheidenheid aan mineralen en sporenelementen die gunstig zijn voor de gezondheid. Het is een natuurlijke bron van calcium, magnesium en andere belangrijke voedingsstoffen.

Duurzame verpakking: Het zout wordt geleverd in een stijlvolle en stevige pot van 125 gram, die niet alleen het product beschermt, maar ook bijdraagt aan de duurzaamheid. De pot is herbruikbaar en recyclebaar, waardoor het een milieuvriendelijke keuze is.

Perfect cadeau: Vanwege zijn hoge kwaliteit en mooie verpakking is Le Paludier de Guérande's Fleur de Sel ook een perfect cadeau voor elke fijnproever of kookliefhebber.

Nu kopen: Mis deze kans niet om uw culinaire ervaring te verrijken met Le Paludier de Guérande's Fleur de Sel zeezout. Koop nu en ontdek het verschil dat een kwalitatief hoogwaardig zout kan maken!

Inhoud
0.125 l
Ingrediënten
Zout
Gewicht
125 g
Levensmiddelenbedrijven
FROMI GmbH, Otto-Hahn-Str. 5, D-77694 Kehl-Auenheim
Verkoopbenaming
Zeezout (Fleur de Sel)
Fabrikant
FRÖLICH & KAUFMANN Verlag und Versand GmbH
MPN (Manufacturer Part Number)
1457660001
EAN
3305044020395

Inhoud
0.125 l
Ingrediënten
Zout
Gewicht
125 g
Levensmiddelenbedrijven
FROMI GmbH, Otto-Hahn-Str. 5, D-77694 Kehl-Auenheim
Verkoopbenaming
Zeezout (Fleur de Sel)
Fabrikant
FRÖLICH & KAUFMANN Verlag und Versand GmbH
MPN (Manufacturer Part Number)
1457660001
EAN
3305044020395
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van La Baleine, bloemsalz, van "Le Saunier de Camargue", 125 gram.
La Baleine, bloemsalz, van "Le Saunier de Camargue", 125 gram.
€ 0,06/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,95
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Sel de Cuisine, grof zeezout, geschikt om gerechten mee te kruiden, 1000g
Sel de Cuisine, grof zeezout, geschikt om gerechten mee te kruiden, 1000g
€ 3,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,13
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van KESPER Veelzijdig snijplank, 56 x 50 cm, glazen snijplank met basilicummotief, model 36584
KESPER Veelzijdig snijplank, 56 x 50 cm, glazen snijplank met basilicummotief, model 36584
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 19,46
-39%
€ 11,81
Verkoper: Landema
Productafbeelding van Brandson keramische kachel, 2000W, met afstandsbediening, energiezuinig
Brandson keramische kachel, 2000W, met afstandsbediening, energiezuinig
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 169
€ 66,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Kłodawa, niet-gejodeerd zout, 1,1 kg - Zoutmijn Kłodawa
Kłodawa, niet-gejodeerd zout, 1,1 kg - Zoutmijn Kłodawa
€ 1,02/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 1,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Licorne Bike Stella, premium stadsfiets, verkrijgbaar in de maten 20, 24, 26 en 28 inch. Fiets voor meisjes, heren en dames, met 21 versnellingen (6 versnellingen bij 20 inch). Hollandse stadsfiets
Licorne Bike Stella, premium stadsfiets, verkrijgbaar in de maten 20, 24, 26 en 28 inch. Fiets voor meisjes, heren en dames, met 21 versnellingen (6 versnellingen bij 20 inch). Hollandse stadsfiets
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 306
€ 259,99
Verkoper: LICORNE_BIKE
Productafbeelding van Apple iPhone 15 128 GB schwarz
Apple iPhone 15 128 GB schwarz
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1156
€ 836,02
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: Vehe_Shop_NL

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.