Inhoud:

150 ml

Goldwell Elumen Leave-in Conditioner, 150 ml

€ 21,78

€ 145,20 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Haarconditioners & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sachajuan Leave-in Conditioner, 250 ml
Sachajuan Leave-in Conditioner, 250 ml
€ 122,40/1l
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sassoon Verhelderende Conditioner, 250 ml
Sassoon Verhelderende Conditioner, 250 ml
€ 114,24/1l
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van OGX Keratin Oil Verstärkende haarspoeling met arganolie, 385 ml
OGX Keratin Oil Verstärkende haarspoeling met arganolie, 385 ml
€ 31,14/1l
€ 11,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Sachajuan Hydraterende Conditioner, 250 ml
Sachajuan Hydraterende Conditioner, 250 ml
€ 103,08/1l
€ 25,77
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Vichy Dercos Haarconditioneer, 200 ml
Vichy Dercos Haarconditioneer, 200 ml
€ 139,35/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kativa Conditioner met sheaboter, kokosolie en marulaolie, 550 ml
Kativa Conditioner met sheaboter, kokosolie en marulaolie, 550 ml
€ 40,20/1l
€ 22,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Haarspoeling Anian, bifasig, 400 ml
Haarspoeling Anian, bifasig, 400 ml
€ 24,87/1l
€ 9,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Redken Acidic Bonding Curls Conditioner, 1000 ml
Redken Acidic Bonding Curls Conditioner, 1000 ml
€ 67,73/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 67,73
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Revlon Orofluido Conditioner, 50 ml
Revlon Orofluido Conditioner, 50 ml
€ 188,40/1l
€ 9,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Fanola Voedende Leave-in Conditioner, 300 ml
Fanola Voedende Leave-in Conditioner, 300 ml
€ 17,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,37
-19%
€ 5,14
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Schwarzkopf GLISS conditioner, 200 ml
Schwarzkopf GLISS conditioner, 200 ml
€ 89,10/1l
€ 17,82
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Niet-uitspoelbare conditioner Salerm (1000 ml)
Niet-uitspoelbare conditioner Salerm (1000 ml)
€ 81,50/1l
€ 81,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Moroccanoil Moisture Repair Conditioner, 250 ml
Moroccanoil Moisture Repair Conditioner, 250 ml
€ 120,28/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 30,07
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Joico - JoiFull Volumegevende Conditioner, 250 ml
Joico - JoiFull Volumegevende Conditioner, 250 ml
€ 78,64/1l
€ 19,66
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Arganicare Keratine Haarmasker, 400 ml
Arganicare Keratine Haarmasker, 400 ml
€ 27,67/1l
€ 11,07
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Londa Diepvochtende Conditioner, 1000 ml
Londa Diepvochtende Conditioner, 1000 ml
€ 11,58/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 15,01
-22%
€ 11,58
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van PHYTO PHYTOVOLUME Volumegevende conditioner, 175 ml
PHYTO PHYTOVOLUME Volumegevende conditioner, 175 ml
€ 76,80/1l
€ 19,20
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Elvital Conditioner tegen haarbreuk (250 ml)
Elvital Conditioner tegen haarbreuk (250 ml)
€ 21,00/1l
€ 5,25
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Sachajuan Normaliserende Conditioner, 1000 ml
Sachajuan Normaliserende Conditioner, 1000 ml
€ 67,50/1l
€ 67,50
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Davines NOUNOU Voedende Conditioner, 1000 ml
Davines NOUNOU Voedende Conditioner, 1000 ml
€ 150,26/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 155,08
-€ 4,82
€ 150,26
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze lichte leave-in conditioner is ideaal voor fijn tot normaal haar en is optimaal afgestemd op de Elumen kleuren. Hij verzorgt uw haar en ontwart het direct, waardoor het haar onmiddellijk beter kambaar wordt. Bovendien verlengt hij de duurzaamheid van Elumen en ondersteunt hij het herstellende effect. Speciaal samengestelde kleerverzorging om de kleurintensiteit en glans van Elumen te bevorderen.

  • voor fijn tot normaal haar
  • verzorgt
  • ontwart direct
  • verlengt de duurzaamheid
  • herstellende werking


[Gebruik]
Na het wassen van het haar, sprayen. Niet uitspoelen.

Ingrediënten:
Water / Aqua / Eau, Alcohol Denat., Lactic Acid, Malic Acid, Benzyl Alcohol, Polyquaternium-11, Sodium Hydroxide, PEG/PPG-14/4 Dimethicone, Cetrimonium Chloride, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Glycerin, Propylene Glycol, Fragrance / Parfum, Limonene.

Leave-in conditioner, Elumen, conditioner
Gewicht
150 g
Inhoud
150 ml
Ingrediënten
Zie beschrijving
Fabrikant
Big Buy Cooking
EAN
4021609109747
MPN (Manufacturer Part Number)
210974

Gewicht
150 g
Inhoud
150 ml
Ingrediënten
Zie beschrijving
Fabrikant
Big Buy Cooking
EAN
4021609109747
MPN (Manufacturer Part Number)
210974
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Goldwell Elumen Shampoo, 1000 ml
Goldwell Elumen Shampoo, 1000 ml
€ 37,18/1l
€ 37,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van LEGO 10311 Icons Orchidee: Een set om kunstplanten te bouwen
LEGO 10311 Icons Orchidee: Een set om kunstplanten te bouwen
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 228
€ 44,23
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Fisher-Price Slaap-otter
Fisher-Price Slaap-otter
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 396
€ 37,80
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2781
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Goldwell Elumen Conditioner, 1000 ml
Goldwell Elumen Conditioner, 1000 ml
€ 58,92/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 58,92
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Goldwell Elumen Lock 250 ml - Kleurbehoudproduct
Goldwell Elumen Lock 250 ml - Kleurbehoudproduct
€ 79,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 40,21
-50%
€ 19,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Goldwell Elumen Kleurshampoo, 250 ml
Goldwell Elumen Kleurshampoo, 250 ml
€ 60,64/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,16
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Goldwell Elumen Clean 250 ml - Kleurverwijderaar
Goldwell Elumen Clean 250 ml - Kleurverwijderaar
€ 79,52/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,88
-26%
€ 19,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Shampoo, 1000 ml
Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Shampoo, 1000 ml
€ 21,66/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 26,75
-19%
€ 21,66
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Rolgordijn / Verduisterend rolgordijn met klemstrip, wit, 80 x 150 cm (rechts)
Rolgordijn / Verduisterend rolgordijn met klemstrip, wit, 80 x 150 cm (rechts)
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 14,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Kindervoertuig: loopfiets, driewieler-balancefiets, Kidwell VENTO, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Stuur van aluminium, platform van kunststof, wielen van polyurethaan met LED-verlichting, eenhoornmotief, roze
Kindervoertuig: loopfiets, driewieler-balancefiets, Kidwell VENTO, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Stuur van aluminium, platform van kunststof, wielen van polyurethaan met LED-verlichting, eenhoornmotief, roze
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 39,99
Verkoper: Seleo
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo, 250 ml
Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo, 250 ml
€ 58,20/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,55
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Elektrische melkschuimer van Tchibo, met anti-aanbaklaag, voor zowel warme als koude melkschuim, geschikt voor latte macchiato, cappuccino en chocolademelk, met een roestvrijstalen behuizing
Elektrische melkschuimer van Tchibo, met anti-aanbaklaag, voor zowel warme als koude melkschuim, geschikt voor latte macchiato, cappuccino en chocolademelk, met een roestvrijstalen behuizing
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 140
€ 62,78
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Olaplex Nº.8 Intensief Vochtmasker, 100 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, ideaal voor beschadigd haar, hydraterend, geeft glans, maakt glad, verpakt in een pompflacon. Inhoud: Water (Aqua/Eau), Dimethicone, Cetyl Alcohol, Persea Gratissima (Avocado) Olie, Glycerin, Stearyl...
Olaplex Nº.8 Intensief Vochtmasker, 100 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, ideaal voor beschadigd haar, hydraterend, geeft glans, maakt glad, verpakt in een pompflacon. Inhoud: Water (Aqua/Eau), Dimethicone, Cetyl Alcohol, Persea Gratissima (Avocado) Olie, Glycerin, Stearyl...
€ 400,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 56,62
-29%
€ 40,00
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 27,89
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Stijltangset 5-in-1 met 3 opzetstukken, stijltang voor grote krullen, stijltang met instelbare temperatuur, krultang met golvende platen, keramische coating, krullen
Stijltangset 5-in-1 met 3 opzetstukken, stijltang voor grote krullen, stijltang met instelbare temperatuur, krultang met golvende platen, keramische coating, krullen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: BorlinGmbH
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Bond Pro Versterkende Shampoo, een shampoo die droog en breekbaar haar versterkt, 1000 ml
Goldwell Dualsenses Bond Pro Versterkende Shampoo, een shampoo die droog en breekbaar haar versterkt, 1000 ml
€ 22,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 22,84
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Blond & Highlights Anti-geel Shampoo, 250 ml
Goldwell Dualsenses Blond & Highlights Anti-geel Shampoo, 250 ml
€ 53,16/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 13,29
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
€ 299,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 216
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Oliviers
Productafbeelding van Olaplex – No. 0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
Olaplex – No. 0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
€ 153,81/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 27,17
-12%
€ 23,84
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Color, intensieve behandeling voor gekleurd haar, 200 ml
Goldwell Dualsenses Color, intensieve behandeling voor gekleurd haar, 200 ml
€ 90,05/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 18,01
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van HI Lichtslinger Sterren, Fee, 90 LED's
HI Lichtslinger Sterren, Fee, 90 LED's
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 19,78
Verkoper: Mojawo
Productafbeelding van KOTARBAU® Houten Zandbak 120 x 120 cm Grijs Zandbak met Deksel en Bankjes Met Grondzeil Geïmpregneerd Buitenspeelgoed
KOTARBAU® Houten Zandbak 120 x 120 cm Grijs Zandbak met Deksel en Bankjes Met Grondzeil Geïmpregneerd Buitenspeelgoed
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 80
€ 82,39
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Color, intensieve behandeling voor gekleurd haar, 500 ml
Goldwell Dualsenses Color, intensieve behandeling voor gekleurd haar, 500 ml
€ 53,04/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Fanola No Yellow Shampoo, shampoo voor platinablond en grijs haar, 1000 ml
Fanola No Yellow Shampoo, shampoo voor platinablond en grijs haar, 1000 ml
€ 20,04/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 20,04
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Qeridoo Regenbescherming Kidgoo 2 / Kidgoo 2 Sport
Qeridoo Regenbescherming Kidgoo 2 / Kidgoo 2 Sport
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 74,99
-49%
€ 38,00
Verkoper: Schindlersport
Productafbeelding van Ninja NC300EU Ninja CREAMI         7-in-1        Eismaschine     NC300EU
Ninja NC300EU Ninja CREAMI 7-in-1 Eismaschine NC300EU
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 149
€ 249,99
Gratis bezorging
Verkoper: EMARQT
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Conditioner, 1000 ml
Goldwell Dualsenses Rich Repair Herstellende Conditioner, 1000 ml
€ 28,95/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 28,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
€ 1.199,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 59,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 17 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super
Inhoud 1 l
Beoordeeld op 17 november 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Elumen conditioner
Inhoud 1 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Aveda 18084054987, voor dames, geschikt voor fijn haar, normaal haar en vet haar, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, 1000 ml, fles
Aveda 18084054987, voor dames, geschikt voor fijn haar, normaal haar en vet haar, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, 1000 ml, fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 165,24
-€ 41,82
€ 123,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 123,42/1l
Productafbeelding van Aveda Cherry Almond Verzachtende Conditioner, 1000 ml
Aveda Cherry Almond Verzachtende Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 76,50/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blow.Dry Rinse: Voedende en herstellende conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Blow.Dry Rinse: Voedende en herstellende conditioner, 1000 ml
€ 72,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 72,32/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Angel Rinse Volumegevende Conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Angel Rinse Volumegevende Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 69,88
-3%
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 67,32/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Smooth.Again.Rinse Smoothing Conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Smooth.Again.Rinse Smoothing Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 66,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,45/1l
Productafbeelding van Aveda 18084998199, voor dames, geschikt voor fijn haar, voor alle haarkleuren, geeft glans, 1000 ml, fles
Aveda 18084998199, voor dames, geschikt voor fijn haar, voor alle haarkleuren, geeft glans, 1000 ml, fles
€ 67,13
Verkoper: PerfumTraders
€ 67,13/1l
Productafbeelding van Maria Nila Silver, voor dames, blond haar, blond haar, hydraterend, beschermend, glanzend, verzachtend, versterkend, 1000 ml, pompflacon
Maria Nila Silver, voor dames, blond haar, blond haar, hydraterend, beschermend, glanzend, verzachtend, versterkend, 1000 ml, pompflacon
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,85
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,85/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Verdikkende Schuimconditioner, 240 g
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Verdikkende Schuimconditioner, 240 g
€ 55,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 229,50/1kg
Productafbeelding van Moroccanoil 7290016494365, voor dames, niet voor professioneel gebruik, voor krullend haar, geschikt voor alle kleuren, geeft glans, maakt het haar glad, 1000 ml
Moroccanoil 7290016494365, voor dames, niet voor professioneel gebruik, voor krullend haar, geschikt voor alle kleuren, geeft glans, maakt het haar glad, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 57,63
-2%
€ 55,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 55,99/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Conditioner, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Conditioner, 1000 ml
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 56,10/1l
Productafbeelding van Oribe Supershine Hydraterende Conditioner, 200 ml
Oribe Supershine Hydraterende Conditioner, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,36
-20%
€ 55,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 275,40/1l
Productafbeelding van Maria Nila Volume, voor dames, geschikt voor fijn haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, geeft volume, 1000 ml, fles, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Volume, voor dames, geschikt voor fijn haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, geeft volume, 1000 ml, fles, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 53,04/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Extra Volume Conditioner, voor dames, niet voor professioneel gebruik, geschikt voor alle haartypes, alle kleuren, geeft glans en volume, 1000 ml
Moroccanoil Extra Volume Conditioner, voor dames, niet voor professioneel gebruik, geschikt voor alle haartypes, alle kleuren, geeft glans en volume, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 48,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,02/1l
Productafbeelding van Maria Nila Heal, voor dames, anti-roos, hydraterend, voedend, 1000 ml, pompflacon, jasmijn, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Heal, voor dames, anti-roos, hydraterend, voedend, 1000 ml, pompflacon, jasmijn, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 50,93
Verkoper: PerfumTraders
€ 50,93/1l
Productafbeelding van Verzorgende spoeling voor prachtig volume, 200 ml
Verzorgende spoeling voor prachtig volume, 200 ml
€ 51,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 255,00/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Conditioner, 1000 ml
Maria Nila True Soft Conditioner, 1000 ml
€ 57,76
-14%
€ 49,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,53/1l
Productafbeelding van Maria Nila Structure Repair, voor vrouwen, beschadigd haar, droog haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride, Zea Mays...
Maria Nila Structure Repair, voor vrouwen, beschadigd haar, droog haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride, Zea Mays...
€ 48,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,30/1l
Productafbeelding van Oribe Hair Alchemy Heatless Styling Balm 150ml - Stylingconditioner zonder hitte
Oribe Hair Alchemy Heatless Styling Balm 150ml - Stylingconditioner zonder hitte
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 319,60/1l
Productafbeelding van Sisley Restructuring, voor dames, conditioner, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, glanzend, verzachtend, gladmakend, 200 ml
Sisley Restructuring, voor dames, conditioner, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, glanzend, verzachtend, gladmakend, 200 ml
€ 63,13
-26%
€ 46,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 231,95/1l
Productafbeelding van Oribe Priming Lotion, leave-in conditioner en ontwarrende spray, 250 ml
Oribe Priming Lotion, leave-in conditioner en ontwarrende spray, 250 ml
€ 57,10
-19%
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,60/1l