Tunturi Zweetpak -Sauna Suit - Sauna pak - L - Zwart

€ 17,99

Gratis bezorging

Bij jou thuis

Bezorging morgen
Bij bestelling binnen
7h 53m 37s
Wees er snel bij!
Overige fitnessapparaten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 40 stuks Sveltus 'Sveltings'
40 stuks Sveltus 'Sveltings'
€ 242,75
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van Sveltus parallel fitnessstangen - 72 cm hoog
Sveltus parallel fitnessstangen - 72 cm hoog
€ 78,94
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van Sveltus gewichtsschijven, set van 3: 1 kg, 1,5 kg en 2 kg
Sveltus gewichtsschijven, set van 3: 1 kg, 1,5 kg en 2 kg
€ 68,90
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van Sveltus set van 3 fitnesselastieken
Sveltus set van 3 fitnesselastieken
€ 38,94
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen
Schwarzer Schweißgürtel mit gelbem "SWEAT BELT"-Text auf der Vorderseite, aufrecht stehend
Vetverbrandingsgordel, neopreen sauna-gordel voor het afvallen van de buik en taille
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Neopreen tailleversterker, afslankriem, sport- en fitnessriem om de taille te vormen, zweetriem voor sauna-effect, voor vetverbranding en spieropbouw, tailleband voor sauna, maat L
Neopreen tailleversterker, afslankriem, sport- en fitnessriem om de taille te vormen, zweetriem voor sauna-effect, voor vetverbranding en spieropbouw, tailleband voor sauna, maat L
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 14,28
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Sauna-Trainingspak Hms Dss12
Sauna-Trainingspak Hms Dss12
2,3Gemiddelde beoordeling: 2,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 22,58
-45%
€ 12,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fizyo Verstelbare siliconen gewichten voor enkel en pols, set van 2 stuks. Ideaal voor fitness, hardlopen, yoga, pilates, revalidatie. Geschikt voor de voetboog, 450 gram per stuk
Fizyo Verstelbare siliconen gewichten voor enkel en pols, set van 2 stuks. Ideaal voor fitness, hardlopen, yoga, pilates, revalidatie. Geschikt voor de voetboog, 450 gram per stuk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 52,16
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van MERACH Fitnessapparaat voor thuisgebruik – Buikspiertrainer, rugtrainer, squattrainer voor een volledige lichaamstraining, geschikt tot 158 kg
MERACH Fitnessapparaat voor thuisgebruik – Buikspiertrainer, rugtrainer, squattrainer voor een volledige lichaamstraining, geschikt tot 158 kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: Merach
Productafbeelding van Total Crunch fitnessapparaat, Rider Machine buiktrainer, buikspiertrainer, Ab Booster, trainingsapparaat voor buikspieren, armen, benen, rug en billen
Total Crunch fitnessapparaat, Rider Machine buiktrainer, buikspiertrainer, Ab Booster, trainingsapparaat voor buikspieren, armen, benen, rug en billen
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 69,99
2% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Urbanico-Stav
Productafbeelding van Tunturi Resistance Band Set - Weerstandsbanden - Fitness elastiek - 5 stuks + Accessoires - Incl. gratis fitness app
Tunturi Resistance Band Set - Weerstandsbanden - Fitness elastiek - 5 stuks + Accessoires - Incl. gratis fitness app
€ 23,99
Gratis bezorging
Verkoper: Tunturi
Productafbeelding van Tunturi Resistance Trainer - Weerstandstrainer
Tunturi Resistance Trainer - Weerstandstrainer
€ 82,09
Verkoper: i-Rewardshop
Productafbeelding van Trillingsplatform inSPORTline Devyn
Trillingsplatform inSPORTline Devyn
€ 249,62
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van HMS Fitness MGL50
HMS Fitness MGL50
€ 3,25
-4%
€ 3,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sveltus halterstandaard
Sveltus halterstandaard
€ 198,90
Gratis bezorging
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van Uw12 Bicepsstang HMS
Uw12 Bicepsstang HMS
€ 23,79
-25%
€ 17,82
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tunturi Deurtrainer - Fitness-set - Door Gym - Optrekstang - Opdrukstang - Zwart - Incl. gratis fitness app
Tunturi Deurtrainer - Fitness-set - Door Gym - Optrekstang - Opdrukstang - Zwart - Incl. gratis fitness app
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 44,27
-39%
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Tunturi
Productafbeelding van Fitness/boksen/mma-training weerstandssysteem
Fitness/boksen/mma-training weerstandssysteem
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Tunturi Gewichtvest - Verstelbaar - Gewichtsvest hardlopen - 15 kg - Zwart
Tunturi Gewichtvest - Verstelbaar - Gewichtsvest hardlopen - 15 kg - Zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 109,42
-€ 51,43
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: Tunturi
Productafbeelding van 5mins Shaper – Fitnessapparaat
5mins Shaper – Fitnessapparaat
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 118,99
-€ 6,00
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Wil jij nog meer zweten tijdens je training? Trek dan je Tunturi Zweetpak aan! Dit pak bevordert de transpiratie tijdens je circuit in de fitnesszaal, je workout of je rondje hardlopen door het park. Het synthetische materiaal zorgt voor een vochtafdrijvend effect. Transpiratie voert afvalstoffen af en wie weet raak je extra kilo’s kwijt. Na je training spoel je het Tunturi Zweetpak gemakkelijk uit want het materiaal was je gemakkelijk weer uit.

De voordelen van het Tunturi Zweetpak – Sauna Suit
Bevordert transpiratie tijdens je workout of training
Is van wasbaar materiaal waardoor je na je training snel weer een schoon zweetpak hebt
Lichtgewicht in gebruik en comfortabel door de goede pasvorm

Wil jij extra transpireren tijdens je training? Bestel dan vandaag nog het Tunturi Zweetpak!

Over Tunturi
Feel better every day. Dat is het motto van Tunturi. Onze oorsprong ligt in Finland, waar in 1922 twee broers een fietsenwinkel begonnen. Nu, ruim 100 jaar later, zijn we een Nederlands bedrijf en een wereldwijd merk. We ondersteunen je tijdens jouw reis naar een gezond en fit lichaam, een gebalanceerde geest en een gelukkig leven. Dat doen we met een breed scala aan apparaten voor cardio- en krachttraining, accessoires en ondersteunende apps. Kom je ergens niet uit of heb je vragen? Dan staat ons serviceteam voor je klaar.

Wij vinden dat iedereen recht heeft recht op lekker en gezond sporten, ook kinderen. Daarom doneren wij van iedere aankoop die jij doet een bedrag aan stichting Fitkids. Zo zorgen we er samen voor dat kinderen met een beperking een sport kunnen beoefenen.

Overzicht specificaties
- Kleur: Zwart
- Materiaal: synthetisch
- Gewicht: 355 gram
- Verkrijgbaar in de maten L*, XL* en XXL*

* Let op: het zweetpak valt klein uit, bestel daarom een maat groter.
Draag je normaal kleding in maat S/M, kies dan maat L.
Draag je M/L, kies dan maat XL.
Draag je L/XL, kies dan maat XXL.

Kleur
Zwart
Groen
Fabrikant
Tunturi
Model
Tunturi Sauna Suit, L
Afmetingen
De
Gewicht
0.4 kg
Opvouwbaar
Nee
Wielen aanwezig
Nee
EAN
8717842031339
MPN (Manufacturer Part Number)
14TUSFU298

Kleur
Zwart
Groen
Fabrikant
Tunturi
Model
Tunturi Sauna Suit, L
Afmetingen
De
Gewicht
0.4 kg
Opvouwbaar
Nee
Wielen aanwezig
Nee
EAN
8717842031339
MPN (Manufacturer Part Number)
14TUSFU298
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Trillingsplaat, mini-trillingsplatform met LED-display, 10 intensiteitsniveaus, 100W, geschikt tot 136 kg, met afstandsbediening
Trillingsplaat, mini-trillingsplatform met LED-display, 10 intensiteitsniveaus, 100W, geschikt tot 136 kg, met afstandsbediening
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: Merach
Productafbeelding van Icon Kingston: Zitzak en hocker met vulling, beige
Icon Kingston: Zitzak en hocker met vulling, beige
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 175,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Trizand 25254 Hula Hoop-massagehoepel met gewichten, wit
Trizand 25254 Hula Hoop-massagehoepel met gewichten, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Opviq, Houten Klok 38, Wandklok, Licht eikenhout, Metaal, 56 x 58 x 3 cm
Opviq, Houten Klok 38, Wandklok, Licht eikenhout, Metaal, 56 x 58 x 3 cm
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 126,62
Gratis bezorging
Verkoper: Sterling
Productafbeelding van Olvy horlogewinder voor 6 horloges, met LED-verlichting, horlogewinderkast van hout, extreem stille Mabuchi-motor, flexibele horlogebakjes, horlogewinder
Olvy horlogewinder voor 6 horloges, met LED-verlichting, horlogewinderkast van hout, extreem stille Mabuchi-motor, flexibele horlogebakjes, horlogewinder
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 99,99
Gratis bezorging
Verkoper: Olvy
Productafbeelding van Neopreen tailleversterker, afslankriem, sport- en fitnessriem om de taille te vormen, zweetriem voor sauna-effect, voor vetverbranding en spieropbouw, tailleband voor sauna, maat L
Neopreen tailleversterker, afslankriem, sport- en fitnessriem om de taille te vormen, zweetriem voor sauna-effect, voor vetverbranding en spieropbouw, tailleband voor sauna, maat L
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 14,28
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van 3-in-1 set ter ondersteuning van het herstel na de bevalling - buikband voor zwangerschap en kraamtijd - korset voor dames, shapewear
3-in-1 set ter ondersteuning van het herstel na de bevalling - buikband voor zwangerschap en kraamtijd - korset voor dames, shapewear
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 17,60
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Intelligente hula-hoepel, verstelbaar voor training, fitness, buikspieroefeningen en gymnastiek - SPINSLIM, roze
Intelligente hula-hoepel, verstelbaar voor training, fitness, buikspieroefeningen en gymnastiek - SPINSLIM, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Torenvormige wasrek, model Mixer 3
Torenvormige wasrek, model Mixer 3
€ 29,32/1m
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 98
€ 38,12
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 199,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1497
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: House_of_Niche
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 289,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2419
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van FEANDREA Krabpalen, groter model, 141 cm, dikke palen, stabiel, met omvalbeveiliging, zwart
FEANDREA Krabpalen, groter model, 141 cm, dikke palen, stabiel, met omvalbeveiliging, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 738
€ 158,90
-€ 13,31
€ 145,59
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Schwarzer Schweißgürtel mit gelbem "SWEAT BELT"-Text auf der Vorderseite, aufrecht stehend
Vetverbrandingsgordel, neopreen sauna-gordel voor het afvallen van de buik en taille
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Neopreen tailleversteviger, afslankriem, sport- en fitnessriem, taillecorrector, sauna-effect riem, zweetriem voor vetverbranding en spieropbouw, sauna riem, maat XL
Neopreen tailleversteviger, afslankriem, sport- en fitnessriem, taillecorrector, sauna-effect riem, zweetriem voor vetverbranding en spieropbouw, sauna riem, maat XL
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 14,28
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Sauna-Trainingspak Hms Dss12
Sauna-Trainingspak Hms Dss12
2,3Gemiddelde beoordeling: 2,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 22,58
-45%
€ 12,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lehmann sandwichmaker 5-in-1 met verschillende vormen, 1200 watt, geschikt voor wafels, contactgrillen, panini's, sandwiches en zoete gebakjes. Inclusief 5 sets verwisselbare platen
Lehmann sandwichmaker 5-in-1 met verschillende vormen, 1200 watt, geschikt voor wafels, contactgrillen, panini's, sandwiches en zoete gebakjes. Inclusief 5 sets verwisselbare platen
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 211
€ 81,35
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Remington D5706 Hairdressing Set. Curl Confidence 2200W Ionic Hair Dryer. 45mm Brush. Ceramic Grill. Lightweight. Quiet
Remington D5706 Hairdressing Set. Curl Confidence 2200W Ionic Hair Dryer. 45mm Brush. Ceramic Grill. Lightweight. Quiet
€ 73,37/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 69
€ 60,90
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van KM-Fit opklapbare halterbank | Multifunctioneel, verstelbaar, belastbaar tot 400 kg
KM-Fit opklapbare halterbank | Multifunctioneel, verstelbaar, belastbaar tot 400 kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 218
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Neopreen tailleversterker, afslankriem, sport- en fitnessriem om de taille te vormen, zweetriem voor sauna-effect, voor vetverbranding en spieropbouw, tailleband voor sauna, maat L
Neopreen tailleversterker, afslankriem, sport- en fitnessriem om de taille te vormen, zweetriem voor sauna-effect, voor vetverbranding en spieropbouw, tailleband voor sauna, maat L
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 14,28
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 582
€ 129,99
Verkoper: FunLife
Productafbeelding van SONGMICS Dumbbell Set, 2-in-1, korte dumbbells, 2x10 kg, voor thuisgebruik, 1 paar
SONGMICS Dumbbell Set, 2-in-1, korte dumbbells, 2x10 kg, voor thuisgebruik, 1 paar
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 698
€ 59,98
-2%
€ 58,20
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Elektrisch loopband met LCD-display. Fitnessapparaat voor thuisgebruik, met bijbehorende app
Elektrisch loopband met LCD-display. Fitnessapparaat voor thuisgebruik, met bijbehorende app
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 191
€ 199,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van GUESS harde hoes met 4G-logo, groot metalen logo, grijs, voor Apple iPhone 15 Pro Max, modelnummer: GUHCP15X4GMGGR
GUESS harde hoes met 4G-logo, groot metalen logo, grijs, voor Apple iPhone 15 Pro Max, modelnummer: GUHCP15X4GMGGR
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 41,88
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Arebos driewieler scooter met LED-banden, roze, 880 mm, 390 mm, 960 mm
Arebos driewieler scooter met LED-banden, roze, 880 mm, 390 mm, 960 mm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 299
€ 69,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van PICK. Liefde. Zo blauw. 110g
PICK. Liefde. Zo blauw. 110g
€ 47,55/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,23
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 76,98
Gratis bezorging
Verkoper: MUSTBUY-SHOP
Productafbeelding van Lionelo Emma kinderwagen, compact opvouwbaar, met ligfunctie, donkergrijs
Lionelo Emma kinderwagen, compact opvouwbaar, met ligfunctie, donkergrijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 299
€ 150,39
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van CASARIA® Kunstkerstboom, 150 cm, met lichtketting van 100 LED's. Realistisch ogende kerstboom met verlichting, met een stekkersysteem, dichte takken, stabiel, zwaar en moeilijk ontvlambaar
CASARIA® Kunstkerstboom, 150 cm, met lichtketting van 100 LED's. Realistisch ogende kerstboom met verlichting, met een stekkersysteem, dichte takken, stabiel, zwaar en moeilijk ontvlambaar
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 123
€ 35,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Mac Toys 5905197190266
Mac Toys 5905197190266
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 18,42
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Maison Alhambra | Kismet Magic |  100 ml
Maison Alhambra | Kismet Magic | 100 ml
€ 2.741,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 222
€ 27,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen

Foto's van klanten

Beoordeeld op 21 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Sauna-outfit
Beoordeeld op 11 december 2023 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Verpakking van 10 stuks Oliver Tex-O Maxibanden
Verpakking van 10 stuks Oliver Tex-O Maxibanden
€ 188,45
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van Verpakking van 10 stuks Oliver Tex-O Maxibanden
Verpakking van 10 stuks Oliver Tex-O Maxibanden
€ 170,45
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: Sportlaedchen
Welkomstdeals
Productafbeelding van HOMCOM Gymnastiekrek, rekstang, 13-voudig verstelbaar, geschikt tot 75 kg
HOMCOM Gymnastiekrek, rekstang, 13-voudig verstelbaar, geschikt tot 75 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 182,90
-€ 18,91
€ 163,99
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Kawanyo 6-delige set agility ladders, elk 4 meter lang
Kawanyo 6-delige set agility ladders, elk 4 meter lang
€ 88,90
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: Sportlaedchen
Productafbeelding van COSTWAY Gymnastiekstok, verstelbare hoogte en breedte, rekstang die tot 100 kg kan dragen, trainingsstangen voor kinderen van 6-12 jaar, roze
COSTWAY Gymnastiekstok, verstelbare hoogte en breedte, rekstang die tot 100 kg kan dragen, trainingsstangen voor kinderen van 6-12 jaar, roze
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 369,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY Gymnastiekstok, verstelbare hoogte en breedte, rekstang die tot 100 kg kan dragen, trainingsstangen voor kinderen van 6-12 jaar, paars
COSTWAY Gymnastiekstok, verstelbare hoogte en breedte, rekstang die tot 100 kg kan dragen, trainingsstangen voor kinderen van 6-12 jaar, paars
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 339,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Welkomstdeals
Productafbeelding van HOMCOM Gymnastiekrek, verstelbaar in hoogte, met 13 treden, blauw
HOMCOM Gymnastiekrek, verstelbaar in hoogte, met 13 treden, blauw
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 169,90
-€ 17,91
€ 151,99
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van COSTWAY Gymnastiekstok, verstelbare hoogte en breedte, rekstang geschikt tot 100 kg, trainingsstangen voor kinderen van 6-12 jaar, blauw
COSTWAY Gymnastiekstok, verstelbare hoogte en breedte, rekstang geschikt tot 100 kg, trainingsstangen voor kinderen van 6-12 jaar, blauw
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 273,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY Gymnastiekrek, verstelbare hoogte en breedte, rek voor gymnastiek tot 100 kg belastbaar, turnrek voor thuis en fitnessstudio
COSTWAY Gymnastiekrek, verstelbare hoogte en breedte, rek voor gymnastiek tot 100 kg belastbaar, turnrek voor thuis en fitnessstudio
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 239,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Welkomstdeals
Productafbeelding van SPORTNOW 3-in-1 Plyo Box: Plyometrische springdoos met 3 verschillende springhoogtes en handgrepen
SPORTNOW 3-in-1 Plyo Box: Plyometrische springdoos met 3 verschillende springhoogtes en handgrepen
€ 109,90
-€ 16,91
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Opvouwbare loopband, mechanische loopband, fitnessapparaat voor binnenshuis, geschikt voor thuisgebruik, voor cardiotraining
Opvouwbare loopband, mechanische loopband, fitnessapparaat voor binnenshuis, geschikt voor thuisgebruik, voor cardiotraining
€ 156,99
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van VEVOR Professionele danspaal, pole dance paal, professionele kwaliteit, hoogte verstelbaar (ca. 216,3-270 cm), afneembaar, fitnesspaal,  fitness, zilver, statische danspaal, geschikt voor sportscholen
VEVOR Professionele danspaal, pole dance paal, professionele kwaliteit, hoogte verstelbaar (ca. 216,3-270 cm), afneembaar, fitnesspaal, fitness, zilver, statische danspaal, geschikt voor sportscholen
€ 143,00
-€ 47,01
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van VEVOR Professionele danspaal, draagbare danspaal voor pole dance, professionele kwaliteit, hoogte verstelbaar (ongeveer 222,6-282,4 cm), afneembaar, fitnesspaal, zilver, geschikt voor sportscholen, clubs, feesten
VEVOR Professionele danspaal, draagbare danspaal voor pole dance, professionele kwaliteit, hoogte verstelbaar (ongeveer 222,6-282,4 cm), afneembaar, fitnesspaal, zilver, geschikt voor sportscholen, clubs, feesten
€ 132,10
-€ 37,11
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van COSTWAY Gymnastiekrek, rekstang met 12 verstelbare hoogtes van 85-145 cm, gymnastiekstang, rekstang geschikt tot 150 kg, trainingsapparatuur voor kinderen vanaf 3 jaar
COSTWAY Gymnastiekrek, rekstang met 12 verstelbare hoogtes van 85-145 cm, gymnastiekstang, rekstang geschikt tot 150 kg, trainingsapparatuur voor kinderen vanaf 3 jaar
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 139,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Wiltec Professionele paaldansstang, diameter 45 mm, in hoogte verstelbaar van 2,31 tot 2,74 meter, gemaakt van staal, montage zonder boren, fitnessstang, paaldansstang
Wiltec Professionele paaldansstang, diameter 45 mm, in hoogte verstelbaar van 2,31 tot 2,74 meter, gemaakt van staal, montage zonder boren, fitnessstang, paaldansstang
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 103,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
€ 9,68/1kg
Productafbeelding van Muziekboksset, 9 niveaus, vergroot doelgebied, geschikt voor volwassenen en kinderen, reactieoefening, 41*34*4 cm
Muziekboksset, 9 niveaus, vergroot doelgebied, geschikt voor volwassenen en kinderen, reactieoefening, 41*34*4 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 103,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
Welkomstdeals
Productafbeelding van COSTWAY Turnreck Outdoor, drievoudige rekstang, verstelbare rekstang (80-172 cm), dipstation van staal (max. 330 kg), pull-up bar voor kinderen en volwassenen
COSTWAY Turnreck Outdoor, drievoudige rekstang, verstelbare rekstang (80-172 cm), dipstation van staal (max. 330 kg), pull-up bar voor kinderen en volwassenen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,99
-€ 5,04
€ 94,95
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY Turnreck Outdoor, drievoudige rekstang, verstelbare rekstang (80-172 cm), dipstation van staal (max. 330 kg), pull-up bar voor kinderen en volwassenen
COSTWAY Turnreck Outdoor, drievoudige rekstang, verstelbare rekstang (80-172 cm), dipstation van staal (max. 330 kg), pull-up bar voor kinderen en volwassenen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 96,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY Gewichtsweste, verstelbare borstomvang, trainingsvest met afneembare gewichtszakken, fitnessvest voor krachttraining, spieropbouw, loopvest
COSTWAY Gewichtsweste, verstelbare borstomvang, trainingsvest met afneembare gewichtszakken, fitnessvest voor krachttraining, spieropbouw, loopvest
€ 102,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van FIT4MED | Verstelbare trainingsbanden voor pull-ups, 34-102 kg – CrossFit-banden - KARABIJN, DEURHAK, DRAAGTAS, VERSTELBAAR, VOOR PULL-UPS & REVALIDATIE
FIT4MED | Verstelbare trainingsbanden voor pull-ups, 34-102 kg – CrossFit-banden - KARABIJN, DEURHAK, DRAAGTAS, VERSTELBAAR, VOOR PULL-UPS & REVALIDATIE
€ 28,00
Verkoper: PopShop