5,0



Gebaseerd op 5 beoordelingen
Nog maar 3 voor deze prijs
Vergelijkbare producten

'YANKEE CANDLE Lemon Lavender', Grote pot (623g)
€ 94,54/1kg
€ 58,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

'YANKEE CANDLE Midnight Jasmine', grote pot (623g)
€ 88,64/1kg
€ 59,90
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 55,22
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Yankee Candle geurkaars in pot (groot) | Vanille-limoen | Brandduur tot 150 uur
€ 50,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

'YANKEE CANDLE Coconut Splash', grote pot (623g)
€ 45,60/1kg
€ 28,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Yankee Candle Vanille - Grote geurkaars in een pot - 623g
€ 75,94/1kg
€ 50,90
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 47,08
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Yankee Candle – Moonlit Blossoms, grote geurkaars, 623 gram
€ 57,27/1kg
€ 35,68
Verkoper: somnia24

Grote geurkaars in glazen pot, geur: teakwood, 990g, sojawas, brandduur: 150 uur, 3 lonten
€ 97,97/1kg
€ 96,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion

MILKHOUSE KAARS Jasmine & Honingsdoorn, geurkaars in glazen pot (368 g)
€ 22,71
Verkoper: LBD

Yankee Candle – Seaside Woods, grote geurkaars, 623 gram
€ 35,07/1kg
€ 21,85
Verkoper: Avanti_Shop

Yankee Candle geurkaars in glas (groot) | Lavendel en vanille | Kaars met lange brandduur
€ 70,40/1kg
€ 47,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

'YANKEE CANDLE Wedding Day®', Grote pot (623g)
€ 15,31/1kg
€ 49,90
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 45,94
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Yankee Candle 2653146E
€ 71,06/1kg
€ 26,15
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Yankee Candle Cliffside Sunrise geurkaars in een pot, voor sfeervolle momenten
€ 98,39/1kg
€ 66,90
-8%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 61,30
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Yankee Candle Vanilleboon Espresso 567 g
€ 61,85/1kg
€ 35,07
Verkoper: somnia24

Yankee Candle Red Apple Wreath - Grote geurkaars in een pot - 623g
€ 70,77/1kg
€ 44,09
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Grote geurkaars in een glazen pot met deksel, aardbeiengeur, paraffine, brandduur tot 100 uur, 1 stuk.
€ 16,85
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

"YANKEE CANDLE - Een rustige en vredige plek", grote pot (623g)
€ 93,48/1kg
€ 72,56
-19%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 58,24
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Yankee Candle geurkaars in pot (groot) | Balsam & Cedar | Kaars met lange brandduur
€ 67,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

MILKHOUSE KAARS Apple Stroodel geurkaars, grote fles, 396g
€ 27,58
Verkoper: LBD

Kringle Candle Snowbird geurkaars (64g)
€ 7,13
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 6,77
Verkoper: LBD
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
De grote kaars in het traditionele Yankee Candle design brengt ontspanning, een aangename sfeer en een geurervaring van 110 tot 150 uur in uw huis.
De geurkaars is niet alleen mooi om te zien in het glas, maar is ook praktisch in gebruik. Het glas kan eenvoudig worden afgesloten na gebruik, waardoor de geur langer behouden blijft.
Afternoon Escape is een mediterrane geur van zonovergoten cipressen, bloeiende jasmijn, fruitige citroenen en aromatische cederhout.
Maak het gezellig en geniet van deze aromatische, frisse en warme geur.
- Afternoon Escape
- Hoogwaardige ingrediënten die unieke, realistische geuren creëren.
- Klassiek Yankee glas met een gebogen glazen deksel.
- Vlasvezel lont, voor een optimale verbranding.
- Brandduur: 110 - 150 uur.
- 16,8 cm hoog, 10,7 cm breed, 623 g.
Inhoud levering: 1 x Yankee Candle groot.
Buiten bereik van kinderen houden. Kaars nooit onbeheerd laten branden. Methylcinnamic aldehyde, Cinnamal, Eugenol, Coumarine, Citral, Linalylacetaat, Octabenzon. Kan allergische huidreacties veroorzaken.
- Hoogte
- 16.8 cm
- Breedte
- 9.7 cm
- Lengte
- 9.7 cm
- Diameter
- 10 cm
- Gewicht
- 623 g
- Kleur
- Transparant
- Brandduur in uren
- 100
- Materiaal
- Glas
- Model
- Housewarmer (Jar Candle) groß
- Fabrikant
- Ingrediënten
- Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
- Aantal stuks
- 1
- EAN
- 5038581091228
- MPN (Manufacturer Part Number)
- HOYAN391
- Hoogte
- 16.8 cm
- Breedte
- 9.7 cm
- Lengte
- 9.7 cm
- Diameter
- 10 cm
- Gewicht
- 623 g
- Kleur
- Transparant
- Brandduur in uren
- 100
- Materiaal
- Glas
- Model
- Housewarmer (Jar Candle) groß
- Fabrikant
- Ingrediënten
- Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
- Aantal stuks
- 1
- EAN
- 5038581091228
- MPN (Manufacturer Part Number)
- HOYAN391
Gaat ook goed samen met

Yankee Candle Kerstkoekjes™ - Grote geurkaars in een pot - 623g
€ 89,73/1kg
€ 55,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Yankee Candle – Moonlit Blossoms, grote geurkaars, 623 gram
€ 57,27/1kg
€ 35,68
Verkoper: somnia24

Yankee Candle – Seaside Woods, grote geurkaars, 623 gram
€ 35,07/1kg
€ 21,85
Verkoper: Avanti_Shop

Yankee Candle Beach Escape, ronde kaars, blauw, 150 uur brandduur, 1 stuk
€ 98,39/1kg
€ 66,90
-8%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 61,30
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Yankee Candle, middelgrote geurkaars in pot, "Christmas Eve"
€ 61,16/1kg
€ 55,83
-8%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 51,25
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

'YANKEE CANDLE Home Sweet Home®, Grote pot (623g)'
€ 77,92/1kg
€ 48,60
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

"YANKEE CANDLE - Een rustige en vredige plek", grote pot (623g)
€ 93,48/1kg
€ 72,56
-19%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 58,24
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Yankee Candle 1055974E, Rond, Bruin, Kaneelgeur, 1 stuk
€ 18,37/1kg
€ 32,37
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

'YANKEE CANDLE Midnight Jasmine', grote pot (623g)
€ 88,64/1kg
€ 59,90
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 55,22
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Yankee Candle Water Garden, Diverse geuren, Wit, 150 uur brandduur, 1 stuk
€ 60,72/1kg
€ 37,83
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Yankee Candle – Golden Autumn, grote geurkaars, 623 gram
€ 49,42/1kg
€ 30,79
Gratis bezorging
Verkoper: Apollo_store

Yankee Candle Mango Peach Salsa - Grote geurkaars in een pot - 623g
€ 35,24/1kg
€ 21,85
Verkoper: Avanti_Shop

Gillette Mach 3 - 8 stuks Scheermesjes
€ 15,99
Verkoper: Ston-shop

Yankee Candle Kokosrijstcrème, Rond, Wit, Kokos, 150 uur brandduur, 1 stuk
€ 94,70/1kg
€ 59,00
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

'YANKEE CANDLE Coconut Splash', grote pot (623g)
€ 45,60/1kg
€ 28,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Yankee Candle Classic Housewarmer, Geurkaars, Lavendel & Eikenhout, geurkaars in pot, artikelnummer 1623450E
€ 57,66/1kg
€ 65,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

DEUBA® LED kerstboomkaarsen, draadloos, set van 20/30/40 stuks, met batterijen, timer en afstandsbediening, echte was, lichtketting, kerst, flikkerend, warm wit, voor kerstboom. Aantal/kleur: 20 stuks / warm wit + batterijen
€ 41,95
Verkoper: PartyKadoshop

'YANKEE CANDLE Lemon Lavender', Grote pot (623g)
€ 94,54/1kg
€ 58,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

VASAGLE wastafelonderkast, badkamermeubel met 2 deuren, verstelbare legplanken, veel opbergruimte, landelijke stijl, 30 x 60 x 60 cm
€ 86,95
-23%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 66,88
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu

Tribesigns Moderne eettafel voor 6 personen, tafel voor de woonkamer, 160 x 80 x 75 cm, rechthoekig, keukentafel, eettafel, modern design, wit en goud
€ 189,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns

'YANKEE CANDLE Wedding Day®', Grote pot (623g)
€ 15,31/1kg
€ 49,90
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 45,94
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore

Originele Apple 20W USB-C oplader
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop

Yankee Candle Vanille - Grote geurkaars in een pot - 623g
€ 75,94/1kg
€ 50,90
-7%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 47,08
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

'YANKEE CANDLE Cherry Blossom', grote pot (623g)
€ 22,92/1kg
€ 68,76
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Yankee Candle – Pink Sands, grote geurkaars, 623 gram
€ 35,07/1kg
€ 21,85
Verkoper: Avanti_Shop

Yankee Candle - Beach Walk - Geurkaars, 623,0 gram
€ 47,56/1kg
€ 29,63
Verkoper: Glamperfeu

Yankee Candle geurkaars, grote pot, aroma: Mulberry
€ 28,15/1kg
€ 32,37
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Yankee Candle geurkaars "Sun-Drenched Apricot Rose" in glazen pot, 623g, fruitige geur
€ 52,68/1kg
€ 32,82
Verkoper: NutraBestBG

Yankee Candle – Fluffy Towels, grote geurkaars, 623 gram
€ 10,66/1kg
€ 31,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten
























Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 19 oktober 2024 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Heel bijzonder
Deze geur is heel anders. Heel aangenaam en niet zo sterk fruitig. Licht zoet. Heel erg bedankt!
Beoordeeld op 18 januari 2024 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Yankee kaars
Supersnelle levering, goede prijs-kwaliteitverhouding, goed verpakt
Beoordeeld op 6 november 2022 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Onberispelijk
Item opnieuw gekocht, levering en kwaliteit van de kaars top, alleen maar aan te bevelen
Beoordeeld op 16 februari 2023 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Super snel
Echt een geweldige geur voor een geweldige prijs
Beoordeeld op 16 maart 2023 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Geurkaars
Alles is goed
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Xerjoff XJ Kaars, 200 gram
€ 192,78
-€ 7,14Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 185,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 928,20/1kg

Xerjoff TuberHype geurkaars, 200g
€ 170,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 851,70/1kg

Acqua di Parma Buongiorno, Válec, Geel, 70 cl, 1 stuk



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 224,40/1kg

Gold Rose Oudh geurkaars, 550 gram
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 204,00/1kg

Xerjoff Scentimento Collectie: Luna Lovers (170 gram)
€ 92,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 928,20/1kg

Tom Ford "Fucking Fabulous" geurkaars (200 g)
€ 92,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 464,10/1kg

Kustcipres en zevenkrans geurkaars, 600 gram



1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 87,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,18/1kg

Heerlijke geurkaars met de aroma's van rabarber en roos, 600 gram



1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 86,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,98/1kg

Molton Brown Re-Charge Zwarte Peper Kaars, 600g
€ 83,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 139,40/1kg

Byredo Kaars, 240g
€ 80,58
Verkoper: PerfumTraders

Oud & Bergamot - kaars, 200 gram
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 397,80/1kg

Diptyque Geranium Rosa geurkaars, 190g
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 765,00/1kg

Floris Grapefruit & Rozemarijn geurkaars, 175 g (unisex)
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders

Bond No. 9 Wall Street, geurkaars, 180g
€ 73,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1kg

Afrodite geurkaars, 170g
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 426,00/1kg

Maison Francis Kurkdjian Paris, Anouche geurkaars, 280g
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders

Floris Hyacinth & Bluebell geurkaars, 175 gram (unisex)
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders

Parfums de Marly, geurkaars Delina (180 g)
€ 70,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 391,00/1kg

Kirke geurkaars, 170g
€ 70,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 414,00/1kg

Maison Francis Kurkdjian Home Scents, geurkaars Les Tamaris (280 g)
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 247,71/1kg