CJ WILDLIFE: Vogelhuis met gat van 32 mm, model H78897

€ 30,99

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september
Onze bestedeals
Vogelhuisjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van XXL vogelhuis met standaard, 67x45 cm, zwart, type 5.1
XXL vogelhuis met standaard, 67x45 cm, zwart, type 5.1
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 121,93
Verkoper: meinHolzdekoladen
Productafbeelding van Vogelhuisje, klein vogelhuis met houten daktegels, bruin, type 37
Vogelhuisje, klein vogelhuis met houten daktegels, bruin, type 37
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 53,89
Verkoper: meinHolzdekoladen
Productafbeelding van Vogelhuis, weerbestendig, rood, type 4. Afmetingen: 48 cm x 33 cm
Vogelhuis, weerbestendig, rood, type 4. Afmetingen: 48 cm x 33 cm
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 49,57
Verkoper: meinHolzdekoladen
Productafbeelding van Houten standaard voor vogelhuisjes, onbehandeld
Houten standaard voor vogelhuisjes, onbehandeld
€ 31,21
Verkoper: meinHolzdekoladen
Productafbeelding van Nestkast-houtbeton 28 mm CJ Wildlife
Nestkast-houtbeton 28 mm CJ Wildlife
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 30,99
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van Nestkast-houtbeton halfholen CJ Wildlife
Nestkast-houtbeton halfholen CJ Wildlife
€ 28,99
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van vidaXL Vogelhuisjes, 4 stuks, hout, 12x12x22 cm
vidaXL Vogelhuisjes, 4 stuks, hout, 12x12x22 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 30,82
Gratis bezorging
Verkoper: WAYSLiving
Productafbeelding van Natuurlijke nestkasten van hout, 22 cm | 4 stuks
Natuurlijke nestkasten van hout, 22 cm | 4 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,96
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Esschert Design: Nestkast voor de kleine vogel, met bitumineuze dakbedekking; model NK03
Esschert Design: Nestkast voor de kleine vogel, met bitumineuze dakbedekking; model NK03
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 12,45
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van Cancun zwaluwnestkast dubbel CJ Wildlife
Cancun zwaluwnestkast dubbel CJ Wildlife
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 25,99
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van Vogelhuis-set Villa Kunterbunt, kleurrijk beschilderd, 2-delig
Vogelhuis-set Villa Kunterbunt, kleurrijk beschilderd, 2-delig
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 24,28
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Esschert Design NK85, afmetingen: 468 mm, 168 mm, 205 mm, 1 stuk
Esschert Design NK85, afmetingen: 468 mm, 168 mm, 205 mm, 1 stuk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 27,00
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van Esschert Design NK83, hangend model, materiaal: hout, polyvinylchloride (PVC), hout, afmetingen: 139 mm, 139 mm, 253 mm
Esschert Design NK83, hangend model, materiaal: hout, polyvinylchloride (PVC), hout, afmetingen: 139 mm, 139 mm, 253 mm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,95
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van Esschert Design: Nestkasten, type NKS
Esschert Design: Nestkasten, type NKS
€ 18,96
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van GARDEN SPIRIT Vogelhuis Set, 5 stuks – Kleurrijke houten nestkasten,gecertificeerd, gemakkelijk te reinigen, geschikt voor kleine vogels
GARDEN SPIRIT Vogelhuis Set, 5 stuks – Kleurrijke houten nestkasten,gecertificeerd, gemakkelijk te reinigen, geschikt voor kleine vogels
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 72,95
Gratis bezorging
Verkoper: GardenSpirit
Productafbeelding van Nestkast vail 32mm l22.6b18h26.9 CJ Wildbird
Nestkast vail 32mm l22.6b18h26.9 CJ Wildbird
€ 25,99
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van Houten vogelhuisje om op te hangen - ongeveer 21x14x12 cm - Kleur: groen
Houten vogelhuisje om op te hangen - ongeveer 21x14x12 cm - Kleur: groen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,95
-25%
€ 11,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Esschert Design uilenhuisjes; model NK43
Esschert Design uilenhuisjes; model NK43
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 135,00
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van Relaxdays 10031002, 1 stuk
Relaxdays 10031002, 1 stuk
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 10047731, 1 stuk
Relaxdays 10047731, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Kleur: Groen
  • Diameter vliegopening: 32 mm
  • Breedte: 20,5 cm / Hoogte: 30 cm / Diepte: 21 cm
  • Materiaal: Houtbeton
  • Geschikt voor de volgende vogelsoorten:
    Koolmees, matkopmees, groene specht, kuifmees, veldspreeuw,
    huismus, staartmees, kuifkop, roodborst
Hoogte
30 cm
Breedte
20.5 cm
Lengte
21 cm
Gewicht
3.66 kg
Materiaal
Beton
Kleur
Groen
Aantal stuks
1
EAN
5051054176079
MPN (Manufacturer Part Number)
905980119
Fabrikant
CJ Wildlife

Hoogte
30 cm
Breedte
20.5 cm
Lengte
21 cm
Gewicht
3.66 kg
Materiaal
Beton
Kleur
Groen
Aantal stuks
1
EAN
5051054176079
MPN (Manufacturer Part Number)
905980119
Fabrikant
CJ Wildlife
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Nestkast-houtbeton 28 mm CJ Wildlife
Nestkast-houtbeton 28 mm CJ Wildlife
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 30,99
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van Nestkast-houtbeton halfholen CJ Wildlife
Nestkast-houtbeton halfholen CJ Wildlife
€ 28,99
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van Relaxdays 10020086_469, Ophangbaar, Hout, Hout, 370 mm, 430 mm, 1000 mm
Relaxdays 10020086_469, Ophangbaar, Hout, Hout, 370 mm, 430 mm, 1000 mm
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 72,01
-55%
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Esschert Design NK85, afmetingen: 468 mm, 168 mm, 205 mm, 1 stuk
Esschert Design NK85, afmetingen: 468 mm, 168 mm, 205 mm, 1 stuk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 27,00
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van 200 stuks Lyra Pet® mezenbollen zonder net à 90 g = 18 kg
200 stuks Lyra Pet® mezenbollen zonder net à 90 g = 18 kg
€ 1,83/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 535
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Wiltec ren voor konijnen, 180 x 75 x 75 cm, buitenren en hok voor kleine dieren, geschikt voor konijnen, hazen en cavia's, een vrijstaande ren als konijnenhok
Wiltec ren voor konijnen, 180 x 75 x 75 cm, buitenren en hok voor kleine dieren, geschikt voor konijnen, hazen en cavia's, een vrijstaande ren als konijnenhok
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 122
€ 42,99
-2%
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van COMEOR joggingbroek voor heren, katoenen sportbroek - lange sportbroek voor heren - jogger
COMEOR joggingbroek voor heren, katoenen sportbroek - lange sportbroek voor heren - jogger
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 35,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van KOTARBAU® Plastic watertank voor drinkwater met tapkraan 10 l voedselveilig
KOTARBAU® Plastic watertank voor drinkwater met tapkraan 10 l voedselveilig
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,09
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Varta Ready2Use AA Mignon oplaadbare batterij Ni-MH, 1,2V, 2100mAh, verpakking met 4 stuks
Varta Ready2Use AA Mignon oplaadbare batterij Ni-MH, 1,2V, 2100mAh, verpakking met 4 stuks
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 7,59
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Wessper 12-delige set AquaMax STANDARD waterfilters voor filterkan
Wessper 12-delige set AquaMax STANDARD waterfilters voor filterkan
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 729
€ 35,99
-2%
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Ergonomisch nek kussen, hoofdkussen, neksteun, slaapkussen, reiskussen, gemaakt van traagschuim
Ergonomisch nek kussen, hoofdkussen, neksteun, slaapkussen, reiskussen, gemaakt van traagschuim
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 19,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Rotho 17567, 50 liter, Rechthoekig, Polypropyleen (PP), Grijs, 651 mm, 486 mm
Rotho 17567, 50 liter, Rechthoekig, Polypropyleen (PP), Grijs, 651 mm, 486 mm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 17,50
-7%
€ 16,18
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Maxxworld muggennet met magnetische sluiting. Insectenbescherming, insectenwering. Afmetingen: 90 x 210 cm
Maxxworld muggennet met magnetische sluiting. Insectenbescherming, insectenwering. Afmetingen: 90 x 210 cm
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 87
€ 12,95
Verkoper: HaWaKo
Productafbeelding van BRUBAKER 4 paar alpaca sokken van alpacawol - Winterset sokken voor dames en heren, grijs en antraciet, maat 43-46
BRUBAKER 4 paar alpaca sokken van alpacawol - Winterset sokken voor dames en heren, grijs en antraciet, maat 43-46
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 104
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van WECK Tulpenvormige glazen, 1062 ml, set van 6
WECK Tulpenvormige glazen, 1062 ml, set van 6
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 30,22
Gratis bezorging
Verkoper: UNIVERS-CLUB
Productafbeelding van Oral-B EB20RB-2 Precision Clean, CleanMaximizer
Oral-B EB20RB-2 Precision Clean, CleanMaximizer
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 41,61
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Philips D165B Huistelefoon - Vaste Telefoon - DECT Telefoon met 10 uur Spreektijd – Huistelefoon met 1,6 Inch Display - Draadloze Telefoon voor Vaste Lijn 200 Uur Standby - Zwart
Philips D165B Huistelefoon - Vaste Telefoon - DECT Telefoon met 10 uur Spreektijd – Huistelefoon met 1,6 Inch Display - Draadloze Telefoon voor Vaste Lijn 200 Uur Standby - Zwart
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 305
€ 60,03
-25%
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Esschert Design Nestzak van zeegras; NKBS-keurmerk
Esschert Design Nestzak van zeegras; NKBS-keurmerk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 12,95
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van INF Fluitje in roestvrij staal met koord
INF Fluitje in roestvrij staal met koord
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 8,89
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Set van 10 theedoeken, katoen, 50x70 cm, blauw geruit
Set van 10 theedoeken, katoen, 50x70 cm, blauw geruit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 80
€ 55,54
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van KUJAWSKI Rapsolie, kookolie met omega-3 vetzuren, 5 flessen van 1 liter
KUJAWSKI Rapsolie, kookolie met omega-3 vetzuren, 5 flessen van 1 liter
€ 4,13/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 4,52
-8%
€ 4,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zenker broodvorm ovaal, ZWART METALLIC. Broodbakvorm met keramisch versterkte anti-aanbaklaag. Taartvorm gemaakt van hoogwaardig staal. Bakvorm voor brood (kleur: zwart)
Zenker broodvorm ovaal, ZWART METALLIC. Broodbakvorm met keramisch versterkte anti-aanbaklaag. Taartvorm gemaakt van hoogwaardig staal. Bakvorm voor brood (kleur: zwart)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 25,46
-10%
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Celebrations, 1,435 kg
Celebrations, 1,435 kg
€ 30,47/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 43,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Style Heim dekbedovertrek, 200 x 220 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ca. 2244 gram, microvezel
Style Heim dekbedovertrek, 200 x 220 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ca. 2244 gram, microvezel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 256
€ 36,90
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2781
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Natuurlijke nestkasten van hout, 22 cm | 4 stuks
Natuurlijke nestkasten van hout, 22 cm | 4 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,96
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Esschert Design: Nestkast voor de kleine vogel, met bitumineuze dakbedekking; model NK03
Esschert Design: Nestkast voor de kleine vogel, met bitumineuze dakbedekking; model NK03
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 12,45
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van Esschert Design: Nestkast voor de kleine vliegenvanger; model NKN
Esschert Design: Nestkast voor de kleine vliegenvanger; model NKN
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 10,95
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van Vogelhuis-set Villa Kunterbunt, kleurrijk beschilderd, 2-delig
Vogelhuis-set Villa Kunterbunt, kleurrijk beschilderd, 2-delig
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 24,28
Verkoper: somnia24

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 10 beoordelingen
Beoordeeld op 11 maart 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
mooi en technisch eenvoudiger dan op de foto
Beoordeeld op 7 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goede kwaliteit en voordelig
Beoordeeld op 26 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
een prachtig nestkastje
Beoordeeld op 21 juni 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super punctueel
Beoordeeld op 7 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zeer goed
Beoordeeld op 13 maart 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Mijn prachtige tuin
Beoordeeld op 10 maart 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goed product
Beoordeeld op 28 maart 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
te zwaar!
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje - Metaal - 18x18x20,5 cm - Rustutseende - Hangend Vogelvoederhuisje - met Keten en Haak voor Buiten Weerbestendig - Tuindecoratie - Balkon
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje - Metaal - 18x18x20,5 cm - Rustutseende - Hangend Vogelvoederhuisje - met Keten en Haak voor Buiten Weerbestendig - Tuindecoratie - Balkon
€ 29,79
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Hangende vogelhuis voor kleine vogels, weerbestendig, geschikt voor het balkon, handgemaakt, voor de tuin, met balkonhouder en bevestiging voor balkonhekken
Hangende vogelhuis voor kleine vogels, weerbestendig, geschikt voor het balkon, handgemaakt, voor de tuin, met balkonhouder en bevestiging voor balkonhekken
€ 34,60
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: SVGcommerce
Productafbeelding van PawHut Kippenhuis, 347x160x150 cm, houten kippenhuis met ren, 2 legbakken
PawHut Kippenhuis, 347x160x150 cm, houten kippenhuis met ren, 2 legbakken
€ 514,90
-€ 154,00
€ 360,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van PawHut kippenhok, geschikt voor 3-4 kippen, met ren, legbakken en bitumen dak
PawHut kippenhok, geschikt voor 3-4 kippen, met ren, legbakken en bitumen dak
€ 342,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van KOTARBAU® Hangend Houten Vogelvoederhuisje - 36 x 27,5 x 30 cm - Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Weerbestendig - Vogelvoer 0.5 kg - Licht Gebrand Hout - Voor Tuin Balkon Terras
KOTARBAU® Hangend Houten Vogelvoederhuisje - 36 x 27,5 x 30 cm - Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Weerbestendig - Vogelvoer 0.5 kg - Licht Gebrand Hout - Voor Tuin Balkon Terras
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 38,29
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van PawHut Kippenhuis, 113,5 x 67,5 x 95,5 cm, houten kippenhuis met legbak, oranje
PawHut Kippenhuis, 113,5 x 67,5 x 95,5 cm, houten kippenhuis met legbak, oranje
€ 182,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Hout En Wilg - 37.5x29x26 cm - Natuurlijk Bruin - Inclusief 0.5 kg Vogelvoer - Tuindecoratie Voor Buiten - Hangend Vogelvoederhuisje
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Hout En Wilg - 37.5x29x26 cm - Natuurlijk Bruin - Inclusief 0.5 kg Vogelvoer - Tuindecoratie Voor Buiten - Hangend Vogelvoederhuisje
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 36,39
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje op Paal - Hout - 31x112 cm - Bruin - Staand Vogelvoederhuisje - Voederhuisje - Vogelvoedertafel - Vogelvoer 0,5 kg - Vogelhuisje op Paal - Tuindecoratie
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje op Paal - Hout - 31x112 cm - Bruin - Staand Vogelvoederhuisje - Voederhuisje - Vogelvoedertafel - Vogelvoer 0,5 kg - Vogelhuisje op Paal - Tuindecoratie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,99
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU Houten Vogelvoederhuisje met Shingles Bedekt voor Ophangen + 0,5 kg Voedsel
KOTARBAU Houten Vogelvoederhuisje met Shingles Bedekt voor Ophangen + 0,5 kg Voedsel
€ 34,49
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje - Metaal - 18x18x20,5 cm - Asgrijs - Hangend Vogelvoederhuisje - met Keten en Haak voor Buiten Weerbestendig - Tuindecoratie - Balkon
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje - Metaal - 18x18x20,5 cm - Asgrijs - Hangend Vogelvoederhuisje - met Keten en Haak voor Buiten Weerbestendig - Tuindecoratie - Balkon
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje - Licht Gebrand Hout - 39 x 27 x 26 cm - Bruin - Hangend Voederhuis Met Dak - Natuurlijk - Spatzenhuis Voor Tuin Balkon
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje - Licht Gebrand Hout - 39 x 27 x 26 cm - Bruin - Hangend Voederhuis Met Dak - Natuurlijk - Spatzenhuis Voor Tuin Balkon
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 32,29
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Hangend Houten Vogelvoederhuisje - Hout - 27x28x26 cm - Bruin Kleur - Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Vogelvoer 0.5 kg - Weerbestendig - Voor Tuin Balkon Terras
KOTARBAU® Hangend Houten Vogelvoederhuisje - Hout - 27x28x26 cm - Bruin Kleur - Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Vogelvoer 0.5 kg - Weerbestendig - Voor Tuin Balkon Terras
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 32,09
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje om op te Hangen - Hout - ? 28 cm - Natuurlijke Kleur - Hangend Vogelvoederhuisje - Traditioneel Voederhuis - Tuindecoratie - Weerbestendig - Met Rieten Dak
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje om op te Hangen - Hout - ? 28 cm - Natuurlijke Kleur - Hangend Vogelvoederhuisje - Traditioneel Voederhuis - Tuindecoratie - Weerbestendig - Met Rieten Dak
€ 27,29
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Hout - 23.5x21x18 cm - Hangend Vogelvoederhuisje - Natuurlijk - Wit & Grijs- Vogelvoer 0.5 kg - Tuindecoratie
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Hout - 23.5x21x18 cm - Hangend Vogelvoederhuisje - Natuurlijk - Wit & Grijs- Vogelvoer 0.5 kg - Tuindecoratie
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 26,29
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Hangend Houten Vogelvoederhuisje - 27 x 20 x 24 cm - Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Vogelvoer 0.5 kg - Weerbestendig - Zwart & Wit - Voor Tuin Balkon Terras
KOTARBAU® Hangend Houten Vogelvoederhuisje - 27 x 20 x 24 cm - Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Vogelvoer 0.5 kg - Weerbestendig - Zwart & Wit - Voor Tuin Balkon Terras
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 26,29
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Hangend Houten Vogelvoederhuisje - 27 x 20 x 24 cm - Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Vogelvoer 0.5 kg - Weerbestendig - Bruin & Groen - Voor Tuin Balkon Terras
KOTARBAU® Hangend Houten Vogelvoederhuisje - 27 x 20 x 24 cm - Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Vogelvoer 0.5 kg - Weerbestendig - Bruin & Groen - Voor Tuin Balkon Terras
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 26,29
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Kunststof - 28x17,5 cm - Zwart - Hangend Vogelvoederhuisje met Stalen Kabel - Weerbestendig - Duurzaam - voor Tuin
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Kunststof - 28x17,5 cm - Zwart - Hangend Vogelvoederhuisje met Stalen Kabel - Weerbestendig - Duurzaam - voor Tuin
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 25,79
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje - Hout - 25,5 x 25, 5 x 23,5 cm - Bruin - Hangend Voederhuis Met Dak - Natuurlijk - Spatzenhuis Voor Tuin Balkon
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje - Hout - 25,5 x 25, 5 x 23,5 cm - Bruin - Hangend Voederhuis Met Dak - Natuurlijk - Spatzenhuis Voor Tuin Balkon
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 25,78
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Hout - 31x28,5 cm - Bruin - Hangend Houten Vogelvoederhuisje - Vogelvoer 0,5 kg - Tuindecoratie Voor Buiten
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Hout - 31x28,5 cm - Bruin - Hangend Houten Vogelvoederhuisje - Vogelvoer 0,5 kg - Tuindecoratie Voor Buiten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,99
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Kunststof - 24x17 cm - Zwart - Hangend Vogelvoederhuisje met Stalen Kabel - Weerbestendig - Duurzaam - voor Tuin
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Kunststof - 24x17 cm - Zwart - Hangend Vogelvoederhuisje met Stalen Kabel - Weerbestendig - Duurzaam - voor Tuin
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 24,29
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU