Nestkast-houtbeton 28 mm CJ Wildlife

€ 30,99

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september
Onze bestedeals
Vogelhuisjes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van XXL vogelhuis met standaard, 67x45 cm, zwart, type 5.1
XXL vogelhuis met standaard, 67x45 cm, zwart, type 5.1
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 121,93
Verkoper: meinHolzdekoladen
Productafbeelding van Grote vogelhuis met standaard en zonnepaneel, zwart, type 24
Grote vogelhuis met standaard en zonnepaneel, zwart, type 24
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 98,17
Verkoper: meinHolzdekoladen
Productafbeelding van Vogelhuisje, klein vogelhuis met houten daktegels, bruin, type 37
Vogelhuisje, klein vogelhuis met houten daktegels, bruin, type 37
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 53,89
Verkoper: meinHolzdekoladen
Productafbeelding van Houten standaard voor vogelhuisjes, onbehandeld
Houten standaard voor vogelhuisjes, onbehandeld
€ 31,21
Verkoper: meinHolzdekoladen
Productafbeelding van CJ WILDLIFE: Vogelhuis met gat van 32 mm, model H78897
CJ WILDLIFE: Vogelhuis met gat van 32 mm, model H78897
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 30,99
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van vidaXL Vogelhuisjes, 4 stuks, hout, 12x12x22 cm
vidaXL Vogelhuisjes, 4 stuks, hout, 12x12x22 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 30,82
Gratis bezorging
Verkoper: WAYSLiving
Productafbeelding van Nestkast-houtbeton halfholen CJ Wildlife
Nestkast-houtbeton halfholen CJ Wildlife
€ 28,99
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van Natuurlijke nestkasten van hout, 22 cm | 4 stuks
Natuurlijke nestkasten van hout, 22 cm | 4 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,96
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Vogelhuis-set Villa Kunterbunt, kleurrijk beschilderd, 2-delig
Vogelhuis-set Villa Kunterbunt, kleurrijk beschilderd, 2-delig
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 24,28
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Esschert Design: Nestkasten voor rotszwaluwen; NKVV
Esschert Design: Nestkasten voor rotszwaluwen; NKVV
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 16,95
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van Cancun zwaluwnestkast dubbel CJ Wildlife
Cancun zwaluwnestkast dubbel CJ Wildlife
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 25,99
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van Esschert Design NK83, hangend model, materiaal: hout, polyvinylchloride (PVC), hout, afmetingen: 139 mm, 139 mm, 253 mm
Esschert Design NK83, hangend model, materiaal: hout, polyvinylchloride (PVC), hout, afmetingen: 139 mm, 139 mm, 253 mm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,95
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van Esschert Design NK85, afmetingen: 468 mm, 168 mm, 205 mm, 1 stuk
Esschert Design NK85, afmetingen: 468 mm, 168 mm, 205 mm, 1 stuk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 27,00
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van Esschert Design: Nestkasten, type NKS
Esschert Design: Nestkasten, type NKS
€ 18,96
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Esschert Design Nestzak van zeegras; NKBS-keurmerk
Esschert Design Nestzak van zeegras; NKBS-keurmerk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 12,95
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van Esschert Design nestkast voor koolmezen, wit; model NK40W
Esschert Design nestkast voor koolmezen, wit; model NK40W
€ 18,95
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van Esschert Design koolmezenhuisjes met silhouet; model NK66
Esschert Design koolmezenhuisjes met silhouet; model NK66
€ 16,95
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van Nestkast vail 32mm l22.6b18h26.9 CJ Wildbird
Nestkast vail 32mm l22.6b18h26.9 CJ Wildbird
€ 25,99
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van Esschert Design nestkasten, voor merels, wit; model NK39W
Esschert Design nestkasten, voor merels, wit; model NK39W
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,95
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van Houten vogelhuisje om op te hangen - ongeveer 21x14x12 cm - Kleur: groen
Houten vogelhuisje om op te hangen - ongeveer 21x14x12 cm - Kleur: groen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,95
-25%
€ 11,95
Verkoper: Special-trends

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

nestkast-houtbeton 28 mm

Bestel je producten gemakkelijk ntuin. Er is een tekort aan natuurlijke nestplaatsen. Door nestkasten zoals deze te plaatsen, die de natuurlijke nestvoorkeuren van vogels nabootsen, kun je ze aanmoedigen om in de buurt van je huis te gaan broeden. Het biedt ook beschutting in de koudere wintermaanden. De Woodstone nestkast van CJ Wildlife, gemaakt van ons innovatieve WoodStone-materiaal, met een ingang van 28mm is ontworpen om bestand te zijn tegen alle weersomstandigheden. De opening van 28mm is ideaal voor verschillende vogels, waaronder pimpelmezen en zwarte mezen. Het is belangrijk om je nestkast minstens 2-4 meter van de grond op te hangen. Wij raden aan om dit product aan een muur of boom te bevestigen, uit direct zonlicht en wind.



  • Kleur: Groen
  • Invluchtgat grootte: 28 mm
  • Breedte: 20,5 cm / Hoogte: 30 cm / Diepte: 21 cm
  • Materiaal: Houtbeton
  • Geschikt voor de volgende vogelsoorten: Koolmees, Kuifmees, Sijs
Hoogte
25 cm
Breedte
100 cm
Lengte
16.5 cm
Gewicht
4.3 kg
Materiaal
Beton
Kleur
Groen
Aantal stuks
1
EAN
5051054176062
MPN (Manufacturer Part Number)
SCAN5051054176062
Fabrikant
CJ Wildbird

Hoogte
25 cm
Breedte
100 cm
Lengte
16.5 cm
Gewicht
4.3 kg
Materiaal
Beton
Kleur
Groen
Aantal stuks
1
EAN
5051054176062
MPN (Manufacturer Part Number)
SCAN5051054176062
Fabrikant
CJ Wildbird
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van CJ WILDLIFE: Vogelhuis met gat van 32 mm, model H78897
CJ WILDLIFE: Vogelhuis met gat van 32 mm, model H78897
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 30,99
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van Nestkast-houtbeton halfholen CJ Wildlife
Nestkast-houtbeton halfholen CJ Wildlife
€ 28,99
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van Natuurlijke nestkasten van hout, 22 cm | 4 stuks
Natuurlijke nestkasten van hout, 22 cm | 4 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,96
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 200 stuks Lyra Pet® mezenbollen zonder net à 90 g = 18 kg
200 stuks Lyra Pet® mezenbollen zonder net à 90 g = 18 kg
€ 1,83/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 535
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Winterharde Passiebloem, Passiflora 'Purple Haze', ongeveer 30 cm - een exotische schoonheid - een meerjarige klimplant
Winterharde Passiebloem, Passiflora 'Purple Haze', ongeveer 30 cm - een exotische schoonheid - een meerjarige klimplant
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 205
€ 4,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Esschert Design NK85, afmetingen: 468 mm, 168 mm, 205 mm, 1 stuk
Esschert Design NK85, afmetingen: 468 mm, 168 mm, 205 mm, 1 stuk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 27,00
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van Esschert Design: Nestkast voor de kleine vogel, met bitumineuze dakbedekking; model NK03
Esschert Design: Nestkast voor de kleine vogel, met bitumineuze dakbedekking; model NK03
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 12,45
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van Esschert Design: Nestkasten voor rotszwaluwen; NKVV
Esschert Design: Nestkasten voor rotszwaluwen; NKVV
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 16,95
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van Relaxdays 10047731, 1 stuk
Relaxdays 10047731, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van BEMA zwemhulpmiddel met zes drijfbodems; artikelnummer 18010
BEMA zwemhulpmiddel met zes drijfbodems; artikelnummer 18010
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 23,15
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ZVEZDA kooktoestel voor vaste brandstof, model CLASSIC GFS - origineel
ZVEZDA kooktoestel voor vaste brandstof, model CLASSIC GFS - origineel
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 740,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Klassering van A++ tot G
Verkoper: VKGLOBAL
Productafbeelding van Esschert Design Spatzenvilla; NKM
Esschert Design Spatzenvilla; NKM
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 27,00
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
€ 88,01/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 19,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Vogelhuisje, klein vogelhuis met houten daktegels, bruin, type 37
Vogelhuisje, klein vogelhuis met houten daktegels, bruin, type 37
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 53,89
Verkoper: meinHolzdekoladen
Productafbeelding van 10 meter schutting, rollende panelen, 35 cm hoog, afstand tussen de latten 4-6 cm. Tuinhek van hazelnhout
10 meter schutting, rollende panelen, 35 cm hoog, afstand tussen de latten 4-6 cm. Tuinhek van hazelnhout
€ 9,83/1m
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 98,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van Bearware radio-wekker, digitale radio-wekker met automatische dimfunctie, snooze-functie en 15 FM-radiostations geheugen
Bearware radio-wekker, digitale radio-wekker met automatische dimfunctie, snooze-functie en 15 FM-radiostations geheugen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 33,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Relaxdays 10028875, 1 stuk
Relaxdays 10028875, 1 stuk
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 50,98
-64%
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Herenvetertas van echt leer met RFID-bescherming en een 45 cm lange ketting
Herenvetertas van echt leer met RFID-bescherming en een 45 cm lange ketting
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 19,99
Verkoper: Lederbrieftaschen_und_Guertel
Productafbeelding van tillvex® Zwembad Zonnecollector Set 73 x 300 cm | Zonneverwarming voor Milieuvriendelijk Verwarmen | Zwembadverwarming Compleet Set | Zonnemas | Zwembad Zwembad Zonnecollector Warm Water
tillvex® Zwembad Zonnecollector Set 73 x 300 cm | Zonneverwarming voor Milieuvriendelijk Verwarmen | Zwembadverwarming Compleet Set | Zonnemas | Zwembad Zwembad Zonnecollector Warm Water
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 108,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Esschert Design Nestzak van zeegras; NKBS-keurmerk
Esschert Design Nestzak van zeegras; NKBS-keurmerk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 12,95
Verkoper: Tuinrijk
Productafbeelding van COSTWAY Tuinbeeld met waterpomp, decoratieve fontein voor tuin, terras, gazon of achtertuin. Afmetingen: 45,5 x 41 x 68 cm
COSTWAY Tuinbeeld met waterpomp, decoratieve fontein voor tuin, terras, gazon of achtertuin. Afmetingen: 45,5 x 41 x 68 cm
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 64,99
-7%
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Wiltec ren voor konijnen, 180 x 75 x 75 cm, buitenren en hok voor kleine dieren, geschikt voor konijnen, hazen en cavia's, een vrijstaande ren als konijnenhok
Wiltec ren voor konijnen, 180 x 75 x 75 cm, buitenren en hok voor kleine dieren, geschikt voor konijnen, hazen en cavia's, een vrijstaande ren als konijnenhok
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 122
€ 42,99
-2%
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1216
€ 89,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 870
€ 99,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2190
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van XXL vogelhuis met standaard, 67x45 cm, zwart, type 5.1
XXL vogelhuis met standaard, 67x45 cm, zwart, type 5.1
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 121,93
Verkoper: meinHolzdekoladen
Productafbeelding van Relaxdays 10020086_469, Ophangbaar, Hout, Hout, 370 mm, 430 mm, 1000 mm
Relaxdays 10020086_469, Ophangbaar, Hout, Hout, 370 mm, 430 mm, 1000 mm
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 72,01
-55%
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Cancun zwaluwnestkast dubbel CJ Wildlife
Cancun zwaluwnestkast dubbel CJ Wildlife
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 25,99
Verkoper: Tuinrijk

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 17 beoordelingen
Beoordeeld op 5 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goede kwaliteit ondanks verkeerde invlieggat opening, het zou 2x 28 mmm moeten zijn, maar beide nestkastjes zijn 32 mmm.
Beoordeeld op 7 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Top!
Beoordeeld op 2 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Worden zeer goed geaccepteerd door de vogels!
Beoordeeld op 20 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super
Beoordeeld op 12 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goede kwaliteit en snel geleverd
Beoordeeld op 21 januari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goede kwaliteit
Beoordeeld op 17 juli 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goede kwaliteit
Beoordeeld op 4 maart 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Nestkast
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje - Metaal - 18x18x20,5 cm - Rustutseende - Hangend Vogelvoederhuisje - met Keten en Haak voor Buiten Weerbestendig - Tuindecoratie - Balkon
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje - Metaal - 18x18x20,5 cm - Rustutseende - Hangend Vogelvoederhuisje - met Keten en Haak voor Buiten Weerbestendig - Tuindecoratie - Balkon
€ 29,79
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van Hangende vogelhuis voor kleine vogels, weerbestendig, geschikt voor het balkon, handgemaakt, voor de tuin, met balkonhouder en bevestiging voor balkonhekken
Hangende vogelhuis voor kleine vogels, weerbestendig, geschikt voor het balkon, handgemaakt, voor de tuin, met balkonhouder en bevestiging voor balkonhekken
€ 34,60
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: SVGcommerce
Productafbeelding van PawHut Kippenhuis, 347x160x150 cm, houten kippenhuis met ren, 2 legbakken
PawHut Kippenhuis, 347x160x150 cm, houten kippenhuis met ren, 2 legbakken
€ 514,90
-€ 154,00
€ 360,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van PawHut kippenhok, geschikt voor 3-4 kippen, met ren, legbakken en bitumen dak
PawHut kippenhok, geschikt voor 3-4 kippen, met ren, legbakken en bitumen dak
€ 342,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van KOTARBAU® Hangend Houten Vogelvoederhuisje - 36 x 27,5 x 30 cm - Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Weerbestendig - Vogelvoer 0.5 kg - Licht Gebrand Hout - Voor Tuin Balkon Terras
KOTARBAU® Hangend Houten Vogelvoederhuisje - 36 x 27,5 x 30 cm - Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Weerbestendig - Vogelvoer 0.5 kg - Licht Gebrand Hout - Voor Tuin Balkon Terras
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 38,29
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van PawHut Kippenhuis, 113,5 x 67,5 x 95,5 cm, houten kippenhuis met legbak, oranje
PawHut Kippenhuis, 113,5 x 67,5 x 95,5 cm, houten kippenhuis met legbak, oranje
€ 182,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Hout En Wilg - 37.5x29x26 cm - Natuurlijk Bruin - Inclusief 0.5 kg Vogelvoer - Tuindecoratie Voor Buiten - Hangend Vogelvoederhuisje
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Hout En Wilg - 37.5x29x26 cm - Natuurlijk Bruin - Inclusief 0.5 kg Vogelvoer - Tuindecoratie Voor Buiten - Hangend Vogelvoederhuisje
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 36,39
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje op Paal - Hout - 31x112 cm - Bruin - Staand Vogelvoederhuisje - Voederhuisje - Vogelvoedertafel - Vogelvoer 0,5 kg - Vogelhuisje op Paal - Tuindecoratie
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje op Paal - Hout - 31x112 cm - Bruin - Staand Vogelvoederhuisje - Voederhuisje - Vogelvoedertafel - Vogelvoer 0,5 kg - Vogelhuisje op Paal - Tuindecoratie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,99
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU Houten Vogelvoederhuisje met Shingles Bedekt voor Ophangen + 0,5 kg Voedsel
KOTARBAU Houten Vogelvoederhuisje met Shingles Bedekt voor Ophangen + 0,5 kg Voedsel
€ 34,49
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje - Metaal - 18x18x20,5 cm - Asgrijs - Hangend Vogelvoederhuisje - met Keten en Haak voor Buiten Weerbestendig - Tuindecoratie - Balkon
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje - Metaal - 18x18x20,5 cm - Asgrijs - Hangend Vogelvoederhuisje - met Keten en Haak voor Buiten Weerbestendig - Tuindecoratie - Balkon
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje - Licht Gebrand Hout - 39 x 27 x 26 cm - Bruin - Hangend Voederhuis Met Dak - Natuurlijk - Spatzenhuis Voor Tuin Balkon
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje - Licht Gebrand Hout - 39 x 27 x 26 cm - Bruin - Hangend Voederhuis Met Dak - Natuurlijk - Spatzenhuis Voor Tuin Balkon
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 32,29
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Hangend Houten Vogelvoederhuisje - Hout - 27x28x26 cm - Bruin Kleur - Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Vogelvoer 0.5 kg - Weerbestendig - Voor Tuin Balkon Terras
KOTARBAU® Hangend Houten Vogelvoederhuisje - Hout - 27x28x26 cm - Bruin Kleur - Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Vogelvoer 0.5 kg - Weerbestendig - Voor Tuin Balkon Terras
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 32,09
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje om op te Hangen - Hout - ? 28 cm - Natuurlijke Kleur - Hangend Vogelvoederhuisje - Traditioneel Voederhuis - Tuindecoratie - Weerbestendig - Met Rieten Dak
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje om op te Hangen - Hout - ? 28 cm - Natuurlijke Kleur - Hangend Vogelvoederhuisje - Traditioneel Voederhuis - Tuindecoratie - Weerbestendig - Met Rieten Dak
€ 27,29
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Hout - 23.5x21x18 cm - Hangend Vogelvoederhuisje - Natuurlijk - Wit & Grijs- Vogelvoer 0.5 kg - Tuindecoratie
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Hout - 23.5x21x18 cm - Hangend Vogelvoederhuisje - Natuurlijk - Wit & Grijs- Vogelvoer 0.5 kg - Tuindecoratie
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 26,29
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Hangend Houten Vogelvoederhuisje - 27 x 20 x 24 cm - Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Vogelvoer 0.5 kg - Weerbestendig - Zwart & Wit - Voor Tuin Balkon Terras
KOTARBAU® Hangend Houten Vogelvoederhuisje - 27 x 20 x 24 cm - Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Vogelvoer 0.5 kg - Weerbestendig - Zwart & Wit - Voor Tuin Balkon Terras
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 26,29
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Hangend Houten Vogelvoederhuisje - 27 x 20 x 24 cm - Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Vogelvoer 0.5 kg - Weerbestendig - Bruin & Groen - Voor Tuin Balkon Terras
KOTARBAU® Hangend Houten Vogelvoederhuisje - 27 x 20 x 24 cm - Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Vogelvoer 0.5 kg - Weerbestendig - Bruin & Groen - Voor Tuin Balkon Terras
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 26,29
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Kunststof - 28x17,5 cm - Zwart - Hangend Vogelvoederhuisje met Stalen Kabel - Weerbestendig - Duurzaam - voor Tuin
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Kunststof - 28x17,5 cm - Zwart - Hangend Vogelvoederhuisje met Stalen Kabel - Weerbestendig - Duurzaam - voor Tuin
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 25,79
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje - Hout - 25,5 x 25, 5 x 23,5 cm - Bruin - Hangend Voederhuis Met Dak - Natuurlijk - Spatzenhuis Voor Tuin Balkon
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje - Hout - 25,5 x 25, 5 x 23,5 cm - Bruin - Hangend Voederhuis Met Dak - Natuurlijk - Spatzenhuis Voor Tuin Balkon
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 25,78
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Hout - 31x28,5 cm - Bruin - Hangend Houten Vogelvoederhuisje - Vogelvoer 0,5 kg - Tuindecoratie Voor Buiten
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Hout - 31x28,5 cm - Bruin - Hangend Houten Vogelvoederhuisje - Vogelvoer 0,5 kg - Tuindecoratie Voor Buiten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,99
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van KOTARBAU® Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Kunststof - 24x17 cm - Zwart - Hangend Vogelvoederhuisje met Stalen Kabel - Weerbestendig - Duurzaam - voor Tuin
KOTARBAU® Vogelvoederhuisje Om Op Te Hangen - Kunststof - 24x17 cm - Zwart - Hangend Vogelvoederhuisje met Stalen Kabel - Weerbestendig - Duurzaam - voor Tuin
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 24,29
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU