Lengte:

50 m

Remmers 507102 Tape VF, breedte 120 mm, lengte 50 m, gewicht 2,50 kg

€ 199,95

€ 4,00 / 1m

plus € 23,95 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – do 1 oktober

Gratis retour – 30 dagen

Onze bestedeals
Afdichttape & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Schroefdraadafdichting, schroefdraad 55, 160 meter, LOCTITE
Schroefdraadafdichting, schroefdraad 55, 160 meter, LOCTITE
€ 633,86/1m
€ 27,89
Verkoper: Markt-Bau
Productafbeelding van Baumit Egaliseermassa DS 26 Flex, 20 kg
Baumit Egaliseermassa DS 26 Flex, 20 kg
€ 5,80/1kg
€ 115,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Behuizingafdichting SC219 .SV, binnendiameter 95 mm
Behuizingafdichting SC219 .SV, binnendiameter 95 mm
€ 57,83/1kg
€ 24,46
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van ARDEX SK90 TRICOM, binnenhoek 90°
ARDEX SK90 TRICOM, binnenhoek 90°
€ 86,52/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SOPRO 643 AEB: Buitenhoekafdichting
SOPRO 643 AEB: Buitenhoekafdichting
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Behuizingsafdichting SC224 DS, binnendiameter 120 mm
Behuizingsafdichting SC224 DS, binnendiameter 120 mm
€ 376,15/1kg
€ 34,23
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van TEROSON Afdichtband, afdichtmassa 150002 300 cm 20 mm zelfklevende rol 3m
TEROSON Afdichtband, afdichtmassa 150002 300 cm 20 mm zelfklevende rol 3m
€ 13,09/1m
€ 39,28
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Griffon fiberafdichtingsband, 12 mm
Griffon fiberafdichtingsband, 12 mm
€ 0,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,36
Gratis bezorging
Verkoper: COXE
Productafbeelding van Behuizingsafdichting TSV212, binnendiameter 70 mm, buitendiameter 88,2 mm, breedte 19,5 mm, merk FAG
Behuizingsafdichting TSV212, binnendiameter 70 mm, buitendiameter 88,2 mm, breedte 19,5 mm, merk FAG
€ 325,97/1kg
€ 63,89
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Behuizingsafdichting NTS40, binnendiameter 180 mm, buitendiameter 214,5 mm, breedte 42 mm, merk FAG
Behuizingsafdichting NTS40, binnendiameter 180 mm, buitendiameter 214,5 mm, breedte 42 mm, merk FAG
€ 47,17/1kg
€ 115,57
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Behuizingsafdichting FSV612, diameter 58 mm, lengte 106,4 mm, breedte 11 mm, merk FAG
Behuizingsafdichting FSV612, diameter 58 mm, lengte 106,4 mm, breedte 11 mm, merk FAG
€ 95,41/1kg
€ 44,65
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Behuizingsafdichting SC215 .SV, diameter 75 mm, geluidsniveauverlaging (SNR)
Behuizingsafdichting SC215 .SV, diameter 75 mm, geluidsniveauverlaging (SNR)
€ 112,80/1m
€ 19,74
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Behuizingsafdichting TSV609, binnendiameter 40 mm, buitendiameter 83,2 mm, breedte 19,5 mm, merk FAG
Behuizingsafdichting TSV609, binnendiameter 40 mm, buitendiameter 83,2 mm, breedte 19,5 mm, merk FAG
€ 811,33/1m
€ 67,34
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Fugeband X-Tape, 50 mm x 25 m, zwart
Fugeband X-Tape, 50 mm x 25 m, zwart
€ 0,68/1m
€ 22,99
-26%
€ 16,88
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Behuizingafdichting SC511. SV, ID 50mm, SNR
Behuizingafdichting SC511. SV, ID 50mm, SNR
€ 615,00/1kg
€ 18,45
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van DRAPER Teflon-afdichtband, 12 mm x 12 meter
DRAPER Teflon-afdichtband, 12 mm x 12 meter
€ 2,75
Verkoper: NGSStores
Productafbeelding van Behuizingafdichting SC511 DS SNR
Behuizingafdichting SC511 DS SNR
€ 12,58
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Behuizingafdichting SC530 .TA, binnenmaat: 135 mm
Behuizingafdichting SC530 .TA, binnenmaat: 135 mm
€ 55,68/1kg
€ 374,47
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Behuizingsafdichting DH516, binnendiameter 69 mm, buitendiameter 115,5 mm, breedte 14 mm, merk FAG
Behuizingsafdichting DH516, binnendiameter 69 mm, buitendiameter 115,5 mm, breedte 14 mm, merk FAG
€ 20,59
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van Behuizingsdichting NTC52: Binnendiameter 240 mm, buitendiameter 358,5 mm, breedte 77 mm
Behuizingsdichting NTC52: Binnendiameter 240 mm, buitendiameter 358,5 mm, breedte 77 mm
€ 31,84/1kg
€ 438,15
Verkoper: Loechel_Industriebedarf

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Remmers 507102 Tape VF, breedte 120 mm, lengte 50 m, gewicht 2,50 kg

Plakband
Lengte
50 m
Gewicht
2500 g
Kleur
Blauw
EAN
4004707142847
MPN (Manufacturer Part Number)
507102,0000507102
Fabrikant
Remmers

Lengte
50 m
Gewicht
2500 g
Kleur
Blauw
EAN
4004707142847
MPN (Manufacturer Part Number)
507102,0000507102
Fabrikant
Remmers
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Remmers Dichtschlämme WP DS basis, 25 kg
Remmers Dichtschlämme WP DS basis, 25 kg
€ 1,99/1kg
€ 49,86
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Remmers Fugenband Dichtband VF 120, geschikt voor binnen- en buitengebruik, 10 meter, afdichtingsband, voor afdichting
Remmers Fugenband Dichtband VF 120, geschikt voor binnen- en buitengebruik, 10 meter, afdichtingsband, voor afdichting
€ 3,70/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 36,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van weber.tec 946, injectiecrme op siliconenbasis, 600 ml
weber.tec 946, injectiecrme op siliconenbasis, 600 ml
€ 73,25/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 43,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Barraseal Dichtslib 25 kg
PCI Barraseal Dichtslib 25 kg
€ 1,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 41,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Kessel terugstroombeveiliging, type Staufix DN 50, type 2, 1 stuk.
Kessel terugstroombeveiliging, type Staufix DN 50, type 2, 1 stuk.
€ 665,85/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 166,46
-€ 33,29
€ 133,17
Verkoper: muxx-io
Productafbeelding van Weber.Tec 946 Injectiecement voor horizontale afdichting, wanden, kelders. 10 liter
Weber.Tec 946 Injectiecement voor horizontale afdichting, wanden, kelders. 10 liter
€ 50,00/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 499,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Goedrohr voor plaatsing in de grond, leidingbuis, elektrobuis, aarde, inrichtingshulp, 50 mm, 50 meter
Goedrohr voor plaatsing in de grond, leidingbuis, elektrobuis, aarde, inrichtingshulp, 50 mm, 50 meter
€ 1,45/1m
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 207
€ 80,60
-10%
€ 72,30
Gratis bezorging
Verkoper: EBH
Productafbeelding van STRAIT-FLEX TUFF-TAPE Hoekprofiel voor droge wanden, gipsplaten, afdichtband. USA, 30 meter
STRAIT-FLEX TUFF-TAPE Hoekprofiel voor droge wanden, gipsplaten, afdichtband. USA, 30 meter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 22,40
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van ROTHO Recyclingafvalcontainersysteem "Albula", 25 liter, antraciet, model J40107
ROTHO Recyclingafvalcontainersysteem "Albula", 25 liter, antraciet, model J40107
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 26,95
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Hager lastonderbreker, 4-polig, 63A, type HIM406, voor montage op rails/montageplaat
Hager lastonderbreker, 4-polig, 63A, type HIM406, voor montage op rails/montageplaat
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 250,93
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Dambat Ibo IBO BETA 25-40/180: Hoogrendementse circulatiepomp – verwarmingspomp, 180 mm
Dambat Ibo IBO BETA 25-40/180: Hoogrendementse circulatiepomp – verwarmingspomp, 180 mm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 97,06
Verkoper: Sanitas
Productafbeelding van ROTHO recyclingafvalsysteem "Albula" 25 l blauw J40104
ROTHO recyclingafvalsysteem "Albula" 25 l blauw J40104
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 23,35
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van VEVOR Muurfrees, sleuffrees, 4800W, wandfrees, 6500 tpm, 34 mm diepte, 42 mm breedte, elektrische groefmachine
VEVOR Muurfrees, sleuffrees, 4800W, wandfrees, 6500 tpm, 34 mm diepte, 42 mm breedte, elektrische groefmachine
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 123,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van PCI Nanocret R4, reparatiemortel, 25 kg, grijs
PCI Nanocret R4, reparatiemortel, 25 kg, grijs
€ 1,84/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 45,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Somfy 2400780 - SGS 200 RTS motoriseringsset voor poorten met schuifbeweging, inclusief afstandsbediening
Somfy 2400780 - SGS 200 RTS motoriseringsset voor poorten met schuifbeweging, inclusief afstandsbediening
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 568,72
-€ 67,48
€ 501,24
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Somfy Situo 1 io Pure II, 1-kanaals draadloze afstandsbediening
Somfy Situo 1 io Pure II, 1-kanaals draadloze afstandsbediening
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 46,95
Gratis bezorging
Verkoper: Tromm
Productafbeelding van VELUX ZCT 200K Telescopische bedieningsstang voor VELUX dakramen en rolluiken van het type GGL/GGU, 100–180 cm
VELUX ZCT 200K Telescopische bedieningsstang voor VELUX dakramen en rolluiken van het type GGL/GGU, 100–180 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 74,88
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Tuinpalissade, type 4, standaard, grafietgrijs, 2,30 meter
Tuinpalissade, type 4, standaard, grafietgrijs, 2,30 meter
€ 9,87/1m
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 22,70
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Remmers Sanierputz SP, zuurwitte reinigingspasta, 20 kg
Remmers Sanierputz SP, zuurwitte reinigingspasta, 20 kg
€ 2,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 40,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Afvoerpomp, vuilwaterpomp, roestvrij staal, 36.000 liter per uur, dompelpomp, fecalenpomp met vlotter, geschikt voor tuinirrigatie en vijverafvoer
Afvoerpomp, vuilwaterpomp, roestvrij staal, 36.000 liter per uur, dompelpomp, fecalenpomp met vlotter, geschikt voor tuinirrigatie en vijverafvoer
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 172,00
-€ 11,16
€ 160,84
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van DEHN Aansluitklaar, type DSH TNS 255, combinatie-bliksemafleider voor TN-S-systemen
DEHN Aansluitklaar, type DSH TNS 255, combinatie-bliksemafleider voor TN-S-systemen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 309,23
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van SONGMICS Trap, trap met 2 treden, inklapbare trap, belastbaar tot 150 kg
SONGMICS Trap, trap met 2 treden, inklapbare trap, belastbaar tot 150 kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 65,65
-4%
€ 62,53
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Scheppach Benzine-dumptruck DP3000 | Draagvermogen: 300 kg | 5,6 pk | 3 vooruit / 1 achteruit versnelling | Vierwielaandrijving | Kippermini-motor-schubkar | Mini-rupsbandvoertuig
Scheppach Benzine-dumptruck DP3000 | Draagvermogen: 300 kg | 5,6 pk | 3 vooruit / 1 achteruit versnelling | Vierwielaandrijving | Kippermini-motor-schubkar | Mini-rupsbandvoertuig
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 1.525,28
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Kessel terugstroombeveiliging, type Staufix, sifon, DN 50, inlaattrechter, type 5, 1 stuk.
Kessel terugstroombeveiliging, type Staufix, sifon, DN 50, inlaattrechter, type 5, 1 stuk.
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 144,29
-€ 28,86
€ 115,43
Verkoper: muxx-io
Productafbeelding van Zelsius verhoogde kas, verzinkt staal, 200 x 100 x 77 cm, antraciet RAL 7016, plantenbak, groentebak, bloemenbak, tuinbak
Zelsius verhoogde kas, verzinkt staal, 200 x 100 x 77 cm, antraciet RAL 7016, plantenbak, groentebak, bloemenbak, tuinbak
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 239,95
Verkoper: CS-Trading
Productafbeelding van Fischer FIS V Plus 360 S montageankers
Fischer FIS V Plus 360 S montageankers
€ 150,14/1l
€ 105,18
-€ 51,13
€ 54,05
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Grundfos Heizungspumpe ALPHA 1/25-40/180mm
Grundfos Heizungspumpe ALPHA 1/25-40/180mm
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 218,95
-€ 10,95
€ 208,00
Verkoper: haustechnikpartner24
Productafbeelding van weber.sys 891 Holtevulling 1L - Eéncomponentige injectievloeistof voor het repareren van scheuren en het vullen van holtes
weber.sys 891 Holtevulling 1L - Eéncomponentige injectievloeistof voor het repareren van scheuren en het vullen van holtes
€ 34,95/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 34,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Würth 096509059 Zebra Steckschlüssel Knarrenkasten Ratschenkasten 1/4 + 1/2 Zoll 59-teilig
Würth 096509059 Zebra Steckschlüssel Knarrenkasten Ratschenkasten 1/4 + 1/2 Zoll 59-teilig
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 260,00
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur 11 Jasmin
PCI Silcofug® E: Elastische kit, 310 ml - Kleur 11 Jasmin
€ 22,42/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 6,95
Verkoper: bauschnell

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 5 december 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Lint
Lengte 10 m
Beoordeeld op 21 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Lengte 50 m
Beoordeeld op 23 oktober 2022 op
Geverifieerde aankoop
Lengte 50 m
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Etanco schroeven voor sandwichpanelen met EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 6 mm, RAL 9006 witaluminium, 5,5x350 mm, 100 stuks.
Etanco schroeven voor sandwichpanelen met EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 6 mm, RAL 9006 witaluminium, 5,5x350 mm, 100 stuks.
€ 264,00
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 97,78/1kg
Productafbeelding van Etanco schroeven voor sandwichpanelen met EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 6 mm, RAL 9010 zuiverwit, 5,5x350 mm, 100 stuks.
Etanco schroeven voor sandwichpanelen met EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 6 mm, RAL 9010 zuiverwit, 5,5x350 mm, 100 stuks.
€ 264,00
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 55,00/1kg
Productafbeelding van Etanco schroeven voor sandwichpanelen met EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 6 mm, RAL 9005 diepzwart, 5,5x350 mm, 100 stuks.
Etanco schroeven voor sandwichpanelen met EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 6 mm, RAL 9005 diepzwart, 5,5x350 mm, 100 stuks.
€ 264,00
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 97,78/1kg
Productafbeelding van Etanco schroeven voor sandwichpanelen met EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 6 mm, verzinkt, 5,5 x 350 mm, 100 stuks.
Etanco schroeven voor sandwichpanelen met EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 6 mm, verzinkt, 5,5 x 350 mm, 100 stuks.
€ 259,00
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 95,93/1kg
Productafbeelding van Etanco schroeven voor sandwichpanelen, grijs gecoat, met corrosiebescherming en EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 12 mm, RAL 9006 witaluminium, 5,5x330mm, 100 stuks.
Etanco schroeven voor sandwichpanelen, grijs gecoat, met corrosiebescherming en EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 12 mm, RAL 9006 witaluminium, 5,5x330mm, 100 stuks.
€ 256,00
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 51,72/1kg
Productafbeelding van Etanco sandwichpaneel schroeven, grijs gecoat, met corrosiebescherming en EPDM-afdichting, voor staal tot 12 mm, verzinkt, 5,5 x 330 mm, 100 stuks.
Etanco sandwichpaneel schroeven, grijs gecoat, met corrosiebescherming en EPDM-afdichting, voor staal tot 12 mm, verzinkt, 5,5 x 330 mm, 100 stuks.
€ 251,00
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 50,71/1kg
Productafbeelding van Etanco schroeven voor sandwichpanelen met EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 6 mm, RAL 7016 antracietgrijs, 5,5x320 mm, 100 stuks.
Etanco schroeven voor sandwichpanelen met EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 6 mm, RAL 7016 antracietgrijs, 5,5x320 mm, 100 stuks.
€ 234,00
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 86,67/1kg
Productafbeelding van Etanco schroeven voor sandwichpanelen met EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 6 mm, RAL 9006 witaluminium, 5,5x320 mm, 100 stuks.
Etanco schroeven voor sandwichpanelen met EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 6 mm, RAL 9006 witaluminium, 5,5x320 mm, 100 stuks.
€ 234,00
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 53,18/1kg
Productafbeelding van Etanco schroeven voor sandwichpanelen met EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 6 mm, verzinkt, 5,5 x 320 mm, 100 stuks.
Etanco schroeven voor sandwichpanelen met EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 6 mm, verzinkt, 5,5 x 320 mm, 100 stuks.
€ 229,00
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 84,81/1kg
Productafbeelding van Etanco schroeven voor sandwichpanelen, grijs gecoat, met corrosiebescherming en EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 12 mm, RAL 9006 witaluminium, 5,5x285 mm, 100 stuks.
Etanco schroeven voor sandwichpanelen, grijs gecoat, met corrosiebescherming en EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 12 mm, RAL 9006 witaluminium, 5,5x285 mm, 100 stuks.
€ 214,00
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 750,88/1m
Productafbeelding van Etanco sandwichpaneel schroeven, grijs gecoat, met corrosiebescherming en EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 12 mm, RAL 9005 diepzwart, 5,5 x 285 mm, 100 stuks.
Etanco sandwichpaneel schroeven, grijs gecoat, met corrosiebescherming en EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 12 mm, RAL 9005 diepzwart, 5,5 x 285 mm, 100 stuks.
€ 214,00
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 52,84/1kg
Productafbeelding van Etanco sandwichpaneel schroeven, grijs gecoat, met corrosiebescherming en EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 12 mm, verzinkt, 5,5 x 285 mm, 100 stuks.
Etanco sandwichpaneel schroeven, grijs gecoat, met corrosiebescherming en EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 12 mm, verzinkt, 5,5 x 285 mm, 100 stuks.
€ 209,00
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 47,50/1kg
Productafbeelding van Etanco schroeven voor sandwichpanelen met EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 6 mm, kleur RAL 7016 antracietgrijs, afmetingen 5,5x275 mm, verpakking van 100 stuks.
Etanco schroeven voor sandwichpanelen met EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 6 mm, kleur RAL 7016 antracietgrijs, afmetingen 5,5x275 mm, verpakking van 100 stuks.
€ 197,00
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 72,96/1kg
Productafbeelding van Etanco schroeven voor sandwichpanelen met EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 6 mm, RAL 9005 diepzwart, 5,5x275 mm, 100 stuks.
Etanco schroeven voor sandwichpanelen met EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 6 mm, RAL 9005 diepzwart, 5,5x275 mm, 100 stuks.
€ 197,00
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 72,96/1kg
Productafbeelding van Etanco schroeven voor sandwichpanelen, grijs gecoat, met corrosiebescherming en EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 12 mm, RAL 9006 witaluminium, 5,5x260mm, 100 stuks.
Etanco schroeven voor sandwichpanelen, grijs gecoat, met corrosiebescherming en EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 12 mm, RAL 9006 witaluminium, 5,5x260mm, 100 stuks.
€ 177,00
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 43,70/1kg
Productafbeelding van Etanco schroeven voor sandwichpanelen met EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 6 mm, RAL 9010 zuiverwit, 5,5x250 mm, 100 stuks.
Etanco schroeven voor sandwichpanelen met EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 6 mm, RAL 9010 zuiverwit, 5,5x250 mm, 100 stuks.
€ 158,00
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 58,52/1kg
Productafbeelding van Etanco schroeven voor sandwichpanelen met EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 6 mm, RAL 9006 witaluminium, 5,5x250 mm, 100 stuks.
Etanco schroeven voor sandwichpanelen met EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 6 mm, RAL 9006 witaluminium, 5,5x250 mm, 100 stuks.
€ 158,00
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 58,52/1kg
Productafbeelding van Etanco schroeven voor sandwichpanelen met EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 6 mm, verzinkt, 5,5 x 250 mm, 100 stuks.
Etanco schroeven voor sandwichpanelen met EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 6 mm, verzinkt, 5,5 x 250 mm, 100 stuks.
€ 153,00
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 56,67/1kg
Productafbeelding van Etanco sandwichpaneel schroeven, grijs gecoat, met corrosiebescherming en EPDM-afdichting, voor staal tot 12 mm, verzinkt, 5,5x240 mm, 100 stuks.
Etanco sandwichpaneel schroeven, grijs gecoat, met corrosiebescherming en EPDM-afdichting, voor staal tot 12 mm, verzinkt, 5,5x240 mm, 100 stuks.
€ 135,00
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 35,53/1kg
Productafbeelding van Etanco schroeven voor sandwichpanelen met EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 6 mm, RAL 9005 diepzwart, 5,5x230 mm, 100 stuks.
Etanco schroeven voor sandwichpanelen met EPDM-afdichting, geschikt voor staal tot 6 mm, RAL 9005 diepzwart, 5,5x230 mm, 100 stuks.
€ 124,00
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 45,93/1kg