Kleur:

Roze

Max Factor Colour Elixir, Roze, English Rose, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Satin, Crèmige textuur

€ 8,10

€ 7,82-3%

€ 782.000,02 / 1kg

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 21 – ma 26 oktober
Onze bestedeals
Lippenstiften & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Dior Rouge Satin, Roze, New World, 1 kleur, Hydraterend, Verzachtend, Voor vrouwen, Satin
Dior Rouge Satin, Roze, New World, 1 kleur, Hydraterend, Verzachtend, Voor vrouwen, Satin
€ 1.938,00/1l
€ 58,14
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dior Addict, Nahá, Nude Mitzah, 1 kleur, Kleur, Kleurintensiteit, Hydraterend, Glanzend, Crèmige textuur
Dior Addict, Nahá, Nude Mitzah, 1 kleur, Kleur, Kleurintensiteit, Hydraterend, Glanzend, Crèmige textuur
€ 13.496,88/1kg
€ 47,94
-9%
€ 43,19
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Estée Lauder Pure Color Creme lippenstift, kleur 333 Persuasive, 3,5 g
Estée Lauder Pure Color Creme lippenstift, kleur 333 Persuasive, 3,5 g
€ 4.284,00/1kg
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Clinique Dramatically Different Shaping Lip Colour, Nahá, Canoodle, 1 kleur, Hydraterend, Gladmakend, Voor vrouwen, Crèmige textuur
Clinique Dramatically Different Shaping Lip Colour, Nahá, Canoodle, 1 kleur, Hydraterend, Gladmakend, Voor vrouwen, Crèmige textuur
€ 8.840,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Max Factor Colour Elixir, tinten: Rose, Rosewood. 1 kleur, kleuring, voor vrouwen, mat
Max Factor Colour Elixir, tinten: Rose, Rosewood. 1 kleur, kleuring, voor vrouwen, mat
€ 1.955,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,82
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Max Factor Lipfinity Lip Colour, Roze, 006  Always Delicate
Max Factor Lipfinity Lip Colour, Roze, 006 Always Delicate
€ 2.738,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,50
Verkoper: Works4all
Productafbeelding van Max Factor Lipfinity, Roze, So Luxuriant, 1 kleur, Hydraterend, Voedend, Voor vrouwen, Crèmige textuur
Max Factor Lipfinity, Roze, So Luxuriant, 1 kleur, Hydraterend, Voedend, Voor vrouwen, Crèmige textuur
€ 803,00/1l
€ 8,03
Verkoper: HyKos
Productafbeelding van Max Factor Lipfinity, Roze, So Vivid, 1 kleur, Hydraterend, Voedend, Voor vrouwen, Crèmige textuur
Max Factor Lipfinity, Roze, So Vivid, 1 kleur, Hydraterend, Voedend, Voor vrouwen, Crèmige textuur
€ 33,28
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van MAX FACTOR Colour Elixir Soft Matte, tint 020
MAX FACTOR Colour Elixir Soft Matte, tint 020
€ 1.507,50/1l
€ 6,03
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Max Factor Lipfinity Lip Colour, Roze, Vivacious 040
Max Factor Lipfinity Lip Colour, Roze, Vivacious 040
€ 4.891,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,25
Verkoper: Works4all
Productafbeelding van Max Factor Lipfinity Lip Colour, Nude 001
Max Factor Lipfinity Lip Colour, Nude 001
€ 13,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,52
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Max Factor Colour Elixir Lippenstift 4G - 035 Subtle Orchid
Max Factor Colour Elixir Lippenstift 4G - 035 Subtle Orchid
€ 2.422,50/1kg
€ 9,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van INGLOT Crèmige Soft Lipstick 504 Sunset Blush, 4,4 g
INGLOT Crèmige Soft Lipstick 504 Sunset Blush, 4,4 g
€ 6.300,00/1kg
€ 27,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Max Factor Velvet Mattes, Roze, Blusher, 1 kleur, Hydraterend, Egaliserend, Voor dames, Mat
Max Factor Velvet Mattes, Roze, Blusher, 1 kleur, Hydraterend, Egaliserend, Voor dames, Mat
€ 6.146,67/1l
€ 18,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van PUPA Milano Miss Pupa, Roze, Roze Sorbet, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Unisex, Glanzgevend
PUPA Milano Miss Pupa, Roze, Roze Sorbet, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Unisex, Glanzgevend
€ 7.820,83/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,77
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Szminka Max Factor - Color Elixir PenStick 50
Szminka Max Factor - Color Elixir PenStick 50
€ 1.990,00/1kg
€ 19,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Bourjois Rouge Velvet Ink, kleur Roze, Rose & Merveille, 1 kleur, Kleurintensief, Mat, Tube
Bourjois Rouge Velvet Ink, kleur Roze, Rose & Merveille, 1 kleur, Kleurintensief, Mat, Tube
€ 6.494,29/1l
€ 22,73
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Max Factor Lipfinity Lip -Colour 055 Sweet
Max Factor Lipfinity Lip -Colour 055 Sweet
€ 2.211,11/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,95
Verkoper: Works4all
Productafbeelding van Clinique Dramatically Different Shaping Lip Colour, Kleur: Nahá, Barely, 1 kleur, Hydraterend, Gladmakend, Voor vrouwen, Crèmige textuur
Clinique Dramatically Different Shaping Lip Colour, Kleur: Nahá, Barely, 1 kleur, Hydraterend, Gladmakend, Voor vrouwen, Crèmige textuur
€ 10.950,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,85
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Rimmel Lasting Finish Lippenstift, Roze, Pink Blush, 1 kleur, Egaliserend, Unisex, Tube
Rimmel Lasting Finish Lippenstift, Roze, Pink Blush, 1 kleur, Egaliserend, Unisex, Tube
€ 2.135,00/1kg
€ 8,54
Verkoper: Denpoli-Venda

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Max Factor Colour Elixir lippenstift is ontworpen om intense kleur te geven en de lippen tot 24 uur te hydrateren. De unieke formule met een romige textuur hydrateert de lippen actief, waardoor ze zacht en glad aanvoelen. Deze geliefde lippenstift bevat een unieke voedende formule, bestaande uit een mengsel van 60% sterk hydraterende ingrediënten, verzorgende ingrediënten en antioxidanten, aangevuld met vitamine E. De lippenstift is licht, verdeelt zich gemakkelijk en veegt niet uit, waardoor een perfecte afwerking ontstaat.

Deze lippenstift is verkrijgbaar in vele trendy kleuren, van beige tinten tot roze en klassiek rood. Kies voor de Colour Elixir lippenstift om met één enkele beweging je lippen een rijke en intense kleur te geven en ze tegelijkertijd goed te hydrateren.

Kenmerken:

  • Mengsel van 60% sterk hydraterende ingrediënten, voedende ingrediënten en antioxidanten, aangevuld met vitamine E.
  • Prachtige kleur in één keer en comfortabele applicatie.
  • Hydrateert actief en maakt de lippen zachter en voller (in vergelijking met onbewerkte lippen).

Ingrediënten: RICINUS COMMUNIS (CASTOR) SEED OIL, ISOPROPYL ISOSTEARATE, MICA, ETHYLHEXYL HYDROXYSTEARATE, PARAFFIN, ACETYLATED LANOLIN, CANDELILLA CERA/EUPHORBIA CERIFERA (CANDELILLA) WAX/CIRE DE CANDELILLA, SQUALANE, CETYL ALCHOL, CETYL LACTATE, COPERNICIA CERIFERA CERA/COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX/CIRE DE CARNAUBA, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, PARFUM/FRAGRANCE, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, CERA MICROCRISTALLINA/MICROCRYSTALLINE WAX/CIRE MICROCRISTALLINE, ASCORBYL PALMITATE, LAUROYL LYSINE, TOCOPHERYL ACETATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, SERICA POWDER/SILK POWDER/POUDRE DE SOIE, MALTODEXTRIN, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, SILICA, PERSEA SIMA (AVOCADO) OIL, SYNTHETIC WAX, PROPYLPARABEN, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, BENZYL BENZOATE, LIMONENE, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, RETINYL PALMITATE, TIN OXIDE, BENZYL ALCOHOL, BHT, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT, TOCOPHEROL, [Kan bevatten/Peut contenir/+/-:IRON OXIDES (CI 77491, CI 77492, CI 77499), FD&C YELLOW NO. 6 ALUMINUM LAKE (CI 15985), D&C RED NO. 21 ALUMINUM LAKE (CI 45380), D&C RED NO. 27 ALUMINUM LAKE (CI 45410), RED NO. 6 BARIUM LAKE (CI 15850), FD&C BLUE NO. 1 ALUMINUM LAKE (CI 42090), FD&C YELLOW NO. 5 LAKE (CI 19140), RED 7 LAKE (CI 15850), TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), D&C ORANGE NO. 5 (CI 45370)]



De Colour Elixir is de eerste lippenstift van Max Factor die je lippen perfect hydrateert en tegelijkertijd verrijkt met prachtige kleuren

MF Colour Elixir Lippenstift - English Rose - Lippenstift - Fabrikant: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295 Darmstadt - Verpakking: 1 stuk
Kleur
Roze
Gewicht
0 kg
Inhoud
4 ml
Ingrediënten
0
Doelgroepen
Dames
EAN
3614227902152
MPN (Manufacturer Part Number)
33700001090

Kleur
Roze
Gewicht
0 kg
Inhoud
4 ml
Ingrediënten
0
Doelgroepen
Dames
EAN
3614227902152
MPN (Manufacturer Part Number)
33700001090
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van ROTHO Twist Silver - trash bin – 50l
ROTHO Twist Silver - trash bin – 50l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 22,50
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Max Factor Colour Elixir, tinten: Rose, Rosewood. 1 kleur, kleuring, voor vrouwen, mat
Max Factor Colour Elixir, tinten: Rose, Rosewood. 1 kleur, kleuring, voor vrouwen, mat
€ 1.955,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,82
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Max Factor Colour Elixir, Rood, Cherry Kiss, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Voor vrouwen, Satin
Max Factor Colour Elixir, Rood, Cherry Kiss, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Voor vrouwen, Satin
€ 4.247,50/1l
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1494
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Max Factor Colour Elixir, Nahá, Burnt Caramel, 1 kleur, Kleur, Kleurintensief, Hydraterend, Voedend, Voor vrouwen, Satin
Max Factor Colour Elixir, Nahá, Burnt Caramel, 1 kleur, Kleur, Kleurintensief, Hydraterend, Voedend, Voor vrouwen, Satin
€ 3.592,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,37
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Max Factor Colour Elixir Lippenstift 015 Nude Rose, Roze, Nude Rose, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Vrouwen, Tube
Max Factor Colour Elixir Lippenstift 015 Nude Rose, Roze, Nude Rose, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Vrouwen, Tube
€ 1.955,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,82
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Hydraterende lippenstift Colour Elixir, 4,8 g, kleur 085 Angel Pink
Hydraterende lippenstift Colour Elixir, 4,8 g, kleur 085 Angel Pink
€ 2.676,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,38
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Hydraterende lippenstift Colour Elixir, 4,8 g, 055 Betoverend Koraal
Hydraterende lippenstift Colour Elixir, 4,8 g, 055 Betoverend Koraal
€ 3.440,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,76
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Max Factor Colour Elixir, tinten: Rose, Simply Nude, 1 kleur, kleuring, voor vrouwen, mat
Max Factor Colour Elixir, tinten: Rose, Simply Nude, 1 kleur, kleuring, voor vrouwen, mat
€ 4.182,50/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,73
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Max Factor Colour Elixir, Korálová, Pink Brandy, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Voor vrouwen, Satin
Max Factor Colour Elixir, Korálová, Pink Brandy, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Voor vrouwen, Satin
€ 3.440,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,76
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Max Factor Lipfinity Lip Colour, Roze, 006  Always Delicate
Max Factor Lipfinity Lip Colour, Roze, 006 Always Delicate
€ 2.738,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,50
Verkoper: Works4all
Productafbeelding van Tefal Topset Duetto+ (7-delig).
Tefal Topset Duetto+ (7-delig).
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 369
€ 87,09
Gratis bezorging
Verkoper: Zurbrueggen
Productafbeelding van WEDO 271 48599 WEDO Zonnebril met clip-on, geschikt voor automobilisten die een bril dragen
WEDO 271 48599 WEDO Zonnebril met clip-on, geschikt voor automobilisten die een bril dragen
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 10,10
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Grundig Personenweegschaal – Digitale Weegschaal – Weegschaal Personenweegschaal met LCD Display –  Capaciteit tot 180kg – Eenheden in kg, lb en st – 28x28 cm - Zwart
Grundig Personenweegschaal – Digitale Weegschaal – Weegschaal Personenweegschaal met LCD Display – Capaciteit tot 180kg – Eenheden in kg, lb en st – 28x28 cm - Zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 387
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
€ 326,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 936
€ 19,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 445
€ 69,27
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Strijkplank Classic S Basic
Strijkplank Classic S Basic
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 123
€ 49,45
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Artdeco Perfect Color Lippenstift (825 Royal Rose), 4 gram
Artdeco Perfect Color Lippenstift (825 Royal Rose), 4 gram
€ 4.080,00/1kg
€ 16,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Gordijnen, 2 stuks, kleurverloop grijs, afmetingen breedte x hoogte 225x140 cm, met lussen. Model: "Modena"
Gordijnen, 2 stuks, kleurverloop grijs, afmetingen breedte x hoogte 225x140 cm, met lussen. Model: "Modena"
€ 104,31/1m
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 45,90
-11%
€ 40,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Gorenje GS520E15W Vrijstaande vaatwasser, 45 cm, wit - 9 couverts - 4 programma's - Bestekmand - RVS binnenkuip - AquaStop - Zelfreinigend filter - 3-in-1 functie
Gorenje GS520E15W Vrijstaande vaatwasser, 45 cm, wit - 9 couverts - 4 programma's - Bestekmand - RVS binnenkuip - AquaStop - Zelfreinigend filter - 3-in-1 functie
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 148
€ 355,41
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Puma Carina Sportschuhe Damen Trainingsschuhe Sneaker Weiß Freizeit
Puma Carina Sportschuhe Damen Trainingsschuhe Sneaker Weiß Freizeit
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 67,39
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van VASAGLE Badkamerkast, smalle badkamerkast, bijzettafel, commode, met 4 lades, kastdeur en verstelbaar legplank
VASAGLE Badkamerkast, smalle badkamerkast, bijzettafel, commode, met 4 lades, kastdeur en verstelbaar legplank
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 141
€ 106,04
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Bed + nachtkastje - Kinderkamer, slaapkamer, meubels, bed, 2-delige set, roze
Bed + nachtkastje - Kinderkamer, slaapkamer, meubels, bed, 2-delige set, roze
€ 649,00
Gratis bezorging
Verkoper: JVMShop
Productafbeelding van Kochtopf-set Karin, roestvrij staal, 6-delig
Kochtopf-set Karin, roestvrij staal, 6-delig
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 167,95
-€ 51,64
€ 116,31
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.770,00/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 318
€ 177,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van WISFOR Luxe hanglamp, kroonluchter van kristal, 60x30cm, 3-traps LED hanglamp, in hoogte verstelbaar, dimbaar, klassieke decoratieve plafondlamp voor woonkamer, eetkamer, open keuken, hal, slaapkamer [++]
WISFOR Luxe hanglamp, kroonluchter van kristal, 60x30cm, 3-traps LED hanglamp, in hoogte verstelbaar, dimbaar, klassieke decoratieve plafondlamp voor woonkamer, eetkamer, open keuken, hal, slaapkamer [++]
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 162,89
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Tapijt voor de woonkamer, kunstbont, shaggy, hoogpolig, wasbaar in de wasmachine, zacht, effen roze, afmetingen 80x150 cm
Tapijt voor de woonkamer, kunstbont, shaggy, hoogpolig, wasbaar in de wasmachine, zacht, effen roze, afmetingen 80x150 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 102
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Numoco dames feestjurk Chara, donkerblauw, maat XL
Numoco dames feestjurk Chara, donkerblauw, maat XL
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 176,95
Verkoper: Wayfarer

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 14 oktober 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles is goed!!!!!
Beoordeeld op 20 juni 2022 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Yves Saint Laurent All Hours Foundation, vloeibare foundation, luminerende matte finish, kleur LN6, 25 ml
Yves Saint Laurent All Hours Foundation, vloeibare foundation, luminerende matte finish, kleur LN6, 25 ml
€ 54,27
Verkoper: PerfumTraders
€ 904,50/1kg
Productafbeelding van Dior Rouge Forever, Rood, Forever Dior, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Volumegevend, Beschermend, Egaliserend, Voedend, Verzachtend, Vrouwen, Satin
Dior Rouge Forever, Rood, Forever Dior, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Volumegevend, Beschermend, Egaliserend, Voedend, Verzachtend, Vrouwen, Satin
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.060,80/1kg
Productafbeelding van Langhoudende lippenstift Lip Power, 3,1 g, kleur 103
Langhoudende lippenstift Lip Power, 3,1 g, kleur 103
€ 49,00
-4%
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 15.135,48/1kg
Productafbeelding van Dior Rouge Satin, Rood, 1 kleur, Hydraterend, Verzachtend, Voor vrouwen, Satin, Crème
Dior Rouge Satin, Rood, 1 kleur, Hydraterend, Verzachtend, Voor vrouwen, Satin, Crème
€ 50,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.669,67/1l
Productafbeelding van Dior Addict, Rose, Rose Celestial, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Glanzgevend, Crème
Dior Addict, Rose, Rose Celestial, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Glanzgevend, Crème
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 15.300,00/1kg
Productafbeelding van Dior Addict, Rosenholz, Icône, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanz
Dior Addict, Rosenholz, Icône, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanz
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 15.300,00/1kg
Productafbeelding van Dior Addict, Nude, Natuurlijke look, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanzend
Dior Addict, Nude, Natuurlijke look, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanzend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.598,00/1kg
Productafbeelding van Dior Addict, Rose, Rose des Vents, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanz
Dior Addict, Rose, Rose des Vents, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanz
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 14.981,25/1kg
Productafbeelding van TOM FORD Lip Lacquer Vinyl, in de kleuren Rot, Intimidate. Beschikbaar in 1 kleur. Verrijkende lipgloss voor vrouwen, geeft glans
TOM FORD Lip Lacquer Vinyl, in de kleuren Rot, Intimidate. Beschikbaar in 1 kleur. Verrijkende lipgloss voor vrouwen, geeft glans
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 53,04
-9%
€ 47,91
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.985,00/1l
Productafbeelding van YVES SAINT LAURENT Rouge Pur Couture The Bold Lipstick, lippenstift, kleur 14 Nude Tribute, 2,8g
YVES SAINT LAURENT Rouge Pur Couture The Bold Lipstick, lippenstift, kleur 14 Nude Tribute, 2,8g
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 44.880,00/1l
Productafbeelding van Dior Addict Lip Glow Oil, lippenbalsem, oranje, voor vrouwen, geschikt voor normale huid, voedend, koraalkleur
Dior Addict Lip Glow Oil, lippenbalsem, oranje, voor vrouwen, geschikt voor normale huid, voedend, koraalkleur
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.820,00/1l
Productafbeelding van Dior Addict Lip Maximizer, tint Rosa/Rood, Intense Vijgen, hydraterend, volumineuze werking, voor vrouwen, glanzend, hyaluronzuur
Dior Addict Lip Maximizer, tint Rosa/Rood, Intense Vijgen, hydraterend, volumineuze werking, voor vrouwen, glanzend, hyaluronzuur
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.820,00/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown 716170225579, Rood, Showstopper, 1 kleur, Hydraterend, Kleurgevend, Hydraterend, Voor dames, Lipgloss
Bobbi Brown 716170225579, Rood, Showstopper, 1 kleur, Hydraterend, Kleurgevend, Hydraterend, Voor dames, Lipgloss
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 13.152,63/1kg
Productafbeelding van DIOR ADDICT LIP GLOW Lipbalsem #105, 1 stuk
DIOR ADDICT LIP GLOW Lipbalsem #105, 1 stuk
€ 63,31
-29%
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 44.880,00/1l
Productafbeelding van Dior Addict Refill, Nude, Tie & Dior, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanzend
Dior Addict Refill, Nude, Tie & Dior, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanzend
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 14.025,00/1kg
Productafbeelding van Guerlain KissKiss Tender Matte, Rood, Wanted Red, 1 kleur, Kleurversterkend, Voor vrouwen, Mat
Guerlain KissKiss Tender Matte, Rood, Wanted Red, 1 kleur, Kleurversterkend, Voor vrouwen, Mat
€ 45,99
-9%
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 14,94/1l
Productafbeelding van Dior Rouge Dior On Stage Shine, kleur 222
Dior Rouge Dior On Stage Shine, kleur 222
€ 67,06
-34%
€ 43,95
Verkoper: PerfumTraders
€ 19.977,27/1l
Productafbeelding van Dior Rouge Forever Liquid, Rood, Forever Radian, 1 kleur, Kleur, Vrouwen, Mat
Dior Rouge Forever Liquid, Rood, Forever Radian, 1 kleur, Kleur, Vrouwen, Mat
€ 43,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.233,33/1l
Productafbeelding van YSL Loveshine Lipstick, 3,2 gram
YSL Loveshine Lipstick, 3,2 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 43,86
-4%
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 13.068,75/1l