Equilibra, Hydraterende tonic voor het gezicht met aloë vera, 200 ml

€ 9,25

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Reinigingswater & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Missha Verhelderende Toner, 200 ml
Missha Verhelderende Toner, 200 ml
€ 17,05
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Fitomed Hydraterende Tonic voor Droog Huid, 200 g
Fitomed Hydraterende Tonic voor Droog Huid, 200 g
€ 7,02
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jurlique Calendula Tonic
Jurlique Calendula Tonic
€ 47,91
-18%
€ 39,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ROKUA Skincare Verzachtende tonic voor het gezicht, 100 ml
ROKUA Skincare Verzachtende tonic voor het gezicht, 100 ml
€ 33,86
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van DERMASENCE Tonic, verfrissend gezichtsreiniger, 200 ml
DERMASENCE Tonic, verfrissend gezichtsreiniger, 200 ml
€ 12,40
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van CENTELLA Kalmerende Ampul-tonic, 200 ml
CENTELLA Kalmerende Ampul-tonic, 200 ml
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,30
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kräutermax Aloe Vera gezichtsfluid, 75 ml
Kräutermax Aloe Vera gezichtsfluid, 75 ml
€ 286,53/1l
€ 21,49
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Aloe Vera gezichtsreiniger, 125 ml
Aloe Vera gezichtsreiniger, 125 ml
€ 81,84/1l
€ 10,23
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Nacomi Hydrolaat, Aloëwater, Aloë-hydrolaat, 80 ml
Nacomi Hydrolaat, Aloëwater, Aloë-hydrolaat, 80 ml
€ 7,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van The Body Shop Gezichtstoner met aloë vera, 250 ml
The Body Shop Gezichtstoner met aloë vera, 250 ml
€ 19,88
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Ziaja Bio-Aloë Tonic / 3915
Ziaja Bio-Aloë Tonic / 3915
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,31
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Exfolierende tonic met Centella Asiatica uit Madagaskar (verzachtende en verhelderende tonic), 210 ml
Exfolierende tonic met Centella Asiatica uit Madagaskar (verzachtende en verhelderende tonic), 210 ml
€ 23,10
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Milva gezichtsreiniger met sumak tegen acne, 100 ml
Milva gezichtsreiniger met sumak tegen acne, 100 ml
€ 87,80/1l
€ 8,78
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van iUnik - Centella Kalmerende Tintzonnebrandmelk, 20 ml
iUnik - Centella Kalmerende Tintzonnebrandmelk, 20 ml
€ 13,05
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van COXIR - AHA + BHA Reinigingslotion voor het gezicht, 150 ml
COXIR - AHA + BHA Reinigingslotion voor het gezicht, 150 ml
€ 17,42
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ALOE VERA verzachtende gezichtstoner, 300 ml
ALOE VERA verzachtende gezichtstoner, 300 ml
€ 13,78
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Isdin Micellaire reinigingswater voor het gezicht, 400 ml
Isdin Micellaire reinigingswater voor het gezicht, 400 ml
€ 45,37/1l
€ 18,15
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alpa 378 Aftershave met antiseptische werking, 50 ml
Alpa 378 Aftershave met antiseptische werking, 50 ml
€ 33,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,68
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Hydraterende tonic - gezichtsnevel 150ml VIANEK
Hydraterende tonic - gezichtsnevel 150ml VIANEK
€ 10,59
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Uriage Pruriced Kalmerende Crème
Uriage Pruriced Kalmerende Crème
€ 290,40/1l
€ 29,04
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

EQUILIBRA ALOE TONIC 200ML


Een milde, alcoholvrije tonic met een hoge concentratie aan aloë (20% aloë vera), ideaal voor het reinigen van de huid, waarna de melk wordt aangebracht. Dankzij de eigenschappen van aloë wordt de huid gevoed, verfrist en voldoende gehydrateerd. Het bevat provitamine B5, dat beschermt en vocht geeft. De tonic verwijdert zachtjes make-upresten en onzuiverheden zonder dat het afgespoeld hoeft te worden, waardoor de huid glad wordt en de huidskleur egaler wordt.

Waarom Aloë Tonic?

  • Hoge aloëconcentratie: 20%
  • Aloë verkregen via een handmatig, koud extractieproces, niet gepasteuriseerd en zonder chemische behandeling.
  • Rijke formule met plantaardige ingrediënten.
  • Bevat PRO-vitamine B5.
  • Uitgevoerde patch-tests toonden een hoge huidtolerantie voor dit product.

Bevat niet:

  • Alcohol;
  • Parabenen en vaseline;
  • Geurende allergenen;
  • Allergenen;
  • Paraffines en minerale oliën.
Gewicht
230 g
Inhoud
0.2 l
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
equilibra
Aantal stuks
1
EAN
8000137010769

Gewicht
230 g
Inhoud
0.2 l
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
equilibra
Aantal stuks
1
EAN
8000137010769
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Reishunger 542-MDRK - Mini rijstkoker - wit
Reishunger 542-MDRK - Mini rijstkoker - wit
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 177,82
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Biofresh - Rozenwater 230 ml spray Rose of Bulgaria
Biofresh - Rozenwater 230 ml spray Rose of Bulgaria
€ 19,52/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,49
Verkoper: Inaris_International
Productafbeelding van Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 128,21
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Equilibra Zoutpeeling, 600 g. Verfrissend met aloë vera en menthol
Equilibra Zoutpeeling, 600 g. Verfrissend met aloë vera en menthol
€ 21.990,00/1l
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Kussen voor zijslapers, vulling voor kussens, lichaamskussen, kussen voor mensen die op hun zij slapen (ongeveer 40x120 cm)
Kussen voor zijslapers, vulling voor kussens, lichaamskussen, kussen voor mensen die op hun zij slapen (ongeveer 40x120 cm)
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 9,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van ANUA RICE 70 GLOW Milky Toner, 250 ml
ANUA RICE 70 GLOW Milky Toner, 250 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 28,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
€ 900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 180
€ 14,15
-4%
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Minio, wandmeubel "VEVE 2", hangend en/of staand, 4-delig met LED-verlichting, kleur: Wotan eik
Minio, wandmeubel "VEVE 2", hangend en/of staand, 4-delig met LED-verlichting, kleur: Wotan eik
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 472,00
€5 Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Minio
Productafbeelding van Tesori d'Oriente - Byzantium, eau de parfum, 100 ml
Tesori d'Oriente - Byzantium, eau de parfum, 100 ml
€ 53,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 78
€ 16,41
-67%
€ 5,30
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Houten schoenenkast | Afmetingen: B. 70 x H. 178 x D. 40 cm | Universele kast | 9 vakken - Vandol
Houten schoenenkast | Afmetingen: B. 70 x H. 178 x D. 40 cm | Universele kast | 9 vakken - Vandol
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 285,90
Gratis bezorging
Verkoper: VCM24
Productafbeelding van Beauty of Joseon Green Plum Refreshing Toner AHA + BHA, 150ml - Verfrissende toner met peelingwerking
Beauty of Joseon Green Plum Refreshing Toner AHA + BHA, 150ml - Verfrissende toner met peelingwerking
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,68
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Beautissu set van 4 zitkussens Lisa, antraciet, 40x40x8 cm
Beautissu set van 4 zitkussens Lisa, antraciet, 40x40x8 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Keukenblok Vicco R-Line Sonoma/Wit 240 cm, WB Marmer, Model 26318
Keukenblok Vicco R-Line Sonoma/Wit 240 cm, WB Marmer, Model 26318
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 186
€ 561,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van HI Lichtslinger Sterren, Fee, 90 LED's
HI Lichtslinger Sterren, Fee, 90 LED's
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 19,78
Verkoper: Mojawo
Productafbeelding van Some By Mi Aha.bha.pha 30 Days Miracle Toner (150 ml)
Some By Mi Aha.bha.pha 30 Days Miracle Toner (150 ml)
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Hoekkeuken Vicco R-Line Wit Hoogglans/Wit 187 x 167 cm, WB Marmer, Model 34828
Hoekkeuken Vicco R-Line Wit Hoogglans/Wit 187 x 167 cm, WB Marmer, Model 34828
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 102
€ 741,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Bomann Side-by-Side koel-vriescombinatie met totale No Frost technologie en een bruikbaar volume van 442 liter, koelkast met MultiAirflow-technologie - SBS 7344, zwart-roestvrij staal
Bomann Side-by-Side koel-vriescombinatie met totale No Frost technologie en een bruikbaar volume van 442 liter, koelkast met MultiAirflow-technologie - SBS 7344, zwart-roestvrij staal
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 1.359,80
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Bomann® Afzuigkap 60cm | Afzuigkap voor recirculatie en afvoer | stil | inclusief montagemateriaal | 3 standen | Afzuigkap voor recirculatie | DU 7607 G
Bomann® Afzuigkap 60cm | Afzuigkap voor recirculatie en afvoer | stil | inclusief montagemateriaal | 3 standen | Afzuigkap voor recirculatie | DU 7607 G
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 147,50
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Klassering van A+++ tot D
Verkoper: Arboremedia
Bestseller
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 180 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 180 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4594
€ 189,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte en bedlade, fluweel dubbelbed met opbergruimte, multifunctioneel bed, grijs, AI-gegenereerde afbeelding
Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte en bedlade, fluweel dubbelbed met opbergruimte, multifunctioneel bed, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 283
€ 320,88
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van MIRJAN24 Küche Mela 180, Küchenzeile, 5 Schrank-Module frei kombinierbar, Küche-Set, Küchenmöbel (Sonoma Eiche/Petra Beige, ohne Beleuchtung)
MIRJAN24 Küche Mela 180, Küchenzeile, 5 Schrank-Module frei kombinierbar, Küche-Set, Küchenmöbel (Sonoma Eiche/Petra Beige, ohne Beleuchtung)
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 364,00
Gratis bezorging
Verkoper: PelcDirect
Productafbeelding van Merax gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem en opbergruimte, hydraulisch boxspringbed, fluweelbed met oren, tweepersoonsbed, multifunctioneel bed, grijs
Merax gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem en opbergruimte, hydraulisch boxspringbed, fluweelbed met oren, tweepersoonsbed, multifunctioneel bed, grijs
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 343,99
-€ 21,00
€ 322,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van La Mer, de revitaliserende mist
La Mer, de revitaliserende mist
€ 101,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kevin Murphy Re.Store Herstellende Reinigingsbehandeling, 1000 ml
Kevin Murphy Re.Store Herstellende Reinigingsbehandeling, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 86,68
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kiehl's Daily Refining Milk-Peel Toner, 200 ml
Kiehl's Daily Refining Milk-Peel Toner, 200 ml
€ 73,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 367,20/1l
Productafbeelding van La Mer, The Essential Tonic
La Mer, The Essential Tonic
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van SkinCeuticals Blemish + Age, voor vrouwen, geschikt voor gemengde en vette huid, anti-acne, anti-aging, huidverhelderend, reinigend, exfolierend, vermindert poriën, 200 ml, fles, 1 stuk
SkinCeuticals Blemish + Age, voor vrouwen, geschikt voor gemengde en vette huid, anti-acne, anti-aging, huidverhelderend, reinigend, exfolierend, vermindert poriën, 200 ml, fles, 1 stuk
€ 58,14
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Aveda Lotion, Aveda Botanical Kinetics, Revitaliserende Essentiel Lotion, 150 ml
Aveda Lotion, Aveda Botanical Kinetics, Revitaliserende Essentiel Lotion, 150 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Caudalie 780319, voor dames, geschikt voor elk huidtype, verhelderend, hydraterend, revitaliserend, verzachtend, voor alle leeftijden, aqua/water/eau, alcohol, citrus aurantium amara (bittere sinaasappel) bloemenwater, parfum (geur),..., 100 ml
Caudalie 780319, voor dames, geschikt voor elk huidtype, verhelderend, hydraterend, revitaliserend, verzachtend, voor alle leeftijden, aqua/water/eau, alcohol, citrus aurantium amara (bittere sinaasappel) bloemenwater, parfum (geur),..., 100 ml
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 448,80/1l
Productafbeelding van Calendula gezichtslotion en spray Herbal-Extract Toner voor vrouwen 250 - Kiehl´s
Calendula gezichtslotion en spray Herbal-Extract Toner voor vrouwen 250 - Kiehl´s
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 171,36/1l
Productafbeelding van Academie Gel Nettoyant Éclaircissant - Verhelderend reinigingsgel - 150 ml(Pigmentregulerend reinigingsgel - 150 ml)
Academie Gel Nettoyant Éclaircissant - Verhelderend reinigingsgel - 150 ml(Pigmentregulerend reinigingsgel - 150 ml)
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Biodroga Bioscience Institute Men Hydra Power Fluid (50 ml)
Biodroga Bioscience Institute Men Hydra Power Fluid (50 ml)
€ 37,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Santaverde SVAVAPT100, Gezichtstoner, voor dames, 100 ml, geschikt voor gemengde huid, droge huid, normale huid, vette huid, gevoelige huid, biologisch, spray
Santaverde SVAVAPT100, Gezichtstoner, voor dames, 100 ml, geschikt voor gemengde huid, droge huid, normale huid, vette huid, gevoelige huid, biologisch, spray
€ 40,47
-6%
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 377,40/1l
Productafbeelding van Annemarie Börlind SKIN & PORE BALANCER, voor dames, geschikt voor een gemengde huid, vette huid en een huid met onzuiverheden, 15 ml
Annemarie Börlind SKIN & PORE BALANCER, voor dames, geschikt voor een gemengde huid, vette huid en een huid met onzuiverheden, 15 ml
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.448,00/1l
Productafbeelding van Kiehl's Men Facial Fuel: Energiserende gezichtsreiniger
Kiehl's Men Facial Fuel: Energiserende gezichtsreiniger
€ 37,00
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Aveda Botanical Kinetics Micro-Reinigende Cleansing Mousse, 150 ml
Aveda Botanical Kinetics Micro-Reinigende Cleansing Mousse, 150 ml
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kiehl's Ultra Facial Toner
Kiehl's Ultra Facial Toner
€ 37,65
-7%
€ 34,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 69,28/1l
Productafbeelding van Caudalie 3522930003434, Gezichtsmelk, voor dames, 400 ml, Geschikt voor een huid die gevoelig is voor acne, voor een vette huid, reinigend, matterend, hydraterend, verzachtend, in een fles
Caudalie 3522930003434, Gezichtsmelk, voor dames, 400 ml, Geschikt voor een huid die gevoelig is voor acne, voor een vette huid, reinigend, matterend, hydraterend, verzachtend, in een fles
€ 59,32
-44%
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kiehl's Facial Fuel, energiserende gezichtsreiniger in gel voor mannen, 250 ml
Kiehl's Facial Fuel, energiserende gezichtsreiniger in gel voor mannen, 250 ml
€ 32,34
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Vinoclean Hydraterende Toner (vochtinbrengende tonic), 400 ml
Vinoclean Hydraterende Toner (vochtinbrengende tonic), 400 ml
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 79,05/1l
Productafbeelding van Trilogy Exfoliate & Toner Vitamine C Energizing Mist Toner (100 ml)
Trilogy Exfoliate & Toner Vitamine C Energizing Mist Toner (100 ml)
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Grown Alchemist Cleansing Balancing Toner (200 ml)
Grown Alchemist Cleansing Balancing Toner (200 ml)
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders