Gewicht:

1500 g
  • 1500 g
  • 6000 g
    Beschikbare opties weergeven

Inhoud:

1 l
  • 1 l
  • 5 l
    Beschikbare opties weergeven

weber.sys 891 Holtevulling 1L - Eéncomponentige injectievloeistof voor het repareren van scheuren en het vullen van holtes

€ 34,95

€ 34,95 / 1l

plus € 23,95 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – do 1 oktober
Onze bestedeals
Voegafdichtingsproducten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Weber.Tec 946 Injectiecement voor horizontale afdichting, wanden, kelders. 10 liter
Weber.Tec 946 Injectiecement voor horizontale afdichting, wanden, kelders. 10 liter
€ 50,00/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 499,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SOUDAL Waterdichte afdichtingsmassa, waterstop, waterdichte impregneermiddel, 0,75 liter
SOUDAL Waterdichte afdichtingsmassa, waterstop, waterdichte impregneermiddel, 0,75 liter
€ 29,32/1l
€ 21,99
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van STONES ECO FUGENPROTECT, 1 liter
STONES ECO FUGENPROTECT, 1 liter
€ 22,95/1l
€ 22,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Ultrament Power Dicht 5L - Flexibele, universele afdichter voor buitengebruik, geschikt voor bitumen, dakbedekking, beton en meer - UV-bestendig, snel drogend, oplosmiddelvrij
Ultrament Power Dicht 5L - Flexibele, universele afdichter voor buitengebruik, geschikt voor bitumen, dakbedekking, beton en meer - UV-bestendig, snel drogend, oplosmiddelvrij
€ 7,58/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 37,89
Verkoper: Marketsupply
Productafbeelding van PCI Dichtungsmittel®: Vloeibare toevoeging voor cementgebonden dekvloeren, cementpleisters, metsel- en voegmortels. 5 liter
PCI Dichtungsmittel®: Vloeibare toevoeging voor cementgebonden dekvloeren, cementpleisters, metsel- en voegmortels. 5 liter
€ 5,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van vdw 870: Kit voor voegwerk, 1 liter
vdw 870: Kit voor voegwerk, 1 liter
€ 25,95/1l
€ 25,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Ceys houtvuller, afdichtmiddel
Ceys houtvuller, afdichtmiddel
€ 25,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van PCI Gisogrund grondverf, 5 liter
PCI Gisogrund grondverf, 5 liter
€ 10,38/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 51,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van LOCTITE Afdichtingsmiddel voor afdichtingsvlakken 5910 - 100 ml
LOCTITE Afdichtingsmiddel voor afdichtingsvlakken 5910 - 100 ml
€ 145,67/1kg
€ 30,30
Verkoper: NGSStores
Productafbeelding van LOCTITE SI 5990 TB EGFD 40ML. Eéncomponenten siliconenkit van Henkel
LOCTITE SI 5990 TB EGFD 40ML. Eéncomponenten siliconenkit van Henkel
€ 1.228,75/1l
€ 49,15
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Knauf Insulation Afdichtingskit LDS, Solimur, 310 ml
Knauf Insulation Afdichtingskit LDS, Solimur, 310 ml
€ 31,94/1l
€ 9,90
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Geb Dichtingsmassa voor drinkwater, 50 ml - Geb
Geb Dichtingsmassa voor drinkwater, 50 ml - Geb
€ 159,30/1kg
€ 31,86
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Remmers injectieslangensysteem IH-set, 30 meter
Remmers injectieslangensysteem IH-set, 30 meter
€ 14,87/1m
€ 445,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Sopro KeramikSilicon 310ml, kleur: Jurabeige 33
Sopro KeramikSilicon 310ml, kleur: Jurabeige 33
€ 32,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van PCI Carraferm Carraraweiß, nummer 25, 310 ml, siliconenkit, geschikt voor natuursteen
PCI Carraferm Carraraweiß, nummer 25, 310 ml, siliconenkit, geschikt voor natuursteen
€ 44,35/1l
€ 13,75
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van weber.tec Superflex 2K: Flexibele bitumenlaag, 30 liter
weber.tec Superflex 2K: Flexibele bitumenlaag, 30 liter
€ 2,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Acrylaatvoegmortel voor gevels - SIKA SikaSeal 107 - Voor het afdichten van voegen en scheuren - Mahoniehout - 300ml
Acrylaatvoegmortel voor gevels - SIKA SikaSeal 107 - Voor het afdichten van voegen en scheuren - Mahoniehout - 300ml
€ 109,10/1l
€ 32,73
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Niet-geleidende afdichtingsmassa voor blikjes van 310 ml
Niet-geleidende afdichtingsmassa voor blikjes van 310 ml
€ 45,48/1l
€ 36,96
-61%
€ 14,10
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van weber.dur 120, minerale cementpleister, 30 kg
weber.dur 120, minerale cementpleister, 30 kg
€ 0,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van SAKRET Flexibele afdichtingsmassa FDS, 15 kg
SAKRET Flexibele afdichtingsmassa FDS, 15 kg
€ 5,40/1kg
€ 80,95
Verkoper: bauschnell

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Weber.sys 891, 5 liter, vulmiddel voor holtes, scheurvuller, slurry

Weber.sys 891 is een speciale, laagviskeuze vloeistof op basis van een acryl-copolymeer dispersie, die zich kenmerkt door uitstekende penetratie-eigenschappen. Alle eigenschappen van dit product zijn bepaald onder omstandigheden van een temperatuur van +23°C, zonder tocht en bij een relatieve luchtvochtigheid van 50%. Het is belangrijk op te merken dat hogere temperaturen en lagere luchtvochtigheid het droogproces kunnen versnellen, terwijl lagere temperaturen en hogere luchtvochtigheid dit proces kunnen vertragen.

Speciale opmerkingen:

  • Het product mag uitsluitend op droge oppervlakken in interieur worden gebruikt. Gereedschap moet direct na gebruik met water worden gereinigd. Onze praktische ervaringen en uitgevoerde tests vormen de basis voor de hier beschreven eigenschappen, maar deze kunnen variëren afhankelijk van de specifieke toepassingsomstandigheden. Onze technische dienst is beschikbaar als weber.sys 891 onder andere omstandigheden wordt gebruikt.

Toepassing:

  • weber.sys 891 wordt met succes gebruikt voor het afdichten van haarlijnen in mozaïek- en terrazzo vloeren, evenals voor het vullen en versterken van holtes in keramische tegels, betonvloeren of pleisterwerk. Na uitharding blijft het product elastisch en ontwikkelt het een hoge hechtkracht, waardoor het effectief zelfs in fijne scheuren kan doordringen om verdere vochtdoordringing te voorkomen en de cohesie van de oppervlakken te versterken. Na uitharding vormt weber.sys 891 een elastische massa, en herhaaldelijk gebruik is mogelijk. Bij grotere scheuren of sterk belastte oppervlakken raden we het gebruik van weber.prim 806 aan.

Producteigenschappen:

  • Laagviskeus

  • Goede hechting- en bindende eigenschappen

  • Goede elasticiteit

Opslag:

  • Het product moet koel en vorstvrij worden opgeslagen in de originele, gesloten verpakking. Onder deze omstandigheden is het materiaal minimaal 12 maanden houdbaar.

Gewicht
1500 g
Inhoud
1 l
Kleur
Geel
EAN
4011361168168
MPN (Manufacturer Part Number)
381835
Fabrikant
sg-weber

Gewicht
1500 g
Inhoud
1 l
Kleur
Geel
EAN
4011361168168
MPN (Manufacturer Part Number)
381835
Fabrikant
sg-weber
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van weber.sys 891: Vulmiddel voor holtes onder keramische vloeren, 5 liter
weber.sys 891: Vulmiddel voor holtes onder keramische vloeren, 5 liter
€ 33,19/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 165,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Xiaomi Redmi Note 12, kleur: onyx grijs, opslag: 4GB + 128GB
Xiaomi Redmi Note 12, kleur: onyx grijs, opslag: 4GB + 128GB
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 303,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van FISCHER  85187 FISCHER Fahrrad-Bremsschuhe, V-Bremse, schraubbar
FISCHER 85187 FISCHER Fahrrad-Bremsschuhe, V-Bremse, schraubbar
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 41,74
-51%
€ 20,35
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Buymax matrasbeschermer, 90x200 cm, waterdicht en ademend, met 4 ingenaaide hoekelastieken, geschikt als incontinentiebedekking voor bescherming tegen vocht
Buymax matrasbeschermer, 90x200 cm, waterdicht en ademend, met 4 ingenaaide hoekelastieken, geschikt als incontinentiebedekking voor bescherming tegen vocht
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 466
€ 12,99
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Intenso microSD UHS-I, prestatiekaart, 32 GB
Intenso microSD UHS-I, prestatiekaart, 32 GB
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 191
€ 21,25
-29%
€ 15,05
Verkoper: AkkuShop
Productafbeelding van SONNI douchecabine van 120x200 cm met stabilisator, gemaakt van 8 mm gehard, matglas, inclusief nanocoating voor douchewanden
SONNI douchecabine van 120x200 cm met stabilisator, gemaakt van 8 mm gehard, matglas, inclusief nanocoating voor douchewanden
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 398,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van Arebos 4252023110389, zwart, 2 stuks
Arebos 4252023110389, zwart, 2 stuks
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 147
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Intex 29080 Voetbad voor bij het zwembad 56 x 46 x 9 cm, grijs
Intex 29080 Voetbad voor bij het zwembad 56 x 46 x 9 cm, grijs
€ 26,20/1m²
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 334
€ 6,75
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2121
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2190
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van ["12 diamanten polijstschijven, schuurpad, polijstpad, geschikt voor nat en droog gebruik, steenslijper voor graniet en marmer, set van 200-6000, 4 inch steenslijperset"],
["12 diamanten polijstschijven, schuurpad, polijstpad, geschikt voor nat en droog gebruik, steenslijper voor graniet en marmer, set van 200-6000, 4 inch steenslijperset"],
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 22,98
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Roborock QV 35A robotstofzuiger - 8000Pa - met dweilfunctie - anti-verstrengeling - Dual Liftable Spinning Mops - Reactive Tech Obstacle Avoidance
Roborock QV 35A robotstofzuiger - 8000Pa - met dweilfunctie - anti-verstrengeling - Dual Liftable Spinning Mops - Reactive Tech Obstacle Avoidance
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 379,99
Gratis bezorging
Verkoper: WohnWunder
Productafbeelding van Wastafelonderkast Vicco Viola Artisanaal eiken 100 x 60 cm, Model 33908
Wastafelonderkast Vicco Viola Artisanaal eiken 100 x 60 cm, Model 33908
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 165,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Bosch PTC 640 tegelzaag
Bosch PTC 640 tegelzaag
€ 200,70
-€ 5,93
€ 194,77
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Uitschuifbare tuintafel Toulouse, 140 x 90 cm - uitschuifbaar tot 200 cm
Uitschuifbare tuintafel Toulouse, 140 x 90 cm - uitschuifbaar tot 200 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 519,66
Gratis bezorging
Verkoper: idealShopping2015
Productafbeelding van Camelion AG10/LR54/LR1131/389, alkaline knoopcelbatterij, 10 stuks
Camelion AG10/LR54/LR1131/389, alkaline knoopcelbatterij, 10 stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 377
€ 6,15
-53%
€ 2,87
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van MOLTO FERTIG-INN en 330 gram MFFI/33
MOLTO FERTIG-INN en 330 gram MFFI/33
€ 9,06/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 2,99
Verkoper: Trend-Laden_5
Productafbeelding van Scheppach Airless verfspuitsysteem PTSA350 met traploze drukregeling | 750 W elektromotor | tot 207 bar | 7,6 meter spuitslang
Scheppach Airless verfspuitsysteem PTSA350 met traploze drukregeling | 750 W elektromotor | tot 207 bar | 7,6 meter spuitslang
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 237,45
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Wiltec kruislijnlaser met automatische nivellering, inclusief statief van 1,2 meter, nauwkeurigheid ±0,5 mm/m, rotatielaser voor het meten van hoeken en oppervlakken, waterpas
Wiltec kruislijnlaser met automatische nivellering, inclusief statief van 1,2 meter, nauwkeurigheid ±0,5 mm/m, rotatielaser voor het meten van hoeken en oppervlakken, waterpas
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Verborgen douche systeem met handdouche. Douchekooi met regendouche, 30 cm douchekop van roestvrij staal. Doucheset. Thermostatische douche, zwart
Verborgen douche systeem met handdouche. Douchekooi met regendouche, 30 cm douchekop van roestvrij staal. Doucheset. Thermostatische douche, zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 112,46
-€ 2,65
€ 109,81
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Nike Air Max sportschoenen voor heren, trainingsschoenen, sneakers, high model, zwart, geschikt voor casual gebruik
Nike Air Max sportschoenen voor heren, trainingsschoenen, sneakers, high model, zwart, geschikt voor casual gebruik
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 114,95
Gratis bezorging
Verkoper: RVCompany
Productafbeelding van Arendo stroomkostenmeter voor effectieve kostenbewaking. Energiekostenmeter
Arendo stroomkostenmeter voor effectieve kostenbewaking. Energiekostenmeter
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 18,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van TRESKO® flexiSchlauch - flexibele tuinslang waterslang elastisch Flexi Wonder (30 m)
TRESKO® flexiSchlauch - flexibele tuinslang waterslang elastisch Flexi Wonder (30 m)
€ 0,99/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 712
€ 29,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van SAMSUNG SM-S928BZKGEUB, SAMSUNG Galaxy S24 Ultra, smartphone, zwart, 256 GB
SAMSUNG SM-S928BZKGEUB, SAMSUNG Galaxy S24 Ultra, smartphone, zwart, 256 GB
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 548
Gebruikt
€ 879,00
Gratis bezorging
Verkoper: UltraTec
Productafbeelding van Monzana Trampoline | Diameter 305 cm | Complete set inclusief veiligheidsnet, ladder, randbescherming en accessoires | Kinderenstrampoline, tuinstrampoline
Monzana Trampoline | Diameter 305 cm | Complete set inclusief veiligheidsnet, ladder, randbescherming en accessoires | Kinderenstrampoline, tuinstrampoline
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 208,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Apple AirPods Pro 2021, wit, modelnummer MLWK3ZM/A. Draadloze oordopjes met MagSafe-oplaadcase
Apple AirPods Pro 2021, wit, modelnummer MLWK3ZM/A. Draadloze oordopjes met MagSafe-oplaadcase
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 647
€ 542,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van LED boxspringbed 'Paris', 140x200 cm, wit
LED boxspringbed 'Paris', 140x200 cm, wit
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 196,99
-€ 32,00
€ 164,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Makita DHP 482 Z accu klopboormachine 18 V 62 Nm solo - zonder accu, zonder oplader
Makita DHP 482 Z accu klopboormachine 18 V 62 Nm solo - zonder accu, zonder oplader
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 225
€ 89,41
Gratis bezorging
Verkoper: DINOTECH
Productafbeelding van Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos,  gecertificeerd
Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos, gecertificeerd
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 628
€ 24,13
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Luxe zonnescherm met LED-verlichting, terrasparasol, 350 cm, tuinpaviljoen - antraciet
Luxe zonnescherm met LED-verlichting, terrasparasol, 350 cm, tuinpaviljoen - antraciet
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 985
€ 119,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 30 beoordelingen
Beoordeeld op 10 april 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Duur maar goed
Gewicht 1,5 kgInhoud 1 l
Beoordeeld op 20 februari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goed product
Gewicht 6 kgInhoud 5 l
Beoordeeld op 19 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Bliksem, bliksem, bliksemaflevering, goederen tip top, graag weer!
Gewicht 1,5 kgInhoud 1 l
Beoordeeld op 20 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Werkt geweldig
Gewicht 6 kgInhoud 5 l
Beoordeeld op 23 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Doet wat het belooft.
Gewicht 1,5 kgInhoud 1 l
Beoordeeld op 4 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super service
Gewicht 6 kgInhoud 5 l
Beoordeeld op 30 augustus 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Alles perfect
Gewicht 6 kgInhoud 5 l
Beoordeeld op 12 september 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Product
Gewicht 1,5 kgInhoud 1 l