Cape Herb und Spice kruidenmengsel Sriracha chili, 75g

€ 7,83

€ 97,88 / 1kg

plus € 20,00 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Overige kruiden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Chili-jalapeño kruidenmix, 8 gram
Chili-jalapeño kruidenmix, 8 gram
€ 39,67/1kg
€ 1,25
-4%
€ 1,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 80G Cape Herb + Gerookte Chili (Rubchipotle)
80G Cape Herb + Gerookte Chili (Rubchipotle)
€ 106,63/1kg
€ 8,53
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Cykoria Chili Kruidenmix, 20 gram
Cykoria Chili Kruidenmix, 20 gram
€ 32,00/1kg
€ 0,67
-4%
€ 0,64
Verkoper: Katomix
Prymat Russische Senf, sehr scharf, grobkörnig, ohne Konservierungsstoffe, 165 ml
Prymat, pittige mosterd, 180 gram
€ 7,39/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,22
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Develey 884350 Develey BBQ Sauce 250,0 ml
Develey 884350 Develey BBQ Sauce 250,0 ml
€ 76,16/1l
€ 19,04
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Kamis Kruidenmix voor Kip, Pittig, 25 gram
Kamis Kruidenmix voor Kip, Pittig, 25 gram
€ 37,00/1kg
€ 1,33
-16%
€ 1,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kruidenmix voor bouillon, 30g - Prymat
Kruidenmix voor bouillon, 30g - Prymat
€ 32,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,02
-4%
€ 0,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van WIBERG 1093562008 WIBERG Paprika edelsüß Gewürz, 600,0 g
WIBERG 1093562008 WIBERG Paprika edelsüß Gewürz, 600,0 g
€ 53,75/1kg
€ 45,96
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Biologisch paprikapoeder, pittig, 250g
Biologisch paprikapoeder, pittig, 250g
€ 80,00/1kg
€ 20,00
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Prymat Kruidenmix voor kebab en gyros, 70 gram
Prymat Kruidenmix voor kebab en gyros, 70 gram
€ 16,13/1kg
€ 1,36
-5%
€ 1,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van WIBERG 2872735002 WIBERG Sweet&Sour Sauce  5,0 kg, 1 St.
WIBERG 2872735002 WIBERG Sweet&Sour Sauce 5,0 kg, 1 St.
€ 8,97/1kg
€ 44,87
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Develey pittige roomwitte mosterd, 350 gram
Develey pittige roomwitte mosterd, 350 gram
€ 4,35/1kg
€ 2,52
-5%
€ 2,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kotanyi Paprikapoeder, zoet, 70 gram
Kotanyi Paprikapoeder, zoet, 70 gram
€ 30,25/1kg
€ 2,55
-5%
€ 2,42
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kamis Pieprz, geksd met koriander, kruidenmix, 15 gram
Kamis Pieprz, geksd met koriander, kruidenmix, 15 gram
€ 100,00/1l
€ 1,50
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kamis Gedroogde Tomaten met Chili, kruidenmix, 15 gram
Kamis Gedroogde Tomaten met Chili, kruidenmix, 15 gram
€ 84,67/1l
€ 1,34
-5%
€ 1,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kruidenmix voor kip, pittig, 25 gram
Kruidenmix voor kip, pittig, 25 gram
€ 17,67/1kg
€ 0,56
-5%
€ 0,53
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kotányi Kruidenmix voor Tzatziki-saus, 20 gram
Kotányi Kruidenmix voor Tzatziki-saus, 20 gram
€ 39,67/1kg
€ 1,25
-4%
€ 1,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MISO MUGI (SOJA- EN GERSTEPAP) 400 g - TERRASANA
MISO MUGI (SOJA- EN GERSTEPAP) 400 g - TERRASANA
€ 10,77/1kg
€ 4,31
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Kotanyi Kruidenmix voor varkensvlees, 30g
Kotanyi Kruidenmix voor varkensvlees, 30g
€ 29,75/1kg
€ 1,25
-4%
€ 1,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van UBENA 712232001 UBENA Paprika scharf Gewürz, 500,0 g
UBENA 712232001 UBENA Paprika scharf Gewürz, 500,0 g
€ 31,48/1kg
€ 15,74
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Cape Herb und Spice Rub Sriracha Chili kruidenmengsel 75g

Dit kruidenmengsel is een pittige chilimix in Thaise stijl. Zoet, zuur en pittig.

Sriracha is de naam van een kustplaats in het oosten van Thailand, en het is hier dat het recept voor dit pittige chilimengsel is ontstaan. Het is ideaal als kruiding voor alles wat een beetje pit kan gebruiken: bijvoorbeeld vleesmarinades, pasta-, aardappel- en groentegerechten.

Sydney & Frances GmbH & Co. KGEttore-Bugatti-Str. 39
51149 Keulen
Duitsland
Ingrediënten
Suiker (27%), zeezout, chilivlokken (13%), rode paprikavlokken, geroosterde knoflook, chilipoeder (5%), zuurteregelaar: natriumacetaat, mosterdzaad, antiklontermiddel: siliciumdioxide, knoflookpoeder, citroensap (maltodextrine, citroensap), kleurstof: paprikextract, brandewijnazijn. (Kan sporen bevatten van selderij, gluten, sesam, soja en sulfieten)
Allergenen
Mosterd en producten op basis daarvan
Gewicht
80 g
Levensmiddelenbedrijven
Sydney & Frances GmbH & Co. KGEttore-Bugatti-Str. 39 51149 Köln, Deutschland
Verkoopbenaming
Sriracha chilisaus
Fabrikant
CAPE HERB & SPICE
MPN (Manufacturer Part Number)
850185
EAN
6006570000086

Ingrediënten
Suiker (27%), zeezout, chilivlokken (13%), rode paprikavlokken, geroosterde knoflook, chilipoeder (5%), zuurteregelaar: natriumacetaat, mosterdzaad, antiklontermiddel: siliciumdioxide, knoflookpoeder, citroensap (maltodextrine, citroensap), kleurstof: paprikextract, brandewijnazijn. (Kan sporen bevatten van selderij, gluten, sesam, soja en sulfieten)
Allergenen
Mosterd en producten op basis daarvan
Gewicht
80 g
Levensmiddelenbedrijven
Sydney & Frances GmbH & Co. KGEttore-Bugatti-Str. 39 51149 Köln, Deutschland
Verkoopbenaming
Sriracha chilisaus
Fabrikant
CAPE HERB & SPICE
MPN (Manufacturer Part Number)
850185
EAN
6006570000086
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Cape Herb and Spice: Kruidenmengsel voor Mediterrane gerechten, zoutvariant, 100g
Cape Herb and Spice: Kruidenmengsel voor Mediterrane gerechten, zoutvariant, 100g
€ 84,70/1kg
€ 8,47
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Cape Herb and Spice, Caribische Jerk kruidenzoutmix, pittig, 100g
Cape Herb and Spice, Caribische Jerk kruidenzoutmix, pittig, 100g
€ 81,70/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 8,17
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Cape Herb and Spice Rub, Portugese Peri Peri kruidenzout, 100g
Cape Herb and Spice Rub, Portugese Peri Peri kruidenzout, 100g
€ 81,70/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 8,17
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Cape Herb and Spice Rub, Louisiana Cajun kruidenzoutmengsel, 100g
Cape Herb and Spice Rub, Louisiana Cajun kruidenzoutmengsel, 100g
€ 82,80/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 8,28
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Cape Herb & Spice Griekse citroen-kruidenrub 100g
Cape Herb & Spice Griekse citroen-kruidenrub 100g
€ 80,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,08
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Cape Herb and Spice Rub Texan Steakhouse kruidenzoutmengsel, 100g
Cape Herb and Spice Rub Texan Steakhouse kruidenzoutmengsel, 100g
€ 82,80/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 8,28
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Cape Herb and Spice: Piri Piri chili kruidenmengsel, 80g
Cape Herb and Spice: Piri Piri chili kruidenmengsel, 80g
€ 95,13/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 7,61
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van 100G KAPPERIJKRUID + GEKruIDE TIKKA TANDOORI
100G KAPPERIJKRUID + GEKruIDE TIKKA TANDOORI
€ 89,80/1kg
€ 8,98
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Cape Herb and Spice Curry Madras kruidenmengsel uit India, 100g
Cape Herb and Spice Curry Madras kruidenmengsel uit India, 100g
€ 96,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,60
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Nescafe Typ Espresso, oplosbare koffie (100g, in glazen verpakking)
Nescafe Typ Espresso, oplosbare koffie (100g, in glazen verpakking)
€ 67,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 8,71
-23%
€ 6,70
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 100
100
€ 17,83/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,83
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Cape Herb and Spice Curry Garam Masala kruidenmengsel, 100g
Cape Herb and Spice Curry Garam Masala kruidenmengsel, 100g
€ 95,20/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,52
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van HARIBO 10005709 HARIBO Merry Christmas Minis Fruchtgummi 250,0 g
HARIBO 10005709 HARIBO Merry Christmas Minis Fruchtgummi 250,0 g
€ 40,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 80G Cape Herb + Gerookte Chili (Rubchipotle)
80G Cape Herb + Gerookte Chili (Rubchipotle)
€ 106,63/1kg
€ 8,53
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Den gamle Fabrik, zwarte bessen jam, 380g
Den gamle Fabrik, zwarte bessen jam, 380g
€ 16,45/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 6,25
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Raffaello, 1815. Raffaello chocoladepralines, 15 stuks.
Raffaello, 1815. Raffaello chocoladepralines, 15 stuks.
€ 81,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
€ 77,50/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,50
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Axe Body Spray Anarchy voor dames (6 x 150 ml), verpakkingseenheid
Axe Body Spray Anarchy voor dames (6 x 150 ml), verpakkingseenheid
€ 52,43/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 47,19
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Lotus 2257974002, Broodbeleg, 400 gram
Lotus 2257974002, Broodbeleg, 400 gram
€ 31,80/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 12,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Teriyaki-saus met geroosterde knoflook, 250 ml - Kikkoman
Teriyaki-saus met geroosterde knoflook, 250 ml - Kikkoman
€ 47,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,95
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wiberg gerookte paprika, een aromatisch kruid, verpakking van 270 gram
Wiberg gerookte paprika, een aromatisch kruid, verpakking van 270 gram
€ 77,70/1kg
€ 20,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van WIBERG 2076335006 WIBERG Cayenne Chillis gemahlen Gewürz, 260,0 g
WIBERG 2076335006 WIBERG Cayenne Chillis gemahlen Gewürz, 260,0 g
€ 65,35/1kg
€ 16,99
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Cape Herb and Spice: Knoflook- en kruidenmix in schudbus, kruidenzout, 270g
Cape Herb and Spice: Knoflook- en kruidenmix in schudbus, kruidenzout, 270g
€ 30,81/1kg
€ 8,32
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van KRUMAD Haarschneermachine 6-in-1 IPX7 – Baardtrimmer voor heren, elektrische scheerapparaat & neustrimmer met LED-display – 120 minuten gebruiksduur en 4 opzetstukken
KRUMAD Haarschneermachine 6-in-1 IPX7 – Baardtrimmer voor heren, elektrische scheerapparaat & neustrimmer met LED-display – 120 minuten gebruiksduur en 4 opzetstukken
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: EBRAN_EUROPE
Productafbeelding van Ostmann Gewürze Kardamom in der Schale gemahlen 7,5 g
Ostmann Gewürze Kardamom in der Schale gemahlen 7,5 g
€ 1.364,00/1kg
€ 10,23
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mississippi Barbecue Grill Sauce 'Original', 1560 ml
Mississippi Barbecue Grill Sauce 'Original', 1560 ml
€ 9,59/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 17,40
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 7,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Merci Lovelies, 185 gram
Merci Lovelies, 185 gram
€ 32,54/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,02
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Heinz HP BBQ Saus Classic, rijk en rokerig, het origineel, 400 ml, 4-pack
Heinz HP BBQ Saus Classic, rijk en rokerig, het origineel, 400 ml, 4-pack
€ 14,37/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,06
-77%
€ 5,75
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van WIBERG 2168255009 WIBERG Meersalz Flocken sonnengetrocknet Salz, 350,0 g
WIBERG 2168255009 WIBERG Meersalz Flocken sonnengetrocknet Salz, 350,0 g
€ 40,40/1kg
€ 14,14
Verkoper: somnia24

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.