Gewicht:

8000 g
  • 8000 g
  • 15000 g
    Beschikbare opties weergeven

Inhoud:

8 l
  • 8 l
  • 15 l
    Beschikbare opties weergeven

Brit Premium By Nature Adult S - dry dog food - 8kg

€ 34,73

€ 4,34 / 1kg

plus € 13,00 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Droogvoer voor honden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van BRIT Premium by Nature Junior L Kip - Droogvoer voor puppy's - 15 kg
BRIT Premium by Nature Junior L Kip - Droogvoer voor puppy's - 15 kg
€ 5,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 81,40
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van POKUSA Premium Selection Beef Adult - dry dog food - 12kg
POKUSA Premium Selection Beef Adult - dry dog food - 12kg
€ 13,42/1kg
€ 161,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van BRIT Premium by Nature Sensitive Lam met rijst - Droogvoer voor honden - 3 kg
BRIT Premium by Nature Sensitive Lam met rijst - Droogvoer voor honden - 3 kg
€ 7,47/1kg
€ 22,41
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van BRIT Premium by Nature Adult XL Kip - Droogvoer voor honden - 15 kg
BRIT Premium by Nature Adult XL Kip - Droogvoer voor honden - 15 kg
€ 4,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,95
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van TROVET 8716811001328 dogs dry food 12.5 kg Adult
TROVET 8716811001328 dogs dry food 12.5 kg Adult
€ 6,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 76,85
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Trovet Adult MXF dry dog food 12.5kg
Trovet Adult MXF dry dog food 12.5kg
€ 6,07/1kg
€ 76,80
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van ROYAL CANIN Dog Hepatic VHN - dry dog food - 1.5kg
ROYAL CANIN Dog Hepatic VHN - dry dog food - 1.5kg
€ 22,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van ROYAL CANIN Hypoallergenic - dry dog food - 2 kg
ROYAL CANIN Hypoallergenic - dry dog food - 2 kg
€ 20,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 41,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van CALIBRA Dog Premium Adult Large Kip - Droogvoer voor honden - 12 kg
CALIBRA Dog Premium Adult Large Kip - Droogvoer voor honden - 12 kg
€ 4,73/1l
€ 56,70
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van TROVET Hypoallergenic HPD Horse - dry dog food - 3kg
TROVET Hypoallergenic HPD Horse - dry dog food - 3kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,04
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van TROVET Hypoallergenic VPD with venison - dry dog food - 10kg
TROVET Hypoallergenic VPD with venison - dry dog food - 10kg
€ 15,80/1kg
€ 158,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Brit Care Hondenvoer, graanvrij, voor puppy's, zalm, 3 kg
Brit Care Hondenvoer, graanvrij, voor puppy's, zalm, 3 kg
€ 14,37/1l
€ 43,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van bosch Tiernahrung 4015598009225 dogs dry food 2.5 kg Adult Duck. Potato
bosch Tiernahrung 4015598009225 dogs dry food 2.5 kg Adult Duck. Potato
€ 12,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 31,29
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TROVET Hepatic HLD with chicken - dry dog food - 12.5 kg
TROVET Hepatic HLD with chicken - dry dog food - 12.5 kg
€ 83,10
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van BRIT Premium by Nature Junior XL Kip - Droogvoer voor honden - 15 kg
BRIT Premium by Nature Junior XL Kip - Droogvoer voor honden - 15 kg
€ 4,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 64,65
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van ROYAL CANIN Anallergenic Small VHN - dry dog food - 3kg
ROYAL CANIN Anallergenic Small VHN - dry dog food - 3kg
€ 17,58/1kg
€ 52,75
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van CALIBRA Dog Premium Sensitive Lam, droogvoer voor honden - 12 kg
CALIBRA Dog Premium Sensitive Lam, droogvoer voor honden - 12 kg
€ 5,07/1l
€ 76,00
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Renske Super Premium Puppy, kip/lam
Renske Super Premium Puppy, kip/lam
€ 17,79/1kg
€ 37,35
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Droogvoer voor honden, PUPIL PREMIUM M&L, lam, 12 kg
Droogvoer voor honden, PUPIL PREMIUM M&L, lam, 12 kg
€ 7,17/1l
€ 86,03
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Eigenschappen



  • Bevat vitaminen: vitamine D3, vitamine A, vitamine E
  • Smaak van diervoeding: appel, kip, maïs
  • Levensfase huisdier: Volwassen
  • Rasgrootte: Mini (5 - 10 kg)
  • Gewicht: 8 kg



Brit Premium By Nature Adult S 8 kg

BRIT PREMIUM BY NATURE Adult S – Droogvoer voor kleine rassen – 8 kg

Geschikt voor volwassen honden van kleine rassen (tot 10 kg). De belangrijkste ingrediënt is kip uit gecertificeerde bedrijven in de Europese Unie. Het bevat uitsluitend natuurlijke, onbewerkte ingrediënten en is daarom geschikt voor honden met een gevoelige spijsvertering. Dankzij de toegevoegde groenten (maïs) en fruit (bosbessen) is het een complete maaltijd die belangrijke sporenelementen levert voor een gezonde en actieve hond. De verpakking zelf verlengt dankzij de rits de versheid van het voer.

Voordelen van het product:

Het product is volledig hypoallergeen,

gemaakt van natuurlijke ingrediënten,

ondersteunt de functie van gewrichten, spieren en botten,

heeft zowel antibacteriële als ontstekingsremmende eigenschappen.

Ingrediënten: 50% kippenvlees (30% gedroogd, 20% zonder botten), haver, tarwe, kippenvet (geconserveerd met gemengde tocoferolen), maïs, gedroogde appels, zalmolie (2%), gehydrolyseerde kippenlever, biergist, collageen, gehydrolyseerde schaaldieren (bron van glucosamine, 210 mg/kg), kraakbeenextract (bron van chondroïtine, 150 mg/kg), kruiden- en fruitextract (kruidnagel, citrusvruchten, rozemarijn, kurkuma, 120 mg/kg), mannanoligosachariden (120 mg/kg), fructooligosachariden (90 mg/kg), Mojave-yucca (90 mg/kg), gedroogde kamille (80 mg/kg), groene oester (bron van glycosaminoglycanen, 50 mg/kg), gedroogde bosbessen (50 mg/kg)

Gewicht
8000 g
Inhoud
8 l
Vochtgehalte
Dataverbinding
Type diervoeder
Toevoegingsmiddelen
geen
Aantal stuks
1
EAN
8595602526307
MPN (Manufacturer Part Number)
AMABEZKAR3552
Fabrikant
Registratienummer
n/a

Gewicht
8000 g
Inhoud
8 l
Vochtgehalte
Dataverbinding
Type diervoeder
Toevoegingsmiddelen
geen
Aantal stuks
1
EAN
8595602526307
MPN (Manufacturer Part Number)
AMABEZKAR3552
Fabrikant
Registratienummer
n/a
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Royal Canin Intense Hairball, 2 kg
Royal Canin Intense Hairball, 2 kg
€ 19,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 38,30
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Bosch SENSITIVE WITH LAMB & RICE
Bosch SENSITIVE WITH LAMB & RICE
€ 11,14/1kg
€ 33,43
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kattenvoer, droog, Josera JosiCat Tasty Rundvlees, 650 gram
Kattenvoer, droog, Josera JosiCat Tasty Rundvlees, 650 gram
€ 56,11/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 36,47
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Belcando Adult GF Paard, 12,5 kg
Belcando Adult GF Paard, 12,5 kg
€ 8,57/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 107,10
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Josera JosiDog, volwassen hondenvoer, met gevogelte, 15 kg, glutenvrij
Josera JosiDog, volwassen hondenvoer, met gevogelte, 15 kg, glutenvrij
€ 3,21/1kg
€ 48,15
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van JOSERA Mini Senior Kip & Rijst - droogvoer voor honden - 3 kg
JOSERA Mini Senior Kip & Rijst - droogvoer voor honden - 3 kg
€ 13,43/1kg
€ 40,30
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van JOSERA Adult Light & Vital - droogvoer voor honden - 3 kg
JOSERA Adult Light & Vital - droogvoer voor honden - 3 kg
€ 12,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 38,65
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Brit Care Kattenvoer GF Sterilized Urinary, 2 kg
Brit Care Kattenvoer GF Sterilized Urinary, 2 kg
€ 15,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,50
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Whiskas Droogvoer 7 kg - Volwassen katten (1 jaar en ouder) met kip
Whiskas Droogvoer 7 kg - Volwassen katten (1 jaar en ouder) met kip
€ 4,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 34,61
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van BRIT Premium by Nature Adult Large Chicken - Droogvoer voor honden - 15 kg
BRIT Premium by Nature Adult Large Chicken - Droogvoer voor honden - 15 kg
€ 2,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,50
Gratis bezorging
Verkoper: Chewies
Productafbeelding van Bosch 01030 Volwassen lam en rijst, 3 kg
Bosch 01030 Volwassen lam en rijst, 3 kg
€ 10,30/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van BOSCH Soft Adult Eend en Aardappelen - Droogvoer voor honden - 12,5 kg
BOSCH Soft Adult Eend en Aardappelen - Droogvoer voor honden - 12,5 kg
€ 8,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 102,56
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van BOSCH Active - Droogvoer voor honden - 15 kg
BOSCH Active - Droogvoer voor honden - 15 kg
€ 4,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 65,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JOSERA Kids Medium/Max Kip - droogvoer voor honden - 12,5 kg
JOSERA Kids Medium/Max Kip - droogvoer voor honden - 12,5 kg
€ 10,96/1kg
€ 137,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van VET EXPERT Diervoeding Renal Elimination voor honden - Droogvoer voor honden - 2 kg
VET EXPERT Diervoeding Renal Elimination voor honden - Droogvoer voor honden - 2 kg
€ 18,42/1kg
€ 36,84
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Josera kattenvoer, variant Marinesse, 400 gram
Josera kattenvoer, variant Marinesse, 400 gram
€ 63,25/1kg
€ 25,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van JOSERA Senior Balance - droogvoer voor honden - 3 kg
JOSERA Senior Balance - droogvoer voor honden - 3 kg
€ 12,95/1kg
€ 38,85
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Bestseller
Productafbeelding van 1 x Royal Canin Mini Junior, 2 kg
1 x Royal Canin Mini Junior, 2 kg
€ 18,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 37,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Leonardo kattenvoer 758725, voor volwassen katten, 7,5 kg
Leonardo kattenvoer 758725, voor volwassen katten, 7,5 kg
€ 13,48/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 101,12
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Royal Canin Medium Junior, 4 kg
Royal Canin Medium Junior, 4 kg
€ 9,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 36,98
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Royal Canin SHN Maxi Adult, 4 kg
Royal Canin SHN Maxi Adult, 4 kg
€ 8,54/1kg
€ 34,15
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Sanabelle Urinary, Senior, voor leverproblemen, gevogelte, 10 kg
Sanabelle Urinary, Senior, voor leverproblemen, gevogelte, 10 kg
€ 9,09/1kg
€ 90,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JOSERA Paté Kip met Spinazie (16 x 85 g) | Natvoer voor katten - Paté
JOSERA Paté Kip met Spinazie (16 x 85 g) | Natvoer voor katten - Paté
€ 26,87/1kg
€ 36,54
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kattenvoer, droog, Sanabelle Adult, zalm, 10 kg
Kattenvoer, droog, Sanabelle Adult, zalm, 10 kg
€ 10,47/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 104,74
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Royal Canin Verzorging voor vacht en huid, volwassen katten, 2 kg, bevat antioxidanten
Royal Canin Verzorging voor vacht en huid, volwassen katten, 2 kg, bevat antioxidanten
€ 19,15/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 38,30
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van JOSERA Light & Vital Kip - droogvoer voor honden - 12,5 kg
JOSERA Light & Vital Kip - droogvoer voor honden - 12,5 kg
€ 10,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 135,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van JOSERA Adult SensiPlus - droogvoer voor honden - 12,5 kg
JOSERA Adult SensiPlus - droogvoer voor honden - 12,5 kg
€ 5,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 71,85
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Royal Canin Mini Puppy, voor puppy's, met gevogelte, 8 kg
Royal Canin Mini Puppy, voor puppy's, met gevogelte, 8 kg
€ 8,03/1kg
€ 64,23
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van BRIT Premium by Nature Junior L Kip - Droogvoer voor puppy's - 15 kg
BRIT Premium by Nature Junior L Kip - Droogvoer voor puppy's - 15 kg
€ 5,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 81,40
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
€ 3,06/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 45,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 7 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 15 kgAantal stuks 1Inhoud 15 l