Inhoud:

75 ml

La Rive Prestige for Woman Beauty, eau de parfum, 75 ml

€ 17,47

€ 232,93 / 1l

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Eau de Parfum & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Ariana Grande R.E.M. Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Ariana Grande R.E.M. Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 518,10/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 51,81
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Damesparfum Coach Woman, Eau de Parfum, 90 ml
Damesparfum Coach Woman, Eau de Parfum, 90 ml
€ 580,11/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 52,21
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Versace Woman Eau de Parfum, sprayflacon, 30 ml
Versace Woman Eau de Parfum, sprayflacon, 30 ml
€ 1.020,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Armaf - Legesi Femme Eau de Parfum, 100 ml
Armaf - Legesi Femme Eau de Parfum, 100 ml
€ 265,20/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van La Rive In Love (100 ml)
La Rive In Love (100 ml)
€ 97,33/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive La Rive Prestige Tender Eau de Parfum 75 ml
La Rive La Rive Prestige Tender Eau de Parfum 75 ml
€ 232,93/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 37,95
-53%
€ 17,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Escada Celebrate N.o.w Eau De Parfum (80 ml)
Escada Celebrate N.o.w Eau De Parfum (80 ml)
€ 323,13/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 108
€ 25,85
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van La Rive Aqua La Rive Woman (100 ml)
La Rive Aqua La Rive Woman (100 ml)
€ 87,60/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive Cuté (100 ml)
La Rive Cuté (100 ml)
€ 87,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 9,00
-2%
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive Touch Of Woman (100 ml)
La Rive Touch Of Woman (100 ml)
€ 97,33/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive Taste of Kiss Eau de Parfum, 100 ml
La Rive Taste of Kiss Eau de Parfum, 100 ml
€ 111,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,05
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van La Rive Miss Dream (100 ml)
La Rive Miss Dream (100 ml)
€ 87,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1497
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van La Rive for Men Prestige Brown, eau de parfum, 75 ml
La Rive for Men Prestige Brown, eau de parfum, 75 ml
€ 183,47/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 13,76
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van La Rive Queen Of Life (100 ml)
La Rive Queen Of Life (100 ml)
€ 116,80/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive Eternal Kiss (100 ml)
La Rive Eternal Kiss (100 ml)
€ 97,33/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive Destinée (100 ml)
La Rive Destinée (100 ml)
€ 97,33/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive Elegant Woman (100 ml)
La Rive Elegant Woman (100 ml)
€ 87,60/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lesk Parfümwater 90 ml - Een essentie van elegantie en charme
Lesk Parfümwater 90 ml - Een essentie van elegantie en charme
€ 174,56/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 15,71
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethist, uniseks, 100 ml, navulbare fles, parfumolie, bergamot, roze peper, jasmijn, roos
Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethist, uniseks, 100 ml, navulbare fles, parfumolie, bergamot, roze peper, jasmijn, roos
€ 293,40/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 421
€ 29,34
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

La Rive Prestige Beauty is een unieke en buitengewoon elegante geur, gecreëerd voor moderne, onafhankelijke vrouwen met een sterke persoonlijkheid. Deze geur betovert de zintuigen met haar originele interpretatie van chypre-akkoorden. De topnoten combineren verfrissende aroma's van zwarte bessen en mandarijn, omhuld door bloemige en houtachtige hartnoten. De basisnote verleidt met warme, stralende tonen van muskus en sandelhout. Deze compositie is gewijd aan onafhankelijke, moderne vrouwen met een sterke persoonlijkheid.

Geurnoten:

  • Topnoten: Mandarijn, bergamot, zwarte bessen, litsji
  • Hartnoten: Jasmijn, oranjebloesem, roos, patchouli, chypre
  • Basisnoten: Vanille, sandelhout, muskus, amber
Gewicht
0.09 kg
Inhoud
75 ml
Ingrediënten
0
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
5901832063278

Gewicht
0.09 kg
Inhoud
75 ml
Ingrediënten
0
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
5901832063278
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van La Rive La Rive Prestige Tender Eau de Parfum 75 ml
La Rive La Rive Prestige Tender Eau de Parfum 75 ml
€ 232,93/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 37,95
-53%
€ 17,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van La Rive In Love (100 ml)
La Rive In Love (100 ml)
€ 97,33/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van BRUBAKER Set van 101 kerstballen met boomtop, crèmekleurig, witte kerstversiering
BRUBAKER Set van 101 kerstballen met boomtop, crèmekleurig, witte kerstversiering
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 29,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van Bestron mini-wafelijzer voor klassieke wafels, klein wafelapparaat met anti-aanbaklaag, geschikt voor kinderfeestjes, familiefeesten, Pasen of Kerstmis, retro design, 550 watt, kleur: mintgroen
Bestron mini-wafelijzer voor klassieke wafels, klein wafelapparaat met anti-aanbaklaag, geschikt voor kinderfeestjes, familiefeesten, Pasen of Kerstmis, retro design, 550 watt, kleur: mintgroen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 63
€ 38,80
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van medisana 61156 medisana HP 622 elektrische deken, grijs, 100 W
medisana 61156 medisana HP 622 elektrische deken, grijs, 100 W
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 26,76
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Compass 31675 - Stoelhoevers, set van 9 stuks, SPORT uitvoering, blauw, met airbag
Compass 31675 - Stoelhoevers, set van 9 stuks, SPORT uitvoering, blauw, met airbag
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 44,04
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van MFH badschoen van neopreen, zwart, met koordstrop, maat 39
MFH badschoen van neopreen, zwart, met koordstrop, maat 39
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 19,57
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Bosch Serie 2 BBHF214R: Draadloze 2-in-1 stofzuiger, rood
Bosch Serie 2 BBHF214R: Draadloze 2-in-1 stofzuiger, rood
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 234
€ 134,35
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van Artina Pinselset Foggia, 30-delig, natuurlijke uitvoering
Artina Pinselset Foggia, 30-delig, natuurlijke uitvoering
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 16,99
-35%
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van D.RECT 10 stuks snelheftregisters (2 stuks per kleur, formaat 5x2) | A4 kartonnen snelheftregisters met perforatie van kunststof, met transparante voorflap | Plastic snelheftregisters van PP-folie | Geperforeerd - Europees formaat
D.RECT 10 stuks snelheftregisters (2 stuks per kleur, formaat 5x2) | A4 kartonnen snelheftregisters met perforatie van kunststof, met transparante voorflap | Plastic snelheftregisters van PP-folie | Geperforeerd - Europees formaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 34,76
-65%
€ 11,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 95
€ 28,99
Verkoper: BYAG
Productafbeelding van LA RIVE, *Hit Fire*, eau de toilette voor heren, 90 ml
LA RIVE, *Hit Fire*, eau de toilette voor heren, 90 ml
€ 100,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 9,00
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive Destinée (100 ml)
La Rive Destinée (100 ml)
€ 97,33/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Gucci Rush voor dames, eau de toilette spray
Gucci Rush voor dames, eau de toilette spray
€ 829,20/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 41,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van La Rive Aqua La Rive Woman (100 ml)
La Rive Aqua La Rive Woman (100 ml)
€ 87,60/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Monzana Knuffelbeer XL, 100 cm, crème kleur, grote knuffel van pluche
Monzana Knuffelbeer XL, 100 cm, crème kleur, grote knuffel van pluche
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: KadoshopYunley
Productafbeelding van Kiano Slim TV Reis-tv 24 inch | LED HD TV | Autolader | HDMI USB | Dolby Audio | Drievoudige tuner DVB-T2 | Zwart
Kiano Slim TV Reis-tv 24 inch | LED HD TV | Autolader | HDMI USB | Dolby Audio | Drievoudige tuner DVB-T2 | Zwart
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 363
€ 105,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: 7way
Productafbeelding van Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 791
€ 115,88
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van TRESKO® flexiSchlauch - flexibele tuinslang waterslang elastisch Flexi Wonder (30 m)
TRESKO® flexiSchlauch - flexibele tuinslang waterslang elastisch Flexi Wonder (30 m)
€ 0,99/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 712
€ 29,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1497
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 22,37
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Lite, staande ventilator, bedienbaar via app
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 267,72
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Nintendo Switch console - OLED model - White
Nintendo Switch console - OLED model - White
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 364
€ 422,32
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2194
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van La Rive Taste of Kiss Eau de Parfum, 100 ml
La Rive Taste of Kiss Eau de Parfum, 100 ml
€ 111,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,05
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van La Rive Miss Dream (100 ml)
La Rive Miss Dream (100 ml)
€ 87,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive Cuté (100 ml)
La Rive Cuté (100 ml)
€ 87,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 9,00
-2%
€ 8,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van La Rive Giftset In Woman (1 set)
La Rive Giftset In Woman (1 set)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 10,93
-2%
€ 10,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 22 beoordelingen

Foto's van klanten

Beoordeeld op 25 november 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super geur
Inhoud 0,075 l
Beoordeeld op 17 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
La Rive Elegant
Inhoud 0,1 l
Beoordeeld op 23 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Ruikt echt heerlijk, ik vind het geweldig
Inhoud 0,1 l
Beoordeeld op 19 februari 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Bloemige geur
Inhoud 0,075 l
Beoordeeld op 16 januari 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
La Rive Prestige Parfum
Inhoud 0,075 l
Beoordeeld op 30 mei 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
La Rive Prestige
Inhoud 0,075 l
Beoordeeld op 30 juli 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Aangename geur
Inhoud 0,075 l
Beoordeeld op 14 november 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Ruikt best lekker
Inhoud 0,075 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l
Productafbeelding van Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l
Bestseller
Productafbeelding van Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l
Productafbeelding van Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., AI-gegenereerde afbeelding
Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l
Productafbeelding van Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l
Productafbeelding van Creed Millesime Silver Mountain Water Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml
Creed Millesime Silver Mountain Water Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 253,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.532,30/1l
Productafbeelding van Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l
Productafbeelding van Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l
Productafbeelding van Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml
Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 86,74
-30%
€ 60,13
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
€ 300,65/1l
Productafbeelding van Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l
Productafbeelding van Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l
Productafbeelding van Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 97,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.304,13/1l
Productafbeelding van Joop!, Homme, Eau de Parfum, voor mannen, 125 ml
Joop!, Homme, Eau de Parfum, voor mannen, 125 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l
Productafbeelding van TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, Inhoud: Alcohol denat., Parfum (geur), Water\Aqua\Eau, Tocoferol, Limoneen, Linalool, Coumarine...
TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, Inhoud: Alcohol denat., Parfum (geur), Water\Aqua\Eau, Tocoferol, Limoneen, Linalool, Coumarine...
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 347,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.477,00/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 100,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,50/1l
Productafbeelding van Al Haramain - Detour Noir Eau de Parfum, 100 ml
Al Haramain - Detour Noir Eau de Parfum, 100 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 26,72
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
€ 267,20/1l
Productafbeelding van Prada - Prada Paradox Intense Eau de Parfum 90ml
Prada - Prada Paradox Intense Eau de Parfum 90ml
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 129,83
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,56/1l
Productafbeelding van Riiffs Prive Blue Eau de Parfum 100 ml, uniseks
Riiffs Prive Blue Eau de Parfum 100 ml, uniseks
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 23,52
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
€ 235,20/1l
Productafbeelding van Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 211,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.114,50/1l