Schoenmaat:

41
  • 38,5
  • 40
  • 41
  • 42,5
  • 48,5
    Beschikbare opties weergeven
  • 49,5

Kleur:

Zwart
  • Beschikbare opties weergeven
  • Beschikbare opties weergeven

Schoenmaat UK:

  • 5,5
  • 9

Nike CN9675-003 Victori One slippers, maat 41

€ 46,94

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Slippers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Nike Schoenen Victori One Slide, CN9676700
Nike Schoenen Victori One Slide, CN9676700
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 58,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Nike Victori One Damenschuhe Pantoletten Schwarz Freizeit
Nike Victori One Damenschuhe Pantoletten Schwarz Freizeit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 40,79
-11%
€ 36,00
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Nike Schoenen Victori One, CZ7836001
Nike Schoenen Victori One, CZ7836001
€ 63,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Nike Schoenen Victory One Lide, CN9675005
Nike Schoenen Victory One Lide, CN9675005
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 52,28
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Nike Schoenen Victori One Slide, CZ5478400
Nike Schoenen Victori One Slide, CZ5478400
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Originals
Productafbeelding van Nike Schoenen Victori One Slide, CZ5478400
Nike Schoenen Victori One Slide, CZ5478400
€ 46,95
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Sandalen Nike CN9677-600 voor Dames
Sandalen Nike CN9677-600 voor Dames
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,99
-8%
€ 44,81
Gratis bezorging
Verkoper: LucaSport
Productafbeelding van Sandalen Nike CN9677-004 voor Dames
Sandalen Nike CN9677-004 voor Dames
€ 50,54
Gratis bezorging
Verkoper: FactoryMora
Productafbeelding van Sandalen Nike CN9677-600 voor Dames
Sandalen Nike CN9677-600 voor Dames
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,10
Gratis bezorging
Verkoper: Sportstock
Productafbeelding van Teenslippers Nike CN9675-100 voor Heren
Teenslippers Nike CN9675-100 voor Heren
€ 63,51
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Nike Schoenen Victoru One Shower Slide, CZ5478001
Nike Schoenen Victoru One Shower Slide, CZ5478001
€ 37,81
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sandalen Nike CZ5478-400 voor Heren
Sandalen Nike CZ5478-400 voor Heren
€ 56,89
-34%
€ 37,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Teenslippers Nike DQ9624-001 voor Uni
Teenslippers Nike DQ9624-001 voor Uni
€ 97,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Adidas Schoenen Adilette Shower, GZ5922
Adidas Schoenen Adilette Shower, GZ5922
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 30,10
Verkoper: IdoBuy
Productafbeelding van Teenslippers Nike HF3263-001 voor Heren
Teenslippers Nike HF3263-001 voor Heren
€ 45,60
Verkoper: IdoBuy
Productafbeelding van Teenslippers Adidas EF1730 voor Uni
Teenslippers Adidas EF1730 voor Uni
€ 41,00
-30%
€ 28,40
Verkoper: IdoBuy
Productafbeelding van Nike FJ8812402 schoenen
Nike FJ8812402 schoenen
€ 38,25
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Teenslippers Adidas F35550 voor Heren
Teenslippers Adidas F35550 voor Heren
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 32,04
Verkoper: IdoBuy
Productafbeelding van Nike Schoenen Benassi Jdi SE, AJ6745300
Nike Schoenen Benassi Jdi SE, AJ6745300
€ 57,00
-5%
€ 54,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Schoenen Nike DX7028-044 voor Uni
Schoenen Nike DX7028-044 voor Uni
€ 51,37
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

PRODUCTBESCHRIJVING Nike Victori One Herensandalen LEGENDARISCH COMFORT, NU HERZIEN. De Nike Victori sandalen zijn geschikt voor elke gelegenheid, van het strand tot de tribune, en perfectioneren een klassiek, essentieel ontwerp. Ze bieden lichtgewicht comfort en zijn gemaakt van een nieuw, zachere schuim, dat zorgt voor een aangenaam gevoel bij het dragen. Het gestructureerde grip-patroon omhult de voet en zorgt voor een veilige grip. De brede, gevoerde band voelt zo goed als hij eruitziet.

Het nieuwe, zachtere schuim en de mechanische demping zorgen voor superieur, langdurig comfort. Het gevormde voetbed omhult de voet en voorkomt verschuiving. Het profielpatroon zorgt voor een veilige grip. De omgeslagen bovenrand van de band zorgt voor nog meer comfort. De dikke vulling voelt erg zacht aan. De bredere band biedt meer ruimte en is daarom speciaal geschikt voor grotere voeten. Het ontwerp met een nieuw patroon zorgt voor uitstekende grip.

Meer details

  • Met het opvallende "NIKE"-logo en het Swoosh-logo op de band, laat je zien dat je fan bent van dit merk.


Nike VICTORI ONE zijn open herenhuisschoenen gemaakt van synthetische materialen met kunstleer. De gevormde rubberzool is flexibel en antislip. Op de wreef bevindt zich een Nike-logo. VOORDELEN: Gemakkelijk aan te trekken. Design met kunstleer. Antislipzool. Nike-logo op de wreef.
Schoenmaat
41
Kleur
Doelgroepen
Materiaal
Kunststof
Materiaalsamenstelling
100% Inne
Gewicht
1 kg
Fabrikant
EAN
194497882178
0194497882178
MPN (Manufacturer Part Number)
CN9675003

Schoenmaat
41
Kleur
Doelgroepen
Materiaal
Kunststof
Materiaalsamenstelling
100% Inne
Gewicht
1 kg
Fabrikant
EAN
194497882178
0194497882178
MPN (Manufacturer Part Number)
CN9675003
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 2.201,20/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 243
€ 220,12
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Keyboard Yamaha PSR-SX600, nieuw, origineel
Keyboard Yamaha PSR-SX600, nieuw, origineel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1.020,41
Verkoper: Music_Center
Productafbeelding van Gillette Mach 3 - 8 stuks Scheermesjes
Gillette Mach 3 - 8 stuks Scheermesjes
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 15,99
Verkoper: Ston-shop
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 949,50/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 494
€ 94,95
Gratis bezorging
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Prada Paradoxe Eau de Parfum, sprayflacon, 90 ml
Prada Paradoxe Eau de Parfum, sprayflacon, 90 ml
€ 879,22/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 167
€ 79,13
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Hugo Herren T-shirt, wit, artikelnummer 50493727-100, maat XXL
Hugo Herren T-shirt, wit, artikelnummer 50493727-100, maat XXL
€ 45,49
-2%
€ 44,16
Verkoper: IdoBuy
Productafbeelding van Sony 9423294 Sony DualSense Wireless Controller PS5 grey camouflage
Sony 9423294 Sony DualSense Wireless Controller PS5 grey camouflage
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 131,44
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nike Hemden Just DO IT Swoosh, AR5006011, Maat: 183
Nike Hemden Just DO IT Swoosh, AR5006011, Maat: 183
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,95
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping
Productafbeelding van Simba 3-in-1 schommel
Simba 3-in-1 schommel
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 48,17
-31%
€ 33,13
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Damesparfum Eros Pour Femme Versace, Eau de Parfum, 100 ml
Damesparfum Eros Pour Femme Versace, Eau de Parfum, 100 ml
€ 703,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 70,39
Verkoper: ParfumGroup
Nike Hose Kurz für Herren aus Baumwolle mit Taschen
Nike Park 20 Fleece broek, modelnummer CW6910451, maat: 173
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 48,30
Verkoper: IdoBuy
Productafbeelding van EA7 Trainingspak met logo en rits, zwart, maat XXL
EA7 Trainingspak met logo en rits, zwart, maat XXL
€ 119,60
Gratis bezorging
Verkoper: IdoBuy
Productafbeelding van Skechers Schoenen Burns, 52635BBK
Skechers Schoenen Burns, 52635BBK
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 52,89
-5%
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van 24W LED bureaulamp, 80 cm, met klembevestiging, dimbaar, 5 kleurtemperaturen, verstelbare bescherming voor de ogen, bureaulamp voor kantoor, lezen en studeren
24W LED bureaulamp, 80 cm, met klembevestiging, dimbaar, 5 kleurtemperaturen, verstelbare bescherming voor de ogen, bureaulamp voor kantoor, lezen en studeren
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 161
€ 53,49
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Sony 1000040194 SONY PS5 DualSense Controller V2, kleur: midnight black
Sony 1000040194 SONY PS5 DualSense Controller V2, kleur: midnight black
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 677
€ 101,19
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GymBeam - Ashwagandha KSM-66® 500mg, 90 capsules
GymBeam - Ashwagandha KSM-66® 500mg, 90 capsules
€ 320,36/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,24
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 811,11/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 825
€ 73,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 549,80/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2042
€ 54,98
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Nike CN9675-003 Victori One slippers, maat: 42.5
Nike CN9675-003 Victori One slippers, maat: 42.5
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 45,52
-5%
€ 43,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nike Schoenen Benasi Jdi, 343880090
Nike Schoenen Benasi Jdi, 343880090
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 67,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Nike Schoenen Victory One Lide, CN9675005
Nike Schoenen Victory One Lide, CN9675005
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,97
-30%
€ 36,00
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Teenslippers Nike CN9677-100 voor Dames
Teenslippers Nike CN9677-100 voor Dames
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 44,34
-3%
€ 42,94
Gratis bezorging
Verkoper: FactoryMora
Productafbeelding van Teenslippers Nike CN9675-002 voor Heren
Teenslippers Nike CN9675-002 voor Heren
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 48,99
Gratis bezorging
Verkoper: LucaSport
Productafbeelding van Nike Schoenen Victory One Lide, CN9675002
Nike Schoenen Victory One Lide, CN9675002
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 36,00
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Nike Schoenen Victori One Slide, CN9676700
Nike Schoenen Victori One Slide, CN9676700
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 58,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Nike Victori One Damenschuhe Pantoletten Schwarz Freizeit
Nike Victori One Damenschuhe Pantoletten Schwarz Freizeit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 40,79
-11%
€ 36,00
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Nike Schoenen Victori One Slide, CN9675003
Nike Schoenen Victori One Slide, CN9675003
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 85,00
-44%
€ 46,94
Gratis bezorging
Verkoper: FactoryMora
Productafbeelding van Nike Rugzakken JR Academy Team, DA2571010
Nike Rugzakken JR Academy Team, DA2571010
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 46,30
Gratis bezorging
Verkoper: Sportstock
Productafbeelding van Nike Schoenen Victori One Slide, CN9675401
Nike Schoenen Victori One Slide, CN9675401
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,77
-11%
€ 36,00
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Nike Victori One Damenschuhe Pantoletten Schwarz Freizeit
Nike Victori One Damenschuhe Pantoletten Schwarz Freizeit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 40,79
-14%
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: BDS

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 25 december 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Mooie pantoffels
Schoenmaat 44Kleur Zwart
Beoordeeld op 31 oktober 2024 op
Geverifieerde aankoop
Schoenmaat 48,5Kleur Bont
Beoordeeld op 16 maart 2022 op
Geverifieerde aankoop
Schoenmaat 42,5Kleur Zwart
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van UGG Tazz PLAINS 1177890-FDJ
UGG Tazz PLAINS 1177890-FDJ
€ 166,00
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen UGG Goldenstar Meadow Accent Clog 1177270ART
Schoenen UGG Goldenstar Meadow Accent Clog 1177270ART
€ 181,00
-€ 41,84
€ 139,16
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van UGG heren slippers, model 1174671-DGR, kleur: grijs, maat: 42
UGG heren slippers, model 1174671-DGR, kleur: grijs, maat: 42
€ 118,42
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Klompen Ugg Elea  Slip-On voor Dames
Klompen Ugg Elea Slip-On voor Dames
€ 195,00
-€ 76,78
€ 118,22
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Klassieke plateauschoenen C4599
Klassieke plateauschoenen C4599
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 152
€ 69,99
-28%
€ 49,87
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen Crocs Crocband 2070066WU
Schoenen Crocs Crocband 2070066WU
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 73,00
-45%
€ 39,81
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Crocs Schoenen Brooklyn Low Wedge, 206453060
Crocs Schoenen Brooklyn Low Wedge, 206453060
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 66,00
-28%
€ 47,13
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Crocs Schoenen Platform Slide, 2081802Y2BO
Crocs Schoenen Platform Slide, 2081802Y2BO
€ 62,69
-36%
€ 39,81
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Mocassins Crocs 206991-4KZ voor Kinderen
Mocassins Crocs 206991-4KZ voor Kinderen
€ 48,90
-14%
€ 41,71
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Crocs Classic Platform slippers, maat 39-40 / W9
Crocs Classic Platform slippers, maat 39-40 / W9
€ 39,81
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen Crocs Brooklyn 2112150LH
Schoenen Crocs Brooklyn 2112150LH
€ 44,69
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Crocs Schoenen Classic Platform Slide, 208180001
Crocs Schoenen Classic Platform Slide, 208180001
€ 73,00
-45%
€ 39,81
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Crocs Schoenen Classic, 2069916SW
Crocs Schoenen Classic, 2069916SW
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 48,00
-23%
€ 36,86
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Crocs Schoenen Classic Clog Kids, 2069904KZ
Crocs Schoenen Classic Clog Kids, 2069904KZ
€ 49,95
-27%
€ 36,15
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands