Milka 1226695005 Schokotäfelchen NAPS - Alpenmelk

€ 41,12

€ 41,12 / 1kg

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 9 – wo 14 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Chocolade & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Milka 771906 Naps Mix, 1,0 kg
Milka 771906 Naps Mix, 1,0 kg
€ 41,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 41,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 42,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 42,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
€ 74,23/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 67,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milka Luflee, 100 gram
Milka Luflee, 100 gram
€ 66,90/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,69
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Milka NAPS MIX, artikelnummer 961596, 138g, EAN-code 7622300681975
Milka NAPS MIX, artikelnummer 961596, 138g, EAN-code 7622300681975
€ 216,88/1kg
€ 40,52
-26%
€ 29,93
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van CELEBRATIONS Chocolade, artikelnummer 845492, gewicht 186 gram
CELEBRATIONS Chocolade, artikelnummer 845492, gewicht 186 gram
€ 101,51/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 18,88
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Milka Aardbeien-cheesecake
Milka Aardbeien-cheesecake
€ 42,77/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,83
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Ferrero Schoko Bons White, 200g
Ferrero Schoko Bons White, 200g
€ 81,20/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 16,24
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Ferrero 60116462, Nuss-Nougat-Creme Nutella, displayverpakking met 40 stuks
Ferrero 60116462, Nuss-Nougat-Creme Nutella, displayverpakking met 40 stuks
€ 53,45/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 32,07
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van m&m's 5000159460309 M&ms Choco 24x45g Beutel
m&m's 5000159460309 M&ms Choco 24x45g Beutel
€ 33,73/1kg
€ 36,43
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milka Pralines, aardbei-crème vulling, 110g
Milka Pralines, aardbei-crème vulling, 110g
€ 99,36/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 10,93
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milka Tafelchocolade Daim, 100g
Milka Tafelchocolade Daim, 100g
€ 66,90/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 6,69
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van MARS Schokolade Miniatures Mix 465511 sort 3000g
MARS Schokolade Miniatures Mix 465511 sort 3000g
€ 34,23/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 102,70
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Lindt Chocoladekoekjes, 84564, 1 kg
Lindt Chocoladekoekjes, 84564, 1 kg
€ 101,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 101,83
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 120975008 Kinder Riegel - 10 Stück
120975008 Kinder Riegel - 10 Stück
€ 141,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 29,75
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Toblerone Tiny Minis, 25 stuks, 200g
Toblerone Tiny Minis, 25 stuks, 200g
€ 65,15/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 13,03
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Celebrations 357110 Celebrations Schokoriegel 269,0 g
Celebrations 357110 Celebrations Schokoriegel 269,0 g
€ 52,04/1kg
€ 14,00
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Milka Kerstchocolade, melkcreme, 150g
Milka Kerstchocolade, melkcreme, 150g
€ 81,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,15
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van CELEBRATIONS 464880, gesorteerd, 600 gram
CELEBRATIONS 464880, gesorteerd, 600 gram
€ 36,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ontdek de heerlijke Milka chocoladehapjes, die met hun zachte smeltende textuur en de kenmerkende smaak van Alpenmelkchocolade een ware smaakervaring bieden. Deze handige hapjes zijn perfect geportioneerd en ideaal voor een kleine snack tussendoor of als een zoete verwennerij bij gezellige gelegenheden. De Milka chocoladehapjes overtuigen door hun hoge kwaliteit en het gebruik van de beste ingrediënten. De romige chocoladesmaak ontvouwt zich bij de eerste hap en zorgt voor een onvergelijkbare smaakervaring. Of het nu is als beloning na een lange dag, als zoete begeleider bij de koffie, of gewoon om te delen met vrienden – deze hapjes zijn veelzijdig inzetbaar en brengen vreugde in elke situatie. De aantrekkelijke verpakking maakt de hapjes niet alleen tot een ideale snack voor onderweg, maar ook tot een perfect cadeau-idee voor chocolade liefhebbers. Verwen uzelf of uw dierbaren met de zachte verleiding van Milka en ervaar hoe deze kleine chocoladestukjes veel plezier kunnen brengen. Laat u verleiden door de kwaliteit en de smaak van de Milka chocoladehapjes en geniet van elk moment!
Ingrediënten
Suiker, cacaoboter, magere melkpoeder, cacaomassa, zoete wei poeder (van melk), botervet, hazelnoten, emulgator (sojalecithine), aroma. Kan sporen van andere noten en gluten bevatten
Voedingswaarde
Energie (kj): 2220 kj Energie (kcal): 530 kcal Vet: 29,5 gram Waarvan verzadigde vetzuren: 17,5 gram Koolhydraten: 58,5 gram Waarvan suikers: 58 gram Eiwitten: 6,4 gram Zout: 0,43 gram
Allergenen
Melk en producten op basis daarvan, inclusief lactose
Sojabonen en producten op basis daarvan
Gewicht
1000 g
Levensmiddelenbedrijven
Mondeléz Deutschland GmbH Postfach 107840 28078 Bremen Deutschland
Verkoopbenaming
Alpenmelk chocolade
Fabrikant
Aantal stuks
207
MPN (Manufacturer Part Number)
0750197
EAN
7622300313999

Ingrediënten
Suiker, cacaoboter, magere melkpoeder, cacaomassa, zoete wei poeder (van melk), botervet, hazelnoten, emulgator (sojalecithine), aroma. Kan sporen van andere noten en gluten bevatten
Voedingswaarde
Energie (kj): 2220 kj Energie (kcal): 530 kcal Vet: 29,5 gram Waarvan verzadigde vetzuren: 17,5 gram Koolhydraten: 58,5 gram Waarvan suikers: 58 gram Eiwitten: 6,4 gram Zout: 0,43 gram
Allergenen
Melk en producten op basis daarvan, inclusief lactose
Sojabonen en producten op basis daarvan
Gewicht
1000 g
Levensmiddelenbedrijven
Mondeléz Deutschland GmbH Postfach 107840 28078 Bremen Deutschland
Verkoopbenaming
Alpenmelk chocolade
Fabrikant
Aantal stuks
207
MPN (Manufacturer Part Number)
0750197
EAN
7622300313999
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 42,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 42,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Celebrations, 1,435 kg
Celebrations, 1,435 kg
€ 30,47/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 43,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milka 771906 Naps Mix, 1,0 kg
Milka 771906 Naps Mix, 1,0 kg
€ 41,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 41,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
Lotus 744479, karamelkoekjes, 300 stuks.
€ 19,30/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 36,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 24,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Purlov Absorberende Hygiënische Dierenpads - 100 stuks
Purlov Absorberende Hygiënische Dierenpads - 100 stuks
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 14,40
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Esperanza inductiekookplaat St. Maria
Esperanza inductiekookplaat St. Maria
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 255
€ 76,49
Verkoper: TITITUMTUM
Productafbeelding van Intenso 4034303034017 100er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
Intenso 4034303034017 100er Batterien Energy Ultra Mignon AA 1,5 V
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 249
€ 36,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lindt GOLDHASE, 200 g, Melkchocolade, 1 stuk, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
Lindt GOLDHASE, 200 g, Melkchocolade, 1 stuk, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
€ 140,80/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,16
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Precisieweegschaal. Digitale keukenweegschaal, 2 kg. Goudweegschaal. Precisieweegschaal. Digitale weegschaal
Precisieweegschaal. Digitale keukenweegschaal, 2 kg. Goudweegschaal. Precisieweegschaal. Digitale weegschaal
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 400
€ 5,34
Verkoper: Jumada
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2198
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
Haribo Goudbeertjes - 100 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 17,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
€ 74,23/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 67,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kinder 4008400280127 Kinder Schokobons, grote verpakking, 300 gram
Kinder 4008400280127 Kinder Schokobons, grote verpakking, 300 gram
€ 47,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 14,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van kinder 2609 Country Schokoriegel 9 St.
kinder 2609 Country Schokoriegel 9 St.
€ 56,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 11,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Trolli Mini Burger, fruitgummie, 60 stuks
Trolli Mini Burger, fruitgummie, 60 stuks
€ 18,48/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 14,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
€ 420,79/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 95,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Frigeo 877409 Frigeo Traubenzucker Lolly,100
Frigeo 877409 Frigeo Traubenzucker Lolly,100
€ 20,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 16,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 161,35
Verkoper: PERLACASA
Productafbeelding van Dubaise chocolade ELIT - 90g
Dubaise chocolade ELIT - 90g
€ 54,78/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 4,93
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
€ 77,50/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,50
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Mars repen met karamel en chocolade coating, 51g
Mars repen met karamel en chocolade coating, 51g
€ 114,40/1kg
€ 5,72
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Ferrero | 24 stuks Kinder Chocolade: Creamy, Milky & Crunchy
Ferrero | 24 stuks Kinder Chocolade: Creamy, Milky & Crunchy
€ 862,63/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 16,39
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
Nestlé 12493680 Nestlé Choclait Chips Original Schokolade 115,0 g
€ 89,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,27
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
€ 48,38/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 28,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Merci Lovelies, 185 gram
Merci Lovelies, 185 gram
€ 59,51/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 11,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hanuta mini's (verpakking van 200 gram)
Hanuta mini's (verpakking van 200 gram)
€ 61,10/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 12,22
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mesko haardroger MS 2249, 2000 W, 3 temperatuurstanden, zwart/roze
Mesko haardroger MS 2249, 2000 W, 3 temperatuurstanden, zwart/roze
€ 32,18/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 21,88
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 4 januari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Chocolade
Beoordeeld op 6 september 2022 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dubai-chocolade, 100 gram - Kadayif/Kanufa & Pistache -
Dubai-chocolade, 100 gram - Kadayif/Kanufa & Pistache -
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg
Productafbeelding van XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg
Productafbeelding van Set Dubai chocolade met 1 chocoladetafel van 100 gram + 1 recept voor het bakken - Proeven - Zelf bakken - Cadeaus voor kerstmis, voor mannen en vrouwen
Set Dubai chocolade met 1 chocoladetafel van 100 gram + 1 recept voor het bakken - Proeven - Zelf bakken - Cadeaus voor kerstmis, voor mannen en vrouwen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg