Inhoud:

12500 ml

Bunny Bedding Linum, 12,5 liter, voor knaagdieren

€ 14,95

€ 1,20 / 1l

plus € 4,95 verzendkosten

Bij jou thuis

di 29 september – do 1 oktober
Bij bestelling binnen
11h 27m 20s
Onze bestedeals
Overige kattenproducten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Bunny Bedding Cosy, comfortabel nestmateriaal, 20 liter
Bunny Bedding Cosy, comfortabel nestmateriaal, 20 liter
€ 1,65/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Zaagsel voor knaagdieren, stofarm, 15 liter
Zaagsel voor knaagdieren, stofarm, 15 liter
€ 15,20
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Merkloze beukensnippers
Merkloze beukensnippers
€ 32,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Asan Pet Pure, 42 liter
Asan Pet Pure, 42 liter
€ 51,39
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van ZOLUX Hoektoilet voor knaagdieren
ZOLUX Hoektoilet voor knaagdieren
€ 25,04
-6%
€ 23,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hobliny LIMARA, 15 liter
Hobliny LIMARA, 15 liter
€ 20,26
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van ASAN Pet Aloe Bodembedekking voor knaagdieren en konijnen, 10 liter
ASAN Pet Aloe Bodembedekking voor knaagdieren en konijnen, 10 liter
€ 29,12
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Persmateriaal Chipsi-Citrus 60 liter
Persmateriaal Chipsi-Citrus 60 liter
€ 5,71/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,27
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Conijn. Schattig knaagdier. Trui voor huisdieren
Conijn. Schattig knaagdier. Trui voor huisdieren
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Nobby kattenbakvulling
Nobby kattenbakvulling
€ 13,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van TIROL Prop'O Houtsnippers - Voor knaagdieren - 20 liter
TIROL Prop'O Houtsnippers - Voor knaagdieren - 20 liter
€ 46,61
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Pawise verzorgingsset voor knaagdieren
Pawise verzorgingsset voor knaagdieren
€ 17,71
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Kleine dierenbedekking Chipsi Classic, ongeveer 60 liter
Kleine dierenbedekking Chipsi Classic, ongeveer 60 liter
€ 0,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,27
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Bunny Nature, absorberend nestmateriaal voor konijnen, 20 liter
Bunny Nature, absorberend nestmateriaal voor konijnen, 20 liter
€ 1,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,54
-24%
€ 25,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Avicentra maïsvezelbedekking, 10 liter, grof
Avicentra maïsvezelbedekking, 10 liter, grof
€ 2,23/1l
€ 6,70
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Nobby hamstertoiletten
Nobby hamstertoiletten
€ 18,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Houtvezelbodembedekking LIMARA, 15 liter / 220 gram
Houtvezelbodembedekking LIMARA, 15 liter / 220 gram
€ 12,00/1kg
€ 2,72
-18%
€ 2,22
Verkoper: Eoshop
Productafbeelding van Rettenmaier 29781 Nager Einstreu Carefresh Natural, (10 liter tot 14 liter inhoud)
Rettenmaier 29781 Nager Einstreu Carefresh Natural, (10 liter tot 14 liter inhoud)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 48,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van BUBIMEX Houtsnippers – Bodembedekking voor knaagdieren – Konijnen, hamsters, cavia's
BUBIMEX Houtsnippers – Bodembedekking voor knaagdieren – Konijnen, hamsters, cavia's
€ 28,24
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Stroproductie
Stroproductie
€ 20,90
Gratis bezorging
Verkoper: MisterShopping

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

BUNNY LEINEN BUNK BUNK 12,5 liter
Gewicht
1250 g
Inhoud
12500 ml
Aantal stuks
71
EAN
4018761160709
MPN (Manufacturer Part Number)
16070
Fabrikant

Gewicht
1250 g
Inhoud
12500 ml
Aantal stuks
71
EAN
4018761160709
MPN (Manufacturer Part Number)
16070
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Bunny Bedding Linum 35 liter, geschikt voor knaagdieren
Bunny Bedding Linum 35 liter, geschikt voor knaagdieren
€ 1,09/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van 100
100
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,87
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Kleine dierenbedekking Chipsi Classic, ongeveer 60 liter
Kleine dierenbedekking Chipsi Classic, ongeveer 60 liter
€ 0,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,27
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Nobby 81101, Konijn, Beige, Hennep, 1 stuk, 40 mm, 25 mm
Nobby 81101, Konijn, Beige, Hennep, 1 stuk, 40 mm, 25 mm
€ 27,96
-21%
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Verlengstang met schroeftechniek, diameter 10 mm - uitschuifbaar van 80 tot 120 cm (wit), zonder boren
Verlengstang met schroeftechniek, diameter 10 mm - uitschuifbaar van 80 tot 120 cm (wit), zonder boren
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 124
€ 5,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Knaaskooi, konijnenkooi, dubbele kooi, kooi van 1,2 meter
Knaaskooi, konijnenkooi, dubbele kooi, kooi van 1,2 meter
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 159,00
Gratis bezorging
Verkoper: kk-shopping
Productafbeelding van Bunny Nature Vers gras-hooi met appel, 500 g
Bunny Nature Vers gras-hooi met appel, 500 g
€ 50,60/1kg
€ 25,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Relaxdays Hamsterkooi van hout, 3 verdiepingen, met zichtvensters, roosterdak, afmetingen: 120x60x40 cm, naturel
Relaxdays Hamsterkooi van hout, 3 verdiepingen, met zichtvensters, roosterdak, afmetingen: 120x60x40 cm, naturel
2,9Gemiddelde beoordeling: 2,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Einstreu Chipsi Classic, kattenbakvulling, 500 liter
Einstreu Chipsi Classic, kattenbakvulling, 500 liter
€ 1,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,95
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van 100
100
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,98
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Einstreu JRS Chipsi, super, 3,4 kg
Einstreu JRS Chipsi, super, 3,4 kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,14
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van 100
100
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 15,28
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Zeer groot hok voor knaagdieren, geschikt voor cavia's en konijnen
Zeer groot hok voor knaagdieren, geschikt voor cavia's en konijnen
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 24,95
Gratis bezorging
Verkoper: kk-shopping
Productafbeelding van Wiltec XXL konijnenhok, 2110 x 530 x 835 mm, met ren en verhoogd schuilhok van grenenhout, konijnenkooi met 2 etages, hok voor kleine dieren
Wiltec XXL konijnenhok, 2110 x 530 x 835 mm, met ren en verhoogd schuilhok van grenenhout, konijnenkooi met 2 etages, hok voor kleine dieren
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 172,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van EUGAD konijnenren, binnenren, wit, 181x72x145 cm
EUGAD konijnenren, binnenren, wit, 181x72x145 cm
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 92,95
-€ 2,76
€ 90,19
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van PawHut Hamsterkooi, knaagdierkooi, hok voor kleine huisdieren, gemaakt van hout, natuurlijke houten kooi voor kleine huisdieren
PawHut Hamsterkooi, knaagdierkooi, hok voor kleine huisdieren, gemaakt van hout, natuurlijke houten kooi voor kleine huisdieren
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 128,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Wiltec ren voor konijnen, 180 x 75 x 75 cm, buitenren en hok voor kleine dieren, geschikt voor konijnen, hazen en cavia's, een vrijstaande ren als konijnenhok
Wiltec ren voor konijnen, 180 x 75 x 75 cm, buitenren en hok voor kleine dieren, geschikt voor konijnen, hazen en cavia's, een vrijstaande ren als konijnenhok
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 42,99
-2%
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van CADOCA® Konijnenhok, 2 verdiepingen, 204x45x84 cm. Inclusief looprekken. Geschikt voor tuin, konijnen, kleine dieren, kippen en knaagdieren
CADOCA® Konijnenhok, 2 verdiepingen, 204x45x84 cm. Inclusief looprekken. Geschikt voor tuin, konijnen, kleine dieren, kippen en knaagdieren
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 162,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® konijnenvoer
25 kg Lyra Pet® konijnenvoer
€ 1,52/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Knaagdierkooi, hout, 60 x 35 x 42 cm, merk Aosom
Knaagdierkooi, hout, 60 x 35 x 42 cm, merk Aosom
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 64,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van WISFOR Kippenhok, kippenhuis, pluimveestalling, hok voor kleine dieren. Ren met 2 afsluitbare deuren, afmetingen 393 x 312 x 156 cm
WISFOR Kippenhok, kippenhuis, pluimveestalling, hok voor kleine dieren. Ren met 2 afsluitbare deuren, afmetingen 393 x 312 x 156 cm
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 164,79
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Wiltec kippenhok, 3100 x 1500 x 1500 mm, grijs-wit, met ren en nestkasten van hout. Kippenhuis met beschutting, gaas en een verzinkte mestbak
Wiltec kippenhok, 3100 x 1500 x 1500 mm, grijs-wit, met ren en nestkasten van hout. Kippenhuis met beschutting, gaas en een verzinkte mestbak
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 78
€ 407,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van LARS360 Klein dierren, open ren, konijnen, metalen, kooien, rennen voor kleine dieren, omheining voor puppy's met deur, ren, 142x72x72 cm
LARS360 Klein dierren, open ren, konijnen, metalen, kooien, rennen voor kleine dieren, omheining voor puppy's met deur, ren, 142x72x72 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 37,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van ZOLUX Neo Panas kooi, klein, met glazen bak, zwart
ZOLUX Neo Panas kooi, klein, met glazen bak, zwart
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 58,80
Verkoper: GaladorEU
Productafbeelding van Trixie Looprad voor Hamsters en Muizen, diameter 17 cm
Trixie Looprad voor Hamsters en Muizen, diameter 17 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Furniture24 Kommode ALVA, dressoir 155 cm breed, met 3 deuren, LED-verlichting, kast voor de woonkamer met bovenkast, antraciet/gebeitste eik, goud
Furniture24 Kommode ALVA, dressoir 155 cm breed, met 3 deuren, LED-verlichting, kast voor de woonkamer met bovenkast, antraciet/gebeitste eik, goud
€ 304,00
Gratis bezorging
Verkoper: Furniture24
Productafbeelding van FERPLAST Krolik 160 - Kooi
FERPLAST Krolik 160 - Kooi
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 123,50
Verkoper: GaladorEU
Productafbeelding van Wiltec konijnenhok, wit, 1175 x 410 x 1000 mm, konijnenhok als aanvulling voor een ren, konijnenkooi met 4 deuren en een trap
Wiltec konijnenhok, wit, 1175 x 410 x 1000 mm, konijnenhok als aanvulling voor een ren, konijnenkooi met 4 deuren en een trap
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 166,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec konijnenhok, grijs-wit, 1220 x 630 x 920 mm, met ren en verhoogd schuilhok van hout, konijnenkooi met 2 etages, hok voor kleine dieren
Wiltec konijnenhok, grijs-wit, 1220 x 630 x 920 mm, met ren en verhoogd schuilhok van hout, konijnenkooi met 2 etages, hok voor kleine dieren
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 142,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Yaheetech Puppyren, 16 panelen, 60 cm hoog, metaal, met 2 deuren
Yaheetech Puppyren, 16 panelen, 60 cm hoog, metaal, met 2 deuren
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 419
€ 190,12
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 23 augustus 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Hamster bodembedekking
Inhoud 35 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Wiltec buitenren voor katten, 280 x 187 x 187 cm, houten kattenren, buitenren met verschillende niveaus, kattenren voor tuin of balkon
Wiltec buitenren voor katten, 280 x 187 x 187 cm, houten kattenren, buitenren met verschillende niveaus, kattenren voor tuin of balkon
3,1Gemiddelde beoordeling: 3,1 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 708,99
-€ 98,00
€ 610,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Modulaire driezitter corduroybank, hocker, USB-C poort, zijvakken, hoogwaardig schuim, ergonomisch ontwerp (zwart), AI-gegenereerde afbeelding
Modulaire driezitter corduroybank, hocker, USB-C poort, zijvakken, hoogwaardig schuim, ergonomisch ontwerp (zwart)
€ 609,52
-€ 13,14
€ 596,38
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van Wiltec vrijloopkooi voor katten, 210 x 187 x 187 cm, houten kooi voor katten, buitenkooi met verschillende niveaus, kattenren voor tuin of balkon
Wiltec vrijloopkooi voor katten, 210 x 187 x 187 cm, houten kooi voor katten, buitenkooi met verschillende niveaus, kattenren voor tuin of balkon
3,1Gemiddelde beoordeling: 3,1 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 542,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Atkinsons Caramel Fever, geurkaars, 200g
Atkinsons Caramel Fever, geurkaars, 200g
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Wiltec buitenren voor katten, 140 x 187 x 187 cm, houten kattenren, buitenren met verschillende niveaus, kattenren voor tuin of balkon
Wiltec buitenren voor katten, 140 x 187 x 187 cm, houten kattenren, buitenren met verschillende niveaus, kattenren voor tuin of balkon
3,1Gemiddelde beoordeling: 3,1 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 392,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec vrijloopkooi voor katten, 116 x 82 x 175,7 cm, houten kooi met PVC-coating, buitenkooi met 5 niveaus, kattenren voor tuin of balkon
Wiltec vrijloopkooi voor katten, 116 x 82 x 175,7 cm, houten kooi met PVC-coating, buitenkooi met 5 niveaus, kattenren voor tuin of balkon
3,1Gemiddelde beoordeling: 3,1 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 345,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec buitenren voor katten, 74 x 78 x 180 cm, kattenren van grenenhout, buitenren met meerdere niveaus en wielen, kattenren voor tuin of balkon
Wiltec buitenren voor katten, 74 x 78 x 180 cm, kattenren van grenenhout, buitenren met meerdere niveaus en wielen, kattenren voor tuin of balkon
3,1Gemiddelde beoordeling: 3,1 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 222,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van COSTWAY Looprad voor katten, 101x35x106 cm, looprad met afsluitbaar mechanisme en krabmat, geschikt voor grote katten tot 20 kg, hout, natuurlijke uitstraling
COSTWAY Looprad voor katten, 101x35x106 cm, looprad met afsluitbaar mechanisme en krabmat, geschikt voor grote katten tot 20 kg, hout, natuurlijke uitstraling
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Elegant kattenhuis vangecertificeerd massief hout, geschikt voor katten en kleine honden, in cottagestijl (mintgroen)
Elegant kattenhuis vangecertificeerd massief hout, geschikt voor katten en kleine honden, in cottagestijl (mintgroen)
€ 145,18
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van COSTWAY Klimwand voor katten, bestaande uit 5 delen: krabpaal met plateaus, sisalpalen, hangmat en kattenbed, kattenhuis en kattentrap. Gemaakt van hout, natuurlijke uitstraling
COSTWAY Klimwand voor katten, bestaande uit 5 delen: krabpaal met plateaus, sisalpalen, hangmat en kattenbed, kattenhuis en kattentrap. Gemaakt van hout, natuurlijke uitstraling
€ 68,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY Klimwand voor katten, bestaande uit 5 delen: krabpaal met plateaus, krabplank, 2 zitstokken met afneembaar kussen, hangmat en kattentrap
COSTWAY Klimwand voor katten, bestaande uit 5 delen: krabpaal met plateaus, krabplank, 2 zitstokken met afneembaar kussen, hangmat en kattentrap
€ 61,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van 3-in-1 konijnenhooi-voerbak met kattenbak en 2 dierenverblijven, grasvoerrek voor cavia's
3-in-1 konijnenhooi-voerbak met kattenbak en 2 dierenverblijven, grasvoerrek voor cavia's
€ 87,00
-25%
€ 65,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Kattenhuis, half gesloten, inklapbaar, met een geventileerd gaasdoek, draagbaar zomerhuisje voor huisdieren, geschikt voor honden, afmetingen 35 x 35 x 32 cm, geschikt voor huisdieren tot
Kattenhuis, half gesloten, inklapbaar, met een geventileerd gaasdoek, draagbaar zomerhuisje voor huisdieren, geschikt voor honden, afmetingen 35 x 35 x 32 cm, geschikt voor huisdieren tot
€ 50,00
-18%
€ 41,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Fudajo kattenbakmat, opvouwbaar, 75 x 55 cm, waterdichte mat voor kattenbak, opvangmat voor kattenzand met 2 lagen, mat voor kattenbak met honingraatstructuur
Fudajo kattenbakmat, opvouwbaar, 75 x 55 cm, waterdichte mat voor kattenbak, opvangmat voor kattenzand met 2 lagen, mat voor kattenbak met honingraatstructuur
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,83
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Kattenbakschep van metaal met lange steel, extra groot (29x14,5 cm), gemaakt van aluminiumlegering, met een gatpatroon van 3/10 mm
Kattenbakschep van metaal met lange steel, extra groot (29x14,5 cm), gemaakt van aluminiumlegering, met een gatpatroon van 3/10 mm
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Elektrische nagelknipper met LED-verlichting – stil, oplaadbaar (500 mAh), veilig en precies, geschikt voor katten en honden, ideaal voor oren, ogen en nagels
Elektrische nagelknipper met LED-verlichting – stil, oplaadbaar (500 mAh), veilig en precies, geschikt voor katten en honden, ideaal voor oren, ogen en nagels
€ 28,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Klein dierenharnache, zacht, verstelbaar, tuigje voor leguanen voor wandelingen buiten, geschikt voor hamsters, hagedissen, kleur oranje
Klein dierenharnache, zacht, verstelbaar, tuigje voor leguanen voor wandelingen buiten, geschikt voor hamsters, hagedissen, kleur oranje
€ 23,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Halsband voor katten om herstel te bevorderen, met drukknopsluiting, voorkomt likken, zonnebloemvorm, schattig viltmateriaal, geschikt voor postoperatieve zorg, set van 3 stuks, maat 15-21 cm
Halsband voor katten om herstel te bevorderen, met drukknopsluiting, voorkomt likken, zonnebloemvorm, schattig viltmateriaal, geschikt voor postoperatieve zorg, set van 3 stuks, maat 15-21 cm
€ 21,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Professionele klipper voor het knippen van vacht, veilig in gebruik, met laag geluidsniveau, elektrisch en oplaadbaar. Geschikt voor het trimmen van de pootjes van honden, katten en andere huisdieren. Kleur: roze
Professionele klipper voor het knippen van vacht, veilig in gebruik, met laag geluidsniveau, elektrisch en oplaadbaar. Geschikt voor het trimmen van de pootjes van honden, katten en andere huisdieren. Kleur: roze
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Honden- of kattenmuts, verstelbaar, geschikt voor buiten, beschermt tegen de zon, ideaal voor de zomer, sportief, blauw
Honden- of kattenmuts, verstelbaar, geschikt voor buiten, beschermt tegen de zon, ideaal voor de zomer, sportief, blauw
€ 21,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza